Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Pogorzela

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Część miasta Pogorzela ulice: Armii Poznań, Bohaterów Westerplatte, Dworzec, Krótka, Słoneczna, Szarych Szeregów, Borecka, Taczanówko

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Zdzisław Jan Jasik
      51 (35,42%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Barbara Owsianowska
      93 (64,58%)

    Okręg 2

    Część miasta Pogorzela ulice: 56 Pułku Piechoty, Gostyńska, Rycerska, Ułańska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jan Idkowski
      0 (0,00%)

    Okręg 3

    Część miasta Pogorzela ulice: Kotkowiaka, Parkowa, Plac Powstańców Wielkopolskich, Spółdzielcza, Koźmińska, Szpitalna, Międzyborze nr 3 - 7.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Piotr Robaczyński
      57 (59,38%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zenon Sowula
      39 (40,63%)

    Okręg 4

    Część miasta Pogorzela ulice: Błonie, Krotoszyńska, Zielona, Wałowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Barbara Sylwia Pache
      38 (35,85%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Eugeniusz Marek Sierszulski
      68 (64,15%)

    Okręg 5

    Część miasta Pogorzela ulice: Krobska, Ogrodowa, Wiosny Ludów, Bielawy Pogorzelskie nr 9.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Dariusz Sobański
      36 (30,25%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Eugeniusz Stanisław Paszkowski
      83 (69,75%)

    Okręg 6

    Część miasta Pogorzela ulice: Glinki, Elizy Orzeszkowej, Bolesława Prusa, Polna , Rynek, Stefana Żeromskiego, Juliusza Słowackiego, Marii Konopnickiej, Henryka Sienkiewicza, Wacława Roszczaka, Ignacego Buszy, Wojciecha Kucharczyka, ks. Władysława Czerwińskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARII WYZUJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Daria Elżbieta Wyzuj
      79 (51,63%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Witold Stodolny
      74 (48,37%)

    Okręg 7

    Bułaków

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Łukasz Jankowiak
      98 (59,39%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Stefan Fabisiak
      67 (40,61%)

    Okręg 8

    Kaczagórka, Międzyborze nr 1 - 2D

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Donata Drukarczyk
      55 (61,80%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Eugeniusz Jan Majnert
      34 (38,20%)

    Okręg 9

    Małgów, Stawy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Hanna Teresa Wojciechowska
      59 (57,28%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Barbara Seraszek
      44 (42,72%)

    Okręg 10

    Kromolice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Józef Goliński
      0 (0,00%)

    Okręg 11

    Wziąchów, Nowiny, Paradów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jan Tomaszewski
      70 (55,56%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ryszard Horała
      56 (44,44%)

    Okręg 12

    Głuchów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jolanta Maria Wardyńska
      38 (27,94%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zdzisław Michał Figielek
      98 (72,06%)

    Okręg 13

    Łukaszew, Ochla, Józefów Ochelski, Głuchów nr 65A, 66, 69, 69A, 69B, 81

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Mariusz Przybył
      58 (60,42%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marian Stanisław Krzekotowski
      38 (39,58%)

    Okręg 14

    Elżbietków, Bielawy Pogorzelskie nr 1 - 8

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Maria Pazoła
      0 (0,00%)

    Okręg 15

    Gumienice, Dobra Pomoc

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Andrzej Andrzejewski
      63 (74,12%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Janusz Józef Kośniewski
      22 (25,88%)