Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Międzybórz

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Międzybórz ulice: Kolejowa, Południowa, Zielonka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY MIĘDZYBÓRZ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Witold Michał Lechowicz
      53 (43,44%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wioleta Barbara Ryś
      56 (45,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT OSTROWSKI-TY I JA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Grzegorz Lechowicz
      13 (10,66%)

    Okręg 2

    Miasto Międzybórz ulice: Kościelna, Rynek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY MIĘDZYBÓRZ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Tomasz Józef Stempin
      108 (75,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT OSTROWSKI-TY I JA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Roman Piotr Stasiak
      36 (25,00%)

    Okręg 3

    Miasto Międzybórz ulica Wrocławska od nr 1 do nr 29

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY MIĘDZYBÓRZ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Leszek Hieronim Hofman
      96 (68,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT OSTROWSKI-TY I JA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Ireneusz Szymczak
      45 (31,91%)

    Okręg 4

    Miasto Międzybórz ulice: Wrocławska od nr 30 do nr 69d, Pastora Jerzego Badury, Sportowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY MIĘDZYBÓRZ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Sławomir Karol Zapeński
      46 (42,99%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zbigniew Armuła
      39 (36,45%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT OSTROWSKI-TY I JA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Olga Małgorzata Bystrzyńska
      22 (20,56%)

    Okręg 5

    Miasto Międzybórz ulice: Cisowa, Graniczna, Jodłowa, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Leśna, Świerkowa, Sosnowa, Słoneczna, Wierzbowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY MIĘDZYBÓRZ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Agnieszka Rubelek
      42 (30,43%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paweł Adamczyk
      76 (55,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT OSTROWSKI-TY I JA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Mariusz Walczybak
      20 (14,49%)

    Okręg 6

    Międzybórz ulice: Akacjowa, Kasztanowa, Ogrodowa, Wiśniowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY MIĘDZYBÓRZ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Magdalena Aleksandra Grzelak
      106 (55,79%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Stanisław Paprota
      59 (31,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT OSTROWSKI-TY I JA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Krzysztof Fita
      25 (13,16%)

    Okręg 7

    Międzybórz ulice: Brzozowa, Jana Pawła II, Polna, Rzemieślnicza, Sycowska, Szkolna, Tęczowa, Zacisze

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY MIĘDZYBÓRZ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jacek Stefan Pietruszyński
      40 (24,39%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Buczek
      63 (38,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT OSTROWSKI-TY I JA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marzena Izabela Drobnica
      61 (37,20%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Kraszów, Hałdrychowice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY MIĘDZYBÓRZ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Otylia Duś
      85 (58,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT OSTROWSKI-TY I JA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Grzegorz Chrzuściel
      61 (41,78%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Ligota Rybińska, Niwki Kraszowskie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY MIĘDZYBÓRZ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Beata Molka
      0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwo: Niwki Książęce

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY MIĘDZYBÓRZ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Małgorzata Karolina Mazur
      75 (78,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT OSTROWSKI-TY I JA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Irena Bańkowska
      20 (21,05%)

    Okręg 11

    Sołectwo: Klonów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY MIĘDZYBÓRZ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Sabina Barbara Zapeńska
      86 (75,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT OSTROWSKI-TY I JA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Robert Remigiusz Ostrowski
      28 (24,56%)

    Okręg 12

    Sołectwo: Ose

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY MIĘDZYBÓRZ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Rafał Marek Wajnert
      82 (65,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT OSTROWSKI-TY I JA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Barbara Eleonora Drzewiecka
      43 (34,40%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Bąków, Kamień, Królewska Wola

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY MIĘDZYBÓRZ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Artur Migasiewicz
      0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo: Bukowina Sycowska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY MIĘDZYBÓRZ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Remigiusz Andrzejczak
      39 (17,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT OSTROWSKI-TY I JA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Wiesław Edward Plichta
      43 (18,78%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Iwona Dzikowska
      147 (64,19%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Dziesławice, Oska Piła

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY MIĘDZYBÓRZ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Krystyna Julianna Lemiesz
      0 (0,00%)