Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Wł. Majakowskiego, os. A. Biernackiego, Śląska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
22
Ewelina Elżbieta Seget
87
(20,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
-
21
Elżbieta Aleksandra Idziaczyk
161
(37,97%)
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
-
23
Paweł Kołodziej
93
(21,93%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marian Franciszek Śliwka
83
(19,58%)
Okręg 2
M. Konopnickiej, K. Kruczkowskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
22
Jaśmina Ryszarda Michalska-Sławiec
46
(10,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
-
21
Arkadiusz Jan Rosak
61
(13,59%)
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
-
23
Wojciech Jerzy Kolorz
244
(54,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Paweł Szymiczek
98
(21,83%)
Okręg 3
M. Drzymały, Jagienki, R. Traugutta od nr 1 do 29 nieparzyste, R. Traugutta 2 do końca parzyste, J. Kasprowicza, A. Wolczyka, P. Skwary
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
22
Adam Leon Paruzel
110
(35,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
-
21
Krzysztof Leon Frydrych
94
(30,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Danuta Maria Stopa
103
(33,55%)
Okręg 4
Juranda, J. Kraszewskiego, W. Wróblewskiego, Ziołowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
-
21
Czesława Stramka
93
(38,43%)
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
-
23
Bogusław Jan Badura
97
(40,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Walecki
52
(21,49%)
Okręg 5
os. J. Tytki, Sportowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
-
21
Jolanta Jadwiga Lis
120
(45,80%)
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
-
23
Marek Jadacki
61
(23,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariola Wiesława Pietrasz
81
(30,92%)
Okręg 6
Wł. Jagiełły, Ks. Witolda, ul. R. Traugutta od nr 31 - do końca nieparzyste
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
22
Wiesław Wojciech Kurzyński
39
(14,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
-
21
Czesław Krzystała
144
(54,75%)
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
-
23
Aniela Izabela Gruszka
41
(15,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Danuta Krupa
39
(14,83%)
Okręg 7
Komuny Paryskiej, Pszowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
22
Krystyna Kazimiera Glenc
55
(13,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
-
21
Karol Michał Mike
97
(23,43%)
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
-
23
Kazimierz Karol Komarek
58
(14,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA PSZOWA
-
24
Grzegorz Franciszek Fryc
86
(20,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krystian Jerzy Sojka
118
(28,50%)
Okręg 8
Astronautów, H. Kołłątaja, P. Niedurnego, Obrońców Pokoju, I. Paderewskiego, T. Rejtana
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
22
Rafał Jan Żydek
134
(29,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
-
21
Marek Korzonek
143
(31,29%)
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
-
23
Justyna Potoniec
58
(12,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariusz Ryszard Bugdol
122
(26,70%)
Okręg 9
A. Asnyka, Boh. Westerplatte, H. Marusarzówny , Niepodległości , POW, A. Zgrzebnioka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
22
Ilona Małgorzata Fibic
76
(15,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
-
21
Marcin Łukasz Grzenia
228
(47,40%)
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
-
23
Kamil Jerzy Jakubiak
72
(14,97%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zbigniew Józef Krebs
105
(21,83%)
Okręg 10
Łąkowa, I. Łukasiewicza, I. Dygasińskiego, L. Staffa, K. Miarki od nr 51 do końca wszystkie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
22
Stanisława Maria Stawarska
127
(34,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
-
21
Jarosław Grabiec
89
(24,18%)
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
-
23
Daniel Piotr Skóra
58
(15,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tadeusz Szczotok
94
(25,54%)
Okręg 11
Wł. Andersa, Fr. Chrószcza, J. Długosza, Kalwaryjska, J. Kusocińskiego, Lipowa, K. Miarki od nr 1do 50 wszystkie, H. Rodakowskiego, os. Kościuszki 1A do nr 15
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
22
Ignacy Teofil Basztoń
62
(18,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
-
21
Marek Matuła
92
(27,88%)
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
-
23
Teresa Kucza
94
(28,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Helena Róża Durok
82
(24,85%)
Okręg 12
os. Kościuszki od nr 16 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
22
Maria Fibic
36
(13,43%)
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
-
23
Justyna Teresa Zajonc
90
(33,58%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jacek Kołek
142
(52,99%)
Okręg 13
Cisowa, O. Kolberga , Lubomska, Łanowa, Żużlowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
22
Hanna Aniela Blokesz-Bacza
123
(28,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
-
21
Piotr Stanisław Kowol
192
(45,07%)
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
-
23
Wojciech Mirosław Gajda
25
(5,87%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wojciech Roman Peteja
86
(20,19%)
Okręg 14
Daleka, Dolna, Dworska, Krzyżowa, Gospodarcza, Workowa, Zielona, gen. Grota Roweckiego, St. Okrzei
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
22
Robert Józef Mucha
90
(27,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
-
21
Jan Nikel
102
(31,19%)
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
-
23
Dariusz Jan Ryszka
46
(14,07%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jolanta Łucja Kania
89
(27,22%)
Okręg 15
Armii Krajowej, Dożynkowa, Jaskółcza, Jesionowa, Szkolna, Krzyżkowicka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
22
Marek Arkadiusz Fibic
152
(40,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PSZÓW - NASZA WSPÓLNA SPRAWA”
-
21
Tomasz Michał Mika
102
(27,49%)
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
-
23
Adam Gustin
51
(13,75%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Henryk Leon Żydek
66
(17,79%)