Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Dąbrowa Tarnowska

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: Lipiny, Żelazówka, Nieczajna Dolna, Nieczajna Górna, Smęgorzów, Sutków, Gruszów Wielki, Szarwark, Laskówka Chorąska ulice: Akacjowa, Błonie, Brzozowa, Centralna, Dolna, Górna, Graniczna, Kamieniec, Leśna, Łazy, Spacerowa, Spadowa, Świerkowa, Wspólna, Zielona

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ZIEMI DĄBROWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Halina Gąciarz
      40 (1,37%)
    2. 2 Kazimiera Wąż
      137 (4,68%)
    3. 5 Józef Antoni Gwóźdź
      28 (0,96%)
    4. 3 Barbara Danuta Białkowska
      79 (2,70%)
    5. 6 Sabina Ptak
      93 (3,17%)
    6. 9 Tomasz Wajda
      22 (0,75%)
    7. 8 Grzegorz Stanisław Kruk
      35 (1,19%)
    8. 7 Anna Zofia Krawczyk
      74 (2,53%)
    9. 10 Mariusz Węc
      32 (1,09%)
    10. 1 Marcin Paweł Grabka
      174 (5,94%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jacek Świątek
      284 (9,69%)
    2. 2 Krzysztof Wilk
      16 (0,55%)
    3. 7 Władysław Gagatek
      34 (1,16%)
    4. 6 Jadwiga Agnieszka Nowak
      18 (0,61%)
    5. 9 Agnieszka Kogut
      8 (0,27%)
    6. 10 Maria Teresa Wawrzoła
      20 (0,68%)
    7. 8 Marek Kawa
      28 (0,96%)
    8. 3 Kazimierz Pinas
      152 (5,19%)
    9. 4 Marta Mędala
      65 (2,22%)
    10. 5 Gabriela Ewa Dudek-Gajda
      30 (1,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU POWIŚLA DĄBROWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Józefa Taraska
      271 (9,25%)
    2. 5 Beata Małgorzata Świątek-Duda
      9 (0,31%)
    3. 4 Tadeusz Krawczyk
      86 (2,94%)
    4. 3 Jan Józef Bąba
      60 (2,05%)
    5. 6 Dariusz Wajda
      7 (0,24%)
    6. 7 Agata Ewa Zych
      16 (0,55%)
    7. 2 Bogusława Bator
      84 (2,87%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bogdan Pawelec
      193 (6,59%)
    2. 6 Antoni Bystrowski
      98 (3,34%)
    3. 4 Jerzy Robert Pikul
      78 (2,66%)
    4. 10 Leszek Ryczek
      52 (1,77%)
    5. 9 Natalia Maria Sulińska
      28 (0,96%)
    6. 7 Zofia Świerczek
      47 (1,60%)
    7. 1 Bogusława Salomea Serwicka
      193 (6,59%)
    8. 3 Andrzej Zbigniew Pabian
      131 (4,47%)
    9. 8 Robert Kijowski
      111 (3,79%)
    10. 5 Agnieszka Janina Węgiel
      97 (3,31%)

    Okręg 2

    Sołectwo: Gruszów Mały, Miasto Dąbrowa Tarnowska ulice: Batalionów Chłopskich, Berka Joselewicza, Broniewskiego, Czernia, Generała Mariana Kukiela, Graniczna, Gruszowska, Ignacego Krasickiego, Jagiellońska, Jana, Konopnickiej, Kopernika, Krótka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Ks. Jerzego Popiełuszki, Kwiatowa, Leśna, Ludwika Ręgorowicza, Ludwika Zakrzewskiego, Matejki, Ogrodowa, Osiedle Westerplatte, Plater, Polna, Poprzeczna, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Rynek, Sikorskiego, Słoneczna, Spadowa, Spokojna, Sucharskiego, Szkolna, św. Brata Alberta Chmielowskiego, Ulinów, Warszawska, Warzywna, Wincentego Witosa, Zaręby

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ZIEMI DĄBROWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Mirosław Aleksander Jastrząb
      117 (4,41%)
    2. 2 Leszek Stanisław Szymański
      90 (3,39%)
    3. 5 Małgorzata Furgał
      41 (1,55%)
    4. 7 Mariusz Stanisław Micek
      40 (1,51%)
    5. 8 Mariusz Kazimierz Toczek
      102 (3,84%)
    6. 6 Aneta Agnieszka Kukla-Kotapka
      21 (0,79%)
    7. 1 Andrzej Buśko
      131 (4,94%)
    8. 4 Beata Kazimiera Chmielewska
      65 (2,45%)
    9. 9 Justyna Janina Wajda
      32 (1,21%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Paweł Rogoż
      17 (0,64%)
    2. 2 Edyta Niemiec
      30 (1,13%)
    3. 7 Małgorzata Ciecińska
      14 (0,53%)
    4. 3 Marian Łączyński
      56 (2,11%)
    5. 8 Iwona Mirosława Trela
      12 (0,45%)
    6. 1 Zygmunt Kułaga
      157 (5,92%)
    7. 6 Halina Wójtowicz
      47 (1,77%)
    8. 9 Robert Adam Dorosz
      57 (2,15%)
    9. 4 Krystyna Kot
      59 (2,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU POWIŚLA DĄBROWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marek Minorczyk
      74 (2,79%)
    2. 2 Wojciech Aksamit
      85 (3,20%)
    3. 3 Kinga Katarzyna Bzduła
      12 (0,45%)
    4. 7 Wiesław Grzegorz Opioła
      78 (2,94%)
    5. 4 Anna Halina Dziurban
      11 (0,41%)
    6. 9 Justyna Małgorzata Pyzik
      8 (0,30%)
    7. 5 Bogdan Ławicki
      22 (0,83%)
    8. 8 Maria Przybyło
      20 (0,75%)
    9. 6 Wiesław Andrzej Mendys
      186 (7,01%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Paweł Daniel Mikos
      348 (13,12%)
    2. 2 Dariusz Lizak
      217 (8,18%)
    3. 3 Jerzy January Żelawski
      106 (4,00%)
    4. 5 Magdalena Anna Wilkosz
      51 (1,92%)
    5. 9 Michał Bartosz Kądzielawa
      89 (3,35%)
    6. 4 Magdalena Ewa Bobro
      98 (3,69%)
    7. 6 Edyta Beata Włodarczyk
      76 (2,86%)
    8. 7 Magdalena Maria Wałaszek
      43 (1,62%)
    9. 8 Grzegorz Woźniczka
      41 (1,55%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Brnik, Morzychna, Miasto Dąbrowa Tarnowska ulice: Akacjowa, Aleja Wolności, Daszyńskiego, Fryderyka Chopina, Garbarska, Gen. Józefa Hallera, Grunwaldzka, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Paderewskiego, Jakuba Bojki, Karola Szymanowskiego, Kościelna, Kościuszki, Legionistów, Ligęzów, Lotników Halifaxa, 1 Maja, Mała, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Nadbrzeżna, Niecała, Nowa, Ofiar Danielnika, Ofiar Katynia, Oleśnicka, Osiedle Kościuszki, Różana, Sportowa, Spółdzielców, Szarwarska, Szpitalna, Tadeusza Nowaka, Zagumnie, Zamkowa, Zazamcze, Zielona, Żabieńska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ZIEMI DĄBROWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bernadetta Stefania Mrówka
      247 (9,40%)
    2. 1 Jacek Sarat
      299 (11,38%)
    3. 5 Robert Kazimierz Antosz
      77 (2,93%)
    4. 3 Danuta Zofia Gabiga
      61 (2,32%)
    5. 4 Mariusz Józef Miłoś
      45 (1,71%)
    6. 6 Piotr Grzegorz Zając
      62 (2,36%)
    7. 7 Magdalena Urszula Ryczek
      105 (4,00%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Adam Bator
      24 (0,91%)
    2. 7 Piotr Mosio
      22 (0,84%)
    3. 3 Agnieszka Maria Ruta
      30 (1,14%)
    4. 2 Piotr Fijał
      58 (2,21%)
    5. 1 Stanisława Radoń
      79 (3,01%)
    6. 4 Antoni Andrzej Panek
      6 (0,23%)
    7. 5 Stanisława Starzyk
      23 (0,88%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU POWIŚLA DĄBROWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Gertruda Stanisława Cholewa
      20 (0,76%)
    2. 1 Stanisław Antoni Król
      123 (4,68%)
    3. 3 Renata Gątkowska
      35 (1,33%)
    4. 5 Tomasz Cezary Pietras
      137 (5,22%)
    5. 8 Kazimierz Żurawski
      25 (0,95%)
    6. 6 Dorota Początek
      13 (0,49%)
    7. 7 Tomasz Jakub Rzeszuto
      27 (1,03%)
    8. 4 Michał Jerzy Kądzielawa
      68 (2,59%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jerzy Pasternak
      178 (6,78%)
    2. 8 Mariusz Piotr Świątek
      79 (3,01%)
    3. 1 Tadeusz Gubernat
      243 (9,25%)
    4. 3 Zofia Kądzielawa
      113 (4,30%)
    5. 4 Tomasz Marcin Dzięgiel
      92 (3,50%)
    6. 6 Aleksandra Zofia Prażuch
      212 (8,07%)
    7. 7 Ewa Kądzielawa
      46 (1,75%)
    8. 5 Marian Moździerz
      78 (2,97%)