Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Recz

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    część miasta Recz obejmująca ulice: Murarska, Ratuszowa, Rynek, Środkowa nr 2;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Leonarda Cichorzewska
      69 (54,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Piotr Pawłowski
      58 (45,67%)

    Okręg 2

    część miasta Recz obejmująca ulice: Środkowa z wyłączeniem nr 2;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Sylwia Leśniak
      69 (41,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA ROBACZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Tadeusz Robaczek
      98 (58,68%)

    Okręg 3

    część miasta Recz obejmująca ulice: Tylna;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Justyna Anna Hołubowska
      75 (50,68%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Ryszard Dobrzaniecki
      53 (35,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RES NOVA”

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Adam Edward Pelc
      20 (13,51%)

    Okręg 4

    część Miasta Recz obejmująca ulice: Choszczeńska, Chyża, Leśna, Lipowa, Owocowa, Różana, Staromiejska, Stawowa, Szumin, Trzebiń;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Artur Petrykowski
      97 (61,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Ilona Małgorzata Szupiluk
      60 (38,22%)

    Okręg 5

    część miasta Recz obejmująca ulice: Stefana Czarnieckiego, Kolejowa od nr 1 do nr 24 z wyłączeniem nr 21 i 23, Lubanowska, Rybacka, Aleja Wolności, Wolności, Wysoka;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Waldemar Rakowski
      42 (24,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Olimpia Maria Piątkowska
      32 (18,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RES NOVA”

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Mirosław Grzyb
      33 (18,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RECZA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Dawid Koźmiński
      56 (32,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ZARZECKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Adam Zarzecki
      12 (6,86%)

    Okręg 6

    część miasta Recz obejmująca ulice: Kolejowa od nr 25 oraz nr 21 i 23, Srebrna;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jolanta Mariola Dubiel
      59 (45,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Paulina Myszkier
      42 (32,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RES NOVA”

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Inga Joanna Kowalewska
      28 (21,71%)

    Okręg 7

    część miasta Recz obejmująca ulice: Słoneczna;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Helena Rakoczy
      28 (16,67%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Antoni Jan Pastuszek
      41 (24,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RES NOVA”

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Bogdan Leszek Woźniak
      7 (4,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RECZA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Tomasz Smus
      92 (54,76%)

    Okręg 8

    część miasta Recz obejmująca ulice: Cicha, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej, Podgórna, Polna, Promenada, Mikołaja Reja, Rubinowa, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Stargardzka, Zielna, Złota;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Sabina Mazur
      49 (35,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Grzegorz Zawarski
      22 (15,71%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RES NOVA”

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Marek Mucha
      33 (23,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIPKA RECZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Zygmunt Krzysztof Lipka
      36 (25,71%)

    Okręg 9

    Sołectwo Lubieniów obejmujące miejscowości: Lubieniów, Lestnica, Rybnica, Witosław;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Rafał Walczak
      106 (75,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Agnieszka Kuprjanik - Ratowicz
      35 (24,82%)

    Okręg 10

    Sołectwo Grabowiec obejmujące miejscowości: Grabowiec, Kraśnik; Sołectwa: Rajsko, Pamięcin; Sołectwo Żeliszewo obejmujące miejscowości: Żeliszewo, Chełpina;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Agnieszka Musialik
      75 (47,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Zofia Janina Misiek
      28 (17,83%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RECZA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marzena Mariola Barna
      54 (34,39%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Pomień, Jarostowo;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Edward Krzysztof Konieczny
      82 (65,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Iwona Błaszczyk - Wolniak
      37 (29,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RES NOVA”

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Adam Krzysztof Westerlich
      7 (5,56%)

    Okręg 12

    Sołectwo: Nętkowo;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Piotr Żygała
      64 (65,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Dorota Dalmaczyńska
      34 (34,69%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Rybaki, Słutowo, Suliborek, Wielgoszcz;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Aleksandra Skonieczna
      46 (35,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Aneta Kamionka
      58 (45,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RES NOVA”

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Mariola Iwona Bajon
      24 (18,75%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Sicko, Sulibórz, Miejscowości: Trzebień, Zdbino;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marlena Grzybowska
      21 (14,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Tadeusz Cybulski
      6 (4,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RES NOVA”

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Ariel Lis
      25 (17,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RECZA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Piotr Waldemar Cybulski
      93 (64,14%)

    Okręg 15

    Sołectwo: Sokoliniec;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY POKORSKIEJ NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Leon Kazimierz Grzelak
      99 (91,67%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA ŁOŃSKIEGO „GMINA NA PLUS”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Andrzej Woźniak
      9 (8,33%)