Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Blachownia ulice: Bolesława Chrobrego , Górnicza, Kazimierza Wielkiego, Nowowiejska, Piastów, Prusa, Sienkiewicza (numery parzyste)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO
-
25
Marcin Leszek Kuberski
61
(14,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA
-
20
Tomasz Rafał Rećko
242
(58,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ
-
24
Wojciech Władysław Cesarz
30
(7,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA
-
22
Łukasz Rafał Błasikiewicz
32
(7,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Barbara Ujma
46
(11,19%)
Okręg 2
Blachownia ulice: Akacjowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Jodłowa, Kalinowa, Klonowa, Modrzewiowa, Olchowa, Świerkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO
-
25
Jerzy Job
19
(4,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA
-
20
Henryk Edmund Kania
101
(22,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ
-
24
Norbert Piotr Biernacki
119
(26,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA
-
22
Katarzyna Natalia Zalas
52
(11,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Renata Małgorzata Kolman
150
(34,01%)
Okręg 3
Blachownia ulice: Bociania, Gajowa, Kościuszki, Krucza, Leśna, Malicka, Nadrzeczna, Narcyzowa, Różana, Sowia, Tartakowa, Wczasowa, Wręczycka, Wronia, Żurawia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO
-
25
Andrzej Szczepan Wypchlak
91
(18,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA
-
20
Barbara Anna Bagmat
115
(23,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ
-
24
Kamil Piotr Nowiszewski
54
(10,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA
-
22
Ryszard Jan Jeziorski
66
(13,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Waldemar Stanisław Musiał
62
(12,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TYMOTEUSZA PYDY „CZAS NA ZMIANY”
-
23
Michał Marcin Strzelczyk
23
(4,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY - BŁASZCZYKI
-
28
Maciej Wroński
83
(16,80%)
Okręg 4
Blachownia ulice: Gołębia, Krótka, Młyńska, Polna, Rolnicza, Słoneczna, Starowiejska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO
-
25
Adam Witold Zielonka
71
(20,46%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Małgorzata Renata Dawid-Chrzęstek
55
(15,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA
-
20
Dariusz Wojciech Wącław
126
(36,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ
-
24
Ireneusz Jerzy Rataj
27
(7,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA
-
22
Ewa Magdalena Przeździecka
34
(9,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Kamil Maurycy Kieca
34
(9,80%)
Okręg 5
Blachownia ulice: 1 Maja, Cmentarna, Dobra, Handlowa, Księżycowa, Odlewników, Parkowa, Partyzantów, Poziomkowa, Skłodowskiej-Curie, Spokojna, Wąska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO
-
25
Piotr Kurkowski
64
(15,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA
-
20
Jerzy Stanisław Szkurłat
127
(30,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ
-
24
Magdalena Agnieszka Pięta
35
(8,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA
-
22
Eliza Maria Wypchlak
54
(12,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Sławomir Stanisław Lisek
111
(26,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TYMOTEUSZA PYDY „CZAS NA ZMIANY”
-
23
Tymoteusz Pyda
32
(7,57%)
Okręg 6
Blachownia ulice: Miodowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO
-
25
Bożena Ewa Borek
24
(6,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA
-
20
Tomasz Jan Czech
164
(41,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ
-
24
Piotr Roman Włoczek
118
(30,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA
-
22
Anna Katarzyna Chojnowska
37
(9,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Paweł Piotr Sukiennik
48
(12,28%)
Okręg 7
Blachownia ulice: Bankowa, Sienkiewicza (numery nieparzyste)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO
-
25
Agata Katarzyna Włodarczyk
41
(11,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA
-
20
Małgorzata Magdalena Bernat
173
(48,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ
-
24
Monika Dorota Godlewska
45
(12,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA
-
22
Sylwia Paulina Parkitna
56
(15,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Grażyna Władysława Janik
43
(12,01%)
Okręg 8
Blachownia ulice: Plac Konstytucji, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO
-
25
Jan Kurek
30
(8,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA
-
20
Katarzyna Agata Borycka
143
(41,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ
-
24
Izabela Anna Skwarczyńska
33
(9,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA
-
22
Paweł Stanisław Ptak
19
(5,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Elwira Katarzyna Gawron
91
(26,15%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Kazimierz Próba
32
(9,20%)
Okręg 9
Blachownia ulice: Janusza Korczaka, Księdza Kubowicza, Sportowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO
-
25
Emilia Ewa Pisula
42
(11,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marta Janina Strączyńska-Kujawa
52
(14,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA
-
20
Marek Jerzy Kułakowski
116
(31,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ
-
24
Piotr Tadeusz Mielczarek
23
(6,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA
-
22
Martyna Ewelina Klekot
58
(15,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Iwona Cecylia Lacka
75
(20,49%)
Okręg 10
Blachownia ulice: Biegańskiego, Częstochowska, Dworcowa, Generała Bema, Konopnickiej, Kopernika, Lubliniecka, Malinowa, Miła, Piękna, Pocztowa, Wojska Polskiego, Zielona, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO
-
25
Alfred Stanisław Caban
79
(18,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Olga Halina Pęczek
47
(11,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA
-
20
Joanna Maria Pawelak
118
(27,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ
-
24
Piotr Stefan Kobiela
34
(8,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA
-
22
Aneta Halina Stawicka
25
(5,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Sebastian Daniel Szczepaniak
122
(28,71%)
Okręg 11
Blachownia ulice: Brzozowa, Bystra, Graniczna, Gwiezdna, Kawowa, Kręta, Mała, Miarki, Mickiewicza, Ogrodowa, Pogodna, Powstańców, Przechodnia, Sadowa, Sosnowa, Swojska, Wesoła, Wiśniowa, Wspólna, Złota
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO
-
25
Anna Jadwiga Fedkowicz
53
(12,86%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jolanta Maria Bereszyńska
62
(15,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA
-
20
Paweł Stanisław Hreczański
191
(46,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ
-
24
Joanna Ewa Gdawiec
15
(3,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA
-
22
Ewa Jura
66
(16,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Krzysztof Henryk Sobala
25
(6,07%)
Okręg 12
Sołectwa: Konradów, Nowa Gorzelnia, Stara Gorzelnia, wieś Kolonia Łojki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA
-
20
Ewelina Małgorzata Gajzner
132
(31,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ
-
24
Jan Piotr Kaczmarzyk
45
(10,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA
-
22
Monika Klaudia Mercik
22
(5,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Bożena Elżbieta Serwiak
116
(27,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY CIURY
-
27
Edyta Wiesława Ciura
42
(9,93%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jan Antoni Fijołek
66
(15,60%)
Okręg 13
Sołectwo Łojki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO
-
25
Jacek Bolesław Rogut
194
(39,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA
-
20
Jan Pluta
54
(10,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ
-
24
Teresa Cierpiał
33
(6,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA
-
22
Adrianna Krystyna Kłak-Ostrowska
13
(2,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Tomasz Józef Tyrała
73
(14,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY OLSZEWSKIEJ
-
26
Mariola Skwarska
49
(9,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TYMOTEUSZA PYDY „CZAS NA ZMIANY”
-
23
Łukasz Marek Pyda
77
(15,62%)
Okręg 14
Sołectwo Wyrazów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO
-
25
Dariusz Stanisław Praski
39
(13,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA
-
20
Karolina Mira Wester-Ślęzak
84
(29,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ
-
24
Krzysztof Ryszard Czerwik
87
(30,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA
-
22
Adam Łukasz Bartyzel
44
(15,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Kacper Dominik Szwarlik
27
(9,61%)
Okręg 15
Blachownia ulice: Cisiańska, Myśliwska, Wierzbowa, sołectwo Cisie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO
-
25
Magdalena Anna Bitner
36
(10,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA
-
20
Tadeusz Stanisław Borek
158
(44,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ
-
24
Marek Andrzej Makowski
103
(28,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA
-
22
Teresa Jadwiga Ledwoń
6
(1,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Katarzyna Anna Bugajska
53
(14,89%)