Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Leszno

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Leszno ulice: Widokowa, Wspólna, Reginy, Marysieńki, Mariana, Tadeusza, Otuliny, Podzaborówek, Hubala-Dobrzańskiego, Warszawska, Ogrodowa, Piekarska, Wąska, Sokołowska.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Biały

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

    161 (42,04%)

    Stanisława Halina Kucharska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI

    127 (33,16%)

    Leszek Piotr Kitliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI

    65 (16,97%)

    Elżbieta Maria Piotrzkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

    30 (7,83%)

    Okręg 2

    Leszno ulice: Aleja Wojska Polskiego, Błońska od nr 1 do nr 42, Krótka, Parkowa, Raczkowskiego, Sochaczewska od nr 1 do nr 58 (z wyłączeniem bloku numer 51).

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agata Maria Bażyńska-Khan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

    109 (42,08%)

    Ewelina Jazgierska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI

    61 (23,55%)

    Grażyna Falkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

    28 (10,81%)

    Bożenna Wanda Skrońska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENNA W. SKROŃSKA - PO STRONIE LUDZI.

    61 (23,55%)

    Okręg 3

    Leszno ulice: Błońska bloki nr 43 do nr 73, Inżynierska, Fabryczna, Lipowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Adam Michalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

    84 (38,36%)

    Klaudia Ewa Gołębiewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI

    74 (33,79%)

    Jadwiga Grażyna Czarnomska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

    61 (27,85%)

    Okręg 4

    Leszno ulice: Bohaterów Puszczy Kampinoskiej, Broniewskiego, Kochanowskiego, Mickiewicza, Podleśna, Sienkiewicza, Słowackiego, Sochaczewska blok nr 51, Sochaczewska od nr 59 do końca (bez bloku nr 66), Żeromskiego.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Halina Jaroszkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

    135 (42,99%)

    Agnieszka Walczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI

    179 (57,01%)

    Okręg 5

    Leszno ulice: Lema, Leśmiana, Leśna numery: 2, 4, 6, 10, 12, 12A, 12B, 14, 16, 16D, 21, 23, 25, 27, 31, 35, 37, 45, 45B; Tuwima, Polna, Miłosza, Sochaczewska blok nr 66.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Zofia Grot

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

    165 (62,03%)

    Beata Maria Dybaś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

    101 (37,97%)

    Okręg 6

    Leszno ulice: Harcerska, Jaśminowa, Kwiatowa, Leśna numery: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; Młynarska, Murarska, Partyzantów, Podchorążych, Sosnowa, Strażacka, Szkolna, Wrzosowa. Julinek.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Renata Nowicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI

    75 (28,20%)

    Lesław Ryszard Kuczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

    191 (71,80%)

    Okręg 7

    Grądy, Grądki.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Adam Dominiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

    214 (73,54%)

    Mateusz Wiśniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI

    77 (26,46%)

    Okręg 8

    Korfowe, Marianów, Powązki, Szymanówek, Wilkowa Wieś.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Michał Maj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

    219 (53,81%)

    Jarosław Ryszard Wróblewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

    188 (46,19%)

    Okręg 9

    Czarnów, Gawartowa Wola, Towarzystwo Czarnów, Plewniak, Podrochale, Rochale, Stelmachowo, Szadkówek, Trzciniec, Walentów, Wilków.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Piotr Lipiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

    113 (42,01%)

    Ewa Elżbieta Kołodziejczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI

    48 (17,84%)

    Karol Bargieł

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

    108 (40,15%)

    Okręg 10

    Grabina, Kępiaste, Łubiec, Roztoka.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Żebrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

    160 (68,09%)

    Zdzisław Oktawian Stępniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POSTĘP I NOWOCZESNOŚĆ”

    75 (31,91%)

    Okręg 11

    Zaborów ulice: Dworkowa, Jesienna, Leśna, Szkolna, Środkowa, Willowa, Wiosenna. Ławy, Wólka.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Martyna Agata Witkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

    181 (48,53%)

    Ewa Maria Latoszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI

    192 (51,47%)

    Okręg 12

    Wiktorów.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Justyna Syta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

    117 (58,79%)

    Teresa Kołecka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI

    82 (41,21%)

    Okręg 13

    Wyględy.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Marian Iwanek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

    221 (63,32%)

    Halina Henryka Dąbrowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI

    70 (20,06%)

    Marek Marian Kubicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI

    58 (16,62%)

    Okręg 14

    Zaborów ulice: Antoniego Dałka, Jana Kujawskiego, Janin, Kościelna, Ogrodowa, Południowa, Stołeczna, Zaciszna. Feliksów, Wąsy Kolonia, Wąsy Wieś.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Radosław Wojciech Suchner

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

    161 (41,07%)

    Marianna Jolanta Malarowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI

    231 (58,93%)

    Okręg 15

    Zaborówek.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agata Dasiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI

    99 (32,57%)

    Jacek Marcin Kłębowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI

    69 (22,70%)

    Halina Ewa Dmoch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

    136 (44,74%)