Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Radom

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Obszary: Śródmieście, Miasto Kazimierzowskie, Planty, Osiedle XV-lecia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Tomasz Wojciech Gogacz
      748 (4,38%)
    2. 2 Robert Maciej Fiszer
      779 (4,57%)
    3. 3 Mirosław Jan Rejczak
      1 297 (7,60%)
    4. 5 Grażyna Jolanta Syta
      443 (2,60%)
    5. 6 Anna Kiepiel
      503 (2,95%)
    6. 7 Anna Szulborska
      112 (0,66%)
    7. 4 Dariusz Wojciech Chłopicki
      389 (2,28%)
    8. 1 Artur Edward Standowicz
      1 684 (9,87%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marzena Dorota Wróbel
      566 (3,32%)
    2. 3 Anna Aldona Pawelec
      67 (0,39%)
    3. 4 Michał Mikołaj Pawiński
      48 (0,28%)
    4. 8 Julita Wójcik
      91 (0,53%)
    5. 2 Monika Jakubowska
      142 (0,83%)
    6. 6 Grzegorz Sylwester Stefański
      39 (0,23%)
    7. 5 Daniel Jarosław Jasiński
      46 (0,27%)
    8. 7 Aneta Katarzyna Chrost
      48 (0,28%)

    KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI RADOMIANIE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Tadeusz Szumiata
      74 (0,43%)
    2. 8 Michał Sławomir Kupisz
      276 (1,62%)
    3. 1 Jarosław Piotr Kowalik
      380 (2,23%)
    4. 4 Tatiana Cecylia Kaplińska
      120 (0,70%)
    5. 2 Stanisław Ryszard Urbańczyk
      91 (0,53%)
    6. 3 Hubert Maksymilian Kaczmarski
      77 (0,45%)
    7. 6 Magdalena Ewa Sulich - Parzonko
      28 (0,16%)
    8. 7 Katarzyna Marzena Wróbel
      157 (0,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA WITKOWSKIEGO KOALICJA NA RZECZ ZMIAN

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jerzy Zawodnik
      2 868 (16,81%)
    2. 2 Wioletta Alicja Kotkowska
      1 234 (7,23%)
    3. 3 Robert Stanisław Utkowski
      718 (4,21%)
    4. 5 Elżbieta Sobkowiak
      204 (1,20%)
    5. 4 Dawid Michał Ruszczyk
      503 (2,95%)
    6. 6 Karol Ferdynand Semik
      628 (3,68%)
    7. 7 Marek Wacław Kwiatkowski
      323 (1,89%)
    8. 8 Iwona Agnieszka Zwolińska
      365 (2,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOMSKA PRAWICA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Małgorzata Ewa Sambor
      50 (0,29%)
    2. 3 Waldemar Jan Olejnik
      7 (0,04%)
    3. 1 Mateusz Waśkiewicz
      130 (0,76%)
    4. 5 Kamil Tomasz Szczepanik
      18 (0,11%)
    5. 4 Maja Izabela Auguścik
      9 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Adam Benon Duszyk
      395 (2,31%)
    2. 6 Anetta Minda
      28 (0,16%)
    3. 7 Paulina Urszula Leśniewska
      26 (0,15%)
    4. 3 Zbigniew Jan Sandomierski
      25 (0,15%)
    5. 2 Dorota Ewa Wendler
      25 (0,15%)
    6. 4 Remigiusz Paweł Gołąbek
      167 (0,98%)
    7. 5 Witold Jan Fus
      16 (0,09%)
    8. 8 Paweł Andrzej Gregorek
      38 (0,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Dorota Morawska
      28 (0,16%)
    2. 8 Mirosław Mariusz Kwapień
      31 (0,18%)
    3. 1 Dominik Piotr Hebda
      198 (1,16%)
    4. 3 Grzegorz Piotr Kowalik
      53 (0,31%)
    5. 5 Katarzyna Walczewska
      38 (0,22%)
    6. 2 Jerzy Adam Stachurski
      57 (0,33%)
    7. 4 Dagmara Tkaczyk
      46 (0,27%)
    8. 6 Iwona Elżbieta Pożyczka
      34 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CZAJKOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Katarzyna Ewa Kucharczyk
      148 (0,87%)
    2. 7 Agata Wiktoria Drabik
      26 (0,15%)
    3. 1 Diana Katarzyna Walkiewicz
      227 (1,33%)
    4. 6 Dominik Ćwiek
      12 (0,07%)
    5. 5 Agnieszka Sylwia Stefańska
      39 (0,23%)
    6. 4 Milena Kinga Fronk
      24 (0,14%)
    7. 3 Daniel Rutkowski
      74 (0,43%)
    8. 8 Piotr Grzegorz Stępień
      47 (0,28%)

    Okręg 2

    Obszary: część Ustronia od Alei Grzecznarowskiego w kierunku południowym, Prędocinek, Młodzianów, Godów, Malczew, Idalin, Janiszpol, Nowiny Malczewskie.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Kotwicki
      1 409 (8,99%)
    2. 1 Dariusz Wójcik
      2 751 (17,55%)
    3. 4 Andrzej Kazimierz Sobieraj
      362 (2,31%)
    4. 3 Iwona Elżbieta Ścibor
      267 (1,70%)
    5. 5 Ewa Karolina Czerwińska
      403 (2,57%)
    6. 6 Edyta Anna Tkaczyk-Zych
      381 (2,43%)
    7. 7 Andrzej Franciszek Nowak
      196 (1,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Agnieszka Hołuj
      358 (2,28%)
    2. 1 Jerzy Krzysztof Kaczkowski
      283 (1,81%)
    3. 4 Joanna Kosior
      68 (0,43%)
    4. 3 Bartłomiej Andrzej Skrzek
      232 (1,48%)
    5. 6 Mariola Miałkowska
      53 (0,34%)
    6. 7 Arkadiusz Głaz
      83 (0,53%)
    7. 5 Wojciech Skipirzepa
      69 (0,44%)

    KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI RADOMIANIE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Piotr Dąbrówka
      46 (0,29%)
    2. 1 Robert Dębicki
      377 (2,41%)
    3. 2 Marcin Ziemowit Fogiel
      238 (1,52%)
    4. 3 Ireneusz Franciszek Owczarek
      152 (0,97%)
    5. 5 Małgorzata Favorito
      98 (0,63%)
    6. 7 Ilona Mariola Lipińska
      121 (0,77%)
    7. 6 Barbara Maria Magiera
      57 (0,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA WITKOWSKIEGO KOALICJA NA RZECZ ZMIAN

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Radosław Witkowski
      3 233 (20,63%)
    2. 6 Anna Halina Ostrowska
      197 (1,26%)
    3. 2 Andrzej Łuczycki
      455 (2,90%)
    4. 3 Magdalena Dorota Lasota
      918 (5,86%)
    5. 4 Robert Chrobotowicz
      467 (2,98%)
    6. 5 Monika Edyta Domańska
      130 (0,83%)
    7. 7 Piotr Krzysztof Skrodzki
      189 (1,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOMSKA PRAWICA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Jolanta Magdalena Cieślik
      16 (0,10%)
    2. 1 Tobiasz Jarosław Jagiełło
      118 (0,75%)
    3. 3 Barbara Helena Gregorek
      9 (0,06%)
    4. 2 Łukasz Stopka
      130 (0,83%)
    5. 4 Damian Patryk Dryja
      14 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Anna Warchoł
      49 (0,31%)
    2. 1 Monika Aleksandra Staniszewska
      228 (1,45%)
    3. 5 Monika Czyż
      39 (0,25%)
    4. 6 Jan Ambroży Głowacki
      13 (0,08%)
    5. 2 Paweł Sojka
      49 (0,31%)
    6. 3 Maciej Łukasz Słyk
      69 (0,44%)
    7. 7 Adam Kuszewski
      27 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Hubert Idziak
      41 (0,26%)
    2. 5 Renata Edyta Wesołowska
      30 (0,19%)
    3. 6 Karolina Marta Badowska
      31 (0,20%)
    4. 7 Emil Karol Wydra
      30 (0,19%)
    5. 3 Natalia Maria Tomczyk
      31 (0,20%)
    6. 2 Monika Nowotarska
      86 (0,55%)
    7. 1 Paweł Kołtun
      83 (0,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CZAJKOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Michał Paszkiewicz
      25 (0,16%)
    2. 1 Jan Pszczoła
      413 (2,64%)
    3. 6 Ewelina Jaworska
      26 (0,17%)
    4. 2 Katarzyna Cielecka
      425 (2,71%)
    5. 4 Emilia Grabusińska
      16 (0,10%)
    6. 5 Herbert Olaf Lipiński
      16 (0,10%)
    7. 3 Sławomir Paweł Krawczyk
      64 (0,41%)

    Okręg 3

    Obszary: Południe, Żakowice, Potkanów, Krychnowice, Jeżowa Wola, Pruszaków, Wośniki, Kończyce, Borki, Halinów, Kierzków, Kozia Góra, część Wacyna od ul. Przytyckiej w kierunku południowym, część Zamłynia od ulicy Głównej w kierunku południowym, Stare Miasto.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Robert Wojciech Pluta
      212 (1,17%)
    2. 6 Krzysztof Jerzy Szewczyk
      228 (1,26%)
    3. 8 Justyna Anna Byzdra
      341 (1,88%)
    4. 3 Marcin Kaca
      3 690 (20,31%)
    5. 1 Łukasz Podlewski
      1 718 (9,46%)
    6. 2 Kazimierz Staszewski
      659 (3,63%)
    7. 4 Teresa Maria Skoczek
      545 (3,00%)
    8. 5 Barbara Małgorzata Pokorska
      358 (1,97%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Stefan Fundowicz
      308 (1,70%)
    2. 2 Marek Jacek Skórkiewicz
      145 (0,80%)
    3. 6 Anna Irena Skrok
      54 (0,30%)
    4. 5 Patrycja Magdalena Skrzypek
      60 (0,33%)
    5. 3 Paweł Daniel Sztuka
      26 (0,14%)
    6. 4 Aleksandra Zofia Paciorek
      62 (0,34%)
    7. 7 Tomasz Łuczakiewicz
      30 (0,17%)
    8. 8 Wojciech Jakub Słyk
      38 (0,21%)

    KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI RADOMIANIE

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Wojciech Tadeusz Kacperski
      26 (0,14%)
    2. 2 Jarosław Franciszek Gajda
      352 (1,94%)
    3. 4 Henryk Dudek
      67 (0,37%)
    4. 6 Tomasz Paweł Dygas
      142 (0,78%)
    5. 7 Urszula Wanda Cis
      63 (0,35%)
    6. 1 Agnieszka Gierwatowska
      489 (2,69%)
    7. 5 Katarzyna Janicka
      53 (0,29%)
    8. 3 Rafał Bojarski
      190 (1,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA WITKOWSKIEGO KOALICJA NA RZECZ ZMIAN

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zbigniew Piotr Neska
      909 (5,00%)
    2. 1 Katarzyna Kalinowska
      2 611 (14,37%)
    3. 3 Jakub Łuczycki
      268 (1,48%)
    4. 4 Agnieszka Ewa Prokopczyk-Tulik
      260 (1,43%)
    5. 6 Lech Adam Barszcz
      281 (1,55%)
    6. 5 Anetta Malmon-Tomczyk
      307 (1,69%)
    7. 7 Marcin Robert Kaca
      444 (2,44%)
    8. 8 Marcin Dąbrowski
      399 (2,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOMSKA PRAWICA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Marta Kowalczyk
      17 (0,09%)
    2. 5 Dorota Barbara Bączek
      5 (0,03%)
    3. 1 Miłosz Anduła
      82 (0,45%)
    4. 3 Maksymilian Przemysław Kaca
      114 (0,63%)
    5. 2 Janusz Michał Cieślik
      32 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Piotr Władysław Szymański
      35 (0,19%)
    2. 5 Justyna Lesiak-Kowalczyk
      24 (0,13%)
    3. 2 Tomasz Sławomir Rybski
      86 (0,47%)
    4. 1 Agnieszka Barbara Stolarczyk
      592 (3,26%)
    5. 6 Tomasz Andrzej Rojek
      33 (0,18%)
    6. 4 Lidia Emilia Dłużewska-Dworak
      287 (1,58%)
    7. 7 Bogdan Wojciech Jończyk
      26 (0,14%)
    8. 8 Łukasz Michał Guzowski
      23 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Hubert Jacek Wołowiec
      137 (0,75%)
    2. 2 Małgorzata Niemiec
      34 (0,19%)
    3. 5 Konrad Guliński
      15 (0,08%)
    4. 4 Anna Krystyna Skrok
      13 (0,07%)
    5. 6 Agnieszka Gajewska
      47 (0,26%)
    6. 8 Jacek Świostek
      43 (0,24%)
    7. 3 Anna Kapusta
      47 (0,26%)
    8. 7 Marzena Świś
      9 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CZAJKOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Rafał Leszek Czajkowski
      607 (3,34%)
    2. 7 Martyna Małgorzata Jaroszek
      14 (0,08%)
    3. 2 Michał Grzegorz Wójcik
      174 (0,96%)
    4. 3 Paweł Zdzisław Piwowarczyk
      78 (0,43%)
    5. 6 Emilia Rybińska
      112 (0,62%)
    6. 5 Patryk Rogacki
      50 (0,28%)
    7. 8 Alicja Grażyna Wojciechowska-Iwańczuk
      19 (0,10%)
    8. 4 Beata Elżbieta Nowak
      74 (0,41%)

    Okręg 4

    Gołębiów II, Obozisko, Kaptur, część Zamłynia od ul. Głównej w kierunku północnym, Wacyn od ulicy Przytyckiej w kierunku północnym, Koniówka, Osiedle Akademickie, Brzustówka, Michałów, Młynek Janiszewski, Józefów, Mleczna, Huta Józefowska, Firlej, Krzewień, Wincentów, Wielogóra, Wólka Klwatecka.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jerzy Pacholec
      749 (4,03%)
    2. 7 Mariusz Bartosiak
      301 (1,62%)
    3. 6 Krzysztof Maciej Chrzanowski
      122 (0,66%)
    4. 8 Mateusz Jan Kuźmiuk
      1 867 (10,05%)
    5. 1 Kinga Bogusz
      1 362 (7,33%)
    6. 5 Aneta Justyna Stańczyk
      280 (1,51%)
    7. 4 Marek Sołśnia
      709 (3,82%)
    8. 3 Katarzyna Pastuszka - Chrobotowicz
      1 142 (6,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Grażyna Soja
      117 (0,63%)
    2. 5 Aneta Pająk
      103 (0,55%)
    3. 6 Konrad Aleksander Litwin
      18 (0,10%)
    4. 1 Jan Maniak
      386 (2,08%)
    5. 3 Piotr Kołodziejczyk
      165 (0,89%)
    6. 7 Jarosław Gutowski
      46 (0,25%)
    7. 8 Ryszard Kwiatkowski
      60 (0,32%)
    8. 4 Anastazja Monika Staszewska
      161 (0,87%)

    KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI RADOMIANIE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Piotr Artur Kostkiewicz
      125 (0,67%)
    2. 7 Alicja Magdalena Parszewska
      64 (0,34%)
    3. 8 Jan Sobolewski
      148 (0,80%)
    4. 1 Kazimierz Grzegorz Woźniak
      1 351 (7,27%)
    5. 2 Jacek Robert Szlegier
      112 (0,60%)
    6. 6 Janusz Paweł Rogala
      262 (1,41%)
    7. 3 Małgorzata Bogumiła Standowicz
      193 (1,04%)
    8. 5 Joanna Jolanta Rutka
      221 (1,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA WITKOWSKIEGO KOALICJA NA RZECZ ZMIAN

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marta Ewelina Michalska - Wilk
      1 706 (9,18%)
    2. 6 Mateusz Wojcieszak
      443 (2,39%)
    3. 1 Mateusz Roman Tyczyński
      1 959 (10,55%)
    4. 4 Paweł Łukasz Pastuszka
      351 (1,89%)
    5. 5 Ewa Danuta Gawryś
      120 (0,65%)
    6. 7 Piotr Jerzy Szprendałowicz
      617 (3,32%)
    7. 8 Jolanta Monika Sokołowska
      304 (1,64%)
    8. 3 Jarosław Grzegorz Rabenda
      668 (3,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOMSKA PRAWICA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Andrzej Marecki
      36 (0,19%)
    2. 5 Ewa Bożena Książka
      11 (0,06%)
    3. 3 Aneta Szymańska
      22 (0,12%)
    4. 1 Cezary Józef Stąpor
      71 (0,38%)
    5. 4 Piotr Miłosz Ziętek
      16 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Ferensztajn
      319 (1,72%)
    2. 2 Jacek Kosiec
      121 (0,65%)
    3. 3 Małgorzata Franciszka Kundys
      35 (0,19%)
    4. 7 Włodzimierz Wincenty Pujanek
      48 (0,26%)
    5. 5 Jarosław Mirosław Bąk
      28 (0,15%)
    6. 6 Małgorzata Malwina Chmielewska
      31 (0,17%)
    7. 4 Maria Janina Mazurek
      41 (0,22%)
    8. 8 Monika Strzelec
      36 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Artur Adam Kupidura
      39 (0,21%)
    2. 3 Joanna Ewa Fituch
      50 (0,27%)
    3. 1 Eugeniusz Jacek Woźniak
      236 (1,27%)
    4. 2 Dariusz Michał Wydra
      116 (0,62%)
    5. 5 Karolina Ewa Tkaczyk
      35 (0,19%)
    6. 6 Jacek Stachowicz
      18 (0,10%)
    7. 8 Łukasz Szymczak
      32 (0,17%)
    8. 7 Martyna Anna Sułkowska
      32 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CZAJKOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Jacek Grzegorz Małysa
      36 (0,19%)
    2. 1 Karol Gliński
      441 (2,37%)
    3. 4 Mariusz Stanisław Warchoł
      44 (0,24%)
    4. 2 Jerzy Andrzej Stobiecki
      60 (0,32%)
    5. 3 Dariusz Sołśnia
      271 (1,46%)
    6. 8 Dorota Natalia Wasilewska
      39 (0,21%)
    7. 6 Małgorzata Ewa Jędra
      39 (0,21%)
    8. 7 Katarzyna Anna Różycka
      39 (0,21%)

    Okręg 5

    Obszary: Glinice, Długojów, Długojów Górny, Malenice, Sadków, Dzierzków, część Ustronia od Alei Grzecznarowskiego w kierunku północno-wschodnim, Osiedle Nad Potokiem, Gołębiów, Gołębiów I, Rajec Szlachecki, Stara Wola Gołębiowska, Nowa Wola Gołębiowska, Rajec Poduchowny, północna część Idalina, wschodnia część Śródmieścia.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Karol Adam Gutkowicz
      1 659 (10,68%)
    2. 2 Adam Sławomir Bocheński
      1 645 (10,59%)
    3. 3 Małgorzata Danuta Półbratek
      693 (4,46%)
    4. 4 Wiesław Mieczysław Mizerski
      364 (2,34%)
    5. 5 Marcin Majewski
      787 (5,07%)
    6. 6 Agnieszka Anna Urbańska
      526 (3,39%)
    7. 7 Joanna Barbara Kunowska
      342 (2,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Jerzy Skórkiewicz
      260 (1,67%)
    2. 7 Leszek Pożyczka
      206 (1,33%)
    3. 5 Anna Iwona Bartosiewicz
      73 (0,47%)
    4. 1 Piotr Robert Sztuka
      240 (1,55%)
    5. 6 Anna Marlena Wolak
      55 (0,35%)
    6. 4 Bartłomiej Dudek
      49 (0,32%)
    7. 2 Mariola Urszula Pronobis
      98 (0,63%)

    KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI RADOMIANIE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Marcin Szewczyk
      108 (0,70%)
    2. 4 Magdalena Anna Dziocha
      159 (1,02%)
    3. 5 Maria Dorota Kwiecień
      51 (0,33%)
    4. 1 Ryszard Jan Fałek
      598 (3,85%)
    5. 2 Wojciech Szczepan Bernat
      164 (1,06%)
    6. 3 Jakub Kowalski
      105 (0,68%)
    7. 6 Justyna Emilia Konopka
      64 (0,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA WITKOWSKIEGO KOALICJA NA RZECZ ZMIAN

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Roman Korczyński
      267 (1,72%)
    2. 2 Wiesław Wędzonka
      569 (3,66%)
    3. 1 Konrad Mirosław Frysztak
      3 038 (19,56%)
    4. 5 Aleksandra Justyna Szczęsna
      297 (1,91%)
    5. 7 Adam Tokarski
      258 (1,66%)
    6. 3 Małgorzata Jolanta Zając
      457 (2,94%)
    7. 6 Patrycja Katarzyna Biesiadecka
      313 (2,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOMSKA PRAWICA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Monika Barbara Jagiełło
      20 (0,13%)
    2. 1 Marek Auguścik
      94 (0,61%)
    3. 6 Jacek Lewicki
      6 (0,04%)
    4. 2 Edyta Magdalena Olejnik
      21 (0,14%)
    5. 3 Dominik Kuczyński
      8 (0,05%)
    6. 5 Anna Maria Anduła
      5 (0,03%)
    7. 4 Marcin Zbigniew Kaca
      31 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Sylwia Maciejewska
      26 (0,17%)
    2. 7 Grzegorz Włodzimierz Okrój
      23 (0,15%)
    3. 4 Stefan Andrzej Wlazło
      24 (0,15%)
    4. 3 Barbara Anna Dębska-Janusz
      41 (0,26%)
    5. 2 Bartosz Bednarczyk
      269 (1,73%)
    6. 1 Józef Bakuła
      202 (1,30%)
    7. 6 Paulina Katarzyna Małaczek
      9 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIEŻUCH MICHAŁ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Karolina Weronika Gregorczyk
      1 (0,01%)
    2. 3 Ewelina Magdalena Gawryjołek
      2 (0,01%)
    3. 4 Anna Bogumiła Cieżuch
      4 (0,03%)
    4. 5 Łukasz Marcin Warchoł
      15 (0,10%)
    5. 1 Michał Wojciech Cieżuch
      236 (1,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Rafał Grzegorz Kowalik
      170 (1,09%)
    2. 6 Aneta Walczak
      45 (0,29%)
    3. 7 Jacek Roman Karpiński
      32 (0,21%)
    4. 3 Berta Teresa Burandt
      18 (0,12%)
    5. 5 Joanna Tomczyk
      35 (0,23%)
    6. 2 Michał Piotr Kwiatkowski
      61 (0,39%)
    7. 4 Andrzej Boczyński
      40 (0,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA CZAJKOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Alicja Cichawa
      195 (1,26%)
    2. 7 Grzegorz Figura
      124 (0,80%)
    3. 6 Daria Elżbieta Stępień
      13 (0,08%)
    4. 3 Joanna Pawłowska
      38 (0,24%)
    5. 2 Andrzej Drachal
      120 (0,77%)
    6. 5 Piotr Kucharczyk
      109 (0,70%)
    7. 4 Edyta Sosnowska
      46 (0,30%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Polecamy

    Rodzinny Turniej Niepodległości w piłce siatkowej Pro-familia cup 2019 już za nami!

    Rodzinny Turniej Niepodległości w piłce siatkowej Pro-familia cup 2019 już za nami!

    Młodzi fonoholicy potrzebują pomocy. Rodzicu, zadbaj o swoje dziecko.

    Młodzi fonoholicy potrzebują pomocy. Rodzicu, zadbaj o swoje dziecko.

    GAZ-SYSTEM rozdaje granty na projekty ekologiczne

    GAZ-SYSTEM rozdaje granty na projekty ekologiczne