Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Białokury
Pokaż więcej
Stanisław Chabera
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwo Byszewo
Pokaż więcej
Krzysztof Władysław Wers
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 3
część Sołectwa Charzyno obejmująca ulice: Leśną i Szkolną
Pokaż więcej
Andrzej Masłowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(20,75%)
Andrzej Feliks Gierlicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
34
(32,08%)
Janusz Edward Tasak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA WIĘCEJ"
43
(40,57%)
Sebastian Banasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA HRYB
7
(6,60%)
Okręg 4
część Sołectwa Charzyno obejmująca ulice: Polną, Wodną i Zieloną
Pokaż więcej
Serafin Paweł Wilczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
42
(39,62%)
Karol Mata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA WIĘCEJ"
64
(60,38%)
Okręg 5
część Sołectwa Charzyno obejmująca ulice: Krótką, Lawendową, Lipową, Rowerową od Nr 1 do Nr 3, Spacerową od Nr 1 do Nr 7 i Wojska Polskiego oraz numerację porządkową od Nr 10 do końca
Pokaż więcej
Krystyna Jadwiga Grega
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(33,86%)
Beata Barbara Cirin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
20
(15,75%)
Wojciech Hubert Pańka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA WIĘCEJ"
64
(50,39%)
Okręg 6
część Sołectwa Charzyno obejmująca ulice: Rowerową od Nr 4 do końca, Spacerową od Nr 8 do końca, Willową oraz numerację porządkową od Nr 1 do Nr 9C oraz Sołectwo Niemierze
Pokaż więcej
Arkadiusz Andrzej Wojtaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
32
(33,33%)
Wiesław Hrycenko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA WIĘCEJ"
64
(66,67%)
Okręg 7
Sołectwo Kędrzyno
Pokaż więcej
Grzegorz Ireneusz Łojek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(66,13%)
Karolina Czesława Ciechowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA WIĘCEJ"
21
(33,87%)
Okręg 8
Sołectwo Morowo oraz Sołectwo Świecie Kołobrzeskie
Pokaż więcej
Bogdan Mordarski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(47,30%)
Wanda Janina Domańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA WIĘCEJ"
39
(52,70%)
Okręg 9
Sołectwo Nieżyn
Pokaż więcej
Olga Barbara Nowaczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(72,38%)
Robert Kalicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
29
(27,62%)
Okręg 10
część Sołectwa Siemyśl obejmująca ulice: Polną i Szkolną
Pokaż więcej
Adam Kuźmicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(22,22%)
Mirosław Tarnopolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA WIĘCEJ"
91
(77,78%)
Okręg 11
część Sołectwa Siemyśl obejmująca ulice: Kościelną, Malinową i Ogrodową
Pokaż więcej
Piotr Janusz Śliwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
51
(62,96%)
Joanna Natalia Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA WIĘCEJ"
30
(37,04%)
Okręg 12
część Sołectwa Siemyśl obejmująca ulice: Kołobrzeską, Ks. Alojzego Wyciślika, Lipową, Sportową i Topolową od Nr 1 do Nr 42 oraz numerację porządkową od Nr 17 do końca
Pokaż więcej
Krzysztof Jerzy Wawrzyniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(47,29%)
Michał Paszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA WIĘCEJ"
68
(52,71%)
Okręg 13
część Sołectwa Siemyśl obejmująca ulicę Topolową od Nr 43 do końca i numerację porządkową od Nr 1 do Nr 16 oraz Sołectwo Unieradz
Pokaż więcej
Marian Kurnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 14
część sołectwa Trzynik obejmująca miejscowość Trzynik-numerację porządkową od Nr 1 do Nr 13
Pokaż więcej
Ryszarda Małgorzata Dziekańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
16
(35,56%)
Daria Czajka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA WIĘCEJ"
29
(64,44%)
Okręg 15
część sołectwa Trzynik obejmująca miejscowość Trzynik-numerację porządkową od Nr 14 do końca oraz miejscowość Wszemierzyce
Pokaż więcej
Renata Zielińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
7
(15,22%)
Jacek Andrzej Pliszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA WIĘCEJ"
39
(84,78%)