Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - mazowieckie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Dzielnice m. st. Warszawy: Ursynów, Wilanów, Śródmieście, Mokotów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Natalia Kocon
      1 253 (0,41%)
    2. 1 Daniel Leszek Witowski
      6 075 (2,01%)
    3. 2 Mariusz Bernard Patey
      626 (0,21%)
    4. 3 Magdalena Glick
      1 331 (0,44%)
    5. 4 Justyna Artman
      1 301 (0,43%)
    6. 6 Julian Dyzma Milfort
      426 (0,14%)
    7. 7 Stanisław Franczak
      787 (0,26%)

    KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Barbara Anna Gabryś
      1 439 (0,48%)
    2. 5 Marcin Stanisław Turek
      83 (0,03%)
    3. 2 Katarzyna Monika Boborycka
      233 (0,08%)
    4. 4 Tomasz Józef Wojtczuk
      120 (0,04%)
    5. 3 Paweł Piotr Czajka
      345 (0,11%)
    6. 6 Aleksandra Nartonowicz
      211 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Małgorzata Joanna Adamczyk
      897 (0,30%)
    2. 2 Radosław Bartosz Koba
      453 (0,15%)
    3. 1 Julia Eliza Zimmermann
      6 176 (2,04%)
    4. 4 Natalia Katarzyna Kwiatkowska
      584 (0,19%)
    5. 5 Adam Tula
      336 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Karolina Cecylia Kądziela
      372 (0,12%)
    2. 1 Mariusz Lesław Krogulski
      1 620 (0,53%)
    3. 7 Piotr Grzebalski
      175 (0,06%)
    4. 3 Jacek Piotr Florysiak
      128 (0,04%)
    5. 4 Mirosława Florysiak
      85 (0,03%)
    6. 6 Justyna Stefania Kranas
      65 (0,02%)
    7. 5 Michał Nieznański
      136 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zbigniew Adam Cierpisz
      5 072 (1,67%)
    2. 1 Witold Czesław Kołodziejski
      37 487 (12,38%)
    3. 5 Lidia Janina Nowicka
      6 400 (2,11%)
    4. 3 Andrzej Robert Gmitruk
      3 903 (1,29%)
    5. 4 Barbara Sackiewicz
      5 225 (1,73%)
    6. 6 Małgorzata Iwona Kobitowicz
      1 665 (0,55%)
    7. 7 Paweł Andrzej Terlecki
      9 886 (3,26%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Mariusz Bogdan Dołganiuk
      32 (0,01%)
    2. 1 Urszula Danuta Kokosińska
      397 (0,13%)
    3. 3 Wiesława Jaksa-Złotnicka
      59 (0,02%)
    4. 4 Arnold Mikina
      98 (0,03%)
    5. 6 Krzysztof Woźniak
      179 (0,06%)
    6. 2 Barbara Stanisława Lambrych
      83 (0,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Roman Jan Izdebski
      511 (0,17%)
    2. 3 Wojciech Edward Dobrzyński
      126 (0,04%)
    3. 7 Lena Huppert
      189 (0,06%)
    4. 2 Bożena Urszula Szwed
      171 (0,06%)
    5. 4 Jacek Jan Nowak
      132 (0,04%)
    6. 6 Janina Grażyna Wiśniewska
      114 (0,04%)
    7. 5 Marek Ziemowit Stawiarski
      83 (0,03%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Ludwik Jerzy Rakowski
      60 920 (20,11%)
    2. 4 Bogdan Marian Olesiński
      6 249 (2,06%)
    3. 5 Helena Cichocka
      16 525 (5,46%)
    4. 7 Krzysztof Piotr Skolimowski
      12 752 (4,21%)
    5. 2 Maciej Tyśnicki
      8 136 (2,69%)
    6. 3 Katarzyna Anna Bornowska
      29 737 (9,82%)
    7. 6 Joanna Elżbieta Wiśniewska-Głowik
      8 197 (2,71%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Walentyna Rakiel-Czarnecka
      1 593 (0,53%)
    2. 2 Michał Stanisław Strąk
      926 (0,31%)
    3. 3 Teresa Maria Wyszyńska
      674 (0,22%)
    4. 7 Tomasz Jagodziński
      581 (0,19%)
    5. 5 Agata Zofia Grudowska
      401 (0,13%)
    6. 4 Adam Nyk
      340 (0,11%)
    7. 6 Ryszard Waldemar Miazek
      308 (0,10%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Maria Piekarska
      27 910 (9,21%)
    2. 3 Zofia Domicela Bzdak
      303 (0,10%)
    3. 2 Paweł Grzegorz Kołodziejski
      893 (0,29%)
    4. 4 Natalia Aleksandra Żukowska
      737 (0,24%)
    5. 7 Daniel Michalski
      624 (0,21%)
    6. 5 Władysław Słowiński
      192 (0,06%)
    7. 6 Marta Bolesława Kościelecka
      209 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Mikołaj Szymon Midak
      190 (0,06%)
    2. 1 Mariusz Grzegorz Zalewski
      2 216 (0,73%)
    3. 2 Rafał Sałapski
      209 (0,07%)
    4. 4 Izabela Sokólska
      332 (0,11%)
    5. 5 Anita Olga Łapińska
      271 (0,09%)
    6. 6 Paulina Dywicka
      275 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Marcin Adam Nowak
      1 245 (0,41%)
    2. 4 Iwona Bożena Buchalska
      1 648 (0,54%)
    3. 1 Wojciech Robert Matyjasiak
      5 563 (1,84%)
    4. 5 Andrzej Daniel Sadomski
      567 (0,19%)
    5. 2 Małgorzata Hanna Sobczak
      3 887 (1,28%)
    6. 7 Bogdan Żmijewski
      1 869 (0,62%)
    7. 6 Izabela Sylwia Wróblewska
      2 509 (0,83%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Katarzyna Stępniak
      807 (0,27%)
    2. 2 Ewa Anna Sufin-Jacquemart
      1 628 (0,54%)
    3. 3 Piotr Stefan Jakubczyk
      255 (0,08%)
    4. 6 Beata Maria Grabowska
      550 (0,18%)
    5. 7 Iwona Małgorzata Łukasiewicz
      433 (0,14%)
    6. 5 Jan Zieliński
      454 (0,15%)
    7. 1 Marek Stanisław Kossakowski
      2 703 (0,89%)

    Okręg 2

    Dzielnice m. st. Warszawy: Bemowo, Bielany, Ursus, Włochy, Ochota, Wola, Żoliborz

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Paweł Grzegorzewicz
      1 182 (0,43%)
    2. 7 Rozalia Maria Wasiewicz
      998 (0,37%)
    3. 6 Anna Daria Woźniakowska
      1 432 (0,52%)
    4. 2 Jerzy Wasiukiewicz
      1 156 (0,42%)
    5. 4 Klara Jadwiga Zawada
      2 183 (0,80%)
    6. 1 Waldemar Wasiewicz
      6 001 (2,20%)
    7. 3 Paweł Wiktor Komorowski
      1 006 (0,37%)

    KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Zygmunt Czaplicki
      137 (0,05%)
    2. 1 Ewa Alicja Nitecka
      1 438 (0,53%)
    3. 2 Anna Maria Adamiak
      413 (0,15%)
    4. 3 Marek Lisiowski
      219 (0,08%)
    5. 5 Martyna Szczubełek
      179 (0,07%)
    6. 6 Jan Paweł Wierzbicki
      384 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Ewa Paprota
      4 370 (1,60%)
    2. 2 Damian Jakub Duszczenko
      369 (0,14%)
    3. 3 Agnieszka Diana Strzałka
      743 (0,27%)
    4. 5 Marianna Jadwiga Wartecka
      289 (0,11%)
    5. 6 Bartłomiej Różycki
      335 (0,12%)
    6. 4 Jakub Ryszard Kundzik
      182 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Michał Jan Wawer
      1 704 (0,62%)
    2. 2 Dariusz Artur Karczmarczyk
      448 (0,16%)
    3. 4 Aleksander Filip Kowaliński
      133 (0,05%)
    4. 3 Anna Maria Jamroz
      269 (0,10%)
    5. 5 Renata Celina Żmuda
      167 (0,06%)
    6. 6 Krzysztof Waldemar Mucha
      127 (0,05%)
    7. 7 Małgorzata Wiszewska
      156 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Claudia Staniszewska
      5 486 (2,01%)
    2. 2 Michał Grodzki
      15 251 (5,59%)
    3. 1 Michał Feliks Prószyński
      34 767 (12,74%)
    4. 3 Andrzej Snarski
      3 716 (1,36%)
    5. 5 Mariusz Marek Omelańczuk
      1 701 (0,62%)
    6. 6 Izabela Antonina Wojtasik
      3 231 (1,18%)
    7. 7 Agnieszka Jadwiga Jakubowska
      7 599 (2,79%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Lazur
      208 (0,08%)
    2. 1 Zdzisław Władysław Mokrogulski
      287 (0,11%)
    3. 5 Kamil Bernatek
      100 (0,04%)
    4. 3 Elżbieta Danuta Kopczyńska
      248 (0,09%)
    5. 6 Aleksandra Maria Lazur
      146 (0,05%)
    6. 4 Zbigniew Marek Witkowski
      131 (0,05%)
    7. 7 Agnieszka Iwona Witkowska-Suska
      191 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mirosława Zofia Modelska-Creech
      73 (0,03%)
    2. 5 Tomasz Małkiewicz
      57 (0,02%)
    3. 7 Sławomir Oprządek
      44 (0,02%)
    4. 3 Katarzyna Ewa Świerszcz
      144 (0,05%)
    5. 6 Piotr Lubański
      64 (0,02%)
    6. 1 Paweł Mieczysław Połanecki
      156 (0,06%)
    7. 4 Małgorzata Anna Sożewska-Wirkus
      53 (0,02%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Urszula Anna Kierzkowska
      26 409 (9,68%)
    2. 2 Krzysztof Grzegorz Strzałkowski
      19 493 (7,14%)
    3. 1 Bartosz Wiśniakowski
      40 724 (14,93%)
    4. 5 Jolanta Stanisława Osińska
      7 182 (2,63%)
    5. 6 Agnieszka Sylwia Słomczyńska
      10 250 (3,76%)
    6. 4 Adam Michał Hać
      13 652 (5,00%)
    7. 7 Tomasz Witold Mencina
      10 373 (3,80%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tomasz Jędrzejczak
      1 859 (0,68%)
    2. 3 Karol Tomasz Bielski
      473 (0,17%)
    3. 4 Tatiana Joanna Garstka
      442 (0,16%)
    4. 2 Wiktor Zbigniew Masłowski
      494 (0,18%)
    5. 5 Lucyna Gertruda Wasilewska
      382 (0,14%)
    6. 6 Maria Dudzik
      468 (0,17%)
    7. 7 Janusz Dyduch
      247 (0,09%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Małgorzata Helena Sekuła-Szmajdzińska
      11 075 (4,06%)
    2. 2 Agnieszka Katarzyna Wołk-Łaniewska
      2 279 (0,84%)
    3. 3 Mariusz Czesław Cegielski
      692 (0,25%)
    4. 4 Hanna Dorota Lamcho
      471 (0,17%)
    5. 6 Eugenia Józefa Tymieniecka
      335 (0,12%)
    6. 7 Ryszard Józef Dzieniszewski
      422 (0,15%)
    7. 5 Andrzej Stefan Namysłowski
      390 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Anna Zaleśna
      2 022 (0,74%)
    2. 4 Łukasz Dywicki
      243 (0,09%)
    3. 2 Sławomir Dziubiński
      569 (0,21%)
    4. 6 Adam Gołota
      477 (0,17%)
    5. 3 Bogusława Bulińska
      113 (0,04%)
    6. 5 Alicja Stanisława Stawicka
      159 (0,06%)
    7. 7 Zuzanna Maria Krajewska
      345 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Danuta Zofia Radulska
      1 278 (0,47%)
    2. 4 Krzysztof Tomasz Marciniak
      1 595 (0,58%)
    3. 6 Katarzyna Monika Kośla
      1 652 (0,61%)
    4. 3 Marta Boguszewska
      3 373 (1,24%)
    5. 1 Andrzej Wiesław Rosiewicz
      4 914 (1,80%)
    6. 2 Wojciech Papis
      1 775 (0,65%)
    7. 7 Małgorzata Ewa Jarecka-Powolny
      1 366 (0,50%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Agnieszka Krystyna Oleszkiewicz-Zakrzewska
      1 004 (0,37%)
    2. 6 Małgorzata Ewa Szumska-Przeniosło
      416 (0,15%)
    3. 1 Wojciech Marian Kubalewski
      1 607 (0,59%)
    4. 5 Konrad Piotr Zbrożek
      196 (0,07%)
    5. 3 Mariusz Koziatek
      286 (0,10%)
    6. 7 Michał Dominik Marusik
      263 (0,10%)
    7. 4 Joanna Maja Górska
      1 387 (0,51%)

    Okręg 3

    Dzielnice m. st. Warszawy: Białołęka, Rembertów, Targówek, Wawer, Wesoła, Praga Północ, Praga Południe

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Elżbieta Wiśniewska
      1 269 (0,43%)
    2. 7 Beata Małgorzata Bielińska-Jacewicz
      810 (0,27%)
    3. 2 Agnieszka Ewa Strzembosz
      2 718 (0,92%)
    4. 3 Mateusz Duch
      2 739 (0,92%)
    5. 1 Tomasz Krzysztof Barbachowski
      5 454 (1,84%)
    6. 6 Jerzy Banaś
      1 134 (0,38%)
    7. 4 Izabela Anna Mioduszewska
      1 955 (0,66%)

    KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Mirosław Marian Obstawski
      73 (0,02%)
    2. 1 Krzysztof Kudera
      1 296 (0,44%)
    3. 5 Klaudia Szczubełek
      387 (0,13%)
    4. 2 Elżbieta Maria Dziubak
      771 (0,26%)
    5. 3 Paweł Michalik
      679 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Michał Aleksander Skrzyniarz
      223 (0,08%)
    2. 4 Kacper Janusz Van Wallendael
      393 (0,13%)
    3. 3 Monika Zofia Godlewska
      756 (0,26%)
    4. 2 Aleksander Krzysztof Paradziński
      411 (0,14%)
    5. 5 Urszula Teresa Kuczyńska
      414 (0,14%)
    6. 1 Anna Klara Jagodzińska
      4 561 (1,54%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Barbara Kazimiera Tumanowicz
      343 (0,12%)
    2. 1 Jerzy Rychlik
      1 645 (0,55%)
    3. 7 Dominika Anna Józefowicz
      191 (0,06%)
    4. 5 Paweł Usiądek
      116 (0,04%)
    5. 6 Rafał Piotr Wielądek
      214 (0,07%)
    6. 4 Edyta Agnieszka Luty
      364 (0,12%)
    7. 3 Damian Władysław Cieślak
      267 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Dominik Konrad Nowak
      4 300 (1,45%)
    2. 6 Ewa Elżbieta Lisiecka
      13 857 (4,67%)
    3. 1 Tomasz Władysław Zdzikot
      27 598 (9,31%)
    4. 7 Piotr Milwiw-Baron
      2 027 (0,68%)
    5. 2 Wojciech Jakub Zabłocki
      20 554 (6,93%)
    6. 3 Anna Maria Rożek
      11 444 (3,86%)
    7. 5 Agnieszka Magdalena Matusik-Niedziałek
      3 574 (1,21%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Beata Szmigiel
      202 (0,07%)
    2. 1 Ryszard Marek Dziong
      190 (0,06%)
    3. 3 Barbara Balcerzak
      217 (0,07%)
    4. 4 Andrzej Marian Dryl
      103 (0,03%)
    5. 5 Henryk Albin Górski
      94 (0,03%)
    6. 6 Magdalena Teresa Wykręt-Semilska
      117 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Bogdan Bartłomiej Pruszyński
      161 (0,05%)
    2. 2 Barbara Teresa Pluchrat
      100 (0,03%)
    3. 3 Stanisław Bartłomiej Morysiński
      65 (0,02%)
    4. 4 Jolanta Maria Polichnowska
      84 (0,03%)
    5. 6 Walery Wysoczański
      39 (0,01%)
    6. 5 Agnieszka Anna Obierzyńska
      78 (0,03%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wioletta Paprocka-Ślusarska
      23 470 (7,92%)
    2. 5 Jerzy Maria Jurek
      3 938 (1,33%)
    3. 3 Izabela Ziątek
      16 025 (5,41%)
    4. 4 Krzysztof Celiński
      8 446 (2,85%)
    5. 6 Elżbieta Dorota Gęsina
      7 892 (2,66%)
    6. 7 Łukasz Tomasz Jeziorski
      9 273 (3,13%)
    7. 1 Tomasz Antoni Kucharski
      58 452 (19,72%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Ludomir Szymanek
      638 (0,22%)
    2. 1 Izabela Stelmańska
      2 708 (0,91%)
    3. 4 Zbigniew Kaliszyk
      337 (0,11%)
    4. 7 Rafał Sebastian Nowatkiewicz
      263 (0,09%)
    5. 6 Agata Maria Farkowska
      426 (0,14%)
    6. 5 Robert Jerzy Surowiecki
      253 (0,09%)
    7. 3 Teresa Maria Bogiel
      591 (0,20%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Urszula Izabela Parzych-Górska
      808 (0,27%)
    2. 4 Dariusz Tadeusz Sadkowski
      442 (0,15%)
    3. 1 Danuta Waniek
      15 515 (5,23%)
    4. 3 Mariusz Święcki
      1 572 (0,53%)
    5. 7 Andrzej Płonka
      577 (0,19%)
    6. 6 Zbigniew Piotr Paradowski
      376 (0,13%)
    7. 5 Jolanta Wiktoruk
      602 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Julia Anna Kawka
      421 (0,14%)
    2. 1 Sylwester Stawicki
      1 774 (0,60%)
    3. 2 Grzegorz Henryk Stawicki
      266 (0,09%)
    4. 4 Klaudia Weronika Krawczyk
      347 (0,12%)
    5. 3 Artur Kulpita
      244 (0,08%)
    6. 5 Aleksandra Karolina Sokólska
      222 (0,07%)
    7. 6 Magdalena Maria Krawczyk
      206 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Aleksandra Magdalena Zawirska
      2 387 (0,81%)
    2. 4 Zofia Emilia Melak
      3 338 (1,13%)
    3. 5 Mirosław Dariusz Gleb
      595 (0,20%)
    4. 7 Dariusz Jerzy Połeć
      1 398 (0,47%)
    5. 1 Dariusz Kacprzak
      7 984 (2,69%)
    6. 2 Julia Helena Kuchno
      2 954 (1,00%)
    7. 3 Michał Jerzy Woźniak
      1 780 (0,60%)

    KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA PRACY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Larysa Helena Jaromska
      77 (0,03%)
    2. 1 Grażyna Janina Wasilewska-Miernicka
      211 (0,07%)
    3. 2 Ryszard Szułakiewicz
      56 (0,02%)
    4. 4 Krzysztof Wróbel
      173 (0,06%)
    5. 5 Joanna Zofia Zwolińska
      123 (0,04%)
    6. 6 Paweł Cezary Łęski
      121 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jakub Adam Bojanowski
      449 (0,15%)
    2. 4 Magda Stefaniak
      727 (0,25%)
    3. 3 Maria Elżbieta Orłowska
      1 047 (0,35%)
    4. 1 Jarosław Malicki
      1 805 (0,61%)
    5. 5 Małgorzata Zielińska
      1 131 (0,38%)

    Okręg 4

    miasto Płock; powiaty: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, pułtuski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Kamil Ocicki
      1 357 (0,37%)
    2. 6 Danuta Bożena Gorzelańczyk
      551 (0,15%)
    3. 8 Artur Witkoś
      550 (0,15%)
    4. 4 Aleksander Piotr Kilar
      903 (0,25%)
    5. 1 Włodzimierz Olewnik
      7 093 (1,94%)
    6. 2 Irmina Donata Ochenkowska
      1 375 (0,38%)
    7. 3 Robert Sylwester Nitek
      706 (0,19%)
    8. 7 Sebastian Paweł Grzegorzewski
      527 (0,14%)
    9. 11 Jan Pawlak
      1 352 (0,37%)
    10. 9 Marta Henryka Żołądź
      564 (0,15%)
    11. 10 Monika Małgorzata Dąbrowska
      1 330 (0,36%)

    KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Renata Teresa Czajka
      529 (0,14%)
    2. 3 Ryszard Nitecki
      106 (0,03%)
    3. 1 Leszek Piotr Salamoński
      568 (0,16%)
    4. 4 Bartłomiej Krzysztof Law
      67 (0,02%)
    5. 6 Zofia Olender
      327 (0,09%)
    6. 5 Irena Władysława Rogalska-Czaplicka
      186 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Magdalena Malińska
      1 510 (0,41%)
    2. 2 Jerzy Wojciech Piórowicz
      288 (0,08%)
    3. 3 Aleksandra Woźniak
      455 (0,12%)
    4. 4 Mateusz Dobrowolski
      270 (0,07%)
    5. 6 Rafał Trzeciak
      255 (0,07%)
    6. 5 Sylwia Rębosz
      185 (0,05%)
    7. 7 Zuzanna Głowacka
      280 (0,08%)
    8. 9 Julia Marciniak-Mierzwa
      153 (0,04%)
    9. 8 Filip Michał Kwiatkowski
      254 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Małgorzata Turowska
      319 (0,09%)
    2. 2 Andrzej Rybnik
      287 (0,08%)
    3. 1 Jerzy Robert Nowak
      1 700 (0,46%)
    4. 4 Tomasz Józef Stelmach
      307 (0,08%)
    5. 3 Marek Stanisław Mossakowski
      444 (0,12%)
    6. 6 Magdalena Kucińska
      342 (0,09%)
    7. 8 Agnieszka Monika Pawlak
      362 (0,10%)
    8. 7 Elżbieta Anna Binięda
      136 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wojciech Franciszek Krajewski
      5 047 (1,38%)
    2. 1 Rafał Romanowski
      46 831 (12,80%)
    3. 4 Agnieszka Maria Krzętowska
      6 593 (1,80%)
    4. 5 Maria Bożena Gajewska
      8 856 (2,42%)
    5. 6 Wiesław Mateusz Kownacki
      4 345 (1,19%)
    6. 7 Ewa Anna Leśniewska
      7 334 (2,00%)
    7. 11 Mirosław Marian Milewski
      12 478 (3,41%)
    8. 2 Artur Tomasz Czapliński
      12 053 (3,29%)
    9. 3 Łukasz Gołębiowski
      13 783 (3,77%)
    10. 9 Zenon Marian Kowalewski
      6 508 (1,78%)
    11. 8 Beata Katarzyna Marzęda-Przybysz
      4 524 (1,24%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Iwona Lidia Szczepaniak
      792 (0,22%)
    2. 2 Andrzej Grzegorzewski
      296 (0,08%)
    3. 3 Jacek Wiśniewski
      462 (0,13%)
    4. 4 Ewa Nagucka
      269 (0,07%)
    5. 6 Janina Zofia Szczerba
      126 (0,03%)
    6. 5 Paweł Amelian
      255 (0,07%)
    7. 9 Arkadiusz Dębiec
      258 (0,07%)
    8. 7 Łukasz Adamiak
      228 (0,06%)
    9. 8 Małgorzata Nagucka
      130 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wojciech Bardoński
      252 (0,07%)
    2. 3 Włodzimierz Stefan Magalski
      115 (0,03%)
    3. 4 Maria Teresa Fijałkowska
      251 (0,07%)
    4. 2 Maria Kuczyńska
      324 (0,09%)
    5. 6 Leszek Wiśniewski
      197 (0,05%)
    6. 5 Adam Jakubiak
      255 (0,07%)
    7. 7 Maria Ewa Trzebińska
      64 (0,02%)
    8. 8 Maria Ewa Czaradzka
      83 (0,02%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wiesław Mariusz Raboszuk
      8 938 (2,44%)
    2. 3 Beata Małgorzata Rusinowska
      6 223 (1,70%)
    3. 2 Stefan Józef Kotlewski
      3 746 (1,02%)
    4. 4 Jan Korytowski
      1 365 (0,37%)
    5. 5 Małgorzata Zofia Rzeplińska
      2 831 (0,77%)
    6. 6 Marcin Łobko
      896 (0,24%)
    7. 11 Urszula Henryka Pawlak
      2 141 (0,59%)
    8. 8 Grzegorz Lomperta
      864 (0,24%)
    9. 10 Jolanta Maria Smykowska
      944 (0,26%)
    10. 9 Rafał Mariusz Woźnowski
      1 284 (0,35%)
    11. 7 Aneta Uchwał
      1 617 (0,44%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Tomasz Matuszewski
      2 371 (0,65%)
    2. 1 Adam Krzysztof Struzik
      76 971 (21,04%)
    3. 3 Wiesława Krawczyk
      5 434 (1,49%)
    4. 4 Paweł Jerzy Obermeyer
      9 161 (2,50%)
    5. 6 Konrad Wojnarowski
      6 775 (1,85%)
    6. 5 Grzegorz Gańko
      6 728 (1,84%)
    7. 7 Elżbieta Szymanik
      5 026 (1,37%)
    8. 8 Renata Dorota Drążewska
      2 638 (0,72%)
    9. 10 Bożena Liszewska
      1 800 (0,49%)
    10. 11 Sławomir Wyrzykowski
      3 447 (0,94%)
    11. 2 Mirosław Adam Orliński
      13 173 (3,60%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Marian Serwach
      633 (0,17%)
    2. 1 Włodzimierz Czarzasty
      11 792 (3,22%)
    3. 2 Ilona Iwaniak
      1 969 (0,54%)
    4. 3 Emilia Kotewska-Avramčeva
      1 076 (0,29%)
    5. 5 Jerzy Spodobalski
      791 (0,22%)
    6. 6 Stanisław Kuciński
      630 (0,17%)
    7. 11 Jerzy Mieczysław Kotarski
      1 081 (0,30%)
    8. 7 Wiesława Pałysa
      496 (0,14%)
    9. 10 Robert Jerzy Grudzień
      515 (0,14%)
    10. 9 Aldona Skorupska
      451 (0,12%)
    11. 8 Tomasz Kocimski
      341 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Przemysław Ciesielski
      196 (0,05%)
    2. 1 Mateusz Siennicki
      1 154 (0,32%)
    3. 4 Rafał Jerzy Wereszczaka
      173 (0,05%)
    4. 2 Jarosław Władysław Popowski
      269 (0,07%)
    5. 3 Barbara Danuta Puternicka
      209 (0,06%)
    6. 5 Joanna Tyśkiewicz
      299 (0,08%)
    7. 6 Marta Sikora
      413 (0,11%)
    8. 7 Alicja Wójcik
      455 (0,12%)
    9. 9 Dominika Maria Korwin-Mikke
      1 051 (0,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Sławomir Ambroziak
      1 345 (0,37%)
    2. 2 Roman Tadeusz Niesiobędzki
      1 076 (0,29%)
    3. 6 Józef Franciszek Smolorz
      576 (0,16%)
    4. 7 Żaneta Dąbrowska
      1 552 (0,42%)
    5. 8 Marcin Wieczorek
      1 172 (0,32%)
    6. 9 Przemysław Kocyła
      372 (0,10%)
    7. 4 Aleksandra Wiśnicka
      1 343 (0,37%)
    8. 3 Grażyna Pietrzak
      2 451 (0,67%)
    9. 11 Krzysztof Dariusz Pietrzak
      1 453 (0,40%)
    10. 1 Iwona Krystyna Wierzbicka
      4 429 (1,21%)
    11. 10 Damian Sieczka
      581 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Maciej Zbigniew Siwek
      506 (0,14%)
    2. 1 Agata Anna Rull Quesada
      1 006 (0,27%)
    3. 5 Patryk Wydurski
      465 (0,13%)
    4. 3 Anna Maria Krzeska-Gomułka
      503 (0,14%)
    5. 4 Henryk Sieciński
      293 (0,08%)

    Okręg 5

    miasto Radom; powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Tomasz Makuch
      1 428 (0,47%)
    2. 3 Piotr Jerzy Sikora
      2 265 (0,75%)
    3. 2 Tomasz Świtka
      3 141 (1,04%)
    4. 5 Tadeusz Pyrcioch
      922 (0,31%)
    5. 4 Agnieszka Katarzyna Rejczak
      3 085 (1,02%)
    6. 6 Marcin Nowak
      1 852 (0,61%)
    7. 8 Justyna Jadwiga Maniak
      1 075 (0,36%)
    8. 1 Agata Bożena Pater
      7 121 (2,36%)

    KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tadeusz Trochanowski
      90 (0,03%)
    2. 1 Beata Elżbieta Trochanowska
      578 (0,19%)
    3. 2 Tomasz Piotr Nałęcz
      403 (0,13%)
    4. 4 Anatol Kalinowski
      170 (0,06%)
    5. 5 Elżbieta Trochanowska
      157 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Tomasz Michał Święcicki
      126 (0,04%)
    2. 1 Konrad Mostek
      729 (0,24%)
    3. 3 Sławomir Płatos
      380 (0,13%)
    4. 6 Anna Izabela Żytkowska-Prus
      131 (0,04%)
    5. 5 Jarosław Marcin Soja
      141 (0,05%)
    6. 8 Jolanta Turzyńska
      433 (0,14%)
    7. 4 Oliwia Małgorzata Marciszewska
      225 (0,07%)
    8. 2 Justyna Agnieszka Kosiec
      522 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mateusz Michał Konopski
      457 (0,15%)
    2. 4 Marcin Bińkowski
      552 (0,18%)
    3. 1 Marek Wacław Szewczyk
      1 634 (0,54%)
    4. 3 Agnieszka Magdalena Witasek
      215 (0,07%)
    5. 5 Aleksandra Karolina Bomba
      551 (0,18%)
    6. 9 Dorota Szydło
      471 (0,16%)
    7. 6 Paweł Sambor
      331 (0,11%)
    8. 7 Dominika Paulina Miodowska
      185 (0,06%)
    9. 8 Karol Kowalski
      503 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Maciej Andrzej Kosowski
      2 912 (0,97%)
    2. 4 Jacek Adam Wrocławski
      1 979 (0,66%)
    3. 2 Jakub Piotr Kowalski
      37 772 (12,53%)
    4. 3 Agnieszka Beata Górska
      19 314 (6,41%)
    5. 1 Radosław Aleksander Fogiel
      36 940 (12,26%)
    6. 5 Aurelia Bogusława Michałowska
      3 296 (1,09%)
    7. 6 Jan Rejczak
      11 031 (3,66%)
    8. 7 Anna Wolszczak
      6 343 (2,10%)
    9. 9 Ewa Białecka
      12 673 (4,20%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Janusz Leszek Mostek
      187 (0,06%)
    2. 4 Jolanta Grażyna Motyka
      323 (0,11%)
    3. 5 Marek Zbigniew Jaworski
      409 (0,14%)
    4. 6 Elżbieta Korcz
      406 (0,13%)
    5. 9 Sławomir Wojciech Wójcik
      683 (0,23%)
    6. 7 Jadwiga Kaczmarska
      174 (0,06%)
    7. 8 Jolanta Raczyńska
      234 (0,08%)
    8. 1 Adam Jarosław Maroszek
      887 (0,29%)
    9. 2 Ewa Barbara Mąkosa
      719 (0,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Aldona Małgorzata Skrzypczak
      155 (0,05%)
    2. 3 Jakub Maciejewski
      382 (0,13%)
    3. 2 Andrzej Julian Gospodarczyk
      168 (0,06%)
    4. 5 Beata Maria Mazur
      509 (0,17%)
    5. 1 Krzysztof Skrzypczak
      490 (0,16%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tomasz Józef Śmietanka
      8 828 (2,93%)
    2. 1 Rafał Piotr Rajkowski
      29 861 (9,91%)
    3. 4 Aneta Bors
      2 488 (0,83%)
    4. 7 Magdalena Beata Nowacka
      3 238 (1,07%)
    5. 8 Elżbieta Grażyna Cichawa-Grabowska
      898 (0,30%)
    6. 6 Sylwia Łyżwa
      2 565 (0,85%)
    7. 9 Witold Wójcik
      2 086 (0,69%)
    8. 5 Zygmunt Andrzej Łukomski
      1 080 (0,36%)
    9. 2 Łukasz Kwiecień
      3 516 (1,17%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Ilona Dorota Jaroszek-Nowak
      2 445 (0,81%)
    2. 2 Zbigniew Gołąbek
      8 687 (2,88%)
    3. 1 Bożenna Teresa Pacholczak
      9 453 (3,14%)
    4. 3 Leszek Janusz Przybytniak
      10 170 (3,37%)
    5. 4 Bogusława Janina Jaworska
      5 955 (1,98%)
    6. 5 Anna Monika Chaładaj-Grodzińska
      2 789 (0,93%)
    7. 6 Andrzej Ryszard Piotrowski
      2 043 (0,68%)
    8. 8 Jolanta Katarzyna Wilczyńska-Furmanek
      1 493 (0,50%)
    9. 7 Krzysztof Postek
      2 032 (0,67%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Ireneusz Robert Sitarski
      3 215 (1,07%)
    2. 3 Grażyna Janina Maryniak-Gawrylik
      604 (0,20%)
    3. 4 Zygmunt Gorycki
      581 (0,19%)
    4. 6 Janusz Marian Cichy
      833 (0,28%)
    5. 5 Barbara Helena Kupczyk
      343 (0,11%)
    6. 8 Marcin Paweł Feruś
      332 (0,11%)
    7. 7 Bożena Małgorzata Wilk
      873 (0,29%)
    8. 9 Magdalena Marszałek
      1 564 (0,52%)
    9. 2 Leszek Rejmer
      2 118 (0,70%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Hubert Stanisław Czerniak
      3 940 (1,31%)
    2. 3 Ewelina Szymańska
      664 (0,22%)
    3. 2 Stefan Błaszczyk
      697 (0,23%)
    4. 8 Arkadiusz Rafał Czarnecki
      452 (0,15%)
    5. 6 Ernest Nosowski
      181 (0,06%)
    6. 4 Bartosz Jan Saniewski
      238 (0,08%)
    7. 7 Teresa Basińska
      297 (0,10%)
    8. 5 Ewa Wanda Maciaszek
      333 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Rafał Wrześniak
      1 402 (0,47%)
    2. 8 Ewa Frączek
      2 003 (0,66%)
    3. 4 Ewa Grażyna Grzona
      475 (0,16%)
    4. 9 Andrzej Sukiennik
      1 316 (0,44%)
    5. 7 Aleksandra Anna Gadaj
      766 (0,25%)
    6. 5 Monika Wioletta Kaczmarczyk
      1 279 (0,42%)
    7. 6 Krystian Czarnecki
      931 (0,31%)
    8. 1 Iwona Maryla Skrzypczak
      3 977 (1,32%)
    9. 3 Krzysztof Lenart
      1 585 (0,53%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jarosław Staniszewski
      382 (0,13%)
    2. 1 Beata Barbara Michalec
      1 021 (0,34%)
    3. 3 Katarzyna Dorota Maj-Wężyk
      409 (0,14%)
    4. 4 Zdzisław Grzegorz Broda
      312 (0,10%)
    5. 5 Elżbieta Helena Jagiełło
      795 (0,26%)

    Okręg 6

    miasta Ostrołęka i Siedlce; powiaty: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zbigniew Dąbrowski
      2 121 (0,56%)
    2. 5 Barbara Maria Sadowska
      1 640 (0,43%)
    3. 8 Magdalena Kotlarz
      853 (0,22%)
    4. 9 Radosław Leszczyński
      1 142 (0,30%)
    5. 6 Mariola Zofia Kowalewska
      860 (0,23%)
    6. 7 Wanda Maria Ługowska
      660 (0,17%)
    7. 1 Marian Piłka
      8 742 (2,30%)
    8. 3 Ireneusz Kulesza
      1 707 (0,45%)
    9. 10 Hubert Michał Pasiak
      3 443 (0,91%)
    10. 4 Teresa Trzaska
      2 404 (0,63%)

    KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marek Szabłowski
      736 (0,19%)
    2. 1 Agnieszka Nartonowicz
      1 685 (0,44%)
    3. 5 Zdzisława Dzięgielewska
      241 (0,06%)
    4. 3 Adrian Dzięgielewski
      300 (0,08%)
    5. 4 Grażyna Bobowska
      463 (0,12%)
    6. 6 Romuald Lech Wierzbicki
      220 (0,06%)
    7. 7 Ewa Szczubełek
      859 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Andrzej Pniewski
      288 (0,08%)
    2. 1 Dorota Zofia Olko
      1 580 (0,42%)
    3. 3 Ewa Danuta Zielińska
      642 (0,17%)
    4. 4 Aleksandra Ewa Szkudłapska
      157 (0,04%)
    5. 6 Maja Joanna Czepiel
      162 (0,04%)
    6. 5 Patryk Eryk Reguła
      183 (0,05%)
    7. 7 Piotr Krajewski
      428 (0,11%)
    8. 8 Andrzej Rafał Broniarek
      134 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Witold Sławomir Tumanowicz
      1 596 (0,42%)
    2. 2 Adam Eliasz Durka
      330 (0,09%)
    3. 4 Magdalena Patrycja Melion
      345 (0,09%)
    4. 5 Michał Marzoch
      323 (0,09%)
    5. 3 Karol Dądera
      426 (0,11%)
    6. 6 Paulina Danuta Małyszek
      205 (0,05%)
    7. 7 Milena Agata Iwanowska
      299 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Joanna Bala
      17 817 (4,70%)
    2. 1 Wojciech Józef Kudelski
      54 857 (14,46%)
    3. 8 Dorota Skrzypek
      7 081 (1,87%)
    4. 10 Barbara Rogalska
      7 237 (1,91%)
    5. 9 Maciej Górski
      10 490 (2,77%)
    6. 7 Krzysztof Winiarski
      10 184 (2,68%)
    7. 6 Jacek Kozaczyński
      5 244 (1,38%)
    8. 5 Michał Tadeusz Góras
      11 146 (2,94%)
    9. 2 Marcin Grabowski
      23 896 (6,30%)
    10. 3 Krzysztof Jan Żochowski
      16 738 (4,41%)
    11. 11 Elżbieta Woźniak-Sionek
      9 685 (2,55%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Maria Grażyna Tul
      195 (0,05%)
    2. 4 Sara Kanonowicz
      240 (0,06%)
    3. 5 Jarosław Wilkowski
      241 (0,06%)
    4. 8 Barbara Leszczyńska
      323 (0,09%)
    5. 9 Anna Teresa Matyszewska
      328 (0,09%)
    6. 6 Zenon Józef Paśnicki
      176 (0,05%)
    7. 1 Andrzej Wójcik
      1 237 (0,33%)
    8. 2 Tomasz Maciej Rycielski
      226 (0,06%)
    9. 7 Jolanta Krawczak
      290 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Hanna Łuka Kosel
      63 (0,02%)
    2. 8 Renata Danuta Hennig
      32 (0,01%)
    3. 9 Dorota Gutowska
      192 (0,05%)
    4. 10 Kazimierz Rudzki
      86 (0,02%)
    5. 11 Sławomir Adam Kulas
      261 (0,07%)
    6. 6 Kamila Gałecka
      309 (0,08%)
    7. 1 Henryk Dmowski
      430 (0,11%)
    8. 4 Katarzyna Joanna Sieniawska-Sokołowska
      101 (0,03%)
    9. 2 Dariusz Leon Żochowski
      646 (0,17%)
    10. 3 Mirosław Stanisław Jedynak
      131 (0,03%)
    11. 5 Olga Miłosz
      471 (0,12%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Elżbieta Lanc
      25 818 (6,81%)
    2. 2 Krzysztof Tadeusz Gruziński
      3 765 (0,99%)
    3. 3 Wiesław Andrzej Kalicki
      2 498 (0,66%)
    4. 4 Ryszard Dziadak
      1 686 (0,44%)
    5. 6 Robert Sobiech
      1 787 (0,47%)
    6. 8 Dorota Jastrzębska
      2 374 (0,63%)
    7. 5 Ewa Jolanta Flaga
      3 578 (0,94%)
    8. 7 Andrzej Daniluk
      1 315 (0,35%)
    9. 9 Marzena Danielak
      1 724 (0,45%)
    10. 10 Maciej Mirosław Wójcik
      1 339 (0,35%)
    11. 11 Bożena Sawicka
      3 090 (0,81%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mirosław Jan Augustyniak
      15 414 (4,06%)
    2. 1 Janina Ewa Orzełowska
      26 189 (6,90%)
    3. 5 Jerzy Piesio
      3 932 (1,04%)
    4. 3 Marian Krupiński
      9 604 (2,53%)
    5. 6 Mariusz Kozera
      2 457 (0,65%)
    6. 4 Cecylia Domżała
      6 100 (1,61%)
    7. 7 Rafał Pieniak
      2 523 (0,67%)
    8. 9 Ewa Pędzich-Ościłowska
      821 (0,22%)
    9. 11 Grzegorz Krzysztof Skwierczyński
      1 662 (0,44%)
    10. 8 Anna Agnieszka Wieczorek
      1 867 (0,49%)
    11. 10 Anna Tarkowska
      1 182 (0,31%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Patryk Laskowski
      479 (0,13%)
    2. 1 Krzysztof Filipek
      4 413 (1,16%)
    3. 2 Maciej Tadeusz Prandota
      574 (0,15%)
    4. 3 Krzysztof Kołodziejczyk
      1 927 (0,51%)
    5. 5 Wiesław Lipowski
      736 (0,19%)
    6. 4 Elżbieta Halina Stawowska
      715 (0,19%)
    7. 7 Michał Dariusz Fierka
      95 (0,03%)
    8. 6 Eryka Anna Rowicka
      381 (0,10%)
    9. 10 Tomasz Zbigniew Zagrodzki
      185 (0,05%)
    10. 11 Sandra Ngoc Dinh Hong
      1 064 (0,28%)
    11. 8 Sylwia Matyja
      443 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Łukasz Zdunek
      1 854 (0,49%)
    2. 5 Edyta Radzikowska
      598 (0,16%)
    3. 4 Paweł Bala
      652 (0,17%)
    4. 2 Aneta Anna Salamon
      338 (0,09%)
    5. 3 Cezary Cybulski
      351 (0,09%)
    6. 6 Tadeusz Stoszewski
      164 (0,04%)
    7. 7 Ewa Kądziela
      410 (0,11%)
    8. 8 Maria Tobiasz
      314 (0,08%)
    9. 9 Michał Harasim
      172 (0,05%)
    10. 10 Piotr Paweł Stefaniuk
      277 (0,07%)
    11. 11 Natalia Ewa Korwin-Mikke
      1 276 (0,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Gajowniczek
      6 308 (1,66%)
    2. 2 Zofia Błońska
      2 688 (0,71%)
    3. 6 Anna Malitka
      1 575 (0,42%)
    4. 8 Urszula Elżbieta Kowalczyk
      2 490 (0,66%)
    5. 3 Marcin Krupa
      2 106 (0,56%)
    6. 7 Grzegorz Janiszewski
      956 (0,25%)
    7. 5 Adam Bodzan
      1 011 (0,27%)
    8. 4 Joanna Kubeł
      2 360 (0,62%)
    9. 9 Henryk Ireneusz Tomasiewicz
      378 (0,10%)
    10. 10 Maria Antonina Krawczyk
      1 046 (0,28%)
    11. 11 Łukasz Łubkowski
      1 361 (0,36%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Urszula Sara Zielińska
      1 658 (0,44%)
    2. 2 Paweł Jerzy Nawrocki
      297 (0,08%)
    3. 4 Tomasz Grzegorz Wilczyński
      422 (0,11%)
    4. 3 Irena Kołodziej
      494 (0,13%)
    5. 5 Katarzyna Mitros
      484 (0,13%)

    Okręg 7

    Powiaty: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, wołomiński

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Mikołaj Dunin
      1 474 (0,31%)
    2. 12 Lidia Barbara Leniec
      541 (0,11%)
    3. 13 Tomasz Józef Fersz
      706 (0,15%)
    4. 1 Krzysztof Kawęcki
      12 114 (2,53%)
    5. 2 Janusz Waldemar Piotrowski
      1 550 (0,32%)
    6. 3 Elżbieta Maria Młocka
      1 828 (0,38%)
    7. 4 Kazimierz Andrzej Zych
      2 403 (0,50%)
    8. 6 Aleksander Miron Zaręba
      1 170 (0,24%)
    9. 10 Ewa Anna Rowińska
      1 700 (0,36%)
    10. 11 Wiesław Marian Popiel
      599 (0,13%)
    11. 7 Bernadetta Dutkowska
      1 171 (0,24%)
    12. 8 Janusz Paweł Bukowski
      722 (0,15%)
    13. 5 Teresa Borkowska
      1 918 (0,40%)

    KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Czesława Parda
      371 (0,08%)
    2. 1 Piotr Grzegorz Manarczyk
      2 404 (0,50%)
    3. 2 Jacek Michał Boborycki
      386 (0,08%)
    4. 5 Izabela Katarzyna Jarzyna-Błaszczak
      1 663 (0,35%)
    5. 4 Krzysztof Myszka
      679 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ewa Joanna Infeld
      1 041 (0,22%)
    2. 1 Marcin Górski
      3 403 (0,71%)
    3. 3 Mateusz Szymański
      596 (0,12%)
    4. 4 Anna Smogorzewska
      971 (0,20%)
    5. 8 Joanna Dagmara Cieplińska-Kowalska
      213 (0,04%)
    6. 6 Joanna Agnieszka Przygodzka
      524 (0,11%)
    7. 5 Marek Posiadała
      290 (0,06%)
    8. 10 Anna Konopka
      1 003 (0,21%)
    9. 7 Jacek Sut
      666 (0,14%)
    10. 9 Tadeusz Piotr Grygo
      194 (0,04%)
    11. 12 Michał Mikołaj Mierzwa
      251 (0,05%)
    12. 11 Robert Urbanek
      244 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Alina Barbara Wawer
      341 (0,07%)
    2. 1 Krzysztof Bosak
      6 189 (1,29%)
    3. 4 Tomasz Rutkowski
      495 (0,10%)
    4. 3 Kamil Chrustowski
      351 (0,07%)
    5. 5 Anna Jadwiga Pintara
      230 (0,05%)
    6. 7 Anna Zofia Janaszek
      186 (0,04%)
    7. 6 Michał Stolarek
      268 (0,06%)
    8. 8 Piotr Filipek
      507 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Bittel
      42 714 (8,93%)
    2. 13 Łukasz Jerzy Kudlicki
      9 243 (1,93%)
    3. 2 Katarzyna Lubiak
      23 050 (4,82%)
    4. 3 Dominika Małgorzata Figurska
      22 101 (4,62%)
    5. 4 Damian Dariusz Olszewski
      14 040 (2,94%)
    6. 8 Piotr Wojciechowski
      7 903 (1,65%)
    7. 5 Marcel Józef Klinowski
      4 022 (0,84%)
    8. 6 Krystyna Bożena Kwasiborska-Przychodzka
      3 347 (0,70%)
    9. 11 Piotr Kłos
      6 096 (1,27%)
    10. 9 Urszula Maria Starużyk
      4 630 (0,97%)
    11. 7 Stefan Traczyk
      9 709 (2,03%)
    12. 10 Michał Adam Walewski
      2 052 (0,43%)
    13. 12 Monika Agnieszka Czajkowska
      7 305 (1,53%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ryszard Wojciech Tomczyk
      380 (0,08%)
    2. 4 Sabina Marianna Lipińska
      333 (0,07%)
    3. 1 Sławomir Michał Batóg
      600 (0,13%)
    4. 5 Krzysztof Stanisław Stecki
      154 (0,03%)
    5. 6 Aneta Rutkowska
      662 (0,14%)
    6. 8 Mariusz Dąbrowski
      386 (0,08%)
    7. 7 Marcin Michał Ostapkowicz
      84 (0,02%)
    8. 9 Jolanta Ewa Sztora
      113 (0,02%)
    9. 10 Agnieszka Pietrzak
      528 (0,11%)
    10. 3 Vy Ngo Van
      1 090 (0,23%)
    11. 11 Joanna Kolc-Kraśniewska
      65 (0,01%)
    12. 12 Norbert Pietrzak
      384 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Tomasz Dąbała
      215 (0,04%)
    2. 8 Ewa Jolanta Gmiter-Rogalska
      114 (0,02%)
    3. 3 Katarzyna Karolina Zbudniewek
      194 (0,04%)
    4. 11 Adam Remigiusz Domaradzki
      230 (0,05%)
    5. 9 Jerzy Wyszyński
      252 (0,05%)
    6. 1 Romuald Tadeusz Starosielec
      267 (0,06%)
    7. 2 Jerzy Rybak
      738 (0,15%)
    8. 4 Dariusz Prokopowicz
      234 (0,05%)
    9. 7 Karol Kulas
      249 (0,05%)
    10. 6 Beata Anna Seroczyńska
      298 (0,06%)
    11. 10 Iwona Zuzanna Bednarska
      330 (0,07%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Anna Katarzyna Brzezińska
      10 623 (2,22%)
    2. 7 Grażyna Orzechowska-Mikulska
      3 499 (0,73%)
    3. 1 Marcin Podsędek
      41 078 (8,59%)
    4. 6 Dorota Anna Zbińkowska
      3 481 (0,73%)
    5. 4 Jadwiga Teresa Zakrzewska
      13 746 (2,87%)
    6. 3 Piotr Kandyba
      11 322 (2,37%)
    7. 2 Maciej Grzegorz Lasek
      20 401 (4,27%)
    8. 8 Dariusz Kalinowski
      5 258 (1,10%)
    9. 11 Joanna Grocka
      2 848 (0,60%)
    10. 10 Sławomir Kacprowicz
      1 429 (0,30%)
    11. 9 Anna Julia Boksa
      3 294 (0,69%)
    12. 12 Aleksandra Maria Trojanowska
      5 165 (1,08%)
    13. 13 Aleksandra Ewa Śmietanka
      8 372 (1,75%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dorota Janina Stalińska
      12 575 (2,63%)
    2. 1 Bożena Jadwiga Żelazowska
      15 515 (3,24%)
    3. 3 Erwina Lilia Ryś-Ferens
      4 733 (0,99%)
    4. 5 Agata Młynarczyk
      1 142 (0,24%)
    5. 6 Artur Pozorek
      1 760 (0,37%)
    6. 4 Magdalena Biernacka
      6 106 (1,28%)
    7. 7 Ilona Nasiadka
      739 (0,15%)
    8. 8 Marek Bogusław Książek
      2 402 (0,50%)
    9. 9 Jan Przywoźny
      527 (0,11%)
    10. 10 Marek Szczepan Sudomirski
      699 (0,15%)
    11. 13 Emilia Oleksiak
      2 757 (0,58%)
    12. 11 Ewa Szynkiewicz
      810 (0,17%)
    13. 12 Waldemar Henryk Andrzejczyk
      776 (0,16%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Iwona Katarzyna Kępka
      700 (0,15%)
    2. 11 Anna Pelagia Szymańska
      617 (0,13%)
    3. 4 Andrzej Marek Radzikowski
      1 034 (0,22%)
    4. 1 Krzysztof Kamil Gawkowski
      12 609 (2,64%)
    5. 2 Marek Zdzisław Papuga
      2 279 (0,48%)
    6. 3 Sylwia Lidia Buźniak
      827 (0,17%)
    7. 5 Maria Henryka Socha
      917 (0,19%)
    8. 8 Robert Kalinowski
      838 (0,18%)
    9. 6 Jerzy Edward Walasek
      450 (0,09%)
    10. 7 Lucyna Wanda Rutkowska
      968 (0,20%)
    11. 10 Adam Eugeniusz Zakrzewski
      504 (0,11%)
    12. 9 Katarzyna Kowalska
      798 (0,17%)
    13. 13 Konrad Krzysztof Gołota
      755 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Jacek Bińkowski
      627 (0,13%)
    2. 7 Jadwiga Boczkowska
      349 (0,07%)
    3. 10 Marta Włodarczyk
      738 (0,15%)
    4. 4 Zbigniew Jachnicki
      288 (0,06%)
    5. 3 Justyna Bernadetta Banach
      747 (0,16%)
    6. 1 Jacek Wilk
      0 (0%)
    7. 2 Wioletta Marta Jachowicz-Wróblewska
      1 196 (0,25%)
    8. 6 Sławomir Paweł Guzik
      612 (0,13%)
    9. 9 Grzegorz Jerzy Zakrzewski
      324 (0,07%)
    10. 11 Jarosław Damian Korzynow
      258 (0,05%)
    11. 8 Renata Ewa Rombel-Zakrzewska
      163 (0,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Mateusz Kuczabski
      1 532 (0,32%)
    2. 1 Konrad Szymon Rytel
      13 453 (2,81%)
    3. 4 Marek Grzegorz Jędrzejczak
      2 037 (0,43%)
    4. 2 Ludwika Jadwiga Chewińska
      2 516 (0,53%)
    5. 13 Andrzej Ryszard Kicman
      2 762 (0,58%)
    6. 5 Dorota Sowińska-Kobelak
      4 248 (0,89%)
    7. 10 Zbigniew Witaszek
      1 827 (0,38%)
    8. 8 Adam Janczewski
      2 384 (0,50%)
    9. 11 Kamila Maria Boguszewska
      3 243 (0,68%)
    10. 12 Grzegorz Michał Lipiński
      2 147 (0,45%)
    11. 6 Sławomir Jan Góźdź
      1 328 (0,28%)
    12. 7 Joanna Kobryń
      2 961 (0,62%)
    13. 9 Aleksandra Grzęda
      3 073 (0,64%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wanda Maria Majewska
      3 627 (0,76%)
    2. 6 Jacek Tomasz Norberczuk
      415 (0,09%)
    3. 4 Wojciech Stanisław Żakowicz
      374 (0,08%)
    4. 2 Daniel Rafał Ryjewski
      483 (0,10%)
    5. 3 Monika Patrycja Juszczyk
      1 110 (0,23%)
    6. 5 Wioletta Macher
      897 (0,19%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Polecamy

    Nasze Dobre Podkarpackie 2019 [KANDYDACI]

    Nasze Dobre Podkarpackie 2019 [KANDYDACI]

    HIT LSK w Rzeszowie już w niedzielę! Gdzie kupić bilety?

    HIT LSK w Rzeszowie już w niedzielę! Gdzie kupić bilety?