Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Krobia

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Krobia: 1 Maja, Dworcowa, Franciszka Rejka, Jana Piko, Klonowa, Lipowa, Powstańców Wielkopolskich

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KROBIA - NASZA WSPÓLNA SPRAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Paulina Wajnert
      85 (28,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KROBIA NASZA MAŁA OJCZYZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Sławomir Michał Gembiak
      217 (71,85%)

    Okręg 2

    Krobia: Adama Mickiewicza, Harcerska, Jana III Sobieskiego, Janusza Korczaka, Juliusza Słowackiego, Łąkowa, Parkowa, Poniecka, Ogrodowa, Zachodnia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDA MARIUSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 26 Mariusz Józef Duda
      194 (52,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KROBIA - NASZA WSPÓLNA SPRAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Izabela Olejniczak
      48 (13,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PRZYBYLSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Przemysław Przybylski
      125 (34,06%)

    Okręg 3

    Krobia: Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Grunwaldzka, Henryka Sienkiewicza, Juliana Tuwima, Kwiatowa, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Pogodna, Słoneczna, Spokojna, Wisławy Szymborskiej

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KROBIA - NASZA WSPÓLNA SPRAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Daria Andrzejewska
      83 (19,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GODNI ZAUFANIA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Łukasz Marcin Kaczmarek
      125 (28,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KROBIA NASZA MAŁA OJCZYZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Hieronim Marian Urbański
      226 (52,07%)

    Okręg 4

    Krobia: Adama Asnyka, Aleksandra Fredry, Bolesława Prusa, Jutrosińska, Miejsko-Górecka, Nowa, Odrodzenia, Rynek, Stefana Żeromskiego, Św. Ducha, Tadeusza Różewicza, Wiosenna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA BEMA

    kandydatliczba głosów

    1. 25 Lech Marian Bem
      239 (64,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KROBIA - NASZA WSPÓLNA SPRAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Paweł Smektała
      35 (9,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GODNI ZAUFANIA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marcin Patrycjusz Wawrzynowicz
      99 (26,54%)

    Okręg 5

    Krobia: Biskupiańska, Domachowska, Kasztelańska, Latowa, Ogród Ludowy, Polna, Południowa, Poznańska, prof. Józefa Zwierzyckiego, Szkolna, Św. Idziego, Pl. Tadeusza Kościuszki, Kobylińska, Targowa, Wały, Zajazdowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Hubert Łapawa
      58 (15,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY DOPIERAŁY

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Elżbieta Mieczysława Dopierała
      73 (19,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GODNI ZAUFANIA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Patrycja Anna Kapała
      151 (39,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KROBIA NASZA MAŁA OJCZYZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Katarzyna Łabęda
      101 (26,37%)

    Okręg 6

    Pudliszki: Krobska, Szkolna, Wjazdowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KROBIA - NASZA WSPÓLNA SPRAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Agnieszka Maria Włodarczyk-Rolnik
      118 (37,82%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA RUTY

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Patryk Szwarczyński
      39 (12,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KROBIA NASZA MAŁA OJCZYZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Leszek Stanisław Włodarczyk
      155 (49,68%)

    Okręg 7

    Karzec, Pudliszki: Fabryczna, Stanisława Fenrycha

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMAN WAWRZYNOWICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Roman Wawrzynowicz
      52 (20,88%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KROBIA - NASZA WSPÓLNA SPRAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Łukasz Włodarczyk
      61 (24,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KROBIA NASZA MAŁA OJCZYZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jerzy Jan Gałęzewski
      136 (54,62%)

    Okręg 8

    Pudliszki: Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, gen. Morawskiego, Krótka, Leszczyńska, Nowa, Poniecka, Słoneczna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PERDONA

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Krzysztof Tomasz Perdon
      168 (48,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA RUTY

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Mariusz Ruta
      182 (52,00%)

    Okręg 9

    Posadowo, Sułkowice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI PAZOŁA

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Izabela Pazoła
      193 (59,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KROBIA NASZA MAŁA OJCZYZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Marcin Ciążyński
      133 (40,80%)

    Okręg 10

    Bukownica, Pijanowice, Wymysłowo, Żychlewo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KROBIA - NASZA WSPÓLNA SPRAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Krzysztof Sobczyński
      127 (35,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KROBIA NASZA MAŁA OJCZYZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Grzegorz Jesiak
      228 (64,23%)

    Okręg 11

    Chumiętki, Grabianowo, Kuczynka, Potarzyca

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KROBIA - NASZA WSPÓLNA SPRAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Małgorzata Karolczak
      77 (28,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KROBIA NASZA MAŁA OJCZYZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Renata Maria Szulc
      193 (71,48%)

    Okręg 12

    Chwałkowo, Rogowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jan Mikołajczak
      0 (0,00%)

    Okręg 13

    Domachowo, Stara Krobia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KROBIA NASZA MAŁA OJCZYZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Roman Stanisław Olejniczak
      0 (0,00%)

    Okręg 14

    Gogolewo, Niepart, osada Florynki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - O LEPSZE ŻYCIE MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Jerzy Bujakiewicz
      100 (32,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KROBIA NASZA MAŁA OJCZYZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Genowefa Skrobała
      204 (67,11%)

    Okręg 15

    Ciołkowo, Kuczyna, Przyborowo, Ziemlin

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA TOPOROWICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Marian Piotr Toporowicz
      92 (35,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KROBIA - NASZA WSPÓLNA SPRAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Magdalena Maria Śniegocka
      81 (31,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KROBIA NASZA MAŁA OJCZYZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Dawid Paweł Szpruta
      88 (33,72%)