Wózkarze z Rzeszowa tym razem bez pucharu

tor
Archiwum
AkcesMed Start Rzeszów zajął 2. miejsce w rozegranym w Warszawie turnieju Pucharu Polski.

W finale rzeszowianie przegrali 64:77 z miejscowym Startem. Nasza ekipa wystąpiła w składzie: Cyrul 25 (4x3), Garstka 6, Garbacz 6, Szmuc 27, Gorzkowicz 0, Wrona 0, Woźniak 0, Kruczek 0.

W półfinale turnieju nasz team ograł 63:42 IKS Konstancin. - Warszawa męczyła się z Wrocławiem, ale z nami zagrała swoje - mówi Jan Cyrul, kapitan rzeszowian. - Walczyliśmy, ale rywal ma kilku wysokich, a my tylko Mariusza Szmuca. Mariusz został królem strzelców. Miał tyle samo punktów, 56, co Stańczuk z Warszawy, ale wygrał z nim dogrywkę na rzuty osobiste.