Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Strzałkowo

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Strzałkowo-ulice: Aleja Prymasa Wyszyńskiego, Dojazdowa, 1 Maja oraz wieś Łężec.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Machowiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2018”

    99 (33,79%)

    Jolanta Irmina Dubińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KANDYDACI NIEZALEŻNI"

    148 (50,51%)

    Henryk Kowalówczany

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    46 (15,70%)

    Okręg 2

    Sołectwo Strzałkowo-ulice: Brzezińskiego, Krótka, Ogrodowa oprócz nr 45, 47 i 60, Pogodna, Słoneczna, Szkolna, Władysława Gablera, Wolności oprócz nr parzystych od 2 do 12, Zielona, 11 Listopada.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Maria Jałoszyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2018”

    112 (40,29%)

    Krzysztof Jarosław Graczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KANDYDACI NIEZALEŻNI"

    132 (47,48%)

    Kamila Magdalena Rybska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    34 (12,23%)

    Okręg 3

    Sołectwo Strzałkowo-ulice: Cmentarna, Generała Sikorskiego, Kolejowa, Kościuszki, Księdza Marusarza, Lipowa, Parkowa, Promienna, Wschodnia oraz wieś Bielawy.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Żurek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2018”

    65 (25,90%)

    Krzysztof Stefański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KANDYDACI NIEZALEŻNI"

    104 (41,43%)

    Arkadiusz Piotr Wróbel

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    82 (32,67%)

    Okręg 4

    Sołectwo Strzałkowo-ulice: Andrzejewskiego, Asnyka, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopernika, Mickiewicza, Orzeszkowej, Powstańców Wielkopolskich.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Monika Beser

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2018”

    57 (17,76%)

    Tomasz Gałan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KANDYDACI NIEZALEŻNI"

    217 (67,60%)

    Marlena Bożena Król

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    47 (14,64%)

    Okręg 5

    Sołectwo Strzałkowo-ulice: Cedrowa, Cisowa, Cyprysowa, Górna, Hulewiczów, Iwaszkiewicza, Jałowcowa, Jodłowa, Limbowa, Modrzewiowa, Przybyszewskiego, Słowackiego, Sosnowa, Świerkowa, Witosa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Sabina Radecka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2018”

    112 (40,00%)

    Henryka Twardowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KANDYDACI NIEZALEŻNI"

    109 (38,93%)

    Andrzej Jerzy Kwitowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    59 (21,07%)

    Okręg 6

    Sołectwo Strzałkowo-ulice: Bursztynowa, Dworcowa, Jagodowa, Leśna, Malinowa, Paruszewska, Pułaskiego, Rubinowa, Szmaragdowa, Zachodnia.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kamilla Katarzyna Ossuch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2018”

    91 (28,62%)

    Tomasz Synowiec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KANDYDACI NIEZALEŻNI"

    189 (59,43%)

    Piotr Szeniawski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    38 (11,95%)

    Okręg 7

    Sołectwo Strzałkowo-ulice: Brunona Nowakowskiego, Chrztu Polski, Jagiellonów, Ogrodowa nr 45, 47 i 60, Ostrowska od nr 1 do nr 32A, Piastowska, Powidzka, Tysiąclecia, Wolności numery parzyste od 2 do 12.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Wiesława Gulczyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2018”

    84 (28,38%)

    Maciej Kosma Marciniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KANDYDACI NIEZALEŻNI"

    139 (46,96%)

    Lilla Graczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    73 (24,66%)

    Okręg 8

    Sołectwo Strzałkowo-ulice: Azaliowa, Daszyńskiego, Fiołkowa, Hiacyntowa, Janusza Korczaka, Jaśminowa, Konwaliowa, Lawendowa, Liliowa, Magnoliowa, Makowa, Malwowa, Miodowa, Nagietkowa, Ostrowska od nr 33, Polna, Prusa, Rolnicza, Różana, Wojska Polskiego, Wrzosowa oraz wieś Pospólno.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Pikos

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2018”

    106 (38,13%)

    Czesław Kazimierz Tyczka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KANDYDACI NIEZALEŻNI"

    69 (24,82%)

    Lucyna Maria Górcewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    103 (37,05%)

    Okręg 9

    Sołectwo Babin-wsie: Babin, Słomczyce, Słomczyce-Huby, Słomczyce-Parcele; Sołectwo Babin-Olędry-wsie: Babin-Olędry, Ciosna, Sierakowo.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Benedykt Augustyniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2018”

    111 (47,03%)

    Wojciech Staszak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KANDYDACI NIEZALEŻNI"

    125 (52,97%)

    Okręg 10

    Sołectwo Janowo-Olędry-wsie: Janowo-Olędry, Skąpe; Sołectwo Katarzynowo-wieś Katarzynowo; Sołectwo Kornaty-wsie; Kornaty, Kornaty-Huby, Kornaty-Kolonia Druga, Kornaty-Kolonia Pierwsza, Podkornaty; Sołectwo Ostrowo Kościelne-wsie: Ostrowo Kościelne, Radłowo, Radłowo Leśne.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Ewa Zimniewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2018”

    109 (46,38%)

    Marzena Byczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KANDYDACI NIEZALEŻNI"

    30 (12,77%)

    Filip Skorniak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    96 (40,85%)

    Okręg 11

    Sołectwo Brudzewo-wsie: Brudzewo, Góry, Kokczyn Drugi, Kokczyn Pierwszy; Sołectwo Janowo-wsie: Janowo, Janowo-Cegielnia, Rudy.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Ruszkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2018”

    36 (15,32%)

    Marek Hejna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KANDYDACI NIEZALEŻNI"

    155 (65,96%)

    Jarosław Piotr Chyblewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    44 (18,72%)

    Okręg 12

    Solectwo Chwalkowice-wsie; Chwałkowice, Chwałkowice-Huby, Gonice Drugie; Sołectwo Szemborowo-wieś Szemborowo.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Irena Elżbieta Maciejewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2018”

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwo Wólka-wsie: Staw I, Staw II, Wólka.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Nawrocik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2018”

    156 (58,21%)

    Kazimierz Pawlak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    112 (41,79%)

    Okręg 14

    Sołectwo Graboszewo-wieś Graboszewo; Sołectwo Krępkowo-wsie: Krępkowo, Unia; Sołectwo Młodziejewice-wsie: Kościanki, Młodziejewice, Uścięcin.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Katarzyna Kędziora

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2018”

    62 (23,31%)

    Katarzyna Warczygłowa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KANDYDACI NIEZALEŻNI"

    46 (17,29%)

    Olech Maciej Głodkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    158 (59,40%)

    Okręg 15

    Sołectwo Paruszewo-wieś Paruszewo; Sołectwo Skarboszewo-wsie: Chwalibogowo, Skarboszewo.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Emilia Maria Tejs

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2018”

    107 (42,13%)

    Lucyna Krystyna Chłędowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KANDYDACI NIEZALEŻNI"

    75 (29,53%)

    Agnieszka Górska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    72 (28,35%)