Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Bierawa

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Brzeźce

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Karol Permus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Sołectwo Stare Koźle ul. 1 Maja, Braci Wolnych, Leśna, Ks. J. Melcza, Nowa, Ogrodowa, Okrężna, Polna, Przedszkolna, Wierzbowa, Zamknięta

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Szymańska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

    103 (55,08%)

    Sebastian Ryszard Czogała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

    84 (44,92%)

    Okręg 3

    Sołectwo Stare Koźle ul. Konopnickiej, Kościelna, Kościuszki, Leszczyka, Piaskowa, Smolenia, Sobieskiego, Szkolna, Stolorza, Wolności.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Józef Baśnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

    40 (26,67%)

    Czesław Kudzia

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

    110 (73,33%)

    Okręg 4

    Sołectwo Bierawa ul. Cicha, Dąbrowy, Dębowa, Gliwicka, Jana Pawła II, Kościelna, Kościuszki, 3 Maja, Mickiewicza, Powstańców, Sienkiewicza, Serżyski, Wiory.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Pankala

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Sołectwo Bierawa ul. Dąbrowskiego, Dworcowa, Krótka, Ks. Ottona Steiera, Paderewskiego, Wojska Polskiego.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Mateusz Dziwiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

    73 (38,62%)

    Wanda Dorota Cyran

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

    116 (61,38%)

    Okręg 6

    Sołectwo Bierawa ul. Dolna, Jacka, Leśna, Nowe Osiedle, Ogrodowa, Ostfildern, Polna, Sobieskiego

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Izabela Słomian-Szymańska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

    55 (34,81%)

    Danuta Barbara Szczygieł

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

    103 (65,19%)

    Okręg 7

    Sołectwo Grabówka, Sołectwo Korzonek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Chromik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

    48 (37,21%)

    Mirosław Połulich

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

    81 (62,79%)

    Okręg 8

    Sołectwo Lubieszów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Jan Matuszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Sołectwo Dziergowice ul. Brzozowa, Kościelna, Klasztorna, Kozielska, Ogrodowa, Słoneczna, Sosnowa, Stawowa, Wąska.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Zygmunt Krzywniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

    42 (23,86%)

    Violetta Alina Klimanek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

    90 (51,14%)

    Jerzy Franciszek Czogała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    44 (25,00%)

    Okręg 10

    Sołectwo Dziergowice ul. Działkowa, Graniczna, Leśna, Łagodna, Odrzańska, Olszowa, Parkowa, Polna, Powstańców Śląskich, Raciborska, Turska, Wodna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Jerzy Tessmer

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

    16 (7,69%)

    Monika Helena Wanglorz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

    83 (39,90%)

    Waldemar Emanuel Plutta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    109 (52,40%)

    Okręg 11

    Sołectwo Dziergowice ul. Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kwiatowa, Krótka, Lawendowa, Morcinka, Nowa, Olimpijska, Piaskowa, Sienkiewicza, Sportowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Tomasz Krzywniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

    32 (16,16%)

    Romuald Piotr Skotarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

    76 (38,38%)

    Ewa Teresa Garbas

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    90 (45,45%)

    Okręg 12

    Sołectwo Solarnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Marek Sroka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

    79 (49,38%)

    Hubert Jan Musioł

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

    81 (50,63%)

    Okręg 13

    Sołectwo Ortowice, Sołectwo Goszyce

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marzena Monika Pawletko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

    110 (44,90%)

    Joachim Alojzy Morcinek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

    135 (55,10%)

    Okręg 14

    Sołectwo Stara Kuźnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Karol Szewerda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwo Kotlarnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Adam Żmuda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

    94 (41,59%)

    Anna Zofia Palińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

    132 (58,41%)