Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Łódź

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Osiedle Bałuty Zachodnie, Osiedle Radogoszcz, Osiedle Teofilów-Wielkopolska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Emilia Gabriela Susniło-Gruszka
      3 165 (7,81%)
    2. 6 Agnieszka Maria Wieteska
      3 271 (8,07%)
    3. 2 Bartosz Łukasz Domaszewicz
      6 187 (15,27%)
    4. 7 Katarzyna Skonieczka
      2 622 (6,47%)
    5. 4 Dariusz Michał Pastuszka
      1 738 (4,29%)
    6. 5 Tomasz Zgierski
      1 356 (3,35%)
    7. 1 Mateusz Jan Walasek
      7 157 (17,66%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jarosław Rokita
      38 (0,09%)
    2. 1 Andrzej Stefan Potapczyk
      73 (0,18%)
    3. 3 Iwona Maria Anysz
      20 (0,05%)
    4. 4 Grzegorz Michał Małus
      13 (0,03%)
    5. 5 Katarzyna Justyna Struszczyk
      30 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Anna Korczak
      51 (0,13%)
    2. 1 Emilia Julia Tietianiec
      53 (0,13%)
    3. 2 Wiktoria Barbara Pieczyńska
      24 (0,06%)
    4. 6 Wadim Borowicz
      14 (0,03%)
    5. 5 Bartłomiej Jacek Woźniak
      30 (0,07%)
    6. 4 Adrianna Maria Stępniak
      20 (0,05%)
    7. 7 Patryk Mikołaj Pieczyński
      28 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tomasz Michał Grabarczyk
      458 (1,13%)
    2. 2 Ewa Krystyna Zawada
      119 (0,29%)
    3. 3 Michał Jerzy Niewiadomski
      81 (0,20%)
    4. 5 Iwona Elżbieta Orzechowska
      64 (0,16%)
    5. 4 Michał Antoni Kamiński
      379 (0,94%)
    6. 6 Janina Kazimiera Batarowicz
      22 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Ewa Ciesielska
      606 (1,50%)
    2. 2 Tomasz Bogdan Głowacki
      1 053 (2,60%)
    3. 3 Adamina Justyna Sałata
      94 (0,23%)
    4. 6 Wiesława Brykalska-Ludwikiewicz
      27 (0,07%)
    5. 4 Piotr Maciej Krawiec
      103 (0,25%)
    6. 7 Marcin Michał Więckowski
      544 (1,34%)
    7. 5 Maria Małgorzata Janiszewska
      101 (0,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Krystyna Maria Bartoszewska
      69 (0,17%)
    2. 2 Krystyna Maria Mudzo
      54 (0,13%)
    3. 1 Ryszard Henryk Krauze
      114 (0,28%)
    4. 5 Wiesława Tomczyk
      36 (0,09%)
    5. 6 Adrian Kamil Mikołajczyk
      53 (0,13%)
    6. 4 Sławomir Witold Szymański
      41 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tomasz Szczepaniak
      52 (0,13%)
    2. 1 Mateusz Marek Piasecki
      300 (0,74%)
    3. 4 Krystyna Wilczyńska
      50 (0,12%)
    4. 2 Aleksandra Alicja Knapik
      268 (0,66%)
    5. 5 Michał Krzysztof Przybylski
      25 (0,06%)
    6. 7 Paweł Wojciech Hajncel
      49 (0,12%)
    7. 6 Anna Maria Nowicka
      53 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Sebastian Dominik Bulak
      5 288 (13,05%)
    2. 2 Przemysław Olczak
      1 830 (4,52%)
    3. 3 Wiesław Janusz Czech
      395 (0,97%)
    4. 4 Małgorzata Helena Prochowska
      637 (1,57%)
    5. 5 Andrzej Korasiewicz
      377 (0,93%)
    6. 7 Katarzyna Agata Fossa-Szczepaniak
      385 (0,95%)
    7. 6 Dorota Anna Szyszkowska-Bruziek
      306 (0,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Michał Dariusz Frątczak
      225 (0,56%)
    2. 3 Jerzy Jan Nowak
      72 (0,18%)
    3. 2 Ewa Maria Witkowska
      204 (0,50%)
    4. 4 Krzysztof Jacek Kubik
      62 (0,15%)
    5. 5 Teresa Jadwiga Konciak
      0 (0%)

    Okręg 2

    Osiedle Bałuty Centrum, Osiedle Stare Polesie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Adam Janusz Jarecki
      1 598 (4,85%)
    2. 7 Michał Paweł Milewski
      947 (2,87%)
    3. 6 Agnieszka Janina Pancer
      548 (1,66%)
    4. 2 Joanna Budzińska
      5 508 (16,71%)
    5. 1 Sebastian Bohuszewicz
      4 878 (14,80%)
    6. 5 Justyna Maria Chojnacka-Duraj
      2 082 (6,32%)
    7. 4 Maciej Bogusław Rakowski
      4 202 (12,75%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Adrian Waldemar Struszczyk
      15 (0,05%)
    2. 2 Krzysztof Maciej Madej
      57 (0,17%)
    3. 4 Paulina Agnieszka Kiełek
      12 (0,04%)
    4. 1 Michał Radzikowski
      108 (0,33%)
    5. 3 Jolanta Maria Pawłowska
      31 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Adam Tadeusz Grzesik
      24 (0,07%)
    2. 5 Jolanta Ewa Bilińska
      54 (0,16%)
    3. 2 Paulina Mrówczyńska
      40 (0,12%)
    4. 1 Jakub Sławomir Wójcik
      59 (0,18%)
    5. 4 Marika Kamila Sobczak
      31 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jacek Hubert Solecki
      74 (0,22%)
    2. 1 Karol Wojciech Sobański
      270 (0,82%)
    3. 3 Agata Anna Sandelewska
      84 (0,25%)
    4. 4 Zuzanna Anna Chochulska
      58 (0,18%)
    5. 5 Klaudia Ewa Domagała
      97 (0,29%)
    6. 6 Patryk Dariusz Guzek
      21 (0,06%)
    7. 7 Bartłomiej Krzysztof Chmielarski
      41 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Łukasz Janeczko
      118 (0,36%)
    2. 5 Anna Lucyna Matysiak
      119 (0,36%)
    3. 3 Daniela Zabłocka
      172 (0,52%)
    4. 1 Mikołaj Jakub Siwiński
      514 (1,56%)
    5. 2 Jakub Krzysztof Dyktyński
      181 (0,55%)
    6. 4 Łukasz Grzegorz Rymer
      62 (0,19%)
    7. 7 Dorota Mariola Wiosna-Lenart
      120 (0,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Adam Lewandowski
      66 (0,20%)
    2. 2 Damian Mirosław Wielgus
      59 (0,18%)
    3. 4 Krystyna Jakóbowska
      66 (0,20%)
    4. 1 Dorota Maria Mikołajczyk
      282 (0,86%)
    5. 3 Izabela Ewa Szczawińska
      59 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Marcin Miłosz Latko
      0 (0%)
    2. 5 Dominika Karolina Szeleszczyk
      40 (0,12%)
    3. 3 Małgorzata Teresa Bajur
      60 (0,18%)
    4. 6 Artur Wojciech Chrzanowski
      55 (0,17%)
    5. 7 Aleksandra Katarzyna Płoszka-Kabza
      50 (0,15%)
    6. 1 Urszula Edyta Niziołek-Janiak
      873 (2,65%)
    7. 2 Merab Gabunia
      194 (0,59%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Monika Agnieszka Słowiańska
      244 (0,74%)
    2. 1 Włodzimierz Tomaszewski
      4 832 (14,66%)
    3. 4 Kinga Małgorzata Wiernicka
      378 (1,15%)
    4. 2 Tomasz Lucjan Anielak
      1 064 (3,23%)
    5. 3 Sławomir Pietrzak
      898 (2,72%)
    6. 5 Jacek Władysław Lipiński
      722 (2,19%)
    7. 7 Dorota Masłocha
      250 (0,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Wiesława Anna Plewińska-Głodek
      99 (0,30%)
    2. 4 Grażyna Mirosława Najbert
      50 (0,15%)
    3. 5 Urszula Maciejewska
      168 (0,51%)
    4. 2 Krzysztof Stanisław Fryd
      46 (0,14%)
    5. 1 Witold Waldemar Barszcz
      184 (0,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I MOC

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jerzy Kazimierz Zieliński
      31 (0,09%)
    2. 5 Piotr Jędrzejak
      24 (0,07%)
    3. 3 Beata Jolanta Karpierz
      4 (0,01%)
    4. 2 Mateusz Piotr Mróz
      25 (0,08%)
    5. 4 Aneta Bogumiła Smużna
      7 (0,02%)

    Okręg 3

    Osiedle im. Józefa Montwiłła-Mireckiego, Osiedle Karolew-Retkinia Wschód, Osiedle Retkinia Zachód-Smulsko, Osiedle Koziny, Osiedle Zdrowie-Mania, Osiedle Złotno

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marcin Łukasz Gołaszewski
      10 858 (24,65%)
    2. 4 Jakub Dudek
      942 (2,14%)
    3. 6 Aleksandra Ewa Strojna
      1 318 (2,99%)
    4. 3 Mariusz Przybyła
      2 063 (4,68%)
    5. 2 Karolina Izabela Kępka
      9 316 (21,15%)
    6. 5 Grażyna Ostojska
      1 985 (4,51%)
    7. 7 Władysław Skwarka
      2 591 (5,88%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Piotr Rafał Gasiński
      34 (0,08%)
    2. 1 Marcin Mariusz Makowski
      156 (0,35%)
    3. 4 Wiesława Mierzejewska
      15 (0,03%)
    4. 3 Barbara Piotrowska
      27 (0,06%)
    5. 2 Piotr Sergiusz Tabachowicz
      25 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Natalia Patrycja Kępka
      134 (0,30%)
    2. 1 Sarian Patryk Szumowski
      82 (0,19%)
    3. 2 Adrian Cieciorowski
      19 (0,04%)
    4. 3 Wiktoria Weronika Bojanowska
      25 (0,06%)
    5. 5 Renata Mirosława Kompa
      30 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Sebastian Modrzejewski
      58 (0,13%)
    2. 2 Łukasz Adam Rengert
      58 (0,13%)
    3. 1 Joanna Sylwia Mazur
      446 (1,01%)
    4. 7 Piotr Zbyszko Lipczyk
      142 (0,32%)
    5. 5 Ewa Wacława Stefaniak-Piasek
      29 (0,07%)
    6. 6 Katarzyna Barbara Wojciechowska-Wacławiak
      42 (0,10%)
    7. 4 Robert Kacper Gosławski
      47 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Piotr Jędrasik
      785 (1,78%)
    2. 3 Mariusz Jacek Federowicz
      101 (0,23%)
    3. 2 Agata Kuleszka
      331 (0,75%)
    4. 6 Małgorzata Agata Kurzawska
      101 (0,23%)
    5. 4 Sylwia Kaszubska
      146 (0,33%)
    6. 5 Łukasz Andrzej Odziemek
      43 (0,10%)
    7. 7 Kamil Igor Urbaniec
      88 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Adam Andrzej Michalak
      54 (0,12%)
    2. 5 Krystyna Zofia Wojciechowska
      143 (0,32%)
    3. 3 Ewa Urszula Derecka
      58 (0,13%)
    4. 1 Małgorzata Tatiana Skwarek-Gałęska
      218 (0,50%)
    5. 4 Maciej Karol Karolewski
      32 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Monika Joanna Mamulska
      444 (1,01%)
    2. 6 Leokadia Wiesława Kaczorowska
      15 (0,03%)
    3. 5 Kinga Dorota Karp
      59 (0,13%)
    4. 2 Paweł Krzysztof Sobutka
      72 (0,16%)
    5. 3 Waldemar Marzec
      69 (0,16%)
    6. 4 Martyn Sebastian Gill
      26 (0,06%)
    7. 7 Piotr Michał Trzebiński
      43 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Adam Marian Szydłowski
      361 (0,82%)
    2. 3 Paweł Wiśniewski
      639 (1,45%)
    3. 2 Jacek Grzegorz Jakubowski
      1 428 (3,24%)
    4. 1 Marta Katarzyna Grzeszczyk
      6 092 (13,83%)
    5. 6 Monika Ewa Zalega
      230 (0,52%)
    6. 7 Tomasz Arkadiusz Margiewicz
      465 (1,06%)
    7. 5 Anna Przybył
      717 (1,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Janusz Bolesław Zgit
      87 (0,20%)
    2. 4 Aneta Monika Kwiatkowska
      155 (0,35%)
    3. 1 Karol Tomasz Bartosik
      269 (0,61%)
    4. 3 Sylwia Agnieszka Maciejewska-Frątczak
      143 (0,32%)
    5. 5 Sławomir Janusz Bors
      184 (0,42%)

    Okręg 4

    Osiedle Chojny, Osiedle Lublinek-Pienista, Osiedle Nad Nerem, Osiedle Piastów-Kurak, Osiedle Rokicie, Osiedle Ruda

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Marcin Krzysztof Hencz
      1 933 (4,71%)
    2. 5 Ismena Lechowska
      1 443 (3,52%)
    3. 1 Tomasz Dominik Trela
      14 412 (35,13%)
    4. 2 Paulina Setnik
      3 434 (8,37%)
    5. 3 Katarzyna Marianna Wachowska
      1 861 (4,54%)
    6. 7 Mikołaj Mirosław Stefanowski
      1 704 (4,15%)
    7. 6 Katarzyna Anna Czternastkiewicz
      702 (1,71%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Michał Jan Barański
      27 (0,07%)
    2. 2 Tadeusz Wacław Jędrzejczak
      25 (0,06%)
    3. 5 Irena Elżbieta Wodzinowska
      24 (0,06%)
    4. 3 Halina Kowalska
      32 (0,08%)
    5. 1 Witold Kucharski
      94 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Agnieszka Beata Wdowiak
      115 (0,28%)
    2. 5 Wojciech Nowak
      53 (0,13%)
    3. 2 Ewa Rorbach
      24 (0,06%)
    4. 4 Anna Laura Skibińska
      37 (0,09%)
    5. 3 Jacek Robert Wdowiak
      26 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Karolina Mrozek
      83 (0,20%)
    2. 5 Jakub Prusik
      31 (0,08%)
    3. 2 Mateusz Piotr Florczak
      128 (0,31%)
    4. 1 Tomasz Andrzej Słota
      307 (0,75%)
    5. 3 Małgorzata Agnieszka Turek
      82 (0,20%)
    6. 6 Justyna Anna Majewska
      88 (0,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tomasz Zdzisław Walicki
      126 (0,31%)
    2. 4 Paulina Justyna Korycka
      157 (0,38%)
    3. 2 Wioletta Maria Hojeńska
      138 (0,34%)
    4. 5 Natalia Agnieszka Golańska
      113 (0,28%)
    5. 1 Piotr Witold Piekielny
      737 (1,80%)
    6. 6 Radosław Jacek Sulej
      111 (0,27%)
    7. 7 Marcin Tomasz Jończyk
      277 (0,68%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Joanna Janina Gizgier
      186 (0,45%)
    2. 3 Janusz Wojciech Gajewski
      63 (0,15%)
    3. 2 Jacek Szymon Rysz
      55 (0,13%)
    4. 6 Tadeusz Mieczysław Stefanowski
      46 (0,11%)
    5. 5 Danuta Zofia Majkowska-Siekiera
      64 (0,16%)
    6. 4 Elżbieta Janina Pabich
      118 (0,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Daniel Walczak
      129 (0,31%)
    2. 1 Dominik Evan Artomski
      302 (0,74%)
    3. 5 Anna Katarzyna Kołodzik
      42 (0,10%)
    4. 3 Beata Katarzyna Dziurda
      59 (0,14%)
    5. 6 Mirosław Marek Szczepaniak
      13 (0,03%)
    6. 7 Gabriela Anna Zajfert
      63 (0,15%)
    7. 4 Tomasz Wojciech Majewski
      50 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jadwiga Bogumiła Beda
      629 (1,53%)
    2. 7 Krzysztof Zbigniew Szymański
      564 (1,37%)
    3. 6 Monika Joanna Peczyńska
      440 (1,07%)
    4. 1 Radosław Marzec
      6 562 (16,00%)
    5. 2 Halina Węcław
      1 283 (3,13%)
    6. 3 Marcin Sebastian Chruścik
      1 106 (2,70%)
    7. 5 Andrzej Franciszek Donatowicz
      206 (0,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Małgorzata Barbara Fryd
      233 (0,57%)
    2. 2 Anna Ewa Wojciechowska-Górska
      239 (0,58%)
    3. 4 Sławek Stefan Tumasz
      32 (0,08%)
    4. 3 Zdzisław Maciejewski
      63 (0,15%)
    5. 5 Mirosław Zygmunt Turek
      65 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I MOC

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Maciej Adam Popczyk
      8 (0,02%)
    2. 2 Monika Maria Lewandowska-Gloc
      25 (0,06%)
    3. 3 Arkadiusz Henryk Tomczak
      10 (0,02%)
    4. 5 Daria Anna Strzelecka
      15 (0,04%)
    5. 1 Martyna Anna Gloc
      25 (0,06%)

    Okręg 5

    Osiedle Górniak, Osiedle Katedralna, Osiedle Stary Widzew

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Aneta Renata Sobczyk
      844 (2,98%)
    2. 2 Damian Łukasz Raczkowski
      1 791 (6,32%)
    3. 1 Małgorzata Moskwa-Wodnicka
      6 793 (23,95%)
    4. 3 Rafał Kamil Reszpondek
      2 463 (8,69%)
    5. 6 Adam Tomasz Kacprzycki
      623 (2,20%)
    6. 4 Małgorzata Bartosiak
      1 676 (5,91%)
    7. 7 Krzysztof Michał Makowski
      2 650 (9,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Robert Musierowicz
      31 (0,11%)
    2. 5 Stanisław Oleksik
      17 (0,06%)
    3. 1 Józef Mieczysław Struszczyk
      86 (0,30%)
    4. 2 Anna Maria Strzałkowska
      39 (0,14%)
    5. 4 Aleksandra Maria Nastarowicz
      22 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Agnieszka Anna Matysiak
      36 (0,13%)
    2. 4 Jarosław Antoni Pawlikowski
      18 (0,06%)
    3. 5 Jolanta Katarzyna Olszyca
      24 (0,08%)
    4. 1 Michał Dawid Workowski
      39 (0,14%)
    5. 3 Szymon Łukasz Zonenberg
      28 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Krystyna Maria Modrzejewska
      35 (0,12%)
    2. 7 Anna Paulina Cieślak
      102 (0,36%)
    3. 2 Jarosław Jacek Nowiński
      63 (0,22%)
    4. 3 Tomasz Szczepan Ługowski
      37 (0,13%)
    5. 4 Maria Jolanta Wierzbicka
      72 (0,25%)
    6. 1 Filip Tomasz Chojnacki
      272 (0,96%)
    7. 6 Jakub Dawid Podgórski
      32 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paweł Henryk Adamiak
      225 (0,79%)
    2. 5 Magdalena Monika Sławińska
      74 (0,26%)
    3. 1 Piotr Patryk Kuklis
      702 (2,48%)
    4. 3 Barbara Jędrzejewska-Wysocka
      108 (0,38%)
    5. 4 Małgorzata Zofia Starzyńska
      90 (0,32%)
    6. 6 Andrzej Paweł Bobek
      91 (0,32%)
    7. 7 Tomasz Włodzimierz Bogdański
      65 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Agnieszka Krystyna Wojciechowska-Van Heukelom
      749 (2,64%)
    2. 2 Magdalena Dorota Śmielewska
      45 (0,16%)
    3. 3 Anna Maria Zaraś
      35 (0,12%)
    4. 4 Piotr Potasiak
      17 (0,06%)
    5. 5 Marcin Piotr Mikołajczyk
      22 (0,08%)
    6. 7 Wojciech Adam Łapczyński
      17 (0,06%)
    7. 6 Elżbieta Iwona Majewska-Woźniak
      38 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marcin Filip Maziarz
      60 (0,21%)
    2. 1 Hanna Beata Gill-Piątek
      427 (1,51%)
    3. 6 Anna Katarzyna Ginalska
      62 (0,22%)
    4. 5 Andrzej Edward Chętko
      31 (0,11%)
    5. 3 Ewa Maria Drewnowicz
      169 (0,60%)
    6. 4 Wojciech Makowski
      91 (0,32%)
    7. 7 Elżbieta Bogumiła Pędziwiatr
      85 (0,30%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Agnieszka Joanna Urbaniak
      496 (1,75%)
    2. 6 Małgorzata Jolanta Kliszewska
      297 (1,05%)
    3. 1 Kamil Przemysław Jeziorski
      3 553 (12,53%)
    4. 2 Wojciech Zakrzewski
      906 (3,19%)
    5. 3 Eugeniusz Jan Pawlicki
      298 (1,05%)
    6. 5 Sebastian Karol Zawalski
      562 (1,98%)
    7. 4 Ewelina Anna Zientalak
      385 (1,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Daniel Emil Gowarzewski
      155 (0,55%)
    2. 3 Wiesław Zbigniew Malinowski
      70 (0,25%)
    3. 1 Andrzej Paweł Maciejewski
      330 (1,16%)
    4. 4 Grażyna Zofia Walczyńska
      63 (0,22%)
    5. 5 Agnieszka Majewska
      172 (0,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I MOC

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Hanna Wójcik
      16 (0,06%)
    2. 2 Aleksandra Karolina Bartosiewicz
      7 (0,02%)
    3. 1 Janusz Antoni Rutkowski
      42 (0,15%)
    4. 4 Marek Wojciech Szor
      6 (0,02%)
    5. 5 Józef Adam Piskorek
      4 (0,01%)

    Okręg 6

    Osiedle Bałuty-Doły, Osiedle Julianów-Marysin-Rogi, Osiedle Łagiewniki, Osiedle Śródmieście-Wschód, Osiedle Wzniesień Łódzkich

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Michał Andrzej Olejniczak
      2 211 (6,49%)
    2. 1 Monika Sylwia Malinowska-Olszowy
      7 362 (21,62%)
    3. 3 Kamil Łukasz Deptuła
      2 541 (7,46%)
    4. 5 Agata Patrycja Stacewicz
      2 199 (6,46%)
    5. 2 Elżbieta Barbara Bartczak
      4 242 (12,46%)
    6. 7 Piotr Przemysław Paduszyński
      1 364 (4,01%)
    7. 4 Paweł Jędrachowicz
      1 127 (3,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jan Nikodem Waliszewski
      122 (0,36%)
    2. 2 Tomasz Stanisław Sobczak
      31 (0,09%)
    3. 5 Józef Stępień
      24 (0,07%)
    4. 3 Anna Smolińska
      32 (0,09%)
    5. 4 Anna Leks
      17 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Patrycja Dłutkiewicz-Workowska
      28 (0,08%)
    2. 1 Angelika Anna Skibińska
      96 (0,28%)
    3. 2 Beata Józefa Skibińska
      29 (0,09%)
    4. 3 Małgorzata Katarzyna Dłutkiewicz
      26 (0,08%)
    5. 5 Daniel Krzysztof Duda
      65 (0,19%)
    6. 7 Michał Chmielewski
      39 (0,11%)
    7. 6 Łukasz Paweł Tomczyk
      24 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Aleksander Kacper Kozakiewicz
      52 (0,15%)
    2. 3 Mateusz Jan Kosiński
      65 (0,19%)
    3. 4 Halina Małgorzata Spanopulos
      51 (0,15%)
    4. 1 Wojciech Antoni Górski
      430 (1,26%)
    5. 6 Karolina Bogumiła Dzikowska
      55 (0,16%)
    6. 7 Artur Jan Brylikowski
      51 (0,15%)
    7. 5 Katarzyna Paczyńska
      63 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Grażyna Kietla
      84 (0,25%)
    2. 2 Marianna Michalina Skrobiszewska
      168 (0,49%)
    3. 3 Piotr Jarosław Bartczak
      146 (0,43%)
    4. 1 Rafał Witold Górski
      1 042 (3,06%)
    5. 6 Izabela Henryka Leśniewska
      104 (0,31%)
    6. 5 Bartosz Mikołaj Chonorowicz
      37 (0,11%)
    7. 7 Łukasz Jan Kamiński
      188 (0,55%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Elżbieta Ewa Fidelus-Kosielska
      84 (0,25%)
    2. 5 Marek Franciszek Siekiera
      68 (0,20%)
    3. 4 Roger Sebastian Tokarz
      28 (0,08%)
    4. 1 Dorota Bogumiła Derecka
      285 (0,84%)
    5. 3 Dariusz Andrzej Mikołajczyk
      88 (0,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Kasper Cezary Ługowski
      54 (0,16%)
    2. 1 Michał Adam Gauza
      368 (1,08%)
    3. 6 Ewa Małgorzata Linek
      33 (0,10%)
    4. 2 Mariusz Paweł Sokołowicz
      119 (0,35%)
    5. 5 Maciej Sławomir Kloc
      30 (0,09%)
    6. 3 Grażyna Alicja Skrzekotowska-Sobczak
      125 (0,37%)
    7. 4 Iwona Agata Ławicka
      142 (0,42%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Bartłomiej Waldemar Dyba-Bojarski
      5 039 (14,80%)
    2. 5 Andrzej Stanisław Bujnowski
      163 (0,48%)
    3. 2 Marek Bogumił Gruszka
      785 (2,31%)
    4. 4 Barbara Teresa Sibińska
      413 (1,21%)
    5. 6 Magdalena Katarzyna Kołecka
      352 (1,03%)
    6. 3 Paweł Górski
      1 060 (3,11%)
    7. 7 Monika Anna Dziuba
      616 (1,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I MOC

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Natalia Jadwiga Markowiak
      17 (0,05%)
    2. 3 Kamila Estera Targalska
      8 (0,02%)
    3. 1 Sławomir Stanisław Kobosa
      42 (0,12%)
    4. 5 Małgorzata Aniela Rudzińska
      7 (0,02%)
    5. 4 Robert Piotr Szczepański
      13 (0,04%)

    Okręg 7

    Osiedle Andrzejów, Osiedle Chojny-Dąbrowa, Osiedle Nr 33, Osiedle Wiskitno, Osiedle Zarzew

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Janusz Urbańczyk
      857 (2,43%)
    2. 5 Ewa Agnieszka Bujnowicz-Zelt
      1 517 (4,30%)
    3. 1 Adam Piotr Wieczorek
      6 426 (18,23%)
    4. 6 Agnieszka Dalach
      976 (2,77%)
    5. 7 Robert Ryszard Pawlak
      1 263 (3,58%)
    6. 3 Bogusław Hubert
      3 191 (9,05%)
    7. 2 Małgorzata Krystyna Niewiadomska-Cudak
      7 308 (20,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Oktawian Jerzy Krakowiak
      100 (0,28%)
    2. 2 Marcin Krzysztof Pytka
      39 (0,11%)
    3. 4 Adam Wiesław Skalski
      26 (0,07%)
    4. 5 Jolanta Barbara Biernacka
      15 (0,04%)
    5. 3 Joanna Katarzyna Zarębska
      41 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Kamil Krzysztof Maciąg
      84 (0,24%)
    2. 6 Lech Włodzimierz Stańczyk
      34 (0,10%)
    3. 2 Violetta Agnieszka Maciąg
      53 (0,15%)
    4. 5 Grażyna Janina Rudnicka
      41 (0,12%)
    5. 3 Anna Mokrzycka
      26 (0,07%)
    6. 4 Mateusz Oskar Skibiński
      18 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Gniewomir Lipczyk
      443 (1,26%)
    2. 3 Katarzyna Elżbieta Nowakowska
      90 (0,26%)
    3. 4 Milena Natalia Kaźmierczak
      101 (0,29%)
    4. 2 Mateusz Patryk Miara
      63 (0,18%)
    5. 5 Mikołaj Jan Biskupski
      40 (0,11%)
    6. 6 Elżbieta Jadwiga Wolak
      49 (0,14%)
    7. 7 Krzysztof Marcin Macherzyński
      34 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Robert Jankowski
      824 (2,34%)
    2. 4 Marek Tomasz Micielski
      69 (0,20%)
    3. 6 Marek Adam Mokwiński
      62 (0,18%)
    4. 2 Jan Szałowski
      228 (0,65%)
    5. 5 Jolanta Bogumiła Sielska
      132 (0,37%)
    6. 7 Emilia Marta Karpicka-Jadczak
      152 (0,43%)
    7. 3 Iwona Debora Ritter
      90 (0,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Jerzy Maciej Nowocień
      38 (0,11%)
    2. 1 Elżbieta Jadwiga Wróblewska
      182 (0,52%)
    3. 2 Adam Stanisław Staniszewski
      33 (0,09%)
    4. 5 Julia Magda Czerwińska
      59 (0,17%)
    5. 4 Jakub Hahn
      24 (0,07%)
    6. 6 Maciej Piotr Piorun
      52 (0,15%)
    7. 3 Teresa Lichota
      58 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Martyna Natalia Urbańczyk
      262 (0,74%)
    2. 2 Ewa Magdalena Szmitka
      129 (0,37%)
    3. 4 Piotr Krzysztof Rzeńca
      32 (0,09%)
    4. 6 Tomasz Załuski
      47 (0,13%)
    5. 3 Anna Maria Budecka
      40 (0,11%)
    6. 5 Iwona Alicja Majak
      33 (0,09%)
    7. 7 Bogdan Jerzy Jankowski
      20 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Maciej Stasiak
      5 081 (14,42%)
    2. 2 Sebastian Brunon Tylman
      1 494 (4,24%)
    3. 5 Damian Patryk Wagner
      263 (0,75%)
    4. 4 Mirosław Henryk Buczek
      432 (1,23%)
    5. 6 Krystyna Gondorek
      465 (1,32%)
    6. 7 Aleksandra Anna Warszakowska
      417 (1,18%)
    7. 3 Iwona Maja Rasała
      1 137 (3,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Magdalena Teodozja Walczyńska
      97 (0,28%)
    2. 1 Sławomir Dariusz Dziubek
      175 (0,50%)
    3. 2 Ryszard Bielasik
      44 (0,12%)
    4. 3 Marek Piotr Bińczyk
      79 (0,22%)
    5. 5 Żaneta Mariola Urbańska
      158 (0,45%)

    Okręg 8

    Osiedle Dolina Łódki, Osiedle Mileszki, Osiedle Nowosolna, Osiedle Olechów-Janów, Osiedle Stoki-Sikawa-Podgórze, Osiedle Widzew-Wschód

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jakub Bogdan Szymanowicz
      237 (0,61%)
    2. 5 Marta Paulina Przywara
      2 096 (5,36%)
    3. 6 Piotr Grzegorz Kowalski
      724 (1,85%)
    4. 7 Antonina Majchrzak
      1 008 (2,58%)
    5. 2 Tomasz Piotr Kacprzak
      4 612 (11,80%)
    6. 3 Sylwester Stefan Pawłowski
      1 870 (4,78%)
    7. 1 Hanna Elżbieta Zdanowska
      13 591 (34,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Zbigniew Sławomir Maurer
      97 (0,25%)
    2. 2 Marta Justyna Pierzchalska
      36 (0,09%)
    3. 3 Zbigniew Józef Skatulski
      14 (0,04%)
    4. 5 Krzysztof Szczerba
      27 (0,07%)
    5. 4 Joanna Źródelna
      33 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Andrzej Szymowski
      21 (0,05%)
    2. 3 Danuta Zarzycka
      45 (0,12%)
    3. 1 Piotr Wiktor Misztal
      326 (0,83%)
    4. 4 Monika Izabella Skibińska
      30 (0,08%)
    5. 2 Zygmunt Jan Misztal
      37 (0,09%)
    6. 5 Renata Emilia Nowak
      25 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Damian Filip Majewski
      76 (0,19%)
    2. 1 Krzysztof Maria Kiryszewski
      231 (0,59%)
    3. 4 Aleksandra Komorowska
      61 (0,16%)
    4. 7 Michał Ksawery Kociński
      36 (0,09%)
    5. 6 Daniel Teodor Ross
      25 (0,06%)
    6. 3 Maria Jolanta Miś
      128 (0,33%)
    7. 5 Agnieszka Joanna Zawada
      61 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Beata Elżbieta Kołaczyk
      95 (0,24%)
    2. 5 Kamil Ireneusz Jedliński
      80 (0,20%)
    3. 1 Piotr Siemiński
      698 (1,79%)
    4. 3 Tomasz Ryszard Anders
      120 (0,31%)
    5. 4 Kornel Norbert Kołaczyk
      58 (0,15%)
    6. 7 Teresa Maria Adamska
      181 (0,46%)
    7. 2 Janina Genowefa Tropisz
      99 (0,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Damian Radosław Pazdykiewicz
      41 (0,10%)
    2. 3 Jadwiga Bożena Cieślińska
      120 (0,31%)
    3. 1 Mariusz Zieliński
      305 (0,78%)
    4. 2 Mateusz Piotr Frątczak
      96 (0,25%)
    5. 5 Barbara Jolanta Sabela
      128 (0,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ewa Łucja Świdzińska
      568 (1,45%)
    2. 4 Marcin Grzegorz Bałczewski
      50 (0,13%)
    3. 5 Damian Włodzimierz Graczyk
      28 (0,07%)
    4. 1 Michał Wojciech Kwiatkowski
      971 (2,48%)
    5. 3 Sławomir Antoni Berdziński
      51 (0,13%)
    6. 7 Joanna Katarzyna Zimmer
      184 (0,47%)
    7. 6 Dominika Karolina Żuk
      46 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Kazimierz Antoni Kluska
      1 544 (3,95%)
    2. 1 Rafał Artur Markwant
      5 183 (13,26%)
    3. 2 Ilona Adrianna Kotleska
      1 505 (3,85%)
    4. 6 Magdalena Teresa Rzadkowolska
      196 (0,50%)
    5. 4 Zbigniew Henryk Karmela
      369 (0,94%)
    6. 5 Maria Joanna Maciaszczyk
      657 (1,68%)
    7. 7 Paweł Cirkot
      271 (0,69%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Polecamy

    Nowy smartfon Huawei w imponujący sposób wykorzystuje najnowsze technologie

    Nowy smartfon Huawei w imponujący sposób wykorzystuje najnowsze technologie

    RADIO TAXI GALICJA PRZEMYŚL - Korporacja roku 2019

    RADIO TAXI GALICJA PRZEMYŚL - Korporacja roku 2019