Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Gorzów Wielkopolski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Akacjowa, Baczewskiego, Bielikowa, Bindera, Biwakowa, Bledzewska, Bociania, Braci Paździorków, Bracka, Brauna, Brzozowa, Budowlanych, Bydgoska, Chabrowa, Chmielna, Chorągwiana, Cicha, Cysterska, Czechowska, Deszczowa, Dojazdowa, Dom Pomocy Społecznej Nr 1, Drozdowa, Drużynowa, Dworska, Dziewięciu Muz, Fabryczna, Furmanka, Gajowa, Głowackiego, Gnieźnieńska, Gospodarska, Góra Powstańców, Grabowa, Graniczna, Grobla, Grochowa, Gruntowa, Gryczana, Harcerska, Hermy, Hufcowa, Inowrocławska, Jaskółcza, Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Jęczmienna, Junacka, Jutowa, Karnińska, Kasprzaka, Kirkora, Klonowa, Kłosowa, Knaka, Kobylogórska, Kolejowa, Koniawska, Korsaka, Kowalskiego, Krańcowa, Kręta, Krótka, Krzywa, Kujawska, Kukułcza, Kwiatowa, Lambora, Leśna, Leszczynowa , Lipowa, Ludowa, Łagodzińska, Łąkowa, Łysa, Makowa, Malinowa, Małopolska, Małorolnych, Mazowiecka, Mazurkowa, Mechaniczna, Miernicza, Międzychodzka, Miodowa, Morelowa, Niwicka, Nizinna, Nowa, Nowy Dwór, Ogrodowa, Orzechowa, Orzeszkowej, Osadnicza, Osiedlowa, Owcza, Paradyska, Parkowa, Partyzantów, Piaskowa, Pilska, Plac Staromiejski, Podgórna, Podmiejska, Podmiejska Boczna, Pogodna, Polna, Poleska, Południowa, Portowa, Poznańska, Półwiejska, Prosta, Przemysłowa, Pszenna, Ptasia, Rodła, Różana, Rumiankowa, Rzepińska, Sadowa, Siedlicka, Sielska, Sierakowska, Siewna, Skautów, Skowronkowa, Skrajna, Skromna, Słabońskiego, Słowicza, Sowia, Spokojna, Spółdzielców, Strażacka, Stroma, Sulęcińska, Sybiraków, Szamarzewskiego, Szkolna, Szlachecka, Szpitalna, Śląska, Środkowa, Świetlana, Świętego Jerzego, Targowa, Teatralna, Tkacka, Torfowa, Toruńska, Towarowa, Tymiankowa, Ulimska, Urocza, Urodzajna, Uskok, Walczaka nr 13, 13A, 15, Walczaka od nr 2 do nr 11, Wał Długi, Wał Okrężny, Wał Poprzeczny, Wał Śluzy, Warszawska od nr 1 do nr 74, Warszawska od nr 75 do nr 298, Waryńskiego, Wawrowska, Wawrzyniaka, Wągrowiecka, Wąska, Wiatraczna, Widok, Wierzbowa, Willowa, Winna, Włościańska, Woskowa, Wschodnia, Wspólna, Wylotowa, Zachodnia, Zagrodowa, Zakład Karny, Zastępowa, Zbąszyńska, Zieleniecka, Zielna, Zielona, Ziemiańska, Zuchów, Żerańska, Żniwna, Żurawia, Żytnia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Daria Renata Stelmach
      52 (0,63%)
    2. 2 Iwona Teresa Filon-Król
      106 (1,29%)
    3. 3 Stanisław Bożydar Lewandowski
      114 (1,38%)
    4. 1 Alicja Julia Burdzińska
      857 (10,39%)
    5. 4 Andrzej Pieńkowski
      528 (6,40%)
    6. 7 Bogusław Nowak
      273 (3,31%)
    7. 6 Lucyna Kosiorowska
      52 (0,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Patryk Jan Broszko
      1 073 (13,01%)
    2. 2 Piotr Zwierzchlewski
      257 (3,12%)
    3. 3 Albert Stanisław Madej
      532 (6,45%)
    4. 4 Joanna Urda
      131 (1,59%)
    5. 6 Barbara Kozińska
      135 (1,64%)
    6. 7 Piotr Dariusz Paluch
      1 074 (13,02%)
    7. 5 Justyna Katarzyna Krok
      126 (1,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FANI GORZOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Mariusz Jacek Lemieszewski
      48 (0,58%)
    2. 3 Jolanta Zienkiewicz
      22 (0,27%)
    3. 7 Katarzyna Wachowicz
      16 (0,19%)
    4. 6 Dorota Anna Kawczyńska
      20 (0,24%)
    5. 1 Stefan Mieczysław Sejwa
      282 (3,42%)
    6. 2 Marcin Małyszko
      30 (0,36%)
    7. 5 Mateusz Wojciech Aksentowicz
      10 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GORZÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zbigniew Bolesław Sejwa
      203 (2,46%)
    2. 3 Karol Jerzy Pecyna
      64 (0,78%)
    3. 6 Małgorzata Elżbieta Jakubowska
      49 (0,59%)
    4. 7 Maciej Pomorski
      87 (1,05%)
    5. 4 Anna Izabela Łaniewska
      110 (1,33%)
    6. 5 Angelika Agata Zacierka
      72 (0,87%)
    7. 1 Grzegorz Antoni Musiałowicz
      365 (4,42%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Małgorzata Krystyna Korzeniowska
      109 (1,32%)
    2. 4 Aleksandra Sibińska-Szadna
      280 (3,39%)
    3. 2 Jarosław Baryła
      224 (2,72%)
    4. 1 Radosław Artur Wróblewski
      721 (8,74%)
    5. 6 Edward Andrusyszyn
      59 (0,72%)
    6. 5 Małgorzata Anna Witkowska
      99 (1,20%)
    7. 7 Krzysztof Mirosław Karwatowicz
      69 (0,84%)

    Okręg 2

    al. 11 Listopada, al. Konstytucji 3 Maja numery od 9 do 27 i od 48 do 105, al. Konstytucji 3 Maja od nr 28 do nr 30, Alabastrowa, Ametystowa, Artylerzystów, Asnyka, Ateńska, Bajana, Barytowa, Bazaltowa, Berlińska, Berylowa, Bohaterów Westerplatte, Broniewskiego, Brukselska, Bułgarska, Cedyńska, Chełmońskiego, Chojeńska, Chorwacka, Chyża, Ciołkowskiego, Czeska, Czołgistów, Dąbroszyńska, Dobra od nr 1 do 25, Dobra od nr 26 do nr 61, Dolna, Dolomitowa, Drawska, Drzewicka, Folwarczna, Gagarina, Galenowa, Goleniowska, Górna, Grafitowa, Granitowa, Grottgera, Gryfińska, Gwiaździsta numery 2, 5, 7, 14, 16, 18, 20, 22, Gwiaździsta numery 3, 6, 8, 10, 12, Haska, Hetmańska, Husarska, Ikara, Jaspisowa, Jastrzębia, Kadetów, Kamienna, Kamieńska, Kasztelańska, Kijowska, Kirasjerów, Kołłątaja, Kołobrzeska, Komandosów, Korczaka, Kosmonautów, Kostrzyńska, Koszalińska, Kredowa, Krzemowa, Krzyżowa, Kuratowskiej, Kwarcowa, Lazurytowa, Lelewela, Lipiańska, Litewska, Lizbońska, Londyńska, Lotników, Lwowska, Łobeska, Macedońska, Madrycka, Malachitowa, Malczewskiego, Mała, Małyszyńska, Marcinkowskiego numery od 1 do nr 7, Marcinkowskiego numery od 9 do 13 i od 64 do 80, Marcinkowskiego od nr 15 do nr 19 i od nr 93 do nr 121, Marmurowa, Marynarki Wojennej, Matejki od nr 38 do nr 54 i nr 60, Matejki od nr 61 do nr 64, Metalowców, Minerów, Mironicka, Moryńska, Mosiężna, Myśliborska, Nad Wartą, Nasienna, Nefrytowa, Niemcewicza, Nowogardzka, Odlewników, Okopowa, Olimpijska, Onyksowa, Orla, Ozima, Pankiewicza, Paryska, Pełczycka, Piechoty, Piłkarska, Pirytowa, Plac Polski, Plac Słoneczny, Plac Unii Europejskiej, Planetarna, Pograniczników, Polarna, Policka, Połczyńska, Pontonierów, Praska, Promienna, Przy Stadionie, Pyrzycka, Rejewskiego, Rolna, Różyckiego, Rumuńska, Rycerska, Ryska, Rzeczna, Rzeźnicka, Rzymska, Saperów, Serbska, Sjenitowa, Skalskiego, Skarżyńskiego, Słoneczna od nr 1 do nr 85, Słoneczna od nr 86 do 96, Słowacka, Słupska, Sokola, Spiżowa, Sportowa, Staffa, Stalowa, Stanisławskiego, Stargardzka, Szczecińska, Tańskiego, Tartaczna, Topazowa, Tytanitowa, Ułanów, Uranitowa, Ustronie, Wapienna, Warzywna, Węgierska, Wiedeńska, Wileńska, Wiśniowa, Witnicka, Wolińska, Zatorze, Zbożowa, Złotego Smoka, Zwiadowców, Zygalskiego, Źródłowa, Żeglarska, Żelazna, Żeromskiego, Żołnierzy Niezłomnych

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Paweł Cieniuch
      49 (0,50%)
    2. 6 Edward Leszek Szachnowski
      134 (1,38%)
    3. 3 Jacek Wiernicki
      359 (3,70%)
    4. 7 Marek Piotr Hrybacz
      266 (2,74%)
    5. 4 Jolanta Józefa Szeliga-Bujak
      111 (1,14%)
    6. 2 Magdalena Anna Bartoszewicz
      238 (2,45%)
    7. 1 Maria Elżbieta Surmacz
      1 142 (11,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Sławomir Ludniewski
      173 (1,78%)
    2. 2 Maciej Marcin Buszkiewicz
      439 (4,52%)
    3. 1 Marcin Rafał Kurczyna
      1 128 (11,62%)
    4. 4 Grażyna Krystyna Zych
      144 (1,48%)
    5. 5 Aleksandra Górecka
      169 (1,74%)
    6. 7 Daniel Rafał Zieliński
      424 (4,37%)
    7. 6 Paulina Agnieszka Szaja
      108 (1,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FANI GORZOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Elżbieta Genowefa Lewandowska
      34 (0,35%)
    2. 1 Maria Draguła
      72 (0,74%)
    3. 3 Marcin Maciej Kondracki
      32 (0,33%)
    4. 7 Anna Kokocińska-Biedrzycka
      22 (0,23%)
    5. 6 Ernest Bogdan Lisak
      56 (0,58%)
    6. 5 Ryszard Nogieć
      35 (0,36%)
    7. 2 Dorota Janina Modrzejewska-Karwowska
      20 (0,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GORZÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Henryka Maria Nowicka
      99 (1,02%)
    2. 4 Andrzej Wojciech Jakubaszek
      62 (0,64%)
    3. 6 Małgorzata Elżbieta Blatkiewicz
      255 (2,63%)
    4. 7 Stanisław Piotr Czerczak
      79 (0,81%)
    5. 2 Roman Kuźbiński
      84 (0,87%)
    6. 1 Marta Teresa Bejnar-Bejnarowicz
      1 150 (11,85%)
    7. 3 Mariusz Wiesław Kaczorek
      93 (0,96%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Teresa Helena Pruska-Kołodziej
      87 (0,90%)
    2. 1 Halina Kunicka
      1 424 (14,67%)
    3. 3 Paweł Andrzej Cierach
      155 (1,60%)
    4. 2 Paulina Olga Szymotowicz
      592 (6,10%)
    5. 5 Jerzy Antoni Martyła
      80 (0,82%)
    6. 6 Sławomir Jan Szenwald
      103 (1,06%)
    7. 7 Jerzy Ostrouch
      287 (2,96%)

    Okręg 3

    30 - go Stycznia, Armii Polskiej, Baczyńskiego, Bohaterów Warszawy, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Borowskiego, Chopina, Cieszkowskiego, Dąbrowskiego, Dąbrowskiej, Długosza, Drzymały, Dunikowskiego, Dworcowa, Dzieci Wrzesińskich, Estkowskiego, Fiedlera, Fredry od nr 1 do nr 7, Fredry od nr 9 , Garbary, Hawelańska, Hejmanowskiej, Herberta, Jagiełły, Jancarza, Kasprowicza, Kazimierza Jagiellończyka, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopernika, Kossaka, Kosynierów Gdyńskich, Kotsisa, Krasińskiego, Lutycka, Łazienki, Łokietka, Łużycka, Matejki od nr 1 do nr 37 i od nr 65 do nr 90, Mickiewicza, Mieszka I, Młodych, Młyńska, Moniuszki, Mostowa, Mościckiego, Nadbrzeżna, Norwida, Obotrycka, Orląt Lwowskich, Pionierów, pl. Nieznanego Żołnierza, pl. Grunwaldzki, Pocztowa, Prusa, Reja, Reymonta, Roosevelta, Sienkiewicza, Sikorskiego numery od 7 do 24 i od 116 do 144, Sikorskiego od nr 25 do nr 113, Składowa, Skłodowskiej-Curie, Słowackiego, Słowiańska , Spichrzowa, St. Rynek, Stara, Staszica, Strzelecka, Szymanowskiego, Tuwima, Wańkowicza, Wełniany Rynek, Wodna, Wybickiego, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego od nr 1 do nr 76, Zabytkowa, Zapolskiej, Zaułek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Małgorzata Henryka Broniarek
      76 (0,90%)
    2. 2 Dariusz Sławomir Obiegło
      126 (1,48%)
    3. 3 Alicja Sylwia Osińska-Cegielnik
      162 (1,91%)
    4. 5 Andrzej Stanisław Płonka
      202 (2,38%)
    5. 1 Tomasz Rafał Rafalski
      1 160 (13,66%)
    6. 7 Seweryn Aleksander Stuła
      177 (2,08%)
    7. 4 Krystyna Danuta Jagła
      137 (1,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jacek Rafał Sterżeń
      355 (4,18%)
    2. 7 Sylwia Maria Beech
      259 (3,05%)
    3. 6 Karolina Martyna Wojtasik-Kocoń
      126 (1,48%)
    4. 4 Sławomir Piaskowski
      111 (1,31%)
    5. 5 Mirosława Agata Wachowska
      139 (1,64%)
    6. 3 Łukasz Maciej Kluczyk
      261 (3,07%)
    7. 1 Jan Kazimierz Kaczanowski
      1 375 (16,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FANI GORZOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Grzegorz Józef Jurec
      14 (0,16%)
    2. 3 Mateusz Szewczyk
      15 (0,18%)
    3. 1 Łukasz Marek Kawczyński
      58 (0,68%)
    4. 2 Urszula Teresa Stolarska
      37 (0,44%)
    5. 7 Katarzyna Jarema
      22 (0,26%)
    6. 4 Ewelina Angelina Murenia
      14 (0,16%)
    7. 5 Danuta Elżbieta Małyszko
      21 (0,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GORZÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marcin Kazimierczak
      127 (1,50%)
    2. 6 Aleksandra Wajda
      94 (1,11%)
    3. 3 Grażyna Nawrocka
      114 (1,34%)
    4. 5 Leszek Jan Pielin
      31 (0,37%)
    5. 7 Dawid Norbert Gdula
      85 (1,00%)
    6. 4 Halina Elżbieta Daszkiewicz
      85 (1,00%)
    7. 1 Jerzy Piotr Synowiec
      1 048 (12,34%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Jakub Alfred Derech-Krzycki
      425 (5,01%)
    2. 1 Anna Agnieszka Kozak
      874 (10,29%)
    3. 3 Mirosława Danuta Kędziora
      128 (1,51%)
    4. 2 Artur Gerard Wiśniewski
      220 (2,59%)
    5. 4 Marcin Tomasz Jastrzębski
      69 (0,81%)
    6. 7 Grzegorz Marcin Ignatowicz
      282 (3,32%)
    7. 6 Marta Krystyna Stolarek
      61 (0,72%)

    Okręg 4

    al. ks. Witolda Andrzejewskiego al. Ruchu Młodzieży Niezależnej, Andersa, Arciszewskiego, Ariańska, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Batalionu "Zośka", Batorego, Błotna, Bogusławskiego, Bora-Komorowskiego, Cegielskiego, Chodkiewicza, Cisowa, Cyprysowa, Czarnieckiego, Czartoryskich, Czartoryskiego, Czechowica, Daglezjowa, Dekerta, Diamentowa, Domańskiego, Dowbora Muśnickiego, Działkowców, Działyńskich, Edelmana, Fieldorfa-Nila, Frycza Modrzewskiego, Górki, Hallera, Hubala, Jackowskiego, Jana Kazimierza, Janockiego, Jodłowa, Kazimierza Wielkiego numery od 46 do 124, Kazimierza Wielkiego od nr 1 do nr 45, Ketlinga, Kiemliczów, Kilińskiego, Kleeberga, Kmicica, Kombatantów, Komeńskiego, Komisji Edukacji Narodowej, Konarskiego, Kopczyńskiego, Koralowa, Kukuczki, Kurnatowskiego, Kutrzeby, Libelta, Longinusa Podbipięty, Lubienieckiego, Łaskiego, Maczka, Metziga, Mikołajczyka, Modrzewiowa, Naruszewicza, Niemirycza, Obrońców Pokoju, Ogińskiego, Okrzei, Okulickiego, Oleńki Billewiczówny, Opalowa, Ordona, Ossolińskich, Ostroroga, Owocowa, Perłowa, Pileckiego, Piramowicza, pl. Jana Pawła II, Plater, Pluty, Popławskiego, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Prądzyńskiego, Puszkina, Raczyńskich, Rejtana, Rubinowa, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. , Zespół Szpitalny przy ul. Dekerta 1, Saska, Sczanieckiej, Sendlerowej, Skrzetuskiego, Sosabowskiego, Sosnkowskiego, Sosnowa, Sowińskiego, Srebrna, Starzyńskiego, Sucharskiego, Szarych Szeregów, Szlichtynga, Szmaragdowa, Śniadeckich, Świerkowa, Taczaka, Taszyckiego, Ukośna, Wiejska, Władysława IV, Wołodyjowskiego, Wyszyńskiego od nr 77, Zagłoby, Załuskich, Zielona Kotlina, Złota, Żółkiewskiego, Żwirki i Wigury, Żwirowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ireneusz Tomasz Gasza
      533 (5,07%)
    2. 7 Przemysław Zatylny
      147 (1,40%)
    3. 3 Roman Jabłoński
      282 (2,68%)
    4. 5 Małgorzata Bogumiła Wróbel
      169 (1,61%)
    5. 1 Robert Dariusz Anacki
      788 (7,49%)
    6. 4 Ewa Szlempo
      213 (2,02%)
    7. 6 Małgorzata Dreczka
      232 (2,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Bronisław Manikowski
      241 (2,29%)
    2. 1 Jacek Piotr Wójcicki
      2 172 (20,65%)
    3. 3 Jerzy Piotr Antczak
      549 (5,22%)
    4. 4 Kinga Magdalena Hanczarek
      64 (0,61%)
    5. 6 Sylwia Karolina Pawlak
      55 (0,52%)
    6. 7 Oskar Serpina
      137 (1,30%)
    7. 5 Agata Anna Iwaszko
      136 (1,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FANI GORZOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Anna Wiesława Dębicka
      78 (0,74%)
    2. 4 Barbara Napiórkowska
      60 (0,57%)
    3. 6 Agata Narkun-Fabiańska
      33 (0,31%)
    4. 7 Krystyna Koniarek
      17 (0,16%)
    5. 1 Ryszard Jan Kneć
      151 (1,44%)
    6. 5 Tomasz Jakubiec
      27 (0,26%)
    7. 3 Grzegorz Dariusz Szkudlarek
      66 (0,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GORZÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Aleksandra Synowiec
      337 (3,20%)
    2. 1 Krzysztof Kochanowski
      605 (5,75%)
    3. 2 Magdalena Sobierajczyk
      166 (1,58%)
    4. 5 Michał Jerzy Tapper
      58 (0,55%)
    5. 3 Piotr Siuda
      162 (1,54%)
    6. 4 Elżbieta Jaworek-Klatta
      124 (1,18%)
    7. 6 Anna Krystyna Dryglas
      111 (1,06%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Dariusz Jerzy Molski
      318 (3,02%)
    2. 1 Jerzy Sobolewski
      1 211 (11,51%)
    3. 2 Sebastian Piotr Wierzbicki
      537 (5,11%)
    4. 4 Marianna Wasilewska
      94 (0,89%)
    5. 5 Grażyna Tyranowska
      109 (1,04%)
    6. 7 Piotr Grochowski
      224 (2,13%)
    7. 6 Milena Marta Surowiec
      313 (2,98%)

    Okręg 5

    8 Maja, Bema, Bohaterów Lenino, Chemiczna, Chłopickiego , Czereśniowa, Czwartaków, Daszyńskiego, Dembowskiego, Dmowskiego, Dom Pomocy Społecznej Nr 2, Dowgielewiczowej, Dywizjonu 303, Dziewiarska, Energetyków, Filaretów, Filomatów, Górczyńska, Grabskiego, Grota-Roweckiego, Jedwabnicza, Juchacz, Klimek, Korcza, Kordowa, Korfantego, Kościuszki, Kroenke, Kućki, Kwiatkowskiego, Langiewicza, Legionów Polskich, Łukasińskiego, Moraczewskiego, Na Skarpie, Narutowicza, Niepodległości, Nylonowa, Okólna, Paderewskiego, Papuszy, Piłsudskiego, Poliamidowa, Połaniecka, Pomorska, Poniatowskiego, Przędzalnicza, Pułaskiego nr 63, Pułaskiego od nr 1 do nr 8, Pułaskiego od nr 9 do nr 59, Racławicka, Rataja, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. , Zespół Szpitalny przy ul. Walczaka 42, Siedzikówny-Inki, Silwanowska, Stilonowa, Sułkowskiego, Szwoleżerów od nr 1 do 8, Szwoleżerów od nr 9 do nr 18, Ściegiennego, Traugutta, Walczaka nr 12, 14 i od nr 17 do nr 23, Walczaka nr 16, Walczaka od nr 24 do nr 42, Walczaka od nr 43 do nr 110, Witosa, Włókiennicza, Wojciechowskiego, Wróblewskiego numery 52, 54, 56, 65, 67, Wróblewskiego od nr 1 do nr 29, Wróblewskiego od nr 31 do nr 51, 53, 55 i od nr 57 do nr 61, 63, 71, 73, Zacisze, Zamenhofa, Zawackiej

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Justyna Magdalena Pawlak
      112 (1,10%)
    2. 1 Sebastian Pieńkowski
      1 518 (14,85%)
    3. 2 Marek Mirosław Kosecki
      477 (4,67%)
    4. 5 Andrzej Marcin Hrybacz
      173 (1,69%)
    5. 6 Leokadia Sondej
      54 (0,53%)
    6. 3 Jolanta Składzień
      97 (0,95%)
    7. 7 Mikołaj Ilnicki
      87 (0,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Sebastian Paweł Jach
      182 (1,78%)
    2. 3 Katarzyna Szymczak
      276 (2,70%)
    3. 1 Grażyna Teresa Wojciechowska
      1 564 (15,30%)
    4. 7 Jacek Patryk Badecki
      217 (2,12%)
    5. 2 Przemysław Andrzej Granat
      368 (3,60%)
    6. 4 Joanna Małgorzata Górecka
      265 (2,59%)
    7. 6 Jacek Mirosław Gumowski
      255 (2,49%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FANI GORZOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Marta Karolina Krupa
      64 (0,63%)
    2. 4 Maria Krystyna Szymańska
      26 (0,25%)
    3. 6 Maciej Błażej Bartnicki
      20 (0,20%)
    4. 3 Wojciech Stanisław Kozber
      28 (0,27%)
    5. 1 Dawid Stanisław Wachowiak
      234 (2,29%)
    6. 5 Ewa Małgorzata Woś
      11 (0,11%)
    7. 2 Małgorzata Zienkiewicz
      75 (0,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GORZÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Łukasz Jakub Luks
      49 (0,48%)
    2. 2 Leszek Sokołowski
      205 (2,01%)
    3. 4 Magdalena Dębicka-Nowakowicz
      216 (2,11%)
    4. 5 Paweł Zygmunt
      72 (0,70%)
    5. 6 Ewa Maria Sajkowska
      83 (0,81%)
    6. 1 Arnold Siwy
      133 (1,30%)
    7. 7 Anna Maria Bukartyk
      106 (1,04%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Piotr Krzysztof Wilczewski
      565 (5,53%)
    2. 4 Stanislaw Franciszek Dejnowicz
      193 (1,89%)
    3. 1 Robert Edward Surowiec
      1 597 (15,62%)
    4. 2 Alicja Andrzejewska
      301 (2,94%)
    5. 5 Aldona Anna Sobolewska
      72 (0,70%)
    6. 6 Natalia Wanda Łotocka
      34 (0,33%)
    7. 7 Artur Andruszczak
      495 (4,84%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Polecamy

    Mistrzowie Agro | Obejrzyj zdjęcia z gali wręczenia nagród w Boguchwale

    Mistrzowie Agro | Obejrzyj zdjęcia z gali wręczenia nagród w Boguchwale

    Ruszył oficjalny sklep internetowy – huawei.pl

    Ruszył oficjalny sklep internetowy – huawei.pl

    TYLKO DO WTORKU ▶▶ Masz szansę wziąć udział w loterii! ◀◀

    TYLKO DO WTORKU ▶▶ Masz szansę wziąć udział w loterii! ◀◀

    Najczęściej czytane