Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Piotrków Trybunalski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Asnyka, Barwna, Biała, Boczna, Borsucza, Bracka, Braterska, Broniewskiego, Bronowa, Brzeźnicka, Budki, Bugajska, Cała, Chopina, Cmentarna, Plac Czarnieckiego, Dąbrowskiego, Farna, Gajowa, Garbarska, Garncarska, Geodezyjna, Gęsia, Gościnna, Grażyny, Grodzka, Gryczana, Handlowa, Herberta, Inżynierska, Irysowa, Jerozolimska, Kacza, Karolinowska od nr 70 do nr 126 (numery parzyste) i od nr 47 do nr 103 (numery nieparzyste), Kasztelańska, Kłosowa, Konarskiego, Al. Kopernika od ul. Krakowskie Przedmieście do ul. Śląskiej, Krakowskie Przedmieście od Nr 1 do Nr 6, Krasickiego, Kręta, Krzywa, Kwiatowa, Lelewela, Leonarda, Leszczynowa, Leśna, Leśników, Litewska, Plac Litewski, Logistyczna, Ludowa, Łazienna-Mokra, Łąkowa, Łódzka od nr 49 do końca (numery nieparzyste) i od nr 64 do końca (numery parzyste), Mała, Michałowska, Mickiewicza, Miłosza, Modra, Moszczenicka, Myśliwska, Niedźwiedzia, Nowowiejska, Plac Niepodległości, Oddzielna, Partyzantów, Pawlikowskiego, Pawłowska, Pereca, Piaskowa, Pijarska, Podbratek, Podleśna, Poleśna, Polskiej Organizacji Wojskowej, Porazińskiej, Prosta, Przednia, Radosna, Rajska, Rakowska, Rataja, Rodzinna, Rolnicza, Gen. Grota-Roweckiego, Rwańska, Rycerska, Rynek Trybunalski, Rzemieślnicza, Sarnia, Scaleniowa, Sienkiewicza od Nr 1 do Nr 9 (numery nieparzyste) i od Nr 2 do Nr 14 (numery parzyste), Sieradzka, Siewna, Skalna, Ks. Skargi, Skłodowskiej-Curie, Skrajna, Słoneczna, Słowackiego od Nr 1 do Nr 27 (numery nieparzyste) i od Nr 2 do Nr 34 (numery parzyste), Spacerowa, Spedycyjna, Sportowa, Starowarszawska, Stepowa, Stronczyńskiego, Stylowa, Swobodna, Swojska, Szara, Szewska, Ks. Ściegiennego, Tomaszowska, Torowa, Toruńska, Turystyczna, Twarda, Ugorek, Uprawna, Wąska, Wesoła, Wiatraczna, Widok, Wiejska, Wieniawskiego, Wierzejska, Wilcza, Witosa, Włodarska, Wojska Polskiego od Nr 1 do Nr 83 (numery nieparzyste) i od Nr 2 do Nr 64 (numery parzyste), Wolborska, Wschodnia, Wspólna, Wyzwolenia, Zagonowa, Zakole, Zamknięta, Zamkowa, Plac Zamkowy, Zamurowa, Zimna, Zgodna, Żółta, Życzliwa.

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dariusz Zbigniew Cecotka
      477 (7,69%)
    2. 3 Rafał Stanisław Chmielewski
      53 (0,85%)
    3. 4 Agnieszka Maria Czekalska
      108 (1,74%)
    4. 5 Agnieszka Izabela Stańczyk
      93 (1,50%)
    5. 2 Tomasz Jacek Berent
      154 (2,48%)
    6. 6 Dominik Malinowski
      39 (0,63%)
    7. 7 Lidia Marzena Paszta
      55 (0,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK DLA PIOTRKOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Henryk Zajączkowski
      67 (1,08%)
    2. 1 Tomasz Arkadiusz Sokalski
      473 (7,63%)
    3. 5 Bolesław Artur Krysztoforski
      5 (0,08%)
    4. 3 Elżbieta Maria Jagusiak
      34 (0,55%)
    5. 4 Anna Romana Patek
      30 (0,48%)
    6. 6 Anna Henryka Cieślak
      34 (0,55%)
    7. 7 Tomasz Paweł Olejnik
      215 (3,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Mateusz Fijołek
      18 (0,29%)
    2. 1 Sylwia Anna Stonoga
      36 (0,58%)
    3. 3 Barbara Stanisława Górska
      9 (0,15%)
    4. 4 Teofil Jan Ryszka
      15 (0,24%)
    5. 2 Maria Sabina Karbowiak
      24 (0,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHOJNIAKA RAZEM DLA PIOTRKOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mariusz Marian Staszek
      454 (7,32%)
    2. 5 Zbigniew Waldemar Paradowski
      216 (3,48%)
    3. 3 Jadwiga Wójcik
      297 (4,79%)
    4. 1 Krzysztof Andrzej Chojniak
      922 (14,87%)
    5. 4 Elżbieta Dorota Łągwa-Szelągowska
      203 (3,27%)
    6. 7 Lech Jan Kaźmierczak
      324 (5,23%)
    7. 6 Danuta Barbara Szwedo
      217 (3,50%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Barbara Teresa Ratzinger
      42 (0,68%)
    2. 6 Emilia Mirosława Kaczorowska
      68 (1,10%)
    3. 5 Paweł Piotr Machera
      124 (2,00%)
    4. 3 Jacek Magiera
      115 (1,86%)
    5. 2 Beata Dorota Kotlicka
      404 (6,52%)
    6. 1 Sergiusz Franciszek Stachaczyk
      508 (8,19%)
    7. 7 Andrzej Trzuszczak
      45 (0,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY PIOTRKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Beata Urszula Zielonka
      23 (0,37%)
    2. 1 Krzysztof Andrzej Kozłowski
      175 (2,82%)
    3. 3 Dariusz Konrad Protasewicz
      22 (0,35%)
    4. 4 Agnieszka Mieszek
      19 (0,31%)
    5. 5 Jerzy Jan Meckier
      50 (0,81%)
    6. 6 Małgorzata Halina Podlewska
      11 (0,18%)
    7. 7 Piotr Roland Radziszewski
      21 (0,34%)

    Okręg 2

    Anny, Bajeczna, Baśniowa, Batorego, Bawełniana, Bazaltowa, Bednarska, Betonowa, Biwakowa, Błękitna, Bosmańska, Botaniczna, Budowlana, Bukowa, Bursztynowa, Cementowa, Ceramiczna, Chabrowa, Chrobrego, Cicha, Ciepła, Cyprysowa, Cytrynowa, Czarna, Czarnoleska, Czereśniowa, Czynszowa, Daleka, Daliowa, Długa, Dobra, Dolna, Działkowa, Dzieci Polskich, Dziewiarska, Eryka, Fabryczna, Fajansowa, Filtrowa, Gipsowa, Gołębia, Gospodarcza, Goździków, Grabska, Granitowa, Grzybowa, Gwarków, Hoża, Iglasta, Jachtowa, Jagiellońska, Jagodowa, Jałowcowa, Jastrzębia, Jaśminowa, Jesionowa, Jeziorna, Kaczeńców, Kajakowa, Kaletnicza, Kapitańska, Kazimierza Wielkiego, Kleszcz, Kolejowa, Al. Kopernika od ul. Sienkiewicza do ul. Krakowskie Przedmieście, Koralowa, Korczaka, Korzenna, Plac Kościuszki, Krakowskie Przedmieście od Nr 7 do końca (numery nieparzyste) i od Nr 8 do końca (numery parzyste), Krańcowa, Kredytowa, Krokusów, Krótka, Krucza, Kujawska, Liliowa, Lisia, Lotnicza, Łanowa, Łowiecka, Łuczników, Łużycka, Al. 3 Maja, Macierzanki, Małopolska, Marmurowa, Marynarska, Mazowiecka, Mechaniczna, Miedziana, Mieszka I, Miła, Miodowa, Młynki, Montażowa, Morgowa, Moryca, Murarska, Narcyzów, Narutowicza od Nr 2 do Nr 48 (numery parzyste) i od Nr 7 do Nr 37 (numery nieparzyste), Niciana, Nowakowskiego, Obywatelska, Odlewnicza, Orzechowa, Palmowa, Paproci, Parafialna, Parkowa, Pasaż Rudowskiego, Pawia, Piastowska, Al. Marszałka Piłsudskiego od Al. Kopernika do ul. Częstochowskiej, Piwna, Pływacka, Podhalańska, Podole, Pogodna, Południowa, Pomarańczowa, Poranna, Poziomkowa, Porzeczkowa, Próchnika od Nr 3 do końca (numery nieparzyste) i od Nr 4 do końca (numery parzyste), Przedmiejska, Przedborska, Przędzalniana, Pszczela, Przemysłowa, Pusta, Reagana, Regatowa, Rejsowa, Remontowa, Reymonta, Robotnicza, Roosevelta od Nr 1 do Nr 39 (numery nieparzyste) i od Nr 2 do Nr 42, (numery parzyste) Roślinna, Różana, Rumiankowa, Rusałki, Rzeźnicza, Sasanek, Serdeczna, Sienkiewicza od Nr 11 do końca (numery nieparzyste) i od Nr 16 do końca, (numery parzyste) Sosnowa, Sporna, Srebrna, Stodolniana, Stokrotek, Stolarska, Strusia, Strzelnicza, Studzienna, Sulejowska, Śląska, Ślusarska, Śródmiejska, Śrutowy Dołek, Świerczowska, Świerczów, Świeża, Świtezianki, Szermiercza, Szmidta, Szpakowa, Targowa, Tartaczna, Tatarakowa, Tkacka, Towarowa, Tymiankowa, Ujazd, Wapienna, Wędkarska, Wierzeje, Wiosenna, Wioślarska, Wiślana, Wiśniowa, Witowska, Włókiennicza, Wodna, Wrzosowa, Wypoczynkowa, Zachodnia, Zalesicka, Załogowa, Zamiejska, Zawilców, Zawiła, Zielona, Żeglarska, Żeromskiego, Żołędziowa, Żurawia, Żwirki, Żywiczna.

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Łukasz Józef Kaczmarek
      43 (0,64%)
    2. 1 Sylwia Agnieszka Więcławska
      505 (7,57%)
    3. 3 Marcin Sylwester Jasnos
      155 (2,32%)
    4. 2 Alicja Eleonora Bielecka
      89 (1,33%)
    5. 4 Kacper Krzysztof Krzysztofik
      125 (1,87%)
    6. 6 Edyta Agnieszka Sznajder
      71 (1,06%)
    7. 7 Katarzyna Macherowska
      152 (2,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK DLA PIOTRKOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Małgorzata Anna Pingot
      375 (5,62%)
    2. 3 Dawid Marek Ciżewski
      55 (0,82%)
    3. 4 Bogumiła Małgorzata Szczukocka
      44 (0,66%)
    4. 7 Kamil Marcin Szulc
      179 (2,68%)
    5. 1 Krystyna Czechowska
      594 (8,91%)
    6. 6 Barbara Ewa Lisman
      56 (0,84%)
    7. 5 Piotr Aleksander Kozłowski
      31 (0,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Barbara Maria Spaleniak
      18 (0,27%)
    2. 1 Jacek Krzysztof Łabuziński
      73 (1,09%)
    3. 3 Elżbieta Apolonia Mizera
      31 (0,46%)
    4. 5 Tomasz Zdzisław Lenarcik
      49 (0,73%)
    5. 7 Wioletta Magdalena Babiarczuk
      29 (0,43%)
    6. 2 Tomasz Mirosław Trojan
      53 (0,79%)
    7. 6 Kamila Joanna Stawiany
      18 (0,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHOJNIAKA RAZEM DLA PIOTRKOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Agnieszka Urszula Borówka
      381 (5,71%)
    2. 1 Marian Wojciech Błaszczyński
      575 (8,62%)
    3. 3 Stanisław Krzysztof Świech
      243 (3,64%)
    4. 4 Izabela Teresa Masłowska
      139 (2,08%)
    5. 5 Henryk Wiktor Nowak
      78 (1,17%)
    6. 7 Bogusław Robert Łukaszewski
      185 (2,77%)
    7. 6 Anna Maria Nowakowska
      179 (2,68%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Marian Henryk Makowski
      40 (0,60%)
    2. 1 Grzegorz Andrzej Lorek
      1 246 (18,69%)
    3. 7 Ewelina Małgorzata Gajda
      67 (1,00%)
    4. 2 Halina Teresa Madej
      169 (2,53%)
    5. 3 Andrzej Antoni Piekarski
      152 (2,28%)
    6. 4 Tomasz Adam Skrzypczyk
      64 (0,96%)
    7. 5 Dorota Jolanta Ostrowska
      72 (1,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY PIOTRKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Bogdan Zygmunt Koziorowski
      105 (1,57%)
    2. 2 Przemysław Władysław Głowacki
      92 (1,38%)
    3. 3 Dariusz Andrzej Łągwa
      32 (0,48%)
    4. 4 Paweł Maciej Gawora
      40 (0,60%)
    5. 6 Ewelina Małgorzata Moruś
      18 (0,27%)
    6. 7 Renata Czesława Karaś
      21 (0,31%)
    7. 5 Teresa Janina Szulc
      24 (0,36%)

    Okręg 3

    Agrestowa, Al. Armii Krajowej od ul. Dmowskiego do ul. Słowackiego (numery nieparzyste) i od ul. Dmowskiego do ul. Narutowicza (numery parzyste), Baczyńskiego, Belzacka od Nr 49 do końca (numery nieparzyste) i od Nr 74 do końca (numery parzyste), Błotna, Browarna, Częstochowska, Dąbrowskiej, Dmowskiego, Dworska, Dzielna, Dzika, Energetyków, Folwarczna, Gałczyńskiego, Gliniana, Górna, Górnicza, Graniczna, Gromadzka, Iwaszkiewicza, Jedności Narodowej, Jodłowa, Kasztanowa, Kobyłeckiego, Komunalna, Kostromska od Nr 55 do końca (numery nieparzyste) i od Nr 62 do końca (numery parzyste), Kotarbińskiego, Leszka Białego, 9 Maja 1950, Malinowa, Metalowców, Nałkowskiej, Narutowicza od Nr 97 do końca (numery nieparzyste), Haeringa, Nalepy, Norwida, Odległa, Gen. Okulickiego „Niedźwiadka”, Orla, Paderewskiego, Al. Marszałka Piłsudskiego od ul. Częstochowskiej do Al. Armii Krajowej, Plater, Podmiejska, Poprzeczna, Prusa, Przechodnia, Roosevelta od Nr 41 do końca (numery nieparzyste) i od Nr 44 do końca (numery parzyste), Rysia, Sępia, Sikorek, Al. Gen. Sikorskiego, Słowackiego od Nr 175 do końca (numery nieparzyste) i od Nr 76 do końca (numery parzyste), Sowia, Spokojna, 18 Stycznia, Sucha, Sygietyńskiego, Szklarska, Świerkowa, Trzcińskiej, Tuwima, Wierzbowa, Wolska, Wójtowska, Wronia, Zadrożna, Zajęcza, Zakątna, Zawodzie, Złota, Żelazna

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jarosław Paweł Zyzik
      194 (2,09%)
    2. 1 Konrad Andrzej Czyżyński
      757 (8,15%)
    3. 3 Daria Domańska-Senderowska
      240 (2,58%)
    4. 5 Dawid Krzysztof Hyla
      116 (1,25%)
    5. 4 Małgorzata Elżbieta Biurkowska
      148 (1,59%)
    6. 7 Maciej Paweł Kozielewski
      88 (0,95%)
    7. 9 Wiesława Trojanowska
      86 (0,93%)
    8. 6 Maria Aleksandra Porczyńska-Walczak
      118 (1,27%)
    9. 8 Konrad Paweł Pełka
      157 (1,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK DLA PIOTRKOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Tomasz Jacek Sidorko
      163 (1,75%)
    2. 2 Artur Jerzy Fabiański
      186 (2,00%)
    3. 1 Ludomir Michał Pencina
      193 (2,08%)
    4. 3 Kinga Katarzyna Mazur
      100 (1,08%)
    5. 4 Małgorzata Irena Pierzyńska
      37 (0,40%)
    6. 6 Urszula Danuta Kopańska
      133 (1,43%)
    7. 8 Laura Jadwiga Piekarska
      37 (0,40%)
    8. 5 Marek Maciej Rękorajski
      112 (1,21%)
    9. 7 Michał Krzysztof Lacheta
      49 (0,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Artur Sławomir Szczypiorski
      62 (0,67%)
    2. 5 Danuta Sadurska
      46 (0,50%)
    3. 6 Mariusz Piotr Wojtasiewicz
      34 (0,37%)
    4. 1 Ewa Maria Bujak
      169 (1,82%)
    5. 7 Marianna Elżbieta Gieroń
      10 (0,11%)
    6. 4 Ewa Frańczak
      35 (0,38%)
    7. 3 Agata Małgorzata Brzezińska
      59 (0,63%)
    8. 9 Krzysztof Szczepan Ludwig
      89 (0,96%)
    9. 8 Robert Wojciech Szewczyk
      9 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHOJNIAKA RAZEM DLA PIOTRKOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Bożena Ewa Mateuszak
      217 (2,34%)
    2. 3 Izydor Młoczkowski
      274 (2,95%)
    3. 5 Bogumił Dominik Pęcina
      330 (3,55%)
    4. 7 Leszek Mieczysław Heinzel
      194 (2,09%)
    5. 6 Piotr Paweł Bereska
      211 (2,27%)
    6. 2 Rafał Paweł Czajka
      692 (7,45%)
    7. 8 Magdalena Majos
      246 (2,65%)
    8. 1 Monika Edyta Tera
      543 (5,84%)
    9. 9 Kamila Katarzyna Jakubczak-Krawczyńska
      192 (2,07%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Mateusz Gajda
      755 (8,13%)
    2. 8 Tadeusz Zdzisław Kuźnicki
      31 (0,33%)
    3. 9 Edyta Alama
      113 (1,22%)
    4. 7 Krzysztof Paweł Kapuściarek
      58 (0,62%)
    5. 1 Wiesława Helena Olejnik
      966 (10,40%)
    6. 3 Edyta Anna Wieczorek-Wieczorkiewicz
      207 (2,23%)
    7. 5 Andrzej Antoni Krasuń
      123 (1,32%)
    8. 4 Gabriel Bogdan Eksman
      307 (3,30%)
    9. 6 Iwona Janina Gałązka
      79 (0,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY PIOTRKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Stanisław Dudek
      15 (0,16%)
    2. 2 Witold Piotr Kraś
      24 (0,26%)
    3. 3 Kinga Paulina Głowacka
      69 (0,74%)
    4. 1 Marek Trzaskacz
      149 (1,60%)
    5. 4 Aleksandra Joanna Czuba
      26 (0,28%)
    6. 6 Barbara Nowak - Gurman
      11 (0,12%)
    7. 7 Mirosława Alicja Kanicka
      16 (0,17%)
    8. 8 Sławomir Kobusiewicz
      17 (0,18%)

    Okręg 4

    Akacjowa, Altanowa, Al. Armii Krajowej od ul. Łódzkiej do ul. Słowackiego (numery nieparzyste) i od ul. Łódzkiej do ul. Narutowicza (numer parzyste), Belzacka od Nr 1 do Nr 47 (numery nieparzyste) i od Nr 2 do Nr 72 (numery parzyste), Braci Mycków, Brzozowa, Budzanowskich, Bystra, Cedrowa, Cisowa, Czeremchy, Czysta, Gen. Czyżewskiego, Daniłowskiego, Demczyka, Dębowa, Diamentowa, Mjr. Dobrzańskiego „Hubala”, Doroszewskiego, Fabianiego, Głęboka, Grabowa, Guderskiego, Hutnicza, Jarzębinowa, Jarzynowa, Jasna, Jaszkowskiego, Jaworowa, Kalinowa, Kałuży, Kamienna, Karłowicza, Karolinowska od nr 1 do nr 45 (numery nieparzyste) i od nr 2 do nr 68 (numery parzyste), Klonowa, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konopnickiej, Kostromska od Nr 1 do Nr 53A (numery nieparzyste) i od Nr 2 do Nr 60 (numery parzyste), Koszykowa, Kościelna, Kowalówki, Letnia, Limbowa, Lipowa, Liściasta, Por. Łotockiego, Łódzka od nr 1 do nr 47 (numery nieparzyste) i od nr 2 do nr 62 (numery parzyste), 1 Maja, Mjr. Majewskiego, Makowa, Matejki, Migdałowa, Mireckiego, Mieszkowskiego, Młynarska, Modrzewiowa, Modrzewskiego, Moniuszki, Narutowicza od Nr 39 do Nr 95 (numery nieparzyste) i od Nr 50 do końca (numery parzyste), Niecała, Okrzei, Olchowa, Owocowa, Mjr. Piwnika, Płytka, Polna, PCK, Powstańców Warszawskich, Północna, Promienna, Przelotowa, Przeskok, Przyszła, 25 Pułku Piechoty, Puszczyńskiego „Wawelberga”, Reja, Rejtana, Rembeka, Rodziny Rajkowskich, Rzeczna, Sadowa, Sąsiedzka, Sielankowa, Skośna, Słowackiego od Nr 29 do Nr 173 (numery nieparzyste) i od Nr 36 do Nr 74 (numery parzyste), Słowiańska, Sokola, Stalowa, Staszica, Stawowa, Stroma, Szarych Szeregów, Szeroka, Szkolna, Szymanowskiego, Płk. Świtalskiego, Tęczowa, Topolowa, Trybusa, Twardosławicka, Urwista, Warzywna, Wiązowa, Wiklinowa, Willowa, Wojska Polskiego od Nr 66 do końca (numery parzyste) i od Nr 85 do końca (numery nieparzyste), Wonera, Wysoka, Wyspiańskiego, Zamenhofa, Zaułek, Zawodzie od ul. Słowackiego do ul. Wojska Polskiego, Zjazdowa, ZHP, Źródlana, Żabia.

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Monika Melania Prymus
      52 (0,60%)
    2. 4 Robert Maciej Szulc
      45 (0,52%)
    3. 5 Marcin Przemysław Jagodziński
      36 (0,41%)
    4. 1 Marlena Irena Wężyk-Głowacka
      1 431 (16,43%)
    5. 8 Grzegorz Adam Walczak
      75 (0,86%)
    6. 3 Anna Święcicka-Kujawiak
      38 (0,44%)
    7. 2 Justyna Agnieszka Woźniak
      168 (1,93%)
    8. 7 Tomasz Jerzy Mankiewicz
      9 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK DLA PIOTRKOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Szymon Marek Miazek
      277 (3,18%)
    2. 1 Andrzej Wiesław Czapla
      375 (4,30%)
    3. 3 Małgorzata Agnieszka Kowalska
      87 (1,00%)
    4. 5 Paweł Banaszek
      73 (0,84%)
    5. 4 Krzysztof Andrzej Ostrowski
      167 (1,92%)
    6. 6 Urszula Renata Podlewska
      58 (0,67%)
    7. 7 Danuta Elżbieta Ratajska
      25 (0,29%)
    8. 8 Jan Henryk Dziemdziora
      676 (7,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Beata Maria Tera-Więcek
      110 (1,26%)
    2. 3 Arkadiusz Tadeusz Toma
      65 (0,75%)
    3. 5 Piotr Ireneusz Muszner
      18 (0,21%)
    4. 4 Paweł Wojciech Szczypiorski
      13 (0,15%)
    5. 6 Jolanta Maria Pabin
      21 (0,24%)
    6. 2 Barbara Anna Byrska
      53 (0,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHOJNIAKA RAZEM DLA PIOTRKOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Urszula Elżbieta Czubała
      492 (5,65%)
    2. 3 Michał Łukasz Czarczyk
      389 (4,47%)
    3. 1 Piotr Adam Masiarek
      298 (3,42%)
    4. 4 Rafał Józef Pietras
      287 (3,29%)
    5. 5 Henryka Janina Zawiślak
      245 (2,81%)
    6. 8 Andrzej Marek Kacperek
      426 (4,89%)
    7. 6 Zofia Małgorzata Antoszczyk
      181 (2,08%)
    8. 7 Włodzimierz Krzysztof Budkowski
      146 (1,68%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Lucyna Danuta Dorajczyk
      207 (2,38%)
    2. 5 Jarosław Rafał Jeż
      83 (0,95%)
    3. 7 Radosław Bartłomiej Buchalski
      160 (1,84%)
    4. 4 Bożena Maria Pabich
      189 (2,17%)
    5. 1 Łukasz Marek Janik
      951 (10,92%)
    6. 3 Kinga Beata Kacperska
      347 (3,98%)
    7. 8 Sławomir Antoni Dajcz
      375 (4,30%)
    8. 6 Sławomir Sołtysiak
      63 (0,72%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Polecamy

    Nasze Dobre Podkarpackie 2019 [KANDYDACI]

    Nasze Dobre Podkarpackie 2019 [KANDYDACI]

    HIT LSK w Rzeszowie już w niedzielę! Gdzie kupić bilety?

    HIT LSK w Rzeszowie już w niedzielę! Gdzie kupić bilety?

    GAZ-SYSTEM rozdaje granty na projekty ekologiczne

    GAZ-SYSTEM rozdaje granty na projekty ekologiczne