Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Armii Krajowej numery parzyste od 2 do 10, Bałtycką, Brzozową, Bolesława Chrobrego, Czechosłowacką, Energetyków, Flisaczą, Garbarską, Generała Andersa, Grunwaldzką, Kościelną, Tadeusza Kościuszki, Bolesława Krzywoustego, Łączną, Władysława Łokietka, Łużycką, 1 Maja, Mieszka I, Nadodrzańską, Niepodległości, Parkową, Piastów, Pionierów, Podgórną, Policyjną, Ks. Jerzego Popiełuszki, Adama Rapackiego, Słowiańską, Sportową, Sprzymierzonych, Szczecińską, Targową, Topolową, Wierzbową, Wincentego Witosa, Wodnika, Żołnierzy Wyklętych.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Robert Krystian Rzechółka
25
(0,61%)
-
1
Rafał Józef Guga
670
(16,35%)
-
3
Bogdan Jacek Warda
125
(3,05%)
-
2
Jolanta Bożena Witowska
359
(8,76%)
-
4
Barbara Szulc
79
(1,93%)
-
5
Marek Zenon Sanecki
169
(4,12%)
-
6
Alicja Anna Przepiórka
64
(1,56%)
-
8
Robert Rawdanowicz
41
(1,00%)
-
9
Urszula Maria Kwietniewska-Łacny
132
(3,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRYFIŃSKI BLOK SAMORZĄDOWY
-
2
Józef Romuald Lewandowski
55
(1,34%)
-
1
Leszek Jackiewicz
44
(1,07%)
-
3
Anna Elżbieta Lisiecka
8
(0,20%)
-
6
Krzysztof Zygmunt Rybicki
10
(0,24%)
-
8
Mirosław Jan Koperski
2
(0,05%)
-
9
Wioletta Elżbieta Adamczyk
22
(0,54%)
-
5
Stanisława Wieczorek
10
(0,24%)
-
7
Józefa Różak
0
(0,00%)
-
4
Henryk Janaszkiewicz
17
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA
-
2
Roland Robert Adamiak
152
(3,71%)
-
3
Zbigniew Kozakiewicz
187
(4,56%)
-
1
Mieczysław Edward Sawaryn
473
(11,55%)
-
4
Janusz Stanisław Skrzypiński
90
(2,20%)
-
9
Krzysztof Stanisław Hładki
148
(3,61%)
-
7
Edyta Monika Kasprzyk
71
(1,73%)
-
5
Ewa Elżbieta De La Torre
91
(2,22%)
-
8
Monika Agnieszka Waniewska
50
(1,22%)
-
6
Zofia Rudyńska
33
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Piotr Romanicz
615
(15,01%)
-
2
Wanda Hołub
106
(2,59%)
-
3
Andrzej Piotr Adamek
57
(1,39%)
-
4
Wiliam Boś
26
(0,63%)
-
5
Lilianna Maria Adamski
7
(0,17%)
-
6
Krystian Andrzej Szyszka
12
(0,29%)
-
9
Tadeusz Szot
55
(1,34%)
-
7
Halina Szczepańska
62
(1,51%)
-
8
Anna Maria Sobczak
30
(0,73%)
Okręg 2
Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Armii Krajowej nr parzyste od 12 do końca i numery nieparzyste, Artyleryjską, Adama Asnyka, Fabryczną, Aleksandra Fredry, Jarosława Iwaszkiewicza, Jana Pawła II, Jesienną, Jana Kochanowskiego, Kolejową, Hugo Kołłątaja, Marii Konopnickiej, Zygmunta Krasińskiego, Krótką, Kujawską, Kwiatową, Lechicką, Letnią, Bolesława Limanowskiego, 11 Listopada, 9 Maja, Mazowiecką, Mazurską, Adama Mickiewicza, Czesława Miłosza, Ogrodową, Okrężną, Opolską, Orląt Lwowskich, Elizy Orzeszkowej, Podlaską, Pogodną, Pomorską, Bolesława Prusa, Przytulną, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, Rybacką, Henryka Sienkiewicza, Słoneczną, Juliusza Słowackiego, Stanisława Staszica, Śląską, Wiosenną, Wodną, Wojska Polskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Zielną, Stefana Żeromskiego.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Anna Janina Pęciak
42
(0,93%)
-
2
Magdalena Iwona Pieczyńska
257
(5,69%)
-
3
Maciej Sylwester Puzik
188
(4,16%)
-
5
Zdzisław Szczepkowski
106
(2,35%)
-
6
Ałła Zajączkowska
31
(0,69%)
-
8
Małgorzata Maria Król
90
(1,99%)
-
7
Dariusz Stanisław Ulanowski
85
(1,88%)
-
9
Łukasz Martyniak
120
(2,66%)
-
1
Andrzej Urbański
778
(17,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRYFIŃSKI BLOK SAMORZĄDOWY
-
2
Wiesława Maria Langowska
29
(0,64%)
-
1
Jacek Kawka
242
(5,36%)
-
4
Józef Waldemar Gralewicz
12
(0,27%)
-
6
Roman Bara
35
(0,77%)
-
8
Eugeniusz Marczak
6
(0,13%)
-
5
Łukasz Ryszard Krawczyk
6
(0,13%)
-
9
Anna Krystyna Koperska
13
(0,29%)
-
3
Anna Kowalska
9
(0,20%)
-
7
Marianna Marzena Bzdęga
18
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA
-
2
Piotr Zwoliński
316
(6,99%)
-
5
Edyta Jadwiga Molasy-Malinowska
153
(3,39%)
-
1
Marcin Para
301
(6,66%)
-
3
Łukasz Adam Kamiński
208
(4,60%)
-
4
Marcin Pazik
383
(8,48%)
-
6
Justyna Monika Kadłubek
43
(0,95%)
-
7
Wioletta Gruber
40
(0,89%)
-
8
Roksana Joanna Grabowska
25
(0,55%)
-
9
Mateusz Wiesław Kostka
120
(2,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Aleksandra Sujecka
50
(1,11%)
-
2
Bogusław Urbański
146
(3,23%)
-
3
Jolanta Ewa Karaczun
82
(1,81%)
-
5
Robert Trochimiak
19
(0,42%)
-
6
Piotr Andrzej Hołub
50
(1,11%)
-
8
Sara Anna Boś
41
(0,91%)
-
7
Robert Artur Adameczek
30
(0,66%)
-
9
Lilia Maria Kuźniewska
73
(1,62%)
-
1
Robert Jonasik
372
(8,23%)
Okręg 3
Sołectwo Bartkowo obejmujące miejscowość: Bartkowo, Sołectwo Borzym obejmujące miejscowość: Borzym, Sołectwo Czepino obejmujące miejscowości: Czepino, Nowe Brynki, Sołectwo Daleszewo obejmujące miejscowości: Daleszewo, Łubnica, Sołectwo Dołgie obejmujące miejscowość: Dołgie, Sołectwo Drzenin obejmujące miejscowość: Drzenin, Sołectwo Gardno obejmujące miejscowość: Gardno, Sołectwo Chlebowo obejmujące miejscowość: Chlebowo, Sołectwo Chwarstnica obejmujące miejscowości: Chwarstnica, Osuch, Sołectwo Krajnik obejmujące miejscowość: Krajnik, Sołectwo Krzypnica obejmujące miejscowości: Krzypnica, Pastuszka, Sołectwo Mielenko Gryfińskie obejmujące miejscowość: Mielenko Gryfińskie, Sołectwo Nowe Czarnowo obejmujące miejscowość: Nowe Czarnowo, Sołectwo Parsówek obejmujące miejscowość: Parsówek, Sołectwo Pniewo obejmujące miejscowość: Pniewo, Sołectwo Radziszewo obejmujące miejscowość: Radziszewo, Sołectwo Sobiemyśl obejmujące miejscowość: Sobiemyśl, Sołectwo Sobieradz obejmujące miejscowość: Sobieradz, Sołectwo Stare Brynki obejmujące miejscowości: Raczki, Stare Brynki, Sołectwo Steklinko obejmujące miejscowość: Steklinko, Sołectwo Steklno obejmujące miejscowości: Ciosna, Gajki, Steklno, Śremsko, Sołectwo Wełtyń obejmujące miejscowość: Wełtyń, Sołectwo Wirów obejmujące miejscowości: Wirów, Wirówek, Sołectwo Włodkowice obejmujące miejscowości: Włodkowice, Zaborze, Sołectwo Wysoka Gryfińska obejmujące miejscowość: Wysoka Gryfińska, Sołectwo Żabnica obejmujące miejscowości: Dębce, Żabnica, Sołectwo Żórawie obejmujące miejscowości: Szczawno, Żórawie, Sołectwo Żórawki obejmujące miejscowość: Żórawki.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
9
Agnieszka Elżbieta Walsh
81
(2,13%)
-
8
Sebastian Damian Miesiąc
72
(1,90%)
-
6
Katarzyna Gęślowska
27
(0,71%)
-
1
Jerzy Szczepan Piasecki
267
(7,03%)
-
5
Tomasz Łukaszewicz
92
(2,42%)
-
2
Małgorzata Beata Wisińska
246
(6,48%)
-
3
Roman Krzak
139
(3,66%)
-
4
Barbara Karwacka
30
(0,79%)
-
7
Robert Piotr Końca
49
(1,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRYFIŃSKI BLOK SAMORZĄDOWY
-
1
Jarosław Jan Kardasz
113
(2,98%)
-
2
Stanisław Różański
108
(2,84%)
-
3
Halina Stelmach
14
(0,37%)
-
8
Hubert Paweł Adamczyk
17
(0,45%)
-
7
Krystyna Maria Jackiewicz
8
(0,21%)
-
4
Paweł Jóźwiak
42
(1,11%)
-
5
Marlena Małgorzata Parzych
19
(0,50%)
-
9
Justyna Kawka
35
(0,92%)
-
6
Dariusz Jarosław Chyski
25
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA
-
2
Tomasz Namieciński
235
(6,19%)
-
5
Leszek Jaremczuk
156
(4,11%)
-
1
Elżbieta Bożena Kasprzyk
350
(9,22%)
-
4
Małgorzata Rubczak
200
(5,27%)
-
6
Tomasz Marek Lisowski
32
(0,84%)
-
3
Zenon Józef Trzepacz
323
(8,50%)
-
7
Monika Kwok
54
(1,42%)
-
8
Ewa Kawka
55
(1,45%)
-
9
Zdzisław Jerzy Kmieciak
193
(5,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Władysław Adam Sobczak
232
(6,11%)
-
6
Katarzyna Anna Jonasik
24
(0,63%)
-
4
Roman Adam Polański
170
(4,48%)
-
7
Anna Dorota Polak
46
(1,21%)
-
5
Daniel Kardasz
75
(1,97%)
-
9
Jolanta Wiza
14
(0,37%)
-
2
Leszek Marek Łozowiecki
127
(3,34%)
-
8
Stanisław Brambor
93
(2,45%)
-
3
Lidia Irena Misiewicz
35
(0,92%)