Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Ciężkowice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Bogoniowice, Tursko

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Robert Andrzej Figas
      99 (23,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WSPÓLNEGO DOBRA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Robert Truchan
      323 (76,54%)

    Okręg 2

    Bruśnik

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Halina Mika
      225 (58,90%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Lucjan Ryszard Dyngosz
      157 (41,10%)

    Okręg 3

    część sołectwa Ciężkowice obejmująca ulice: Cicha, Franciszka Dziubana, Kościuszki, Lipowa, Ludowa, Masarska, Partyzantów, Polna, Poprzeczna, Rekolekcyjna, Rzemieślnicza, Sadownicza, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Stawiska, Szczytowa, Tysiąclecia, Warzywna, Władysława Góreckiego, Wodospadowa, Wydymaj, Zakole, Zdrowa, Zdzisława Bossowskiego, Źródlana

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mirosław Zygmunt Muzyk
      108 (25,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK JAJKO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Teresa Sławuta
      158 (37,89%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Maciej Dziubaczka
      49 (11,75%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WSPÓLNEGO DOBRA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Tomasz Tabaszewski
      102 (24,46%)

    Okręg 4

    część sołectwa Ciężkowice obejmująca ulice: 3 - go Maja, Batorego, Błotna, Gajowa, Górska, Graniczna, Grzybowa, Kolejowa, ks. Jacka Michalika, Miodowa, Nadbrzeżna, Na Stoku, Okrężna, Pańska, Parkowa, Piesza, Południowa, Potokowa, Równa, Rynek, Tarnowska, Topolowa, Wąska, Widokowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marek Andrzej Gut
      191 (55,36%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zdzisław Szczerba
      154 (44,64%)

    Okręg 5

    część sołectwa Ciężkowice obejmująca ulice: Boczna, Brzozowa, Cieszki, Grunwaldzka, I. Paderewskiego, Jana Brońka, Janiny Masiuk, Jastrzębska, Krótka, Krynicka, Leśna, Letniskowa, Łąkowa, Łuczkiewiczów, Nowa, Osiedlowa, Różana, Spadzista, Stroma, św. Andrzeja, św. Floriana, Widok, Wrzosowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Halina Wojna
      148 (43,02%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Leszek Ryszard Szumiński
      196 (56,98%)

    Okręg 6

    Falkowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Michał Koralik
      128 (74,85%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marek Stec
      43 (25,15%)

    Okręg 7

    część sołectwa Jastrzębia obejmująca domy nr: 2 - 44A, 70, 148 - 203, 256 - 270A, 301 - 332, 334 - 339, 341

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Zbigniew Marcin Jurkiewicz
      190 (62,30%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zbigniew Józef Górowski
      115 (37,70%)

    Okręg 8

    część sołectwa Jastrzębia obejmująca domy nr: 45 - 69, 71 - 147, 204 - 254, 271 - 300, 333, 340, 342

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jadwiga Maria Haraf
      157 (52,68%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Romuald Jan Haraf
      141 (47,32%)

    Okręg 9

    Kąśna Dolna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Michał Jakub Ludwa
      54 (17,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK JAJKO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Leszek Wiesław Jajko
      74 (23,72%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Grzegorz Franciszek Kubala
      184 (58,97%)

    Okręg 10

    Kąśna Górna, Kipszna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andrzej Burnus
      175 (40,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA WIEŚ KIPSZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Michał Rąpała
      144 (33,18%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Izabela Ewa Malinowska
      115 (26,50%)

    Okręg 11

    Ostrusza

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Roman Józef Bedus
      34 (15,38%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Renata Agnieszka Tabiś
      81 (36,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Roman Julian Urbaś
      106 (47,96%)

    Okręg 12

    Pławna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Józef Andrzej Popiela
      0 (0,00%)

    Okręg 13

    Siekierczyna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Paulina Przychodzka
      85 (40,09%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Leszek Gajczowski
      127 (59,91%)

    Okręg 14

    część sołectwa Zborowice obejmująca domy nr: 1 - 12, 14 - 16, 26 - 39, 103, 175 - 259, 266 - 267A, 269 - 271

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marcin Szymczyk
      0 (0,00%)

    Okręg 15

    część sołectwa Zborowice obejmująca domy nr: 13, 17 - 25A, 40 - 174, 261 - 263, 265, 268

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jan Kantor
      89 (50,86%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Edward Józef Kotowicz
      86 (49,14%)