Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kaźmierz

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Kaźmierz ulice: Adama Asnyka, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Dobra, Dolna, Graniczna, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Lotnicza, Ładna, Marii Konopnickiej, Miła, Nowina, Piękna, Pilotów, Pogodna, Radosna, Spokojna, Stanisława Wyspiańskiego, Urocza, Wesoła

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zdzisława Maria Śmieszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAŹMIERZ

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Kaźmierz ulice: Astrowa, Bażancia, Bociania, Deptak Belfrów, Deptak Grobla, Deptak Nad Samą, Deptak Prymusów, Deptak Przesmyk, Deptak Ptasi, Deptak Sztubaków, Deptak Żaków, Frezjowa, Gimnazjalna, Gołębia, Jana Pawła II, Jaskółcza, Kaliowa, Kościelna, Kręta, Krokusowa, Krucza, Ks. Wacława Faustmanna, Kuropatwia, Liliowa, Łabędzia, Malwowa, Na Skarpie, Orłów, Perkozowa, Piwoniowa, Poznańska, Przepiórcza, Rynek, Skowronkowa, Słowicza, Storczykowa, Szafranowa, Szmaragdowa, Szkolna, Targowa, Tulipanowa, Zaułek, Żurawia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Gidaszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAŹMIERZ

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Kaźmierz ulice: Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Elizy Orzeszkowej, Henryka Sienkiewicza, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Marii Dąbrowskiej, Mikołaja Reja, Powstańców Wielkopolskich, Stefana Żeromskiego, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Władysława Stanisława Reymonta

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Arleta Maria Wojciechowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAŹMIERZ

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Kaźmierz ulice: Borowikowa, Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Czeremchowa, Daglezjowa, Grzybowa, Iglasta, Jałowcowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jodłowa, Kalinowa, Kozakowa, Kurkowa, Limbowa, Magnoliowa, Miłorzębowa, Modrzewiowa, Piniowa, Polna, Rydzowa, Sekwojowa, Sosnowa, Szamotulska, Świerkowa, Tujowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwia Dorota Zagórska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAŹMIERZ

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Kaźmierz ulice: Agrestowa, Borówkowa, Czereśniowa, Głogowa, Jagodowa, Jeżynowa, Leszczynowa, Leśna, Łąkowa, Malinowa, Orzechowa, Poziomkowa, Skrzypowa, Szyszkowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Żołędziowa, Kopanina

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Kamiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAŹMIERZ

    0 (0%)

    Szymon Sobkowski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Kaźmierz ulice: Dożynkowa, Gryczana, Jęczmienna, Nowowiejska, Owsiana, Parkowa, Pszeniczna, Rolna, Siewna, Zbożowa, Złote Łany, Żniwna, Żytnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogdan Kazimierz Hałaszkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAŹMIERZ

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Kaźmierz ulice: Bartników, Brzoskwiniowa, Dworcowa, Jabłoniowa, Miodowa, Morelowa, Nektarowa, Okrężna, Olchowa, Pasieczna, Piaskowa, Poprzeczna, Promienista, Pszczela, Pyłkowa, Sielska, Słoneczna, Spadziowa, Spichrzowa, Szeregowa, Śliwowa, Środkowa, Topolowa, Urodzajna, Witkowicka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Skabara

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAŹMIERZ

    191 (59,69%)

    Sebastian Bober

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    129 (40,31%)

    Okręg 8

    Brzezno, Chlewiska, Chrusty, Dolne Pole, Radzyny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Marciniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAŹMIERZ

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Kiączyn, Stare

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Roman Szulc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAŹMIERZ

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Bytyń

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Szymkowiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAŹMIERZ

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Piersko, Pólko, Wierzchaczewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwia Maria Kubala

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAŹMIERZ

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Gorszewice, Komorowo, Witkowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Kaczmarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAŹMIERZ

    98 (59,76%)

    Krystyna Maria Glanc

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    66 (40,24%)

    Okręg 13

    Sokolniki Małe, Sokolniki Wielkie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Anna Lachowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAŹMIERZ

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Gaj Wielki, Stramnica

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogusław Wurst

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAŹMIERZ

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Gorgoszewo, Młodasko, Młodasko Miecki, Sierpówko, Stramnica Gajówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Ratajczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAŹMIERZ

    0 (0,00%)