Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Łęczyca

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    ul.: Broniewskiego, Chopina, Dworzaczka, Krótka, Mickiewicza, Norwida, Orzeszkowej, Ozorkowskie Przedmieście: 49, 51, 53, 55, 57, 57A, 59, 61, 61A, 63, 65, 67, 69, Prusa, Słowackiego, Staromiejska, Tuwima, Żeromskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF URBAŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Jarosław Płuciennik
      127 (30,98%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Waldemar Edward Miksa
      99 (24,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ŁĘCZYCY

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Andrzej Emil Domagała
      184 (44,88%)

    Okręg 2

    ul.: Górnicza, Kochanowskiego, Kopalniana, Ozorkowskie Przedmieście: 1, 3, 4A, 5, 6, 6B, 6D, 7, 8, 8A, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18A, 19, 21, 21A, 23, 25, 27, 27A, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45A, Polna, Tumska, Wiejska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF URBAŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Jan Ficek
      146 (36,68%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jarosław Jan Modrzyński
      77 (19,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ŁĘCZYCY

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Paweł Maciej Kulesza
      150 (37,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GRZEGORZ JASIŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 29 Grzegorz Stanisław Jasiński
      25 (6,28%)

    Okręg 3

    ul.: Belwederska: 7, 11, Dworcowa, Ozorkowska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF URBAŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Kazimierz Stoliński
      50 (12,92%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Paweł Zachwieja
      109 (28,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LIPIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Krzysztof Pacholski
      62 (16,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ŁĘCZYCY

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Marek Wojciech Jóźwiak
      166 (42,89%)

    Okręg 4

    ul.: Belwederska: 10, 17, 17A, 19, 21, 22, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38A, 38B, 38C, 38D, 38E, 39, 40, 41, 41A, 42, 43, 43A, 44, 45A, 46, 46A, 47, 47A, 48, 49, 50, 50A, 51, 51A, 52, 53, 54, 55, 59, 65, 67, 71

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF URBAŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Agata Romana Szkop
      108 (31,86%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Dominik Karol Dryjer
      75 (22,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LIPIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Monika Elżbieta Jóźwiak
      22 (6,49%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE ZIEMI ŁĘCZYCKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 25 Ewa Małgorzata Wawrzyniak
      22 (6,49%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ŁĘCZYCY

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Adam Kujawa
      40 (11,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Iwona Małgorzata Jezierska
      11 (3,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JANKOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 27 Janusz Jankowski
      61 (17,99%)

    Okręg 5

    ul.: Kaliska: 40, 41, 42, 43, 44, 45A, Wojska Polskiego, Zachodnia: 25, 27, 29

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Anna Barbara Flakiewicz
      85 (23,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BARANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Maciej Baranowski
      133 (36,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA KOPERKIEWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 28 Zenon Koperkiewicz
      147 (40,27%)

    Okręg 6

    ul.: Belwederska 75A, Bitwy nad Bzurą, Osiedlowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF URBAŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Robert Łukasiewicz
      119 (31,32%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Michał Grzegorz Witkowski
      134 (35,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ŁĘCZYCY

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Lena Ewa Szałowska
      127 (33,42%)

    Okręg 7

    ul.: Belwederska: 75, 79, 79A, Związku Walki Zbrojnej

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF URBAŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Zofia Krystyna Wodzyńska
      190 (47,03%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Tomasz Piotr Pijewski
      159 (39,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LIPIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Patrycja Ewelina Zasada
      55 (13,61%)

    Okręg 8

    ul.: Belwederska: 81, 81A, 83, 85, Lotnicza

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF URBAŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Agnieszka Tuszyńska
      117 (27,86%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Karol Zieliński
      191 (45,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LIPIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Irena Teresa Strzelecka
      47 (11,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ŁĘCZYCY

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Jan Chucki
      65 (15,48%)

    Okręg 9

    ul.: Zachodnia: 1A, 1B, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF URBAŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Ewa Jolanta Wójcik
      80 (17,06%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wojciech Łukasz Stokwiszewski
      82 (17,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LIPIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Wioletta Beata Grzywaczewska
      17 (3,62%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ŁĘCZYCY

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Aleksandra Barbara Ratajczyk
      66 (14,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Arkadiusz Franciszek Krzemiński
      15 (3,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BARANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Tomasz Stanisław Baranowski
      209 (44,56%)

    Okręg 10

    ul.: Generała Altera, Generała Bema, Kazimierza Jagiellończyka, Władysława Jagiełły, Kazimierza III Wielkiego, Generała Kutrzeby, Bolesława III Krzywoustego, Władysława Łokietka, Generała Pułaskiego, 57 Pułku P. Wielkopolskiej, 60 Pułku P. Wielkopolskiej, Księżnej Salomei, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Generała Sikorskiego, Generała Sowińskiego, Thugutta, Bratkowa, Kwiatowa, Różana, Rumiankowa, Tulipanowa, Kaliska od nr 47 do nr 86, Wrzosowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Dariusz Jerzy Kowalczyk
      112 (22,49%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LIPIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Michał Jan Jabłoński
      26 (5,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ŁĘCZYCY

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Alicja Joanna Zawadzka
      109 (21,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MAJEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Kamil Marcin Lubiński
      31 (6,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RAZIKA

    kandydatliczba głosów

    1. 26 Krzysztof Władysław Razik
      220 (44,18%)

    Okręg 11

    ul.: Konopnickiej: 1, 1A, 1B, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, Ks. Jerzego Popiełuszki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF URBAŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Beata Dudkiewicz
      138 (33,25%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Łukasz Dominik Talar
      84 (20,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LIPIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Marcin Mariusz Maciejewski
      24 (5,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ŁĘCZYCY

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Marcin Michał Tober
      169 (40,72%)

    Okręg 12

    ul.: Konopnickiej: 4, 4A, 4B, 4C, 4D, 6, 8, 8A, 8B, 8C

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF URBAŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Zbigniew Adam Lizak
      104 (27,73%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Piotr Roman Kubies
      66 (17,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LIPIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Tadeusz Antoni Nawrocki
      90 (24,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ŁĘCZYCY

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Wojciech Krzysztof Wojciechowski
      75 (20,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MAJEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Tomasz Grzegorz Florczak
      40 (10,67%)

    Okręg 13

    ul.: Kaliska: 10, 10A, 10B, 10C, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 32, 34, 36, Konopnickiej: 10, 10A, 10B, 15, 16, 18, Szkolna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF URBAŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Piotr Marek Pijewski
      42 (10,74%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Alina Wiesława Libiszewska
      93 (23,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LIPIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Robert Patryk Niwiński
      52 (13,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ŁĘCZYCY

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Marek Witold Lisiecki
      114 (29,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MAJEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Marek Roman Majewski
      90 (23,02%)

    Okręg 14

    ul.: Dominikańska, Kilińskiego, Ogrodowa, Poznańska, Przedrynek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF URBAŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Katarzyna Ewa Jeleńska
      127 (31,05%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Izabela Renata Ogrodnik
      134 (32,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ŁĘCZYCY

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Elżbieta Halina Gajewicz-Kubiak
      148 (36,19%)

    Okręg 15

    Aleje Jana Pawła II, ul.: Grodzkiej, Kaliska: 5, 5A, 5B, 7, 8, 8A, 9, 9A, Kościelna, Plac Kościuszki, Plac Przyjaźni, ul.: Kowalska, Nadrzeczna, Panieńska, Pocztowa, Kazimierza Odnowiciela, Sienkiewicza, Szpitalna, Wodna, Zamkowa, Żydowska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF URBAŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Beata Małgorzata Wyderka
      89 (25,36%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Sebastian Cezary Otto
      86 (24,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LIPIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Krzysztof Klimczak
      40 (11,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ŁĘCZYCY

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Lidia Teresa Keller
      101 (28,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MILAN KRÓLAK

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Milan Janusz Królak
      35 (9,97%)