Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Sługocin
Pokaż więcej
Janusz Pachciarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(15,83%)
Waldemar Jerzy Janiszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARLETY PLEŚNIAK
23
(16,55%)
Ewa Paszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA
94
(67,63%)
Okręg 2
Sołectwo Wacławów-Nakielec, Piotrowo, Wacławów, Sołectwo Sługocin Kolonia
Pokaż więcej
Przemysław Różański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
102
(58,96%)
Andrzej Adam Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA
71
(41,04%)
Okręg 3
Sołectwo Ratyń
Pokaż więcej
Katarzyna Wojewoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA
0
(0,00%)
Okręg 4
Sołectwo Dolany
Pokaż więcej
Dariusz Olszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(39,57%)
Rafał Witkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARLETY PLEŚNIAK
13
(6,95%)
Rafał Wiesław Piotrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA
100
(53,48%)
Okręg 5
Sołectwo Wola Koszucka
Pokaż więcej
Paweł Maciej Zbierzyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(24,80%)
Stanisław Sapikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARLETY PLEŚNIAK
11
(8,80%)
Jacek Kujawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA
83
(66,40%)
Okręg 6
Sołectwo Lądek-ulice: Brzozowa, Leśna, Zielona, Polna, Sosnowa, Krótka, Świerkowa, Słupecka, Rynek, Sportowa
Pokaż więcej
Tomasz Kaszuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwo Lądek-ulice: Pyzderska, Konińska, Kościelna, Wielodwór, Niska
Pokaż więcej
Włodzimierz Hilary Orchowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(25,83%)
Zbigniew Golimowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARLETY PLEŚNIAK
31
(12,92%)
Adam Szygenda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA
147
(61,25%)
Okręg 8
Sołectwo Ląd - 2, 4, 4A, 6, 8, 8A, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 52, 52A, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 100, 101, 41, 39, 35, 35A, 33A, 33B, 37, 31, 29, 27, 25, 23, 21, 19, 17, 13, 11, 9, 7, 5, 3, 1, 102, 56A, 33, 62A, 11A, Sołectwo Ląd Kolonia
Pokaż więcej
Ireneusz Henryk Warczygłowa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(39,59%)
Małgorzata Stefania Olaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA
119
(60,41%)
Okręg 9
Sołectwo Ląd - 61, 30, 32, 32A, 34, 36, 38, 40, 42A, 42, 44, 44B, 45, 46, 48, 50, 63, 65, 67, 69, 43, 43A, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80A, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 107, 128, 127, 126, 125, 124, 124A, 136, 121, 122, 123, 123A, 122A, 120, 119, 118, 117, 137, 135, 134, 133, 131, 130, 116, 115, 114, 113, 112, 111, 110, 109, 108, 106, 105, 104, 103, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 63A, 84A, 50A, Sołectwo Policko
Pokaż więcej
Bożena Ewa Janiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(46,52%)
Ewa Wiechcińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA
100
(53,48%)
Okręg 10
Sołectwo Jaroszyn, Sołectwo Jaroszyn Kolonia
Pokaż więcej
Janina Zomer
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(33,83%)
Zbigniew Paweł Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA
133
(66,17%)
Okręg 11
Sołectwo Ciążeń-ulice: Wiosny Ludów, Marii Konopnickiej, Rzeczna, Plac Zamkowy, Polna, Krótka, Plażowa
Pokaż więcej
Paweł Leszek Janicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(25,57%)
Michał Stanisław Szumigalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARLETY PLEŚNIAK
23
(10,50%)
Waldemar Jan Błaszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA
140
(63,93%)
Okręg 12
Sołectwo Ciążeń-ulice: Wrzosowa, Królewska, Spacerowa, Zielona, Krzywa, Wąska, Cmentarna, Słupecka
Pokaż więcej
Czesław Siuba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(19,53%)
Dobromiła Głowala
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5
(2,33%)
Barbara Siwek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARLETY PLEŚNIAK
87
(40,47%)
Iwona Sypniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA
81
(37,67%)
Okręg 13
Sołectwo Ciążeń-ulice: Wolności, Parkowa, Ciążeńskie Holendry
Pokaż więcej
Emil Piotr Wojtczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(32,20%)
Wanda Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARLETY PLEŚNIAK
24
(13,56%)
Jerzy Jakub Czechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA
96
(54,24%)
Okręg 14
Sołectwo Dziedzice, Sołectwo Dąbrowa
Pokaż więcej
Bogdan Mateusz Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
125
(66,84%)
Kinga Marysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARLETY PLEŚNIAK
62
(33,16%)
Okręg 15
Sołectwo Samarzewo
Pokaż więcej
Filip Tadeusz Długokencki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARLETY PLEŚNIAK
47
(42,34%)
Małgorzata Anna Marciniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA
64
(57,66%)