Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ciechanki od nr 1 do nr 126
Pokaż więcej
Leszek Gil
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(45,70%)
Grzegorz Olender
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(54,30%)
Okręg 2
Ciechanki od nr 127 do końca
Pokaż więcej
Roman Kazimierz Gnyp
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
108
(51,18%)
Jerzy Adam Adamiak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
103
(48,82%)
Okręg 3
Jan Stanisław Kot
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(39,06%)
Mieczysława Skoczylas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
142
(60,94%)
Okręg 4
Kazimierz Duda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(29,69%)
Karol Zabłotny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE SPRAWY
161
(70,31%)
Okręg 5
Marian Guzowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
108
(55,96%)
Agnieszka Lechowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
85
(44,04%)
Okręg 6
Nadrybie Ukazowe od nr 35 do końca, Nadrybie Wieś od nr 61 do końca, Nadrybie Dwór od nr 1 do końca
Pokaż więcej
Edward Szurek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(55,93%)
Monika Katarzyna Gargol
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(44,07%)
Okręg 7
Bogdanka, Nadrybie Ukazowe od nr 1 do nr 34A, Nadrybie Wieś od nr 1 do nr 60, Puchaczów ul. Górnicza od nr 40 do końca
Pokaż więcej
Krzysztof Józef Skoczylas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(34,29%)
Stanisław Kazimierz Brutt
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
115
(65,71%)
Okręg 8
Brzeziny od nr 1 do nr 164
Pokaż więcej
Tadeusz Nowakowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 9
Stara Wieś, Brzeziny od nr 165 do końca, Turowola od nr 1 do nr 23B
Pokaż więcej
Małgorzata Żmuda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM
76
(43,43%)
Michał Szczepan Prokop
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(17,14%)
Wacław Krzysztof Grzesiuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(39,43%)
Okręg 10
Turowola Kolonia
Pokaż więcej
Piotr Sarama
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
0
(0,00%)
Okręg 11
Puchaczów: ul. Bogdanowicza, Partyzantów, Wesoła, Górnicza od nr 1 do nr 18, ul. Tysiąclecia, Krzychowca.
Pokaż więcej
Zofia Elżbieta Bachenek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(60,24%)
Justyna Zabłotna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(39,76%)
Okręg 12
Puchaczów: ul. 1 - go Maja, Skoczylasa, Cicha, Dolna, Krótka, Leśna, Lubelska, Mickiewicza, Podwale, Rynek, Senatorska.
Pokaż więcej
Urszula Stanisława Hucz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(60,90%)
Dorota Buczek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(39,10%)
Okręg 13
Turowola od nr 24 do końca
Pokaż więcej
Andrzej Józef Klimek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(39,22%)
Wiesława Barbara Ukalska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(60,78%)
Okręg 14
Jasieniec, Wesołówka
Pokaż więcej
Andrzej Bogusław Szcześniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(12,50%)
Edyta Stanisława Niziołek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(13,16%)
Roman Adam Kot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
50
(32,89%)
Wioletta Urszula Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE SPRAWY
63
(41,45%)
Okręg 15
Szczepan Kanoniuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
105
(58,66%)
Barbara Bronecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(41,34%)