Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto ŚWIECIE ulice: AGRESTOWA, ALEJA JANA PAWŁA II od Nr 11 nieparzyste do końca i od Nr 16 parzyste do końca, ARMII KRAJOWEJ od Nr 1 do Nr 13, ARONIOWA, BOLESŁAWA PRUSA, BROWAROWA, BRZOSKWINIOWA, CHOPINA, CHMIELNIKI, CISOWA, CUKROWNIKÓW, CZEREŚNIOWA, DUŻY RYNEK, ELIZY ORZESZKOWEJ, FARNA, FLORIANA CEYNOWY, FRANCISZKA MIERNICKIEGO, GABRIELI ZAPOLSKIEJ, GEN. JÓZEFA BEMA, GEN. JÓZEFA HALLERA, GEN. STANISŁAWA MACZKA, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, GIMNAZJALNA, GRABOWA, IGNACEGO KRASICKIEGO, JABŁONIOWA, JAGODOWA, JAŁOWCOWA, JANA BRZECHWY, JANA KOCHANOWSKIEGO, JERZEGO I. KONOPACKIEGO, JESIONOWA, JEŻYNOWA, JULIANA TUWIMA, JÓZEFA BEDNARZA, K. I. GAŁCZYŃSKIEGO, KLASZTORNA, KOCIEWSKA, KOPERNIKA, KOŚCIUSZKI, KS. BERNARDA SYCHTY, KSIĘCIA GRZYMISŁAWA, KRASZEWSKIEGO, LASKOWICKA, MAJORA HENRYKA SUCHARSKIEGO, MAŁY RYNEK, MARII DĄBROWSKIEJ, MARII KONOPNICKIEJ, MESTWINA, MICKIEWICZA, MIECZYSŁAWA PETELSKIEGO, MIECZYSŁAWA SŁABĘCKIEGO, MIKOŁAJA REJA, MIODOWA, MŁYŃSKA, MORELOWA, MOSTOWA, NADBRZEŻNA, NEKTAROWA, OGRODOWA, OKRĘŻNA, OWOCOWA, PARKOWA, PAROWA, POCZTOWA, PODGÓRNA, POLNA, POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA, POŁUDNIOWA, PORZECZKOWA, POZIOMKOWA, PSZCZELA, RZEPAKOWA, SĄDOWA, SIENKIEWICZA, SŁOWACKIEGO, SOLIDARNOŚCI, STANISŁAWA JABŁONOWSKIEGO, STEFANA BATOREGO, SYBIRAKÓW, SZKOLNA, ŚLIWKOWA, ŚREDNIA, ŚW. WINCENTEGO, ŚW. WOJCIECHA, ŚWIĘTOPEŁKA, WIATRAKOWA, WIERZBOWA, WINCENTEGO WITOSA, WŁADYSŁAWA REYMONTA, WODNA od Nr 3K do Nr 30, WOJSK ŁĄCZNOŚCI, WOJSKA POLSKIEGO od Nr 64 do końca parzyste i od Nr 81 do końca nieparzyste, ZAMKOWA, ZIELONA, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, ŻEROMSKIEGO, ŻWIRKI I WIGURY od Nr 2 do Nr 10 parzyste i Nr 17
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Magdalena Lauda
31
(0,72%)
-
2
Jerzy Sobotka
279
(6,50%)
-
5
Michał Biniecki
21
(0,49%)
-
6
Krystyna Maria Krzynówek
115
(2,68%)
-
8
Monika Wiesława Karczewska
13
(0,30%)
-
10
Sławomir Siemaszko
153
(3,56%)
-
4
Jerzy Leon Adrych
154
(3,59%)
-
1
Marcin Wilhelm Sarnecki
246
(5,73%)
-
3
Elżbieta Krystyna Kapuścińska
102
(2,38%)
-
9
Waldemar Piotr Wysocki
85
(1,98%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ŚWIECIA
-
2
Robert Bocian
41
(0,96%)
-
5
Rafał Gardulski
46
(1,07%)
-
3
Leszek Bogdan Piotrowski
122
(2,84%)
-
6
Joanna Grzemska
16
(0,37%)
-
9
Małgorzata Renata Błaszkiewicz
42
(0,98%)
-
1
Wojciech Sławomir Wilkowski
108
(2,52%)
-
7
Agnieszka Kufel
59
(1,37%)
-
8
Adam Karczewski
11
(0,26%)
-
10
Sebastian Piotr Podlejski
66
(1,54%)
-
4
Justyna Przyłódzka
66
(1,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Tomasz Kaczmarek
65
(1,51%)
-
2
Roman Wojciech Pączek
42
(0,98%)
-
1
Tomasz Paweł Szamocki
454
(10,58%)
-
3
Jerzy Mieczysław Klonowski
101
(2,35%)
-
5
Barbara Maria Jaszkowska
25
(0,58%)
-
4
Daniel Jakub Kalinowski
47
(1,10%)
-
7
Krystyna Jolanta Mrozińska
32
(0,75%)
-
6
Sławomir Stolarski
19
(0,44%)
-
8
Gabriela Maria Kempińska
18
(0,42%)
-
9
Jolanta Zofia Karwasz
14
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
10
Monika Tom
159
(3,70%)
-
2
Maciej Krzysztof Chareński
146
(3,40%)
-
3
Iwona Karolewska
201
(4,68%)
-
1
Maciej Daniel Kaczmarek
231
(5,38%)
-
8
Maria Stanisława Pająkowska-Kensik
51
(1,19%)
-
4
Rafał Paweł Semrau
69
(1,61%)
-
5
Mateusz Kazimierz Godek
36
(0,84%)
-
7
Dorota Anna Rutyna
80
(1,86%)
-
6
Robert Piotr Sieradzki
66
(1,54%)
-
9
Barbara Górska
59
(1,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŚWIECIE
-
5
Iwona Teresa Firyn
23
(0,54%)
-
1
Zdzisław Jan Lintowicz
100
(2,33%)
-
3
Dariusz Błażejewski
89
(2,07%)
-
4
Patryk Mariusz Gerke
98
(2,28%)
-
8
Grażyna Beata Palak-Belt
20
(0,47%)
-
9
Karol Dawid Torbicki
25
(0,58%)
-
2
Monika Beata Bernacka-Klein
41
(0,96%)
-
7
Hanna Gabriela Lipkowska
45
(1,05%)
-
6
Grażyna Krzemińska
125
(2,91%)
-
10
Radosław Wójcik
35
(0,82%)
Okręg 2
miasto ŚWIECIE ulice: AKACJOWA, ALEJA JANA PAWŁA II od Nr 1 do Nr 9 nieparzyste i od Nr 2 do Nr 14 parzyste, ALEKSANDRA GIERYMSKIEGO, ARMII KRAJOWEJ od Nr 14 do końca, BOLESŁAWA CHROBREGO, BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO, BYDGOSKA, BZOWA, CHEŁMIŃSKA, CIEPŁA, DĘBOWA, FABRYCZNA, FELIKSA DZIERŻANOWSKIEGO, FLISACKA, GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA, HENRYKA WIENIAWSKIEGO, IGNACEGO ŁUKASIEWICZA, JACKA MALCZEWSKIEGO, JANA KIEPURY, JANA MATEJKI, JANA III SOBIESKIEGO, JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, JAŚMINOWA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, JÓZEFA WYBICKIEGO, KAROLA SZYMANOWSKIEGO, KASZTANOWA, KAZIMIERZA GÓRSKIEGO, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KLONOWA, KOLEJOWA, KRÓTKA, KS. ALOJZEGO GÓRNOWICZA, KS. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO, KS. STANISŁAWA KRAUSEGO, KWIATOWA, MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO, LEONIDA TELIGI, LEŚNA, ŁĄKOWA, MALINOWA, MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA, MODRAKOWA, MODRZEWIOWA, OGIŃSKIEGO, ORZECHOWA, PADEREWSKIEGO, PRZEMYSŁOWA, RAJDOWA, RÓŻANA, RZECZNA, RZEMIEŚLNICZA, SKŁODOWSKIEJ-CURIE, SŁONECZNA, SPACEROWA, SPŁAWNA, SPORTOWA, STANISŁAWA HADYNY, STANISŁAWA MONIUSZKI, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STROMA, SYGIETYŃSKIEGO, TADEUSZA ŚLUSARSKIEGO, TENISOWA, TOPOLOWA, TUCHOLSKA, WANDY RUTKIEWICZ, WILLOWA, WIOŚLARSKA, WIŚNIOWA, WITOLDA MAŁCUŻYŃSKIEGO, WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, WODNA od Nr 1 do Nr 3J, WOJCIECHA BOGUSŁAWSKIEGO, WOJCIECHA KOSSAKA, WOJSKA POLSKIEGO od Nr 2 do Nr 62C parzyste i od Nr 1 do Nr 79E nieparzyste, WRZOSOWA, ŻWIRKI I WIGURY od Nr 1 do Nr 11 nieparzyste.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Adrianna Maria Dambek-Machel
8
(0,15%)
-
1
Piotr Grajewski
143
(2,72%)
-
2
Sebastian Zbigniew Glaziński
504
(9,57%)
-
8
Barbara Browińska
24
(0,46%)
-
9
Paweł Tomasz Knapik
188
(3,57%)
-
3
Agnieszka Małgorzata Mykowska
56
(1,06%)
-
5
Czesław Malinowski
17
(0,32%)
-
4
Katarzyna Karolina Gratkowska
57
(1,08%)
-
7
Marcin Dawid Wojtasiński
26
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ŚWIECIA
-
9
Magdalena Kalinowska
22
(0,42%)
-
5
Przemysław Jan Gackowski
20
(0,38%)
-
1
Dariusz Robert Woźniak
337
(6,40%)
-
4
Aleksandra Maria Sikorska
24
(0,46%)
-
2
Anna Katarzyna Chabowska
174
(3,31%)
-
3
Anna Jolanta Rimell
19
(0,36%)
-
7
Paweł Tomasz Grześk
85
(1,61%)
-
6
Piotr Szefler
62
(1,18%)
-
8
Tomasz Knepka
31
(0,59%)
-
10
Anita Iwona Zaremba-Szydeł
72
(1,37%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Jolanta Krystyna Lewandowska
57
(1,08%)
-
8
Edyta Skrzypek
115
(2,18%)
-
5
Monika Anna Glazik
71
(1,35%)
-
1
Adam Jerzy Kufel
353
(6,71%)
-
2
Dariusz Jerzy Witkowski
129
(2,45%)
-
3
Lech Mirosław Orzeszko
21
(0,40%)
-
4
Leszek Porożyński
66
(1,25%)
-
6
Wiesława Maria Kulpińska
21
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
2
Jerzy Adam Wójcik
332
(6,31%)
-
1
Krzysztof Kułakowski
494
(9,38%)
-
5
Rafał Krzysztof Grabski
59
(1,12%)
-
8
Sabina Jadwiga Janiszewska
41
(0,78%)
-
3
Grażyna Styczeń
220
(4,18%)
-
6
Adam Bogdan Arczyński
72
(1,37%)
-
4
Ariel Amadeusz Stawski
142
(2,70%)
-
7
Magdalena Trzcińska
47
(0,89%)
-
9
Jolanta Iwona Kozłowska-Piotrowska
46
(0,87%)
-
10
Andrzej Maliszewski
116
(2,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŚWIECIE
-
2
Adam Zygmunt Cieślak
278
(5,28%)
-
1
Zbigniew Edward Podgórski
253
(4,81%)
-
5
Lucyna Katarzyna Brachucka
34
(0,65%)
-
7
Aleksandra Stefania Pilcek
27
(0,51%)
-
3
Ewa Joachimiak
123
(2,34%)
-
4
Rajmund Górski
38
(0,72%)
-
9
Roman Wołowicz
86
(1,63%)
-
8
Wojciech Czesław Stożek
51
(0,97%)
-
6
Jan Omilian
66
(1,25%)
-
10
Karolina Joanna Myk
37
(0,70%)
Okręg 3
SOŁECTWA: CHRYSTKOWO, CZAPLE, DWORZYSKO, GŁOGÓWKO KRÓLEWSKIE, GRUCZNO, KOSOWO, KOZŁOWO, POLSKI KONOPAT, SARTOWICE, SULNOWO, SULNÓWKO, TOPOLINEK, WIĄG.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Jędrzej Jerzy Adryańczyk
26
(0,94%)
-
1
Iwona Maria Cerajewska
114
(4,12%)
-
2
Zbigniew Marian Rydziel
201
(7,26%)
-
4
Arleta Maria Ciemnicka
35
(1,26%)
-
6
Zuzanna Klaudia Lewicka-Burek
49
(1,77%)
-
5
Wiesław Rabajczyk
23
(0,83%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ŚWIECIA
-
3
Teresa Kądziela
15
(0,54%)
-
2
Czesław Stanisław Kwiatkowski
9
(0,32%)
-
1
Iwona Dorota Karczewska
108
(3,90%)
-
6
Mariusz Krzysztof Przesmycki
29
(1,05%)
-
4
Krystyna Gaca
40
(1,44%)
-
7
Radosław Adrian Pyrka
86
(3,10%)
-
5
Wiesław Glazik
47
(1,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Jan Łukasz Pietrzak
66
(2,38%)
-
3
Cezary Marek Kleina
57
(2,06%)
-
4
Grażyna Helena Klonowska
26
(0,94%)
-
5
Wioletta Anna Górska
60
(2,17%)
-
1
Bogdan Kazimierz Tarach
278
(10,04%)
KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
2
Aleksandra Ostrowska
57
(2,06%)
-
3
Bożena Piędel
58
(2,09%)
-
1
Janusz Domachowski
163
(5,88%)
-
4
Beata Anna Szulz
58
(2,09%)
-
5
Marian Piotr Drzycimski
53
(1,91%)
-
6
Waldemar Adam Chudy
217
(7,83%)
-
7
Jan Józef Chudzinski
261
(9,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŚWIECIE
-
1
Henryk Jan Mollus
250
(9,03%)
-
4
Bożena Ewa Kusińska
37
(1,34%)
-
2
Mieczysław Topoliński
66
(2,38%)
-
5
Rafał Lasota
40
(1,44%)
-
3
Andrzej Stanisław Krakowiak
118
(4,26%)
-
6
Elżbieta Anna Głowala-Rosinke
22
(0,79%)
-
7
Anna Maria Stuczyńska
101
(3,65%)