Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Trąbki Wielkie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo: Domachowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Gębka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE

    70 (55,56%)

    Ewa Zofia Dawidowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (44,44%)

    Okręg 2

    Sołectwo: Ełganowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Bieżuński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRĄBECKA BRAĆ

    61 (27,11%)

    Roman Paweł Olszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE

    105 (46,67%)

    Franciszek Surma

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    59 (26,22%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Gołębiewko, Gołębiewo Średnie, Rościszewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Daniel Czesław Fedak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRĄBECKA BRAĆ

    108 (47,37%)

    Sławomir Mazurek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE

    120 (52,63%)

    Okręg 4

    Sołectwo: Gołębiewo Wielkie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Mirosława Stosio

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRĄBECKA BRAĆ

    127 (49,22%)

    Grzegorz Marcin Żukowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE

    131 (50,78%)

    Okręg 5

    Sołectwo: Kaczki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Maria Perka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRĄBECKA BRAĆ

    96 (46,38%)

    Adam Zbigniew Zarzycki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE

    76 (36,71%)

    Marcin Maciej Schuchardt

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    35 (16,91%)

    Okręg 6

    Sołectwo: Kleszczewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Piotr Selka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE

    188 (73,73%)

    Roman Jan Zielke

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    67 (26,27%)

    Okręg 7

    Sołectwo: Kłodawa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystian Sadowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE

    181 (67,79%)

    Dariusz Leszczyński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    86 (32,21%)

    Okręg 8

    część sołectwa Sobowidz – ulice: ul. Kościuszki: od nr 2 do nr 28, nr 30, 32, 34, od nr 36 do nr 67, nr 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81 ul. Bukowa, ul. Dworcowa, ul. Księdza Józefa Wdowiaka, ul. Leśna, ul. Nowa, ul. Spacerowa, ul. Sportowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marian Antoni Płotka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE

    165 (63,71%)

    Karolina Anna Niedrowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    94 (36,29%)

    Okręg 9

    część sołectwa Sobowidz – ulice: ul. Kościuszki nr: 29, 31, 33, 35, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80 i 82 ul. Polna, ul. Ogrodowa, ul. Morenowa oraz miejscowość Rościszewko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Stanisław Leszczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE

    97 (53,01%)

    Żaneta Maria Kopeć

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    86 (46,99%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Mierzeszyn, Błotnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Czerwiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE

    217 (58,18%)

    Andrzej Robert Klonowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    156 (41,82%)

    Okręg 11

    część sołectwa Trąbki Wielkie – ulice: ul. Akacjowa, ul. Brzozowa, ul. Bukowa, ul. Cisowa, ul. Dębowa, ul. Głogowa, ul. Grabowa, ul. Jarzębinowa, ul. Jaworowa, ul. Jesionowa, ul. Jodłowa, ul. Kasztanowa, ul. Klonowa, ul. Ks. F. Głowienki, ul. Lipowa, ul. Pawłowskiej, ul. Polonii Gdańskiej, ul. Sosnowa, ul. Świerkowa, ul. Topolowa, ul. Wierzbowa, ul. Rzemieślnicza, ul. Handlowa, ul. Modrzewiowa, ul. Leszczynowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wioleta Mariola Frydrych

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRĄBECKA BRAĆ

    170 (55,37%)

    Marcin Leszek Neumüller

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE

    84 (27,36%)

    Tadeusz Zenon Klonowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    53 (17,26%)

    Okręg 12

    część sołectwa Trąbki Wielkie – ulice: ul. Ełganowska, ul. Gdańska, ul. Jagodowa, ul. Krótka, ul. Leśna, ul. Malinowa, ul. Parkowa, ul. Pasteura, ul. Pocztowa, ul. Poziomkowa, ul. Sportowa, ul. Wiśniowa, ul. Ogrodowa, ul. Kwiatowa, ul. Czereśniowa, ul. Usługowa, ul. Przemysłowa, ul. Towarowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Wacław Keler

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE

    157 (52,86%)

    Małgorzata Kozikowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    140 (47,14%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Zła Wieś, Łaguszewo, Klępiny, Trąbki Małe

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Wojciech Zaorski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRĄBECKA BRAĆ

    54 (22,78%)

    Władysław Kanka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE

    108 (45,57%)

    Wiesław Julian Gębura

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    75 (31,65%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Warcz, Zaskoczyn, Czerniewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Leon Budzyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE

    163 (67,63%)

    Krzysztof Ryszard Barański

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    78 (32,37%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Graniczna Wieś, Drzewina, Pawłowo, Cząstkowo, Postołowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Arkadiusz Studziński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRĄBECKA BRAĆ

    170 (53,80%)

    Anna Agnieszka Gajewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY TRĄBKI WIELKIE

    146 (46,20%)