Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dębnica Kaszubska

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Grabin, miejscowość: Grabin, Sołectwo Krzywań, miejscowość: Krzywań, Sołectwo Skarszów Górny, miejscowość: Skarszów Górny, Sołectwo Skarszów Dolny, miejscowość: Skarszów Dolny.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jadwiga Mariola Lejczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA DAŃCZAKA-GOSPODARNA GMINA

    90 (51,14%)

    Irena Anna Kiernicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY WARKOCKIEJ

    86 (48,86%)

    Okręg 2

    Sołectwo Dębnica Kaszubska, miejscowość Dębnica Kaszubska ulice: Akacjowa, Bukowa, Jana III Sobieskiego, Jarzębinowa, Jaśminowa, Kalinowa, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, ks. Antoniego Kani numery od 1 do 5, Skarszewska, Sosnowa, Spacerowa, Sportowa, Świerkowa, Władysława Sikorskiego, Wysoka.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Cecylia Konitzer

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA DAŃCZAKA-GOSPODARNA GMINA

    82 (24,19%)

    Roman Piotr Cech

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY WARKOCKIEJ

    175 (51,62%)

    Marek Janusz Pietrzak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIETRZAKA

    82 (24,19%)

    Okręg 3

    Sołectwo Dębnica Kaszubska, miejscowość Dębnica Kaszubska ulice: Bursztynowa, Kamienna, Kowalska, Lipowa, Łąkowa, Malinowa, Młyńska, Piaskowa, Podgórna, Polna, Żwirowa oraz miejscowość: Dudzicze.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Paczesny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA DAŃCZAKA-GOSPODARNA GMINA

    165 (53,92%)

    Mariusz Łukasz Piechna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY WARKOCKIEJ

    141 (46,08%)

    Okręg 4

    Sołectwo Dębnica Kaszubska, miejscowość Dębnica Kaszubska ulice: Basenowa, Chabrowa, Konwaliowa, Kościelna, Królowej Jadwigi, ks. Antoniego Kani numery parzyste od 6 do 38 oraz numery nieparzyste od 7 do 55, Makowa, Niezapominajkowa, Parkowa, Plac Zielone Wzgórza, Różana, Strażacka, Tulipanowa, Władysława Jagiełły.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Fryckowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA DAŃCZAKA-GOSPODARNA GMINA

    86 (44,56%)

    Marcin Maciej Olech

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY WARKOCKIEJ

    107 (55,44%)

    Okręg 5

    Sołectwo Dębnica Kaszubska, miejscowość Dębnica Kaszubska ulice: Fabryczna, Przemysłowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Włodzimierz Zdzisław Nierychlewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA DAŃCZAKA-GOSPODARNA GMINA

    61 (26,99%)

    Mateusz Dawid Szerlowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY WARKOCKIEJ

    165 (73,01%)

    Okręg 6

    Sołectwo Dębnica Kaszubska, miejscowość Dębnica Kaszubska ulice: Brzozowa, Jodłowa, Krótka, Nad Skotawą, Prosta, Słoneczna, Wodna, Wrzosowa, Zajęcza, ks. Antoniego Kani numery parzyste od 40 do ostatniego oraz numery nieparzyste od 57 do ostatniego.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Urszula Frankowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA DAŃCZAKA-GOSPODARNA GMINA

    117 (43,01%)

    Witold Leśniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY WARKOCKIEJ

    134 (49,26%)

    Mariola Spierewka-Spica

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI SPIEREWKA-SPICY

    21 (7,72%)

    Okręg 7

    Sołectwo Dębnica Kaszubska, miejscowość Dębnica Kaszubska ulice: Borówkowa, Jagodowa, Kolejowa, Leśna, Pieczarkowa, Polesie, Poziomkowa, Wójta Jankowskiego, Zielona, oraz miejscowości: Dargacz, Dobrzykowo, Krzynia, Łysomice, Łysomiczki.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Jaworski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA DAŃCZAKA-GOSPODARNA GMINA

    34 (15,38%)

    Ireneusz Joachim Ziółkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY WARKOCKIEJ

    142 (64,25%)

    Bożena Ewa Sikora

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY SIKORY

    45 (20,36%)

    Okręg 8

    Sołectwo Mielno, miejscowość: Mielno, Sołectwo Podwilczyn, miejscowość: Podwilczyn.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Synakowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA DAŃCZAKA-GOSPODARNA GMINA

    50 (35,46%)

    Krzysztof Badowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY WARKOCKIEJ

    91 (64,54%)

    Okręg 9

    Sołectwo Brzeziniec-Borzęcinko, miejscowości: Borzęcinko, Borzęcino, Brzeziniec, Sołectwo Starnice-Troszki, miejscowości: Starnice, Starniczki, Troszki.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bartłomiej Tutak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA DAŃCZAKA-GOSPODARNA GMINA

    162 (70,74%)

    Tomasz Motarski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY WARKOCKIEJ

    67 (29,26%)

    Okręg 10

    Sołectwo Dobieszewo, miejscowości: Dobieszewko, Dobieszewo, Leśnia, Sołectwo Łabiszewo, miejscowości: Boguszyce, Łabiszewo, Sołectwo Podole Małe, miejscowość: Podole Małe, Sołectwo Żarkowo, miejscowość: Żarkowo.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wioleta Lucyna Mieczkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA DAŃCZAKA-GOSPODARNA GMINA

    82 (32,28%)

    Kamil Horuń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY WARKOCKIEJ

    172 (67,72%)

    Okręg 11

    Sołectwo Motarzyno, miejscowości: Goszczyno, Jamrzyno, Motarzyno, Niemczewo, Ochodza, Spole, Strzegomino.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Grzegorz Krycki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA DAŃCZAKA-GOSPODARNA GMINA

    244 (63,21%)

    Urszula Wanda Rączka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY WARKOCKIEJ

    142 (36,79%)

    Okręg 12

    Sołectwo Dobra, miejscowości: Dobra, Dobrzec, Sołectwo Gogolewo, miejscowość: Gogolewo, Sołectwo Gogolewko, miejscowości: Gogolewko, Maleniec.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Tyburczy

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA DAŃCZAKA-GOSPODARNA GMINA

    21 (9,59%)

    Beata Rozalia Sowińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY WARKOCKIEJ

    111 (50,68%)

    Tadeusz Adam Auguścik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    87 (39,73%)

    Okręg 13

    Sołectwo Kotowo, miejscowość: Kotowo, Sołectwo Niepoględzie, miejscowości: Grabówko, Niepoględzie.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rafał Kazimierz Knitter

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA DAŃCZAKA-GOSPODARNA GMINA

    100 (53,76%)

    Małgorzata Cyra

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY WARKOCKIEJ

    86 (46,24%)

    Okręg 14

    Sołectwo Budowo, miejscowości: Budowo, Budówko.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mateusz Kołacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA DAŃCZAKA-GOSPODARNA GMINA

    163 (52,58%)

    Danuta Grażyna Hańczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY WARKOCKIEJ

    77 (24,84%)

    Sylwia Monika Kontny-Białogłowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDOWO

    70 (22,58%)

    Okręg 15

    Sołectwo Jawory, miejscowość: Jawory, Sołectwo Gałęzów, miejscowość: Gałęzów.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Ryszard Bartosiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA DAŃCZAKA-GOSPODARNA GMINA

    43 (32,33%)

    Marian Wojciech Batóg

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY WARKOCKIEJ

    90 (67,67%)