Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kraków

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Dzielnice I, II, III

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grażyna Zofia Świat
      595 (1,12%)
    2. 3 Andrzej Jan Lorenc
      309 (0,58%)
    3. 2 Dorota Maria Wnęk
      414 (0,78%)
    4. 4 Wiesław Marek Góralczyk
      153 (0,29%)
    5. 5 Maria Teresa Balbus-Kucia
      155 (0,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KRAKOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Maciej Jerzy Chart-Olasiński
      145 (0,27%)
    2. 4 Alicja Joanna Beryt
      213 (0,40%)
    3. 2 Monika Maria Drożyńska
      522 (0,98%)
    4. 1 Jakub Andrzej Baran
      809 (1,52%)
    5. 6 Romi Ewa Nowak
      108 (0,20%)
    6. 3 Marcin Jacek Skotniczny
      141 (0,27%)
    7. 7 Robert Roman Szokalski
      86 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWOCZESNY KRAKÓW" KONRADA BERKOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Aneta Paula Misiak
      51 (0,10%)
    2. 8 Małgorzata Rozalia Abramczuk
      23 (0,04%)
    3. 7 Krystyna Jolanta Krajewska
      36 (0,07%)
    4. 2 Grzegorz Krzysztof Bator
      80 (0,15%)
    5. 5 Marzena Grażyna Wałek
      45 (0,08%)
    6. 1 Konrad Szczepan Berkowicz
      1 633 (3,07%)
    7. 3 Mateusz Soboń
      68 (0,13%)
    8. 4 Michał Wojciech Długosz
      53 (0,10%)
    9. 9 Michał Julian Kiselewski - Maciaszek
      29 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO - OBYWATELSKI KRAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Ewelina Małgorzata Garbacka-Kalemba
      323 (0,61%)
    2. 1 Dominik Andrzej Jaśkowiec
      11 561 (21,77%)
    3. 2 Łukasz Mariusz Wantuch
      3 100 (5,84%)
    4. 3 Małgorzata Krystyna Jantos
      5 347 (10,07%)
    5. 4 Tomasz Ryszard Makowski
      672 (1,27%)
    6. 5 Magdalena Maria Bassara
      1 251 (2,36%)
    7. 8 Agnieszka Maria Chyc-Sobczyk
      288 (0,54%)
    8. 6 Artur Paweł Wolny
      566 (1,07%)
    9. 9 Tomasz Janusz Daros
      1 470 (2,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mateusz Jan Niemiec
      764 (1,44%)
    2. 9 Jolanta Anna Gajęcka
      711 (1,34%)
    3. 6 Mateusz Andrzej Łyczko
      443 (0,83%)
    4. 3 Andrzej Jerzy Kalista
      171 (0,32%)
    5. 2 Adrian Norbert Harężlak
      96 (0,18%)
    6. 4 Barbara Maria Flak
      130 (0,24%)
    7. 8 Janina Gabriela Kawiak
      48 (0,09%)
    8. 7 Monika Barbara Kobos
      82 (0,15%)
    9. 5 Sebastian Patryk Zaranek
      112 (0,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA GIBAŁY "KRAKÓW DLA MIESZKAŃCÓW"

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Marcin Daniel Jastrzębski
      261 (0,49%)
    2. 2 Sylwester Winiarski
      476 (0,90%)
    3. 7 Rolanda Bernadeta Opozda-Korman
      84 (0,16%)
    4. 3 Anna Waligóra
      1 007 (1,90%)
    5. 8 Michał Maciej Lużyński
      90 (0,17%)
    6. 6 Piotr Ludwik Jękot
      98 (0,18%)
    7. 9 Joanna Aneta Marczewska
      485 (0,91%)
    8. 1 Łukasz Maślona
      3 002 (5,65%)
    9. 5 Iwona Helena Nawałka
      374 (0,70%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Marta Maria Kotnowska
      441 (0,83%)
    2. 5 Violetta Maria Zapiór
      464 (0,87%)
    3. 4 Adam Wiesław Kalita
      2 677 (5,04%)
    4. 1 Mariusz Bogusław Kękuś
      6 522 (12,28%)
    5. 2 Grzegorz Leszek Sobol
      1 230 (2,32%)
    6. 8 Ewa Motak
      539 (1,01%)
    7. 3 Joanna Agnieszka Jahn-Machowska
      1 043 (1,96%)
    8. 6 Dariusz Sylwester Wicher
      889 (1,67%)
    9. 9 Michał Paweł Cholewa
      629 (1,18%)

    Okręg 2

    Dzielnice IV, V

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Stanisława Agata Suder
      553 (1,13%)
    2. 4 Krzysztof Czesław Wojakowski
      91 (0,19%)
    3. 3 Maciej Paweł Kucia
      141 (0,29%)
    4. 2 Beata Joanna Kasperczyk
      212 (0,43%)
    5. 5 Hanna Maria Łukasik-Ciężki
      94 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KRAKOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Daria Iwona Gosek-Popiołek
      1 303 (2,66%)
    2. 6 Mateusz Jachimowski
      56 (0,11%)
    3. 4 Miloš Biedrzycki
      82 (0,17%)
    4. 2 Piotr Stanisław Więckowski
      131 (0,27%)
    5. 3 Agnieszka Tyman
      125 (0,26%)
    6. 5 Halina Maria Burzawa
      46 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWOCZESNY KRAKÓW" KONRADA BERKOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Iwona Katarzyna Ambroży
      47 (0,10%)
    2. 2 Anna Józefa Smoroń
      82 (0,17%)
    3. 4 Karol Łukasz Adamski
      168 (0,34%)
    4. 1 Jagoda Tamara Wojciechowska
      844 (1,72%)
    5. 6 Stefan Alojzy Ocetkiewicz
      53 (0,11%)
    6. 5 Marcin Piotr Wojdała
      51 (0,10%)
    7. 7 Jakub Jan Adamczyk
      87 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO - OBYWATELSKI KRAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Anna Barbara Prokop-Staszecka
      5 768 (11,78%)
    2. 2 Jakub Daniel Kosek
      10 030 (20,48%)
    3. 3 Grzegorz Klaudiusz Stawowy
      3 719 (7,59%)
    4. 5 Antoni Matras
      474 (0,97%)
    5. 7 Zygmunt Tadeusz Wierzbicki
      786 (1,60%)
    6. 4 Teodozja Janina Maliszewska
      1 822 (3,72%)
    7. 6 Marta Agnieszka Tatulińska
      919 (1,88%)
    8. 8 Tomasz Sylwester Regulski
      979 (2,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Rafał Marek Kaczmarczyk
      142 (0,29%)
    2. 5 Krzysztof Aleksander Kramarz
      63 (0,13%)
    3. 2 Jan Stępień
      146 (0,30%)
    4. 7 Magdalena Katarzyna Majka
      156 (0,32%)
    5. 6 Patrycja Wiesława Bartkowiak
      66 (0,13%)
    6. 8 Grzegorz Krzysztof Przybylski
      120 (0,24%)
    7. 3 Dobrosława Zofia Pacyna
      101 (0,21%)
    8. 1 Dawid Marek Drwal
      689 (1,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA GIBAŁY "KRAKÓW DLA MIESZKAŃCÓW"

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Przemysław Piotr Jaśkowiec
      599 (1,22%)
    2. 1 Agnieszka Maria Wantuch
      2 909 (5,94%)
    3. 2 Marcin Kazimierz Grega
      559 (1,14%)
    4. 5 Bożena Stanisława Serczyk
      178 (0,36%)
    5. 4 Robert Tomasz Pieculewicz
      263 (0,54%)
    6. 6 Jerzy Aleksander Poźniak
      95 (0,19%)
    7. 7 Mikołaj Alfred Janus
      174 (0,36%)
    8. 8 Agata Dorota Petka
      378 (0,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ KRAKÓW GRZEGORZA GORCZYCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Aleksander Jan Zachariewicz
      41 (0,08%)
    2. 2 Regina Talaga
      26 (0,05%)
    3. 5 Jerzy Władysław Starowicz
      34 (0,07%)
    4. 3 Danuta Julia Kucharska
      21 (0,04%)
    5. 4 Jacek Stanisław Pocięgiel
      26 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Dorota Maria Skrzyniowska-Rózga
      376 (0,77%)
    2. 6 Beata Żurek-Fiałka
      642 (1,31%)
    3. 4 Natalia Joanna Rajtar
      700 (1,43%)
    4. 1 Bolesław Henryk Kosior
      5 992 (12,23%)
    5. 3 Krystyna Karabuła
      1 156 (2,36%)
    6. 2 Agata Iwona Tatara
      1 903 (3,89%)
    7. 5 Józef Edward Krzysztoforski
      479 (0,98%)
    8. 8 Stanisław Władysław Ciesielka
      456 (0,93%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRĄDNIK BIAŁY NASZA DZIELNICA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Anna Małgorzata Wilkoszewska
      248 (0,51%)
    2. 2 Joanna Aneta Sułkowska
      340 (0,69%)
    3. 3 Paweł Konrad Mruk
      93 (0,19%)
    4. 4 Joanna Sylwia Mruk
      117 (0,24%)
    5. 5 Paweł Łukasz Chowaniec
      301 (0,61%)
    6. 1 Szymon Jacek Komoń
      729 (1,49%)

    Okręg 3

    Dzielnice VI, VII, VIII

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Łukasz Gruchała
      235 (0,45%)
    2. 5 Jakub Patryk Łodej
      65 (0,13%)
    3. 1 Adam Barski
      512 (0,99%)
    4. 2 Katarzyna Iriarte
      323 (0,62%)
    5. 4 Marta Elżbieta Szymańska
      284 (0,55%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KRAKOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Jakub Gomułka
      115 (0,22%)
    2. 1 Joanna Karolina Antonik
      852 (1,64%)
    3. 2 Mateusz Jacek Trzeciak
      199 (0,38%)
    4. 4 Michał Krzysztof Maleszka
      69 (0,13%)
    5. 3 Ewa Marta Stoecker
      193 (0,37%)
    6. 5 Monika Katarzyna Sobotkiewicz
      108 (0,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWOCZESNY KRAKÓW" KONRADA BERKOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Sebastian Maciej Sosin
      60 (0,12%)
    2. 2 Karolina Patrycja Kwaśniak
      144 (0,28%)
    3. 1 Kamil Dawid Kupiec
      927 (1,78%)
    4. 7 Iwona Katarzyna Hojda
      46 (0,09%)
    5. 3 Grzegorz Marek Matysiak
      71 (0,14%)
    6. 8 Miłosz Stanisław Sobieniowski
      104 (0,20%)
    7. 5 Krystyna Maria Bugajska
      60 (0,12%)
    8. 4 Ryszard Maksymilian Molek
      41 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO - OBYWATELSKI KRAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Aleksander Jan Miszalski
      9 021 (17,37%)
    2. 2 Rafał Paweł Komarewicz
      4 560 (8,78%)
    3. 8 Iwona Dorota Chamielec
      2 295 (4,42%)
    4. 3 Andrzej Maria Hawranek
      2 929 (5,64%)
    5. 5 Bogdan Józef Smok
      1 717 (3,31%)
    6. 6 Aneta Pałka
      1 649 (3,18%)
    7. 7 Marzena Anna Ślazyk
      265 (0,51%)
    8. 4 Krzysztof Kwarciak
      802 (1,54%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Edyta Iwona Forman
      59 (0,11%)
    2. 1 Kamilla Monika Martyniuk
      874 (1,68%)
    3. 2 Katarzyna Anna Ossowska
      167 (0,32%)
    4. 3 Krzysztof Artur Malada
      106 (0,20%)
    5. 8 Artur Lis
      140 (0,27%)
    6. 7 Robert Ożóg
      92 (0,18%)
    7. 5 Marek Antoni Boroń
      226 (0,44%)
    8. 4 Krzysztof Sumera
      103 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA GIBAŁY "KRAKÓW DLA MIESZKAŃCÓW"

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Barbara Karolina Macheta
      98 (0,19%)
    2. 6 Andrzej Szymon Bałek
      64 (0,12%)
    3. 3 Tomasz Krystian Fiszer
      435 (0,84%)
    4. 4 Krzysztof Paweł Laskowski
      220 (0,42%)
    5. 7 Karolina Martyna Sęczkowska
      119 (0,23%)
    6. 1 Łukasz Gibała
      7 683 (14,79%)
    7. 2 Monika Izabella Dębowska
      721 (1,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ KRAKÓW GRZEGORZA GORCZYCY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Jan Henryk Lisowski
      14 (0,03%)
    2. 1 Zbigniew Górski
      54 (0,10%)
    3. 5 Joanna Izabela Kucińska
      26 (0,05%)
    4. 2 Małgorzata Joanna Górska
      24 (0,05%)
    5. 4 Mariusz Jacek Stański
      14 (0,03%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jerzy Wojciech Zięty
      4 914 (9,46%)
    2. 2 Tomasz Stanisław Witkowski
      1 364 (2,63%)
    3. 5 Stefan Wojciech Suliński
      600 (1,16%)
    4. 8 Marek Grzegorz Sobieraj
      2 035 (3,92%)
    5. 7 Monika Bętkowska
      953 (1,84%)
    6. 4 Cecylia Teresa Radoń
      1 117 (2,15%)
    7. 3 Ryszard Kapuściński
      1 429 (2,75%)
    8. 6 Magdalena Dominika Litwa
      637 (1,23%)

    Okręg 4

    Dzielnice IX, X, XI

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Dorota Paulina Bajer
      261 (0,58%)
    2. 2 Halina Grażyna Gociewicz
      136 (0,30%)
    3. 3 Alina Małgorzata Babiarz
      212 (0,47%)
    4. 4 Jan Stanisław Wnęk
      130 (0,29%)
    5. 1 Kamil Ryszard Klimek
      515 (1,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KRAKOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Michał Sadowski
      146 (0,32%)
    2. 5 Maja Krystyna Lenczowska
      153 (0,34%)
    3. 1 Joanna Małgorzata Grzymała-Moszczyńska
      877 (1,95%)
    4. 3 Joanna Michalak
      152 (0,34%)
    5. 4 Wojciech Kazberuk
      44 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWOCZESNY KRAKÓW" KONRADA BERKOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Kamil Dominik Sosin
      125 (0,28%)
    2. 4 Anna Maria Bator
      138 (0,31%)
    3. 2 Lech Michał Albrzykowski
      29 (0,06%)
    4. 5 Beata Stanisława Mirecka
      47 (0,10%)
    5. 7 Natalia Agnieszka Abramczuk
      59 (0,13%)
    6. 8 Rafał Michał Stępień
      107 (0,24%)
    7. 6 Damian Piotr Maj
      37 (0,08%)
    8. 1 Paweł Banachowicz
      878 (1,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO - OBYWATELSKI KRAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Miłosz Dariusz Mleczek
      1 111 (2,46%)
    2. 2 Michał Starobrat
      3 403 (7,55%)
    3. 4 Andżelika Wojciechowska
      897 (1,99%)
    4. 7 Anna Krystyna Dunajska
      479 (1,06%)
    5. 5 Małgorzata Dorota Potocka
      1 143 (2,54%)
    6. 3 Bogusław Andrzej Kośmider
      5 957 (13,21%)
    7. 1 Adam Marek Migdał
      4 608 (10,22%)
    8. 8 Dominik Adrian Homa
      1 300 (2,88%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jerzy Grabowski
      180 (0,40%)
    2. 7 Aleksander Roman Serafin
      102 (0,23%)
    3. 2 Teresa Lucyna Sternal
      200 (0,44%)
    4. 3 Joanna Magdalena Giza
      305 (0,68%)
    5. 1 Adam Karol Koczanowski
      681 (1,51%)
    6. 6 Jan Golc
      68 (0,15%)
    7. 5 Anna Monika Hess
      109 (0,24%)
    8. 8 Marek Krzysztof Stobierski
      153 (0,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA GIBAŁY "KRAKÓW DLA MIESZKAŃCÓW"

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jarosław Robert Kajdański
      705 (1,56%)
    2. 3 Anna Magdalena Moskalewicz-Dudek
      935 (2,07%)
    3. 4 Krzysztof Zbigniew Kot
      863 (1,91%)
    4. 1 Jan Stanisław Pietras
      2 291 (5,08%)
    5. 5 Renata Janina Kurleto
      462 (1,02%)
    6. 7 Ilona Maria Jarmuła
      340 (0,75%)
    7. 6 Paweł Michał Heyduk
      807 (1,79%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Beata Maria Nowacka
      522 (1,16%)
    2. 3 Mateusz Małodziński
      878 (1,95%)
    3. 1 Krzysztof Konrad Sułowski
      5 345 (11,86%)
    4. 5 Anna Maria Miłowska
      1 930 (4,28%)
    5. 2 Jakub Seraczyn
      1 197 (2,65%)
    6. 4 Dariusz Piotr Pietruszka
      812 (1,80%)
    7. 7 Weronika Joanna Nowak
      434 (0,96%)
    8. 8 Józef Antoni Jałocha
      2 823 (6,26%)

    Okręg 5

    Dzielnice XII, XIII

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Antoni Mieczysław Szymański
      466 (1,03%)
    2. 5 Elżbieta Maria Steczkowska
      265 (0,59%)
    3. 4 Michał Gabriel Babiarz
      200 (0,44%)
    4. 3 Marek Krzysztof Kaster
      113 (0,25%)
    5. 2 Inga Maria Pawlicka
      300 (0,66%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KRAKOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Anna Małgorzata Gulińska
      186 (0,41%)
    2. 3 Szczepan Dominik Garstka
      110 (0,24%)
    3. 5 Oskar Piotr Bujak
      121 (0,27%)
    4. 2 Dorota Zuzanna Kawęcka
      416 (0,92%)
    5. 1 Piotr Paweł Marczyk
      540 (1,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWOCZESNY KRAKÓW" KONRADA BERKOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Mariola Sylwia Chymuk - Gramatowska
      47 (0,10%)
    2. 5 Łukasz Stanisław Nowicki
      141 (0,31%)
    3. 4 Janina Pęczek
      39 (0,09%)
    4. 1 Mateusz Michał Gola
      788 (1,74%)
    5. 2 Zdzisława Magdalena Kupiec
      104 (0,23%)
    6. 3 Grażyna Irena Zwiersz
      32 (0,07%)
    7. 8 Dawid Paweł Skłodowski
      72 (0,16%)
    8. 7 Mateusz Janusz Maj
      52 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO - OBYWATELSKI KRAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Artur Ziemowit Buszek
      3 927 (8,69%)
    2. 2 Jacek Wojciech Bednarz
      3 652 (8,08%)
    3. 3 Wojciech Wojtowicz
      1 808 (4,00%)
    4. 5 Katarzyna Maria Pabian
      2 747 (6,08%)
    5. 8 Mieczysław Adam Lasota
      2 078 (4,60%)
    6. 7 Anetta Alicja Kumala
      362 (0,80%)
    7. 6 Zbigniew Łukasz Kożuch
      2 531 (5,60%)
    8. 4 Grażyna Anna Fijałkowska
      3 309 (7,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Patryk Artur Brózda
      257 (0,57%)
    2. 4 Aneta Katarzyna Augustyniak Hurlak
      123 (0,27%)
    3. 8 Henryk Kulewicz
      118 (0,26%)
    4. 7 Natalia Agata Gumińska
      137 (0,30%)
    5. 6 Klaudia Aleksandra Krawcewicz
      72 (0,16%)
    6. 3 Dawid Bogdan Kamiński
      122 (0,27%)
    7. 5 Maria Krystyna Mrowiec
      102 (0,23%)
    8. 1 Jarosław Grzegorz Wójcik
      915 (2,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA GIBAŁY "KRAKÓW DLA MIESZKAŃCÓW"

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Artur Józef Ławrowski
      695 (1,54%)
    2. 6 Michał Mirosław Płaza
      175 (0,39%)
    3. 4 Grzegorz Tromczyński
      307 (0,68%)
    4. 5 Ewelina Irena Orczyk
      314 (0,69%)
    5. 8 Rafał Zawiślak
      870 (1,93%)
    6. 7 Artur Andrzej Palkiewicz
      112 (0,25%)
    7. 3 Halina Monika Karlińska
      292 (0,65%)
    8. 1 Alicja Anna Szczepańska
      2 721 (6,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ KRAKÓW GRZEGORZA GORCZYCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Zbigniew Ścisłowicz
      35 (0,08%)
    2. 2 Tadeusz Antoni Ćwięka
      22 (0,05%)
    3. 3 Zofia Ewa Podhorodecka
      26 (0,06%)
    4. 4 Elżbieta Maria Kister
      7 (0,02%)
    5. 6 Józef Jan Kozłowski
      30 (0,07%)
    6. 5 Brygida Grażyna Chorązka
      8 (0,02%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Stanisław Durek
      989 (2,19%)
    2. 6 Kinga Maria Witkowska
      454 (1,00%)
    3. 5 Patrycja Ewa Więcławek
      1 275 (2,82%)
    4. 7 Paweł Piotr Batko
      771 (1,71%)
    5. 8 Grzegorz Edmund Piątkowski
      1 373 (3,04%)
    6. 4 Aleksandra Joanna Dziedzic
      2 475 (5,48%)
    7. 3 Piotr Marian Świtalski
      907 (2,01%)
    8. 1 Małgorzata Kinga Kot
      5 073 (11,23%)

    Okręg 6

    Dzielnice XIV, XV, XVII

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Krzysztof Adam Gociewicz
      89 (0,19%)
    2. 5 Krystyna Jamróz
      197 (0,43%)
    3. 3 Czesław Roman Babiarz
      133 (0,29%)
    4. 6 Magdalena Gajda
      421 (0,91%)
    5. 2 Olga Magdalena Pawlicka
      283 (0,61%)
    6. 1 Marek Kazimierz Motyka
      666 (1,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KRAKOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Kamil Maczuga
      456 (0,99%)
    2. 3 Adrian Marek Grzebyk
      75 (0,16%)
    3. 4 Małgorzata Wilczyńska
      172 (0,37%)
    4. 5 Daniel Płatek
      87 (0,19%)
    5. 6 Katarzyna Anna Możejko
      136 (0,29%)
    6. 2 Karolina Rostkowska
      330 (0,71%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWOCZESNY KRAKÓW" KONRADA BERKOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Karol Krzysztof Pęczek
      724 (1,57%)
    2. 6 Emilia Aleksandra Góra
      76 (0,16%)
    3. 5 Barbara Romualda Pędziwiatr
      121 (0,26%)
    4. 3 Robert Rek
      55 (0,12%)
    5. 7 Danuta Małczyk
      32 (0,07%)
    6. 8 Konrad Mariusz Przebindowski
      93 (0,20%)
    7. 4 Weronika Marta Rumin
      71 (0,15%)
    8. 2 Tomasz Krzysztof Trzajna
      53 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO - OBYWATELSKI KRAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Kazimierz Szczepan Chrzanowski
      5 560 (12,02%)
    2. 4 Wiesława Zboroch
      294 (0,64%)
    3. 3 Łukasz Bartłomiej Sęk
      2 673 (5,78%)
    4. 2 Wojciech Julian Krzysztonek
      4 576 (9,90%)
    5. 5 Marek Jan Hohenauer
      2 110 (4,56%)
    6. 7 Joanna Agnieszka Marcela
      506 (1,09%)
    7. 8 Katarzyna Paulina Opoczka
      727 (1,57%)
    8. 6 Martyna Nowakowska
      1 218 (2,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Zbigniew Ignacy Salwierak
      54 (0,12%)
    2. 3 Agnieszka Łucja Bubka-Sagan
      149 (0,32%)
    3. 1 Anna Zofia Gromala-Słowik
      855 (1,85%)
    4. 2 Dawid Szymon Majewski
      254 (0,55%)
    5. 8 Marcin Józef Kostera
      104 (0,22%)
    6. 7 Jerzy Bożyk
      147 (0,32%)
    7. 6 Tomasz Adam Dzierwa
      105 (0,23%)
    8. 4 Agnieszka Piechnik
      291 (0,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA GIBAŁY "KRAKÓW DLA MIESZKAŃCÓW"

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Mirosława Opara-Buławska
      129 (0,28%)
    2. 1 Mariusz Witold Waszkiewicz
      1 785 (3,86%)
    3. 2 Renata Małgorzata Kozłowska-Kustra
      934 (2,02%)
    4. 3 Jakub Marcin Łoginow
      954 (2,06%)
    5. 4 Anna Jadwiga Diakowicz
      538 (1,16%)
    6. 5 Tomasz Artur Palkiewicz
      283 (0,61%)
    7. 8 Sebastian Jan Kolemba
      454 (0,98%)
    8. 7 Iwona Magdalena Dopierała-Światłoń
      258 (0,56%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Renata Anna Kucharska
      2 352 (5,09%)
    2. 6 Maria Ewa Dobrowolska-Krzysztoforska
      407 (0,88%)
    3. 8 Jakub Stanisław Cieśla
      1 083 (2,34%)
    4. 7 Ewa Mieczysława Koszyk
      456 (0,99%)
    5. 1 Michał Krzysztof Drewnicki
      7 276 (15,73%)
    6. 5 Łukasz Marcin Cieślik
      1 391 (3,01%)
    7. 3 Stanisław Zięba
      2 265 (4,90%)
    8. 2 Andrzej Karol Mazur
      1 784 (3,86%)

    Okręg 7

    Dzielnice XVI, XVIII

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Bogusław Stanisław Koraszewski
      299 (0,76%)
    2. 4 Barbara Maria Wróbel Majcher
      129 (0,33%)
    3. 5 Renata Beata Romanowska
      219 (0,56%)
    4. 2 Anna Maria Kołek
      217 (0,55%)
    5. 3 Andrzej Nawrot
      189 (0,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KRAKOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Anna Małgorzata Ratecka
      671 (1,72%)
    2. 2 Dariusz Wiktor Skibniewski
      55 (0,14%)
    3. 3 Katarzyna Hetman-Maleszka
      117 (0,30%)
    4. 5 Wiktor Mateusz Halecki
      61 (0,16%)
    5. 4 Borys Szpetnar
      60 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWOCZESNY KRAKÓW" KONRADA BERKOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Adam Klimczak
      59 (0,15%)
    2. 2 Piotr Paweł Koczwara
      74 (0,19%)
    3. 1 Grzegorz Miłosz Pędziwiatr
      905 (2,31%)
    4. 4 Maria Wanda Klimczyk
      57 (0,15%)
    5. 7 Joanna Łukaszewska - Bauman
      25 (0,06%)
    6. 6 Alicja Ingram
      50 (0,13%)
    7. 5 Konrad Krzysztof Krajewski
      69 (0,18%)
    8. 8 Piotr Krzysztof Dudek
      62 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO - OBYWATELSKI KRAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Sławomir Jan Pietrzyk
      1 774 (4,53%)
    2. 8 Lech Tomasz Kucharski
      1 223 (3,13%)
    3. 7 Edyta Liliana Nowak
      280 (0,72%)
    4. 2 Nina Gabryś
      1 462 (3,74%)
    5. 6 Marcin Bolesław Bzyk-Bąk
      689 (1,76%)
    6. 5 Jerzy Adam Woźniakiewicz
      753 (1,92%)
    7. 4 Bogumiła Maria Drabik
      1 014 (2,59%)
    8. 1 Jacek Maria Majchrowski
      7 399 (18,91%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Michał Józef Adaś
      175 (0,45%)
    2. 6 Joanna Małgorzata Kozieł
      123 (0,31%)
    3. 4 Magdalena Anna Gorczyca
      223 (0,57%)
    4. 5 Tomasz Kamil Wilamski
      98 (0,25%)
    5. 2 Agnieszka Maria Reizer
      154 (0,39%)
    6. 8 Patryk Maciej Ozimek
      194 (0,50%)
    7. 1 Sławomir Stanisław Adamczyk
      726 (1,86%)
    8. 7 Jan Mateusz Wierzbicki
      101 (0,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA GIBAŁY "KRAKÓW DLA MIESZKAŃCÓW"

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Amelia Krystyna Juszczak-Michalska
      1 860 (4,75%)
    2. 6 Aneta Barbara Trawińska
      158 (0,40%)
    3. 2 Grzegorz Król
      1 080 (2,76%)
    4. 7 Aneta Dorota Sieczka
      179 (0,46%)
    5. 5 Andrzej Sławomir Żuk
      178 (0,45%)
    6. 3 Michał Paweł Chaciński
      210 (0,54%)
    7. 8 Paweł Bernard Lubach
      154 (0,39%)
    8. 4 Agnieszka Magdalena Malec
      538 (1,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ KRAKÓW GRZEGORZA GORCZYCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grzegorz Gorczyca
      139 (0,36%)
    2. 2 Jerzy Janusz Skibiński
      34 (0,09%)
    3. 4 Wiesława Krystyna Staniarska
      6 (0,02%)
    4. 5 Iwona Katarzyna Danak
      20 (0,05%)
    5. 3 Andrzej Marek Hobgarski
      13 (0,03%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Włodzimierz Wacław Pietrus
      5 450 (13,93%)
    2. 4 Jan Leszek Franczyk
      1 330 (3,40%)
    3. 7 Maria Joanna Wójcik
      649 (1,66%)
    4. 5 Edward Jan Porębski
      2 062 (5,27%)
    5. 3 Stanisław Antoni Moryc
      2 104 (5,38%)
    6. 6 Magdalena Dziedzic
      1 453 (3,71%)
    7. 8 Krystyna Zofia Grzywa
      584 (1,49%)
    8. 2 Marcin Maciej Permus
      1 214 (3,10%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Polecamy

    Mistrzowie Agro | Obejrzyj zdjęcia z gali wręczenia nagród w Boguchwale

    Mistrzowie Agro | Obejrzyj zdjęcia z gali wręczenia nagród w Boguchwale

    Ruszył oficjalny sklep internetowy – huawei.pl

    Ruszył oficjalny sklep internetowy – huawei.pl

    TYLKO DO JUTRA ▶▶ Masz szansę wziąć udział w loterii! ◀◀

    TYLKO DO JUTRA ▶▶ Masz szansę wziąć udział w loterii! ◀◀

    Najczęściej czytane