reklama

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 22 i Senatu, okręg nr 58

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Wybory do Parlamentu dla osób, których miejsce zamieszkania to obszary powiatów: bieszczadzki, jarosławski, leski, lubaczowski, przemyski, przeworski, sanocki oraz miasta na prawach powiatu: Przemyśl, podobnie jak w każdym innym regionie w Polsce, to sprawdzian demokracji. Czy mieszkańcy Przemyśla podczas wyborów parlamentarnych 2019 skorzystali ze swojego prawa głosu? Jakie sa wyniki wyborów parlamentarnych w Przemyślu? Kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 22, a kto wybrał do Senatu z okręgu nr 58? Sprawdź, czy na liście przyszłych posłów i senatorów są twoi kandydaci.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 22

Granice tego okręgu to część województwa podkarpackiego obejmująca obszary powiatów:

  • bieszczadzki,
  • brzozowski,
  • jarosławski,
  • jasielski,
  • krośnieński,
  • leski,
  • lubaczowski,
  • przemyski,
  • przeworski,
  • sanocki
    oraz miast na prawach powiatu:
  • Krosno,
  • Przemyśl.

Wyniki wyborów do Parlamentu są już oficjalnie znane. Podajemy je poniżej. Sprawdź, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 22. Kto będzie cię reprezentował w Parlamencie?

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Kasprzak Mieczysław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 363
  • Procent głosów oddanych na listę: 37,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,91%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrów
  • Zawód: ekonomista

2. Mercik Aleksander ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 563
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,66%
  • Miejsce zamieszkania: Targowiska
  • Zawód: mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

3. Zadworny Zdzisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 879
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,74%
  • Miejsce zamieszkania: Dachnów
  • Zawód: rolnik

4. Dachnowicz Małgorzata Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 654
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Dubiecko
  • Zawód: dziennikarz

5. Hołyszko Janusz Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 834
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Drohojów
  • Zawód: dyrektor zarządzający

6. Kiszka Zbigniew Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 637
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Urzejowice
  • Zawód: socjolog

7. Bojko Zbigniew Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 421
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Pikulice
  • Zawód: technik mechanik

8. Małecka Barbara Danuta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 985
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Stary Dzików
  • Zawód: prawnik

9. Konopka Marek Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 798
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Ustrzyki Dolne
  • Zawód: nauczyciel

10. Sawiński Krzysztof Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 886
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Lesko
  • Zawód: inżynier budownictwa

11. Zaleszczuk Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 567
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Jedlicze
  • Zawód: archiwista

12. Fal Sabina Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 869
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Zagórz
  • Zawód: specjalista do spraw marketingu i handlu

13. Baradziej Iwona Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 428
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Cieklin
  • Zawód: fakturzystka

14. Hołowacz Bogumiła Stanisława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 322
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Jarosław
  • Zawód: pielęgniarka

15. Barański Janusz Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 373
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Jasienica Rosielna
  • Zawód: socjolog

16. Kobiałka-Banyś Emilia Alina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 353
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Lesko
  • Zawód: specjalista do spraw kadr

17. Zarychta Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 369
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Przeworsk
  • Zawód: nauczyciel

18. Horbacz Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 304
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Szówsko
  • Zawód: nauczyciel

19. Fedaczyńska Maria Stanisława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 257
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Przemyśl
  • Zawód: urzędnik samorządowy

20. Pastuszczak Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 305
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Sanok
  • Zawód: nauczyciel

21. Sokół Marek Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 597
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Olszanica
  • Zawód: kierownik domu kultury

22. Franczak Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 891
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Dobieszyn
  • Zawód: prezes

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Kuchciński Marek Tadeusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 61 262
  • Procent głosów oddanych na listę: 24,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 15,68%
  • Miejsce zamieszkania: Przemyśl
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Schmidt-Rodziewicz Anna Katarzyna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 26 246
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,72%
  • Miejsce zamieszkania: Jarosław
  • Zawód: parlamentarzysta

3. Uruski Piotr Marcin ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 20 740
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,31%
  • Miejsce zamieszkania: Sanok
  • Zawód: parlamentarzysta

4. Babinetz Piotr Mieczysław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 360
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,42%
  • Miejsce zamieszkania: Krosno
  • Zawód: historyk

5. Piotrowicz Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 293
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,64%
  • Miejsce zamieszkania: Odrzykoń
  • Zawód: prawnik

6. Śnieżek Adam Walenty ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 260
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,88%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: specjalista pracy socjalnej

7. Pilch Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 170
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,58%
  • Miejsce zamieszkania: Przemyśl
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

8. Pamuła Teresa ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 905
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,3%
  • Miejsce zamieszkania: Lubaczów
  • Zawód: dyrektor zarządzający

9. Pawluś Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 763
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,73%
  • Miejsce zamieszkania: Jasło
  • Zawód: prawnik

10. Chrzan Tadeusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 177
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,86%
  • Miejsce zamieszkania: Jarosław
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

11. Podhalicz Lucyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 072
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,55%
  • Miejsce zamieszkania: Przemyśl
  • Zawód: socjolog

12. Łukaszyk Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 470
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,14%
  • Miejsce zamieszkania: Ustrzyki Dolne
  • Zawód: dyrektor zarządzający

13. Drozd Adam Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 659
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,68%
  • Miejsce zamieszkania: Sanok
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

14. Jędruch Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 517
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,9%
  • Miejsce zamieszkania: Tryńcza
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

15. Pers Grzegorz Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 502
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,41%
  • Miejsce zamieszkania: Przysieki
  • Zawód: lekarz

16. Pieszczoch Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 921
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,26%
  • Miejsce zamieszkania: Nadolany
  • Zawód: dyrektor zarządzający

17. Bril Joanna Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 088
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,05%
  • Miejsce zamieszkania: Jedlicze
  • Zawód: nauczyciel akademicki

18. Pocałuń Alicja Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 253
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,58%
  • Miejsce zamieszkania: Krzywe
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

19. Burbeło Joanna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 658
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Radymno
  • Zawód: technik dentystyczny

20. Guzik Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 788
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,23%
  • Miejsce zamieszkania: Niżna Łąka
  • Zawód: nauczyciel

21. Kurowska Maria Stanisława ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 18 936
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,85%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrówka
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

22. Krawiec Daniel Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 448
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,42%
  • Miejsce zamieszkania: Mirocin
  • Zawód: radca prawny

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Rydzik Łukasz Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 391
  • Procent głosów oddanych na listę: 44,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,66%
  • Miejsce zamieszkania: Oleszyce
  • Zawód: analityk finansowy

2. Zajdel Gabriel Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 011
  • Procent głosów oddanych na listę: 12,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,77%
  • Miejsce zamieszkania: Krosno
  • Zawód: nauczyciel

3. Mackiewicz-Rossmanith Kamila ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 843
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Sanok
  • Zawód: nauczyciel

4. Jagustyn Janusz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 610
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Przemyśl
  • Zawód: nauczyciel

5. Piotrowska Kamila Helena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 990
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Brzozów
  • Zawód: farmaceuta

6. Fic Patryk Beniamin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 227
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,31%
  • Miejsce zamieszkania: Jedlicze
  • Zawód: student

7. Ciwoniuk Marzena Mieczysława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 214
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Ustrzyki Dolne
  • Zawód: pielęgniarka

8. Ryczan Dominik Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 202
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Żurawica
  • Zawód: historyk

9. Gorczyca Iwona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 978
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Wolica
  • Zawód: geolog

10. Bogusz Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 399
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Temeszów
  • Zawód: nauczyciel

11. Kuropatwa Dagmara Sylwia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 387
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Przemyśl
  • Zawód: przedsiębiorca

12. Wełyczko Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 184
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Ruda Różaniecka
  • Zawód: pracownik ochrony osób i mienia

13. Baran Ewa Aneta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 488
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Krosno
  • Zawód: nauczyciel

14. Woś Wiesław Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 435
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Przemyśl
  • Zawód: pracownik administracyjny

15. Żółkoś Grzegorz Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 282
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Krosno
  • Zawód: inżynier budownictwa

16. Krukar Radosław Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 229
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Rymanów
  • Zawód: ekonomista

17. Świeboda Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 261
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Krosno
  • Zawód: pracownik administracyjny

18. Piela Mirosław Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 194
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Zatwarnica
  • Zawód: technik leśnik

19. Itner Halina Bożena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 97
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Klimkówka
  • Zawód: pracownik administracyjny

20. Świeboda Sebastian Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 105
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Przemyśl
  • Zawód: pośrednik w obrocie nieruchomościami

21. Stebnicki Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 261
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Przemyśl
  • Zawód: nauczyciel

22. Wojnarowski Piotr Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 789
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Sanok
  • Zawód: dziennikarz

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Zapałowski Andrzej Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 12 579
  • Procent głosów oddanych na listę: 47,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,22%
  • Miejsce zamieszkania: Przemyśl
  • Zawód: nauczyciel akademicki

2. Berkowicz Adam Roman ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 749
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,22%
  • Miejsce zamieszkania: Trzcinica
  • Zawód: nauczyciel

3. Krężałek Kazimierz Zygmunt ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 644
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Kobylany
  • Zawód: specjalista kontroli jakości

4. Stadnicki Robert Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 883
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Jasło
  • Zawód: inżynier inżynierii chemicznej

5. Zych Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 250
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnobrzeg
  • Zawód: historyk sztuki

6. Krzanowski Jan Franciszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 553
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Krosno
  • Zawód: emeryt

7. Szwed Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 894
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Opaka
  • Zawód: rolnik

8. Zieliński Janusz Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 827
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Ustrzyki Dolne
  • Zawód: ratownik wodny

9. Filip Tomasz Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 645
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Jarosław
  • Zawód: informatyk

10. Dudzińska-Sobolewska Grażyna Henryka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 216
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Jarosław
  • Zawód: ekonomista

11. Wojtuch Ryszard Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 251
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Stary Lubliniec
  • Zawód: rolnik

12. Nadbrzeska Jadwiga Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 133
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Gniewczyna Łańcucka
  • Zawód: technik technologii żywienia

13. Sikora Aleksandra Justyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 408
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Brandwica
  • Zawód: logistyk

14. Hrysio Marlena Emilia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 232
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Zapałów
  • Zawód: student

15. Dyguła Aleksander ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 185
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Tyczyn
  • Zawód: przedsiębiorca

16. Perżyło Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 168
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Żurawica
  • Zawód: technik farmaceutyczny

17. Dulęba Witold Aleksander ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 271
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Sanok
  • Zawód: inżynier inżynierii środowiska

18. Antochów Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 160
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Przemyśl
  • Zawód: filolog polski

19. Sobolewski Zdzisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 202
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Surochów
  • Zawód: mechanik automatyki przemysłowej

20. Golba Paweł Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 626
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Jarosław
  • Zawód: technik handlowiec

21. Bochnia Ewelina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 316
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Dębica
  • Zawód: pracownik administracyjny

22. Zuchowski Jan Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 423
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Narol
  • Zawód: lekarz dentysta

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Frydrych Joanna Zofia ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 18 623
  • Procent głosów oddanych na listę: 29,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,77%
  • Miejsce zamieszkania: Targowiska
  • Zawód: ekonomista

2. Rząsa Marek Zdzisław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 555
  • Procent głosów oddanych na listę: 16,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,7%
  • Miejsce zamieszkania: Przemyśl
  • Zawód: nauczyciel

3. Blecharczyk Wojciech Aleksander ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 090
  • Procent głosów oddanych na listę: 14,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,33%
  • Miejsce zamieszkania: Sanok
  • Zawód: nauczyciel akademicki

4. Szkoła Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 230
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,83%
  • Miejsce zamieszkania: Jarosław
  • Zawód: inżynier geodeta

5. Woś Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 821
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Czerce
  • Zawód: ekonomista

6. Sawicka Ewa Stefania ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 403
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,62%
  • Miejsce zamieszkania: Przemyśl
  • Zawód: nauczyciel

7. Pikul Antoni Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 458
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,14%
  • Miejsce zamieszkania: Jasło
  • Zawód: architekt

8. Balon Barbara Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 144
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Krosno
  • Zawód: ekonomista

9. Zych Jan Władysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 806
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Korczyna
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

10. Holcman Iwona Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 747
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,45%
  • Miejsce zamieszkania: Jałowe
  • Zawód: lekarz medycyny

11. Karaś Roman Władysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 315
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Brzozów
  • Zawód: notariusz

12. Ryznar Marian Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 352
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,11%
  • Miejsce zamieszkania: Wiązownica
  • Zawód: prawnik

13. Kłak Krzysztof Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 666
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Przeworsk
  • Zawód: ekonomista

14. Słowik Maria Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 286
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Święcany
  • Zawód: technolog żywienia

15. Jurek Michał Albert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 328
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Sanok
  • Zawód: prawnik

16. Wota Krzysztof Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 264
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrów
  • Zawód: inżynier budownictwa

17. Kostka Grażyna Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 300
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Przeworsk
  • Zawód: nauczyciel

18. Knap Marzena Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 217
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Lublica
  • Zawód: technik sterylizacji medycznej

19. Biały Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 508
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Krosno
  • Zawód: operator urządzeń przemysłu szklarskiego

20. Zawojska Izabela Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 261
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Haczów
  • Zawód: ekonomista

21. Wojakowski Dariusz Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 172
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszów
  • Zawód: socjolog

22. Zadworny Waldemar ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 700
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Dachnów
  • Zawód: nauczyciel

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 58

Granice tego okręgu to obszary powiatów:

  • bieszczadzki,
  • jarosławski,
  • leski,
  • lubaczowski,
  • przemyski,
  • przeworski,
  • sanocki
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Przemyśl.

Kto wygrał wybory do Parlamentu 2019? Poniżej prezentujemy listę kandydatów do Senatu z okręgu nr 58 wraz z liczba uzyskanych głosów.

Golba Mieczysław Józef ✔️

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 150 594
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 64,75%
  • Miejsce zamieszkania: Wiązownica
  • Partia: Solidarna Polska
  • Zawód: parlamentarzysta

Romowicz Bartosz ❌

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 81 983
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 35,25%
  • Miejsce zamieszkania: Ustrzyki Dolne
  • Partia: Polskie Stronnictwo Ludowe
  • Zawód: prawnik

Dowiedz się więcej

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

I
Iska

Dzisiaj usiłowałam pozbyć się ulotki -lista nr 5 KWN zza wycieraczki samochodowej. Na szybie pozostał bardzo brzydki ślad, który będę zmuszona wyczyścić chyba rozpuszczalnikiem.😞. Jest to niedopuszczalne. Pozdrawiam tym samym P.Joannę A. z Przemyśla Gdyz to podobizna tej Pani zaszpeciła mi szybę.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3