Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina: Brzeg
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Mirosław Waldemar Stankiewicz
175
(1,30%)
-
4
Elżbieta Bronisława Nowak
245
(1,82%)
-
2
Józef Kaczan
676
(5,01%)
-
1
Monika Małgorzata Jurek
1 732
(12,83%)
-
5
Andrzej Kwiatkowski
120
(0,89%)
-
8
Bogumiła Eugenia Kozłowska
241
(1,79%)
-
7
Janusz Suzanowicz
569
(4,22%)
-
9
Ryszard Jan Kołecki
114
(0,84%)
-
6
Joanna Maria Świercz
146
(1,08%)
-
10
Paweł Ciszewski
453
(3,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Maria Anna Grzybowska
72
(0,53%)
-
1
Radosław Marek Majgier
406
(3,01%)
-
3
Kamil Stanisław Obodziński
304
(2,25%)
-
4
Dawid Siwiecki
53
(0,39%)
-
2
Janusz Antoni Jakubów
452
(3,35%)
-
5
Rafał Damian Dąbrowski
44
(0,33%)
-
9
Mariusz Paluszek
88
(0,65%)
-
8
Sara Noemi Łuniewska
28
(0,21%)
-
7
Magdalena Maria Cisek
62
(0,46%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Maciej Armin Stefański
1 713
(12,69%)
-
3
Julia Krystyna Goj-Birecka
614
(4,55%)
-
6
Henryk Jaros
216
(1,60%)
-
7
Beata Irena Guzak
101
(0,75%)
-
2
Mariusz Grochowski
632
(4,68%)
-
4
Jacek Andrzej Mazurkiewicz
351
(2,60%)
-
5
Mariusz Jan Soliński
332
(2,46%)
-
9
Angelika Maria Rolska
144
(1,07%)
-
10
Piotr Paweł Rajtar
180
(1,33%)
-
8
Magdalena Maria Kłoda
205
(1,52%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO ROZWOJU ZIEMI BRZESKIEJ
-
1
Cecylia Irena Zdebik
453
(3,36%)
-
5
Bożena Ogorzelec
62
(0,46%)
-
7
Czesław Drozd
120
(0,89%)
-
8
Violetta Jadwiga Jaskólska-Palus
91
(0,67%)
-
2
Bartłomiej Andrzej Kostrzewa
334
(2,47%)
-
4
Elżbieta Anna Sobczuk
73
(0,54%)
-
3
Marek Feliks Sidor
169
(1,25%)
-
6
Zbigniew Kawecki
115
(0,85%)
-
9
Stanisław Józef Kowalczyk
374
(2,77%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
4
Lucyna Alicja Bończak
94
(0,70%)
-
6
Janusz Jakub Dziura
31
(0,23%)
-
5
Dorota Majewska
90
(0,67%)
-
10
Robert Dariusz Gorazdowski
78
(0,58%)
-
2
Dariusz Jerzy Hnat
90
(0,67%)
-
1
Tomasz Witkowski
247
(1,83%)
-
7
Marek Kazimierz Stajszczyk
58
(0,43%)
-
3
Marcin Grzegorz Nowacki
32
(0,24%)
-
8
Elżbieta Anna Jurkowska
43
(0,32%)
-
9
Elżbieta Urszula Michalska
74
(0,55%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Kamila Ewa Smoczkiewicz
39
(0,29%)
-
2
Krzysztof Władysław Drozd
92
(0,68%)
-
1
Jerzy Stanisław Dróbka
118
(0,87%)
-
3
Beata Monika Młodynia
40
(0,30%)
-
4
Zdzisław Rajczuk
26
(0,19%)
-
7
Piotr Jeżyk
50
(0,37%)
-
6
Kamila Maria Gazda
35
(0,26%)
Okręg 2
gminy: Lubsza, Olszanka, Skarbimierz
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Andrzej Gawlik
111
(1,34%)
-
2
Bożena Violetta Kowalkowska
243
(2,94%)
-
1
Tomasz Marek Komarnicki
805
(9,74%)
-
5
Jacek Kazimierz Monkiewicz
389
(4,71%)
-
3
Sebastian Paweł Rachwalski
377
(4,56%)
-
7
Justyna Wanda Biedrowska-Derlatka
72
(0,87%)
-
4
Anna Agnieszka Pyzik
105
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Karolina Magda Dolińska
89
(1,08%)
-
5
Agata Wiesława Bednarska
66
(0,80%)
-
3
Arkadiusz Jan Parma
46
(0,56%)
-
1
Tomasz Czesław Trzaska
670
(8,11%)
-
6
Michał Kazimierz Leja
46
(0,56%)
-
2
Sylwia Magdalena Roczniak
394
(4,77%)
-
7
Karina Weronika Świętalska
39
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Walenty Oliwa
260
(3,15%)
-
4
Mariola Iwona Kokocińska
119
(1,44%)
-
1
Klemens Rafał Jakubowski
858
(10,38%)
-
6
Miłosz Artur Świerk
89
(1,08%)
-
7
Beata Maria Zatoń-Kowalczyk
193
(2,34%)
-
5
Teresa Markiewicz
205
(2,48%)
-
2
Arkadiusz Kazimierz Majewski
750
(9,08%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO ROZWOJU ZIEMI BRZESKIEJ
-
2
Małgorzata Kuliczkowska
33
(0,40%)
-
1
Jacek Eligiusz Hargot
381
(4,61%)
-
3
Teresa Guszpit
36
(0,44%)
-
7
Jan Sowa
190
(2,30%)
-
5
Marta Renata Nowak
11
(0,13%)
-
6
Mariusz Baran
108
(1,31%)
-
4
Józef Kowalczyk
81
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
7
Ludwik Ryszard Kotarski
16
(0,19%)
-
2
Małgorzata Monika Dobek
21
(0,25%)
-
1
Dariusz Tadeusz Ilów
346
(4,19%)
-
3
Dawid Szymon Witkowski
28
(0,34%)
-
5
Joanna Dorota Gadecka
28
(0,34%)
-
4
Wojciech Józef Kozłowski
18
(0,22%)
-
6
Dorota Krystyna Kozioł
53
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jan Golonka
421
(5,09%)
-
6
Bernadeta Gabriela Weis
13
(0,16%)
-
7
Tadeusz Kinasiewicz
175
(2,12%)
-
5
Mateusz Paweł Malec
39
(0,47%)
-
3
Stefania Ilnicka
51
(0,62%)
-
2
Stanisław Kowalski
100
(1,21%)
-
4
Violetta Edyta Kozicka Kruk
189
(2,29%)
Okręg 3
gmina: Grodków
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Anna Małgorzata Seremet
248
(3,88%)
-
4
Roman Lejczak
128
(2,00%)
-
1
Mieczysław Kazimierz Grzybek
810
(12,68%)
-
5
Aleksandra Anna Nowak
70
(1,10%)
-
3
Tadeusz Piotr Kwiatkowski
214
(3,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Aleksandra Majgier
16
(0,25%)
-
1
Bronisław Andrzej Grzybowski
190
(2,97%)
-
2
Iwona Bernadetta Bugajska
102
(1,60%)
-
5
Arkadiusz Sebastian Walczak
42
(0,66%)
-
7
Rafał Majgier
12
(0,19%)
-
3
Jan Janusz Klimków
267
(4,18%)
-
4
Dajana Maria Świętalska
79
(1,24%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Andrzej Zygmunt Duda
379
(5,93%)
-
4
Dorota Renata Muziewicz
194
(3,04%)
-
2
Stanisław Jurasz
423
(6,62%)
-
1
Tomasz Dobrosław Róża
675
(10,57%)
-
3
Małgorzata Ewa Kudlińska-Hirczyn
137
(2,14%)
-
5
Jan Kazimierz Szczygieł
137
(2,14%)
-
7
Agnieszka Marzena Popiela
202
(3,16%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Ewa Beata Smolińska
481
(7,53%)
-
1
Tadeusz Aleksander Wrzodek
328
(5,13%)
-
6
Natalia Helena Demska
332
(5,20%)
-
4
Łukasz Sawka
279
(4,37%)
-
2
Zuzanna Edyta Gajewska
412
(6,45%)
-
3
Grzegorz Tadeusz Mrożek
231
(3,62%)
Okręg 4
gmina: Lewin Brzeski
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jerzy Stanisław Wójcik
420
(10,14%)
-
5
Karolina Pala
44
(1,06%)
-
2
Bogdan Aleksander Będkowski
221
(5,33%)
-
4
Mirosław Waldemar Pieczara
22
(0,53%)
-
3
Ewa Alicja Krzyszkowska
113
(2,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Marlena Stanisława Machnio
160
(3,86%)
-
3
Krzysztof Jęczmionek
48
(1,16%)
-
1
Krzysztof Stanisław Dzienniak
297
(7,17%)
-
2
Małgorzata Teresa Iżewska
96
(2,32%)
-
5
Paweł Jurasz
33
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Ryszard Stanisław Gwozdek
209
(5,04%)
-
4
Magdalena Domicz
77
(1,86%)
-
5
Agnieszka Chruszczewska
170
(4,10%)
-
3
Małgorzata Czuj
102
(2,46%)
-
1
Adam Henryk Dziasek
868
(20,95%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO ROZWOJU ZIEMI BRZESKIEJ
-
4
Krzysztof Antoni Krzyżanowski
49
(1,18%)
-
5
Anna Agnieszka Sobierajska-Andreasik
31
(0,75%)
-
2
Ludwik Leonard Juszczak
102
(2,46%)
-
3
Robert Sławomir Granatowski
66
(1,59%)
-
1
Małgorzata Anna Wieczorek-Smolińska
123
(2,97%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Alojzy Leszek Witoń
185
(4,46%)
-
4
Róża Fiałka
134
(3,23%)
-
1
Arletta Irena Kostrzewa
346
(8,35%)
-
5
Michał Krzysztof Baucz
108
(2,61%)
-
3
Magdalena Marta Terlecka
120
(2,90%)