Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Borki, Antoniów, Majdanki, Leszczyny, Huta. Aleksandrów
Pokaż więcej
Jerzy Gnat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
173
(60,07%)
Maria Teresa Mosiołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DEMOKRACJA GMINY CHLEWISKA
115
(39,93%)
Okręg 2
Część sołectwa Budki: Budki Drugie, Budki Trzecie
Pokaż więcej
Halina Winiarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
63
(31,34%)
Klaudia Janik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(11,44%)
Grzegorz Czaja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DEMOKRACJA GMINY CHLEWISKA
115
(57,21%)
Okręg 3
cześć sołectwa Budki: Budki Pierwsze.
Pokaż więcej
Dorota Danuta Przygodzka-Czubak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
72
(57,14%)
Aniela Marzena Podsiebierska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(42,86%)
Okręg 4
Sołectwo Pawłów od nr 98 do końca.
Pokaż więcej
Mariusz Sokołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
155
(61,51%)
Artur Sławomir Gałązka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DEMOKRACJA GMINY CHLEWISKA
97
(38,49%)
Okręg 5
Sołectwa: Stanisławów, Koszorów, Pawłów od nr 1 do 97.
Pokaż więcej
Józef Jan Sroczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
117
(48,95%)
Stanisław Józef Erbel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(26,78%)
Jan Sadza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DEMOKRACJA GMINY CHLEWISKA
58
(24,27%)
Okręg 6
Sołectwa: Ostałówek, Krawara.
Pokaż więcej
Sylwester Jarosław Osobiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwa: Zawonia, Sulistrowice, Ostałów.
Pokaż więcej
Edward Regulski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
15
(4,66%)
Marian Wiesław Bębenek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
205
(63,66%)
Anna Tkaczyk-Wabik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(23,29%)
Aneta Katarzyna Sadownik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DEMOKRACJA GMINY CHLEWISKA
27
(8,39%)
Okręg 8
Sołectwo Broniów, Cukrówka.
Pokaż więcej
Bogdan Rogala
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(8,81%)
Emilia Witaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
119
(45,59%)
Andrzej Stanisław Salamaga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(26,05%)
Konrad Dariusz Dróżdż
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
51
(19,54%)
Okręg 9
Sołectwo Zaława.
Pokaż więcej
Ryszard Leon Goździk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAŁAWA
137
(77,40%)
Albert Florczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(22,60%)
Okręg 10
Sołectwo Stefanków, Nadolna
Pokaż więcej
Roman Wojciech Przygodzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
74
(57,36%)
Roman Janusz Tomczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(27,91%)
Barbara Młodawska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DEMOKRACJA GMINY CHLEWISKA
19
(14,73%)
Okręg 11
Sołectwa: Skłoby.
Pokaż więcej
Stanisław Marian Zasowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
87
(36,25%)
Zbigniew Henryk Sykuła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
139
(57,92%)
Zygmunt Gruszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DEMOKRACJA GMINY CHLEWISKA
14
(5,83%)
Okręg 12
Sołectwo Wola Zagrodnia.
Pokaż więcej
Józef Gorlicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
75
(50,68%)
Mariusz Piotr Kaprzyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(49,32%)
Okręg 13
Sołectwa: Chlewiska ulice: Szkolna, Leśna, Klonowa, Dobrzańskiego, Źródlana, Czterdziestolecia, Partyzantów, Wiśniowa, Sadowa, Szeroka, Południowa, Zielona, Nowiny, Brzozowa, Nowińska, Wspólna.
Pokaż więcej
Beata Anna Olszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
133
(67,86%)
Katarzyna Krupa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(32,14%)
Okręg 14
Sołectwo Chlewiska ulice: Czachowskiego, Ogrodowa, Wiatraczna, Północna, Dworska
Pokaż więcej
Aleksandra Prus-Chylicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
70
(34,83%)
Martyna Anna Waga-Woźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(31,34%)
Robert Stanisław Gałązka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DEMOKRACJA GMINY CHLEWISKA
68
(33,83%)
Okręg 15
Sołectwo Chlewiska ulice: Fabryczna, Żwirowa, Nowa, Krótka, Lipowa, Staromłyńska, Słoneczna, Kościelna, Spółdzielcza, Słowackiego, Cmentarna
Pokaż więcej
Stanisław Andrzej Dziwirek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
84
(47,19%)
Katarzyna Barbara Magiera
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(28,09%)
Zbigniew Żurowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DEMOKRACJA GMINY CHLEWISKA
44
(24,72%)