Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Rybnik

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    3 Maja, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Aleksandra Fredry, Aleksandra Gierymskiego, Alojzego Szewczyka, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Antoniego Staiera, Arki Bożka, Artura Grottgera, Astrów, Bartników, Batalionów Chłopskich, Bernarda Kuglera, Bolesława Chrobrego, Bolesława Leśmiana, Borki, Borowa, Bratków, Bronisława Czecha, Byłych Więźniów Politycznych, Cegielniana, Chryzantem, Chwałęcicka, Cisowa, Cmentarna, Cystersów, Długa, Doktora Mariana Różańskiego, Dożynkowa, Dróżka Profesora Libury, Dworcowa, Dworek, Dworska, Dzikiej Róży, Ekonomiczna, Elizy Orzeszkowej, Emilii Plater, Energetyków, Falista, Fiołkowa, Franciszka Chrószcza, Franciszka Rybnickiego, Generała Józefa Hallera od nr 1 do 17 nieparzyste i od nr 2 do 12 parzyste, Generała Jana Sadowskiego, Generała Władysława Sikorskiego, Gliwicka, Głogowa, Gminna, Golejowska, Gontowa, Goździków, Górna, Grodzka, Gzelska, Heleny Marusarzówny, Henryka Mikołaja Góreckiego, Henryka Wieniawskiego, Hotelowa, Hutnicza, Imbirowa, Jadwigi i Feliksa Białych, Jałowcowa, Jana III Sobieskiego, Jana Długosza, Jana Dobosza, Jana Karłowicza, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Jana Kotucza od nr 1 do 37, Jana Matejki, Jankowicka od nr 1 do 39 nieparzyste i od nr 2 do 64 parzyste, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jaworowa, Jeana Chalotta, Jesionowa, Jodłowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Piłsudskiego, Józefa Poniatowskiego, Juliusza Ligonia, Kalinowa, Kapitana Leopolda Janiego, Karłowa, Kazimierza Tetmajera, Klasztorna, Klonowa, Komisji Edukacji Narodowej, Konstantego Damrota, Konwalii, Koralowa, Kościelna, Krajobrazowa, Krótka, Książenicka, Księdza Doktora Franciszka Brudnioka, Księdza Doktora Stefana Siwca, Księdza Emila Szramka, Księdza Jana Pojdy, Księdza Józefa Szafranka, Księdza Konrada Szwedy, Kuźnicka, Lawendowa, Laurowa, Lechicka, Legionów, Leszczyńska, Liliowa, Lipowa, Lisia, Ludowa, Ludwika Solskiego, Łabędzia, Łączna, Łony, Łowiecka, Łukowa, Magnolii, Majątkowa, Makowa, Maksymiliana Basisty, Maksymiliana Dudka, Mała, Mariańska, Marii Skłodowskiej-Curie, Marynarska, Mglista, Miejska, Mikołaja Gogola, Mikołaja Reja, Mikołowska od nr 1 do 55 nieparzyste i od nr 2 do 74 parzyste, Milenijna, Miła, Miodowa, Młynek, Młyńska, Morwowa, Myśliwska, Na Górze, Nad Potokiem, Nad Zalewem, Nadbrzeżna, Niemodlińska, Obwiednia Południowa od nr 1 do 23, Obwiednia Północna, Ofiar Terroru, Ogródki, Okrężna, Oliwkowa, Olszowa, Opalowa, Owocowa, Pawła Hanaka, Pelargonii, Piaskowa, Piasta, Piastowska, Pilchowicka, Piotra Kolonki, Piotra Wysokiego, Piwonii, Plac Armii Krajowej, Plac Jana Pawła II, Plac Kościelny, Plac Mikołaja Kopernika, Plac Teatralny, Plac Wolności, Pniowska, Pocztowa, Pod Wałem, Podgórna, Podhalańska, Podleśna, Podmiejska, Polan, P. C. K. , Poremby, Powstańców Śląskich, Północna, Pryszczyny, Pszczela, Pszenna, Raciborska od nr 1 do 13 nieparzyste i od nr 2 do 22 parzyste, Robotnicza, Romualda Traugutta, Różana, Rubinowa, Rudzka, Rybacka, Rybnicka, Rynek, Rynkowa, Rzeczna, Saint Vallier, Sąsiedzka, Sienna, Sikorek, Skowronków, Słonecznikowa, Stalowa, Stanisława Staszica, Stanisława Wolnego, Stefana Czarnieckiego, Storczyków, Strąkowska, Strefowa, Stroma, Strzelców Bytomskich, Strzelecka, Sucha, Sybiraków, Szczygłów, Szeroka, Świętego Antoniego, Świętego Huberta, Świętego Jana, Świętego Józefa od nr 2 do 22 parzyste i od nr 86 do końca parzyste i od nr 77 do końca nieparzyste, Świętego Maksymiliana, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Tadeusza Kościuszki, Teofila Bieli, Teofila Brzozy, Tęczowa, Tulipanów, Turystyczna, Tylna, Uczniowska, Walecznych, Waltera Larysza, Weteranów, Widok, Wiejska od nr 1 do 7 nieparzyste, Wielopolska od nr 5 do końca nieparzyste i nr parzyste, Wierzbowa od nr 1 do 25 nieparzyste i od nr 2 do 20 parzyste, Wieżowa, Wiklinowa, Wiktora Poloczka, Wilcza, Willowa, Wiosenna, Wiosny Ludów, Wiślana, Wiśniowa, Wita Stwosza, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Stanisława Reymonta od nr 1 do 11 nieparzyste i od nr 2 do 8 parzyste, Władysława Webera, Wodna, Wodnika, Wojciecha Korfantego, Wojska Polskiego, Wspólna, Wypoczynkowa, Wysoka, Wyzwolenia, Za Komendą, Za Wiaduktem, Zagrodniki, Zajezdna, Zajęcza, Zamkowa, Zofii Nałkowskiej, Zwonowicka, Żaglowa, Żołędziowa od nr 84 do końca, Żużlowa, Żwirki i Wigury.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Zbigniew Ciokan
      251 (1,66%)
    2. 2 Jacek Piotr Pogocki
      53 (0,35%)
    3. 3 Andrzej Kwiecień
      23 (0,15%)
    4. 4 Rafał Adam Szymura
      78 (0,52%)
    5. 5 Aleksandra Marzena Muras
      42 (0,28%)
    6. 6 Ewelina Irena Musiolik
      25 (0,17%)
    7. 7 Katarzyna Krystyna Gaszka
      33 (0,22%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Stanisław Sączek
      607 (4,01%)
    2. 9 Piotr Paweł Luks
      322 (2,13%)
    3. 7 Aleksander Remigiusz Nowakowski
      45 (0,30%)
    4. 3 Hanna Barbara Grzelec
      327 (2,16%)
    5. 5 Ksawery Erazm Fojcik
      135 (0,89%)
    6. 1 Jerzy Bolesław Lazar
      1 993 (13,18%)
    7. 8 Jolanta Maria Toczek
      55 (0,36%)
    8. 6 Barbara Wioleta Jasek
      230 (1,52%)
    9. 4 Sylwia Krystyna Krupa
      281 (1,86%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marek Chowaniec
      56 (0,37%)
    2. 3 Marian Zdzisław Ruszkiewicz
      7 (0,05%)
    3. 1 Aleksander Edward Larysz
      203 (1,34%)
    4. 6 Ireneusz Józef Szymała
      12 (0,08%)
    5. 5 Halina Mogielska
      21 (0,14%)
    6. 4 Danuta Markowska
      25 (0,17%)
    7. 8 Victor Fatan
      13 (0,09%)
    8. 7 Żaneta Anna Małkuch
      9 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Ignacy Dwornik
      296 (1,96%)
    2. 6 Joanna Ciesielska
      67 (0,44%)
    3. 2 Bogdan Henryk Grajner
      38 (0,25%)
    4. 7 Agnieszka Katarzyna Święty
      5 (0,03%)
    5. 3 Barbara Zawadzka
      29 (0,19%)
    6. 4 Marek Jacek Sobik
      26 (0,17%)
    7. 8 Magdalena Natalia Wysłucha
      15 (0,10%)
    8. 5 Ryszard Mirosław Przekaza
      9 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tadeusz Franciszek Sosna
      14 (0,09%)
    2. 1 Rudolf Bernard Kołodziejczyk
      85 (0,56%)
    3. 2 Gabriela Nowak
      33 (0,22%)
    4. 4 Hieronim Józef Morgała
      7 (0,05%)
    5. 5 Janina Dąbrowska
      19 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Agnieszka Maria Kozielska
      251 (1,66%)
    2. 6 Jarosław Andrzej Tokarczyk
      40 (0,26%)
    3. 5 Barbara Magdalena Mrowiec
      49 (0,32%)
    4. 7 Maria Krystyna Kuśka
      74 (0,49%)
    5. 8 Jolanta Agnieszka Oroń
      99 (0,65%)
    6. 1 Marcin Aleksander Talarek
      383 (2,53%)
    7. 4 Jacek Paweł Mularczyk
      451 (2,98%)
    8. 3 Wiktor Andrzej Mandrysz
      69 (0,46%)
    9. 9 Piotr Kazimierz Kuźnik
      99 (0,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krystyna Maria Wałach
      740 (4,89%)
    2. 1 Małgorzata Maria Piaskowy
      1 178 (7,79%)
    3. 6 Robert Przybysławski
      210 (1,39%)
    4. 5 Jan Józef Lubos
      58 (0,38%)
    5. 3 Ginter Eryk Zaik
      559 (3,70%)
    6. 4 Grażyna Bogusława Graś
      320 (2,12%)
    7. 7 Leszek Stefan Moskal
      456 (3,02%)
    8. 8 Justyna Agnieszka Kotula
      200 (1,32%)
    9. 9 Jan Marek Fiałkowski
      235 (1,55%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Dominik Ryszard Niewelt
      251 (1,66%)
    2. 1 Wojciech Piotr Kiljańczyk
      1 433 (9,48%)
    3. 3 Krzysztof Sylwester Szafraniec
      659 (4,36%)
    4. 4 Izabela Zuzanna Faksa
      256 (1,69%)
    5. 8 Agnieszka Bernadeta Kurpanik
      157 (1,04%)
    6. 7 Grzegorz Antoni Potysz
      180 (1,19%)
    7. 9 Jolanta Marzena Jakubiec
      110 (0,73%)
    8. 6 Ludmiła Maria Student
      624 (4,13%)
    9. 2 Benedykt Marek Kołodziejczyk
      489 (3,23%)

    Okręg 2

    Anieli Krzywoń, Astronautów, Bagnista, Błękitna, Boguszowicka, Bracka, Brzeziny Miejskie od nr 117 do końca nieparzyste i od nr 18 do końca parzyste, Brzezińska, Buchalików, Cedrowa, Chłodna, Ciasna, Cicha, Cyprysowa, Czwartaków, Dębowa, Doktora Józefa Rostka, Emila Drobnego, Fabryczna, Generała Stanisława Szeptyckiego, Gospodarcza, Gotartowicka, Grabowa, Gronowa, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Łukasiewicza, Jana Karskiego, Jasna, Jastrzębska, Jaśminowa, Jemiołowa, Jesienna, Jędrzeja Śniadeckiego, Józefa Elsnera, Józefa Lompy, Juliusza Słowackiego, Jutrzenki, Kadetów, Karola Miarki, Kłokocińska, Komunalna, Kosmonautów, Kosynierów, Krucza, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Ksawerego Dunikowskiego, Księdza Henryka Groborza, Księdza Pawła Pośpiecha, Ligocka, Mariana Rejewskiego, Marii Konopnickiej, Michała Grażyńskiego, Mikołowska od nr 57 do końca nieparzyste i od nr 76 do końca parzyste, Mokra, Niska, Nowomiejska, Orla, Osiedle Południe, Osiedle Różane, Oskara Kolberga, Patriotów, Partyzantów, Pierwszej Brygady, Plac Emila Pawlasa, Plac Pokoju, Plac Żołnierza, Pochyła, Pogodna, Poligonowa, Porucznika Kazimierza Ogrodowskiego, Profesora Tomasza Strzembosza, Prosta od nr 113 do końca nieparzyste i od nr 62 do końca parzyste, Przejazdowa, Przemysłowa, Przyjaźni, Ptasia, Radosna, Rajska, Rybna, Rycerska, Sadowa, Samotna, Skośna, Słoneczna, Sołtystwo, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Małachowskiego, Stara, Stawowa, Stefana Żeromskiego od nr 1 do 64, Strażacka, Studzienna, Sygnały, Sztolniowa, Szybowcowa, Świętego Wawrzyńca, Tadeusza Rejtana, Urocza, Walerego Wróblewskiego, Wazów, Wąska, Węglowa, Wielopolska od nr 1 do 3 nieparzyste, Władysława Kuboszka, Włościańska, Wojciecha Bogusławskiego, Wolna, Wronia, Za Torem, Zadumy, Zakątek, Zapłocie, Zbożowa, Zgodna, Ziemska, Ziołowa, Zuchów, Żelazna, Żniwna, Żorska, Żurawia.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Rafał Wojciech Rudawski
      20 (0,17%)
    2. 3 Michalina Weronika Ciupek
      44 (0,38%)
    3. 5 Jadwiga Maria Maroszek
      22 (0,19%)
    4. 1 Krzysztof Bogusław Cichy
      187 (1,62%)
    5. 6 Monika Anna Zielecka
      16 (0,14%)
    6. 2 Robert Mieczysław Skiejka
      9 (0,08%)
    7. 7 Dawid Patryk Kowalewski
      21 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mirela Elżbieta Szutka
      1 668 (14,43%)
    2. 6 Sławomir Józef Kula
      247 (2,14%)
    3. 3 Piotr Jan Basista
      221 (1,91%)
    4. 8 Emil Fojcik
      101 (0,87%)
    5. 7 Joanna Dominika Brzózka
      327 (2,83%)
    6. 4 Paweł Jan Korduła
      162 (1,40%)
    7. 5 Bernadeta Cecylia Krupa
      325 (2,81%)
    8. 2 Tadeusz Władysław Pałka
      709 (6,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Katarzyna Lewa
      27 (0,23%)
    2. 1 Tadeusz Jerzy Gruszka
      271 (2,34%)
    3. 2 Tadeusz Marian Syska
      175 (1,51%)
    4. 4 Maciej Janusz Sajkowski
      63 (0,55%)
    5. 5 Bernadeta Janina Kocyba
      114 (0,99%)
    6. 7 Katarzyna Marta Rdzeń
      10 (0,09%)
    7. 8 Mirosław Józef Filec
      146 (1,26%)
    8. 6 Jarosław Andrzej Sobczuk
      26 (0,22%)

    KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Alojzy Antoni Motyka
      29 (0,25%)
    2. 4 Bożena Róża Oleksińska
      26 (0,22%)
    3. 2 Romana Aniela Goleniowska
      19 (0,16%)
    4. 1 Walenty Jan Stajer
      109 (0,94%)
    5. 5 Jacek Arkadiusz Szymura
      75 (0,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Leszek Józef Kuśka
      346 (2,99%)
    2. 7 Iwona Barbara Mazurowska
      21 (0,18%)
    3. 2 Łukasz Tadeusz Klimowicz
      162 (1,40%)
    4. 5 Aleksandra Beata Musiolik
      136 (1,18%)
    5. 4 Ilona Jadwiga Dwojakowska
      42 (0,36%)
    6. 8 Michał Aleksander Wieczorek
      59 (0,51%)
    7. 6 Anna Luiza Janus
      71 (0,61%)
    8. 3 Wojciech Wasyl
      224 (1,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mariusz Paweł Wiśniewski
      786 (6,80%)
    2. 5 Jan Walenty Smołka
      225 (1,95%)
    3. 1 Jan Rafał Mura
      688 (5,95%)
    4. 3 Andrzej Oświecimski
      686 (5,94%)
    5. 8 Mirela Anna Bytnar
      51 (0,44%)
    6. 4 Marek Zniszczoł
      264 (2,28%)
    7. 7 Krystyna Helena Szweter
      89 (0,77%)
    8. 6 Aleksandra Sylwia Czykieta-Panek
      55 (0,48%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jerzy Romuald Kremiec
      231 (2,00%)
    2. 1 Łukasz Piotr Kłosek
      1 298 (11,23%)
    3. 3 Judyta Katarzyna Mojżesz-Zimonczyk
      455 (3,94%)
    4. 4 Helena Weronika Bojanowska
      171 (1,48%)
    5. 5 Ryszard Antoni Porębski
      25 (0,22%)
    6. 6 Daniel Franciszek Misala
      155 (1,34%)
    7. 7 Marta Maria Trojan
      60 (0,52%)
    8. 8 Grażyna Maria Szulik
      89 (0,77%)

    Okręg 3

    1 Maja, Adolfa Dygasińskiego, Akacjowa, Aleksandra Puszkina, Anny Stefek, Augustyna Kwiotka, Barbary, Barbórki, Beskidzka, Bieszczadzka, Boczna, Bolesława Krupińskiego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Prusa, Bolesława Śmiałego, Brzeziny Miejskie od nr 1 do 115 nieparzyste i od nr 2 do 16 parzyste, Chwałowicka, Cienista, Dąbrowy, Doktora Jana Adamskiego, Działkowców, Ernesta Mruli, Feliksa Nowowiejskiego, Frontowa, Fryderyka Chopina, Gabriela Narutowicza, Gabrieli Zapolskiej, Garbocze, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Władysława Andersa, Górnicza, Górniczego Stanu, Górnośląska, Gruntowa nr nieparzyste i od nr 2 do 96 parzyste, Gustawa Morcinka, Harcerska, Hetmańska, Hugona Kołłątaja, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Mościckiego, Ignacego Paderewskiego, Jabłoniowa, Jagiellońska, Jagodowa, Jana Chryzostoma Paska, Jana Dzierżonia, Jana Karola Chodkiewicza, Jana Kazimierza, Jana Kowalczyka, Jana Onufrego Zagłoby, Jana Pawła Woronicza, Jana Rericha, Jana Skrzetuskiego, Jana Wyglendy, Jana Zamojskiego, Jerzego Giedroycia, Jerzego Malchera, Joachima Lelewela, Józefa Chełmońskiego, Józefa Pukowca, Józefa Rymera, Józefa Szulika, Juliana Ursyna Niemcewicza, Juliusza Kossaka, Kamienna, Karlika, Karola Szymanowskiego, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kopalniana, Kornela Makuszyńskiego, Kożdoniów, Kręta, Księdza Jana Śliwki, Księdza Norberta Bończyka, Księdza Piotra Skargi, Kupiecka, Leopolda Staffa, Letnia, Lokalna, Lotników, Ludomira Różyckiego, Ludwika Zamenhofa, Majora Brunona Janasa, Majora Władysława Mażewskiego, Marklowicka, Michała Wołodyjowskiego, Modrzewiowa, Niedobczycka od nr 106 do końca, Niepodległości, Niewiadomska, Nikodema Sobika, Nowa, Obrońców Pokoju, Obywatelska, Odległa, Odrodzenia, Ogrodowa, Olszycka, Orzechowa, Parkowa, Pawła Mojżesza, Pawła Semana, Pod Hałdą, Pokładowa, Popielowska, Prosta od nr 1 do 111 nieparzyste i od nr 2 do 60 parzyste, Przewozowa, Przyjemna, Raciborska od nr 181 do końca nieparzyste i od nr 192 do końca parzyste, Racławicka, Radziejowska, Rozstajna, Skalna, Składowa, Słowiańska, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Konarskiego, Stanisława Leszczyńskiego, Stanisława Worcella, Stanisława Żółkiewskiego, Staromiejska, Stefana Batorego, Stefana Grota Roweckiego, Stefana Żeromskiego od nr 65 do końca, Strzelców Podhalańskich, Sudecka, Szczerbicka, Sztygarska, Szyb Marcin, Szybowa, Śląska, Średnia, Świerklańska, Tkoczów, Tomasza Zana, Torowa, Trzech Krzyży, Tytusa Chałubińskiego, Ustronna, Weroniki, Wiertnicza, Wincentego Kadłubka, Wisławy Szymborskiej, Wjazdowa, Władysława Orkana, Władysława Warneńczyka, Wodzisławska od nr 211 do końca nieparzyste i od nr 204 do końca parzyste, Wrębowa, Wrzosowa, Wyrobiskowa, Zacisze, Zakole, Ziemowita, Złota, Związkowa, Zwycięstwa, Zygmunta Starego, Źródlana, Żołnierzy Września, Żwirowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mirosław Czesław Weis
      143 (1,23%)
    2. 2 Mirosław Krystian Bajer
      73 (0,63%)
    3. 5 Sylwia Weis
      30 (0,26%)
    4. 3 Marzena Klaudia Walasek
      62 (0,53%)
    5. 4 Marzena Urszula Nitner
      34 (0,29%)
    6. 6 Grzegorz Brodziński
      41 (0,35%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Tomasz Jacek Kostka
      81 (0,70%)
    2. 3 Aleksandra Mika
      195 (1,68%)
    3. 8 Krzysztof Łukasz Kałuża
      172 (1,48%)
    4. 2 Jan Krajczok
      307 (2,64%)
    5. 5 Joanna Barbara Duda
      186 (1,60%)
    6. 4 Mariusz Szymon Węglorz
      652 (5,60%)
    7. 7 Anna Maria Grzegoszczyk
      45 (0,39%)
    8. 1 Arkadiusz Stanisław Szweda
      1 232 (10,59%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Marian Antoni Dudek
      10 (0,09%)
    2. 1 Roland Karol Herok
      67 (0,58%)
    3. 3 Izabela Jolanta Antonkiewicz
      14 (0,12%)
    4. 5 Sławomir Józef Bauer
      10 (0,09%)
    5. 6 Grzegorz Główka
      7 (0,06%)
    6. 4 Elżbieta Izabela Lużyna
      16 (0,14%)
    7. 2 Adrianna Agnieszka Wojtasik
      18 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Barbara Maria Kantor
      30 (0,26%)
    2. 6 Katarzyna Beata Siudy
      32 (0,27%)
    3. 1 Henryk Joachim Cebula
      662 (5,69%)
    4. 3 Wiesław Józef Mańka
      146 (1,25%)
    5. 2 Monika Magdalena Tomiczek
      132 (1,13%)
    6. 7 Justyna Katarzyna Bober-Kuźnik
      54 (0,46%)
    7. 5 Marek Andrzej Malgrab
      40 (0,34%)
    8. 8 Katarzyna Małgorzata Rosa
      31 (0,27%)

    KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Halina Berger
      18 (0,15%)
    2. 4 Zenon Robert Gamoń
      6 (0,05%)
    3. 2 Karol Paweł Wronka
      13 (0,11%)
    4. 1 Krystyna Jadwiga Mędrala
      29 (0,25%)
    5. 5 Lucyna Aleksandra Poseł
      9 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Stanisław Wojaczek
      1 320 (11,34%)
    2. 2 Dariusz Piotr Paszenda
      93 (0,80%)
    3. 4 Mieczysław Piotr Błaszczyk
      146 (1,25%)
    4. 6 Bernadeta Sylwia Joneczek
      86 (0,74%)
    5. 7 Grzegorz Franciszek Stawski
      13 (0,11%)
    6. 8 Jędrzej Konieczny
      77 (0,66%)
    7. 5 Barbara Teresa Naparstek
      17 (0,15%)
    8. 3 Iwona Maria Bednorz
      191 (1,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tadeusz Franciszek Białous
      616 (5,29%)
    2. 2 Grażyna Jolanta Kohut
      654 (5,62%)
    3. 6 Katarzyna Renata Jastrzębska-Gajda
      33 (0,28%)
    4. 3 Wacław Henryk Adamczyk
      85 (0,73%)
    5. 4 Władysława Anna Jagła
      143 (1,23%)
    6. 5 Grażyna Anna Jarząbek
      138 (1,19%)
    7. 8 Daniel Roman Gigla
      118 (1,01%)
    8. 7 Ilona Maria Czaja-Holona
      104 (0,89%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zbigniew Aleksander Lubszczyk
      348 (2,99%)
    2. 6 Barbara Halina Kopka
      114 (0,98%)
    3. 1 Piotr Paweł Kuczera
      2 042 (17,55%)
    4. 5 Marek Jacek Jarząbek
      66 (0,57%)
    5. 3 Edyta Małgorzata Godziek-Knaissi
      194 (1,67%)
    6. 7 Mirela Bogusława Kiljańczyk
      99 (0,85%)
    7. 8 Marian Antoni Fojcik
      230 (1,98%)
    8. 4 Monika Romana Abrahamczyk
      113 (0,97%)

    Okręg 4

    Alfonsa Zgrzebnioka, Antoniego Woryny, Barwna, Basztowa, Błażeja Stolarskiego, Bohaterów Westerplatte, Bratnia, Brzozowa, Budowlanych, Bukowa, Chabrowa, Cypriana Kamila Norwida, Daleka, Dąbrówki, Dolna, Floriańska, Franciszka Pilarczyka, Franciszkańska, Gajowa, Generała Józefa Hallera od nr 19 do końca nieparzyste i od nr 14 do końca parzyste, Generała Józefa Bema, Generała Kazimierza Pułaskiego, Generała Zygmunta Janke-Waltera, Głucha, Gołębia, Graniczna, Gruntowa od nr 98 do końca parzyste, Grunwaldzka, Grzybowa, Gwarków, Hoża, Jana Kilińskiego, Jana Kotucza od nr 38 do końca, Jankowicka od nr 41 do końca nieparzyste i od nr 66 do końca parzyste, Jarzynowa, Józefa Cyrana, Juliana Tuwima, Kardynała Bolesława Kominka, Kasztanowa, Komuny Paryskiej, Konrada Winklera, Kornela Ujejskiego, Kosów, Krzywa, Krzyżowa, Księdza Henryka Jośki, Księdza Jerzego Popiełuszki, Księdza Piotra Ściegiennego, Kwiatowa, Lektorska, Leśna, Liściasta, Ludwika Zdrzałka, Łanowa, Łąkowa, Mahoniowa, Majowa, Maksymiliana Buhla, Malinowa, Malwowa, Marokanów, Mieszka I, Na Niwie, Na Okrzeszyńcu, Nacyńska, Niedobczycka od nr 1 do 105, Obrońców Rybnika, Obwiednia Południowa od nr 24 do końca, Orzepowicka, Osiedle Krakusa, Pawła Cierpioła, Pawła Stalmacha, Piownik, Platanowa, Plebiscytowa, Pod Lasem, Pod Szybem, Polna, Popiela, Poprzeczna, Przedmieście, Raciborska od nr 15 do 179 nieparzyste i od nr 24 do 190 parzyste, Rolnicza, Równa, Serdeczna, Sławików, Smolna, Sowia, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego, Szczęść Boże, Szczęśliwa, Szkolna, Środkowa, Świerkowa, Świętego Józefa od nr 1 do 75 nieparzyste i od nr 24 do 84 parzyste, Świętej Jadwigi, Targowa, Topolowa, Torfowa, Walentego Pełczyńskiego, Wandy, Wawelska, Wiatraczna, Wiejska od nr 9 do końca nieparzyste i nr parzyste, Wierzbowa od nr 27 do końca nieparzyste i od nr 22 do końca parzyste, Wincentego Pola, Wincentego Witosa, Władysława Broniewskiego, Władysława Stanisława Reymonta od nr 13 do końca nieparzyste i od nr 10 do końca parzyste, Wodzisławska od nr 1 do 209 nieparzyste i od nr 2 do 202 parzyste, Wyboista, Zamiejska, Zamysłowska, Zawiszy Czarnego, Zebrzydowicka, Zielona, Żołędziowa od nr 1 do 83, Żytnia.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Adam Mateusz Mielcarek
      151 (1,16%)
    2. 6 Sylwia Izabela Szewczyk-Buchta
      40 (0,31%)
    3. 3 Dawid Maślanka
      34 (0,26%)
    4. 2 Mariusz Piotr Maroszek
      57 (0,44%)
    5. 5 Magdalena Maria Nowak
      65 (0,50%)
    6. 4 Joanna Kapuśniak
      33 (0,25%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Ewa Jadwiga Cichecka
      264 (2,03%)
    2. 7 Hanna Małgorzata Brzezina
      57 (0,44%)
    3. 1 Łukasz Dwornik
      1 782 (13,71%)
    4. 6 Michał Stanisław Popek
      102 (0,78%)
    5. 2 Joanna Adamska
      382 (2,94%)
    6. 3 Jan Jerzy Zimny
      107 (0,82%)
    7. 8 Mateusz Jan Kurc
      302 (2,32%)
    8. 4 Karol Bogusław Szymura
      390 (3,00%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tomasz Bartłomiej Bednarski
      68 (0,52%)
    2. 5 Eugenia Maria Larysz
      50 (0,38%)
    3. 4 Jolanta Mogielska
      20 (0,15%)
    4. 2 Jerzy Tadeusz Milanowski
      23 (0,18%)
    5. 6 Urszula Helena Dudek
      29 (0,22%)
    6. 3 Piotr Paweł Węgrzyn
      26 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Rudolf Zmuda
      80 (0,62%)
    2. 3 Leonard Marek Gorzawski
      13 (0,10%)
    3. 2 Zdzisław Jerzy Drążewski
      53 (0,41%)
    4. 4 Emilia Kościółek
      25 (0,19%)
    5. 5 Anna Antonina Zimna
      12 (0,09%)
    6. 6 Marcin Dominik Franke
      25 (0,19%)
    7. 7 Katarzyna Joanna Turbiarz
      15 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Maciej Adam Kąkol
      19 (0,15%)
    2. 1 Andrzej Krzysztof Helis
      39 (0,30%)
    3. 2 Piotr Józef Orszulik
      26 (0,20%)
    4. 4 Henrieta Natalia Ochojska
      12 (0,09%)
    5. 5 Barbara Aleksandra Szymura
      31 (0,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Michał Józef Chmieliński
      521 (4,01%)
    2. 5 Krystyna Genowefa Dajka
      25 (0,19%)
    3. 6 Urszula Stęclik
      37 (0,28%)
    4. 8 Sławomir Walento
      63 (0,48%)
    5. 3 Maria Teresa Polanecka-Nabagło
      518 (3,99%)
    6. 4 Agata Aleksandra Kuczera-Kulka
      80 (0,62%)
    7. 7 Jan Kazimierz Tkocz
      46 (0,35%)
    8. 2 Ewa Maria Ryszka
      268 (2,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Marcin Kopczyński
      120 (0,92%)
    2. 7 Bernadeta Janina Grzesik
      53 (0,41%)
    3. 3 Marek Florczyk
      507 (3,90%)
    4. 2 Kazimierz Wiesław Zięba
      316 (2,43%)
    5. 1 Piotr Paweł Masłowski
      977 (7,52%)
    6. 4 Elżbieta Piotrowska
      233 (1,79%)
    7. 6 Bogumiła Czesława Maryańska
      138 (1,06%)
    8. 8 Barbara Magdalena Zielińska
      223 (1,72%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Franciszek Jan Kurpanik
      1 278 (9,83%)
    2. 4 Radosław Jan Knesz
      969 (7,46%)
    3. 5 Danuta Władysława Hanak
      337 (2,59%)
    4. 7 Aneta Sabina Bokuniewicz
      240 (1,85%)
    5. 2 Weronika Małgorzata Piekoszowska
      724 (5,57%)
    6. 8 Arkadiusz Skowron
      256 (1,97%)
    7. 6 Dominika Agnieszka Dycha
      211 (1,62%)
    8. 3 Bronisław Józef Drabiniok
      523 (4,02%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Polecamy

    Mistrzowie Agro | Obejrzyj zdjęcia z gali wręczenia nagród w Boguchwale

    Mistrzowie Agro | Obejrzyj zdjęcia z gali wręczenia nagród w Boguchwale

    Ruszył oficjalny sklep internetowy – huawei.pl

    Ruszył oficjalny sklep internetowy – huawei.pl

    TYLKO DO JUTRA ▶▶ Masz szansę wziąć udział w loterii! ◀◀

    TYLKO DO JUTRA ▶▶ Masz szansę wziąć udział w loterii! ◀◀

    Najczęściej czytane