Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Horodło ul. Burtynówka, ul. Pietnicka, ul. Średnia
Pokaż więcej
Roman Paszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA HORODŁO
79
(42,02%)
Arnold Bogowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA HORODŁO - LEPSZE JUTRO”
102
(54,26%)
Józef Mieczysław Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7
(3,72%)
Okręg 2
Horodło ul. 11 listopada, ul. Jurydyka. ul. Króla Władysława Jagiełły, ul. Królowej Jadwigi, ul. Rynek, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Wały Jagiellońskie, ul. Zawale
Pokaż więcej
Grzegorz Tomasz Haczkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(46,04%)
Dariusz Tuz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA HORODŁO
58
(41,73%)
Stanisława Charatynowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(12,23%)
Okręg 3
Horodło ul. Hrubieszowska, ul. Józefa Piłsudskiego, ul. Polna
Pokaż więcej
Marek Gawron
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(49,64%)
Katarzyna Gołąb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA HORODŁO
70
(50,36%)
Okręg 4
Strzyżów ul. Armii Krajowej, ul. Nadbużańska
Pokaż więcej
Kamil Robert Augustynek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(25,16%)
Ewa Romańczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA HORODŁO
92
(57,86%)
Edmund Wróbel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(16,98%)
Okręg 5
Strzyżów ul. Antygony, ul. Bławatna, ul. Jagiellońska, ul. Karpacka, ul. Krótka, ul. Monte Cassino, ul. Ogrodowa, ul. Podgórna, ul. Wiśniowa, ul. Zalesie
Pokaż więcej
Anna Seredyńska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(17,76%)
Anna Sałęga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA HORODŁO
34
(31,78%)
Andrzej Janusz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(50,47%)
Okręg 6
Strzyżów ul. Bohaterów Września, ul. Parkowa, ul. Świętojańska
Pokaż więcej
Krzysztof Zbigniew Tereszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA HORODŁO
63
(42,86%)
Grzegorz Kaźmierczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(57,14%)
Okręg 7
Strzyżów ul. Herbowa, ul. Morskie Oko, ul. Orla, ul. Słoneczna
Pokaż więcej
Weronika Bucior - Czekaj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
17
(10,49%)
Barbara Emilia Stadnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA HORODŁO
108
(66,67%)
Bartłomiej Malinowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(22,84%)
Okręg 8
Halina Chmielewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(48,08%)
Tomasz Zienkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA HORODŁO
54
(51,92%)
Okręg 9
Artur Gołąb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA HORODŁO
131
(80,86%)
Dariusz Jonak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(19,14%)
Okręg 10
Jolanta Lewandowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(16,35%)
Stanisław Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA HORODŁO
54
(33,96%)
Zbigniew Sałęga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(49,69%)
Okręg 11
Paweł Kłosiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 12
Cegielnia, Matcze
Pokaż więcej
Ireneusz Wierzbicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA HORODŁO
0
(0,00%)
Okręg 13
Ciołki, Kobło Kolonia, Poraj
Pokaż więcej
Tomasz Łuszczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(44,90%)
Wiesław Franciszek Smolej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA HORODŁO
73
(49,66%)
Wiesława Helena Skiba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8
(5,44%)
Okręg 14
Bereżnica, Liski
Pokaż więcej
Adam Rudawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA HORODŁO
154
(87,01%)
Robert Prus
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(12,99%)
Okręg 15
Łuszków, Zosin
Pokaż więcej
Marek Adam Lawiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA HORODŁO
106
(48,40%)
Leszek Ryszard Słotwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA HORODŁO - LEPSZE JUTRO”
113
(51,60%)