Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
od ulicy Radzymińskiej – południową granicą dzielnicy Targówek; wschodnią granicą dzielnicy Targówek do Trasy Toruńskiej; północną granicą dzielnicy Targówek do ulicy Głębockiej; ulicą Głębocką (bez ulicy Głębockiej) do ulicy Malborskiej; ulicą Malborską (bez ulicy Malborskiej) do ulicy Przy Grodzisku (bez ulicy Przy Grodzisku); ulica Przy Grodzisku do ulicy Kondratowicza; ulicą Kondratowicza (bez ulicy Kondratowicza) do Kanału Bródnowskiego, od ulicy Kondratowicza wzdłuż kanału Bródnowskiego (bez Kanału Bródnowskiego) do ulicy Drewnowskiego; wzdłuż ulicy Drewnowskiego (z ulicą Drewnowskiego) do ulicy Gilarskiej; wzdłuż ulicy Gilarskiej (z ulicą Gilarską) do ulicy Matki Teresy z Kalkuty; od ulicy Matki Teresy z Kalkuty wzdłuż muru cmentarnego ulicą Św. Wincentego (z numerem 83 i 90 włącznie) do ulicy Samarytanka; ulica Samarytanka do ulicy Korzona; ulicą Korzona (numery od 111 do 117); wzdłuż ulicy Trockiej do ulicy Radzymińskiej (bez ulicy Trockiej); od ulicy Radzymińskiej wzdłuż ulicy Bieżuńskiej (bez ulicy Bieżuńskiej) do linii kolejowej; wzdłuż linii kolejowej do ulicy Naczelnikowskiej (z ulicą Naczelnikowską) do południowej granicy dzielnicy Targówek
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Hanna Maria Sobótka
406
(3,18%)
-
2
Katarzyna Teresa Górska-Manczenko
2 224
(17,45%)
-
1
Justyna Katarzyna Rucyk
1 346
(10,56%)
-
5
Mateusz Wyszogrodzki
179
(1,40%)
-
3
Jędrzej Kunowski
744
(5,84%)
-
7
Dorota Anna Kozielska
414
(3,25%)
-
6
Norbert Krzysztof Zieliński
226
(1,77%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Dariusz Jan Pasztaleniec
13
(0,10%)
-
1
Zbigniew Michał Poczesny
873
(6,85%)
-
2
Katarzyna Paulina Niedźwiecka
76
(0,60%)
-
6
Bogdan Mieczysław Bucholc
22
(0,17%)
-
5
Jerzy Maciej Hanusz
11
(0,09%)
-
7
Honorata Kalinowska
51
(0,40%)
-
4
Patrycja Hanna Molska
45
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
4
Mariusz Kacper Michałowski
24
(0,19%)
-
1
Dorota Ewa Monkiewicz
253
(1,98%)
-
2
Igor Andrzej Zając
56
(0,44%)
-
5
Renata Katarzyna Paradzińska
18
(0,14%)
-
3
Beata Joanna Szeliga
38
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marcin Skłodowski
1 770
(13,88%)
-
2
Łukasz Lewandowski
908
(7,12%)
-
3
Jolanta Wasikowska
262
(2,06%)
-
4
Elżbieta Bożenna Nowakowska
200
(1,57%)
-
5
Maciej Mikołaj Danko
267
(2,09%)
-
6
Tomasz Kuthan
43
(0,34%)
-
7
Agnieszka Maria Korpowska
376
(2,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Zdzisław Oracz
47
(0,37%)
-
2
Janusz Witold Wiszniowski
43
(0,34%)
-
7
Marcin Jarosław Mężyk
63
(0,49%)
-
1
Zbigniew Jerzy Sagański
251
(1,97%)
-
3
Agnieszka Anna Jędrzejewska
105
(0,82%)
-
6
Aleksandra Modzelewska
73
(0,57%)
-
5
Anna Aleksandra Zembrowska
48
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MIESZKAŃCY BRÓDNA-TARGÓWKA-ZACISZA"
-
3
Teresa Sałajczyk
102
(0,80%)
-
4
Wiesław Tadeusz Trębicki
107
(0,84%)
-
2
Hubert Tomasz Sawicki
188
(1,47%)
-
5
Urszula Welik
109
(0,86%)
-
6
Radosław Adam Dzikliński
82
(0,64%)
-
1
Agnieszka Ewa Godlewska
685
(5,37%)
Okręg 2
od linii kolejowej ulicą Naczelnikowską; wzdłuż ulicy Plantowej (z ulicą Plantową) do Ronda Żaba; od Ronda Żaba wzdłuż ulicy Odrowąża do ulicy Rzeszowskiej (bez ulicy Odrowąża); wzdłuż ulicy Rzeszowskiej (z ulicą Rzeszowską do ulicy św. Wincentego; ulicą św. Wincentego do ulicy Samarytanka; ulica Samarytanka (bez ulicy Samarytanka) do ulicy Korzona; ulicą Korzona (bez numerów od 111 do 117); wzdłuż ulicy Trockiej (z ulicą Trocką) do ulicy Radzymińskiej; ulicą Bieżuńską do linii kolejowej; wzdłuż linii kolejowej do granicy dzielnicy Targówek.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Joanna Agnieszka Wojszcz
534
(4,52%)
-
2
Witold Harasim
831
(7,04%)
-
1
Bartosz Sławomir Szajkowski
1 200
(10,17%)
-
4
Tadeusz Stefan Kowalczyk
128
(1,08%)
-
7
Joanna Kiljańczyk
1 010
(8,56%)
-
5
Sylwia Barbara Juchnowicz
269
(2,28%)
-
6
Grażyna Strzelczak-Batkowska
440
(3,73%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Alicja Janina Jankowska
80
(0,68%)
-
1
Monika Rutkowska
397
(3,36%)
-
3
Michał Sztompke
143
(1,21%)
-
4
Katarzyna Agnieszka Radomska
74
(0,63%)
-
6
Aleksander Franciszek Załęski
27
(0,23%)
-
5
Lech Rutkowski
94
(0,80%)
-
7
Urszula Elżbieta Budaszewska
131
(1,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
3
Brajan Henryk Szeliga
33
(0,28%)
-
1
Tomasz Dominik Rutkowski
148
(1,25%)
-
2
Joanna Teresa Belka
60
(0,51%)
-
4
Dorota Natalia Kryszkowska
57
(0,48%)
-
5
Jakub Polański
26
(0,22%)
-
6
Iga Helena Łukaszewicz
35
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Paweł Duszyński
142
(1,20%)
-
3
Andrzej Jerzy Grabowski
679
(5,75%)
-
4
Andrzej Marcin Bukowski
171
(1,45%)
-
7
Izabela Joanna Czartoryska-Plutecka
363
(3,07%)
-
1
Marta Borczyńska
1 323
(11,21%)
-
6
Zygmunt Kazimierz Piechociński
173
(1,47%)
-
2
Beata Katarzyna Kacperska
402
(3,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Marta Sikorska
166
(1,41%)
-
5
Monika Śliwińska
56
(0,47%)
-
7
Krzysztof Dominik Rymski
51
(0,43%)
-
1
Artur Jacek Lewandowski
274
(2,32%)
-
6
Tomasz Bukowski
29
(0,25%)
-
3
Marian Janusz Kiełbasa
102
(0,86%)
-
4
Malwina Anna Wesserling
62
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MIESZKAŃCY BRÓDNA-TARGÓWKA-ZACISZA"
-
1
Małgorzata Izabela Kwiatkowska
593
(5,02%)
-
3
Dominika Anna Świerczewska
234
(1,98%)
-
7
Kamil Jan Maciejczuk
391
(3,31%)
-
2
Karol Paweł Ślusarski
265
(2,24%)
-
4
Lidia Ewa Witke
370
(3,13%)
-
6
Michał Grzegorz Piechocki
89
(0,75%)
-
5
Marek Sławomir Ruciński
153
(1,30%)
Okręg 3
od Ronda Żaba wzdłuż zachodniej granicy dzielnicy Targówek do Trasy Toruńskiej; Trasą Toruńską do ulicy Rembielińskiej; ulicą Rembielińską do ulicy Suwalskiej (z ulicą Rembielińską) i (z ulicą Suwalską nr 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 15); ulicą Rembielińską do ulicy Poborzańskiej (z ulicą Rembielińską); ulicą Rembielińską do ulicy Budowlanej (bez ulicy Rembielińskiej); ulicą Budowlaną do ulicy Odrowąża (z ulicą Budowlaną); ulicą Odrowąża do Ronda Żaba (z ulicą Odrowąża).
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Katarzyna Kalinowska
425
(3,98%)
-
2
Jolanta Miśkiewicz
1 173
(10,98%)
-
1
Krzysztof Marcin Miszewski
1 266
(11,85%)
-
4
Lilianna Irena Lach
273
(2,56%)
-
7
Marcin Sawicki
345
(3,23%)
-
5
Jarosław Adam Furmaniuk
291
(2,72%)
-
6
Hanna Woronka
180
(1,68%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Sławomir Robert Wachnik
61
(0,57%)
-
1
Irena Anna Chmiel
174
(1,63%)
-
3
Jadwiga Marianna Lubowicka
35
(0,33%)
-
4
Wiesław Andrzej Roicki
19
(0,18%)
-
5
Krzysztof Tomaszewski
66
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
1
Bogdan Marek Dudziński
131
(1,23%)
-
2
Monika Gałązka
112
(1,05%)
-
4
Sylwia Borowska-Monkiewicz
46
(0,43%)
-
3
Adrian Marek Szeliga
29
(0,27%)
-
5
Daniel Adam Ogrodniczuk
19
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Grzegorz Piotr Golec
861
(8,06%)
-
1
Marek Andrzej Waszczak
1 771
(16,58%)
-
4
Maria Jolanta Mickiewicz-Gawędzka
147
(1,38%)
-
3
Dorota Halina Wadecka
272
(2,55%)
-
5
Sabina Jasiota
88
(0,82%)
-
6
Grzegorz Józef Wolny
233
(2,18%)
-
7
Patrycjusz Pachocki
133
(1,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Marta Matyszczuk
59
(0,55%)
-
4
Piotr Janusz Walkiewicz
30
(0,28%)
-
6
Monika Postek
75
(0,70%)
-
1
Anna Elżbieta Sęk
301
(2,82%)
-
2
Bartosz Rafał Wieczorek
251
(2,35%)
-
5
Grzegorz Maciej Galas
25
(0,23%)
-
7
Przemysław Piotr Rawicz
43
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MIESZKAŃCY BRÓDNA-TARGÓWKA-ZACISZA"
-
5
Agnieszka Beata Machnik
165
(1,54%)
-
7
Katarzyna Anna Marciniak
159
(1,49%)
-
6
Marzena Jadwiga Kujawa
126
(1,18%)
-
1
Bożena Winter
767
(7,18%)
-
4
Marcin Smoliński
227
(2,12%)
-
2
Marek Jan Bieżański
122
(1,14%)
-
3
Jarosław Paweł Skwara
184
(1,72%)
Okręg 4
od ulicy Budowlanej ulicą Rembielińską do ulicy Poborzańskiej (z ulicą Rembielińską); ulicą Rembielińską do ulicy Kondratowicza (z ulicą Rembielińską strona parzysta); ulicą Kondratowicza do Kanału Bródnowskiego (z ulicą Kondratowicza strona parzysta); wzdłuż Kanału Bródnowskiego (z kanałem); ulicą Drewnowskiego (bez ulicy Drewnowskiego) do ulicy Gilarskiej; ulicą Gilarską do ulicy Matki Teresy z Kalkuty; ulicą Matki Teresy z Kalkuty wzdłuż muru cmentarnego do ulicy Rembielińskiej oraz: ulica Kondratowicza nr 41, 43, 45; ulice Malborska (cała); ulica Krasiczyńska (cała); ulica Tokarza (cała).
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Michał Aleksander Jamiński
1 521
(12,82%)
-
5
Krystyna Tomkowicz
305
(2,57%)
-
3
Aneta Wyczółkowska
1 234
(10,40%)
-
6
Sebastian Ludowit Stranianek
81
(0,68%)
-
2
Marcin Zadrożny
497
(4,19%)
-
4
Zbigniew Mirosław Lewandowski
315
(2,65%)
-
7
Renata Monika Michałowska
541
(4,56%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Tadeusz Jaworski
221
(1,86%)
-
2
Aleksandra Danuta Cieślak
141
(1,19%)
-
5
Artur Jaskulski
107
(0,90%)
-
3
Teresa Jolanta Palkie
39
(0,33%)
-
4
Józef Marian Wojda
62
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
6
Monika Emilia Sadkowska
76
(0,64%)
-
4
Monika Elżbieta Dudzińska
56
(0,47%)
-
1
Waldemar Marian Wasilewski
163
(1,37%)
-
2
Julia Matea Petelska-Althamer
194
(1,63%)
-
3
Cezary Andrzej Lamparski
24
(0,20%)
-
5
Lech Kowalczyk
19
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Krystyna Macierewicz
236
(1,99%)
-
1
Janusz Tadeusz Marczyk
1 144
(9,64%)
-
4
Andrzej Szymański
242
(2,04%)
-
3
Teresa Padzik
425
(3,58%)
-
2
Andrzej Dąbrowski
879
(7,41%)
-
6
Michał Krzysztof Kawecki
270
(2,28%)
-
7
Jadwiga Marianna Łosiewicz
274
(2,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Hubert Zbigniew Zembrowski
280
(2,36%)
-
3
Adam Jaworowski
76
(0,64%)
-
4
Adam Postek
49
(0,41%)
-
6
Grażyna Danuta Twardowska
74
(0,62%)
-
2
Patrycja Halina Staniszewska-Pobikrowska
91
(0,77%)
-
5
Witold Wincenty Gajewski
34
(0,29%)
-
7
Aleksandra Anna Drogosiewicz
74
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MIESZKAŃCY BRÓDNA-TARGÓWKA-ZACISZA"
-
1
Jerzy Żarnecki
465
(3,92%)
-
5
Aleksandra Marta Smolińska
408
(3,44%)
-
2
Radosław Maciej Matczuk
93
(0,78%)
-
7
Mariusz Piotr Antoniewicz
374
(3,15%)
-
3
Krzysztof Jan Lewandowski
191
(1,61%)
-
4
Beata Czekaj
457
(3,85%)
-
6
Marta Kuzyka
135
(1,14%)
Okręg 5
od ulicy Rembielińskiej wzdłuż Trasy Toruńskiej do ulicy Głębockiej; ulicą Głębocką do ulicy Przy Grodzisku; ulicą przy Grodzisku do ulicy L. Kondratowicza (strona nieparzysta); ulicą Kondratowicza do ulicy Malborskiej; ulicą Malborską (bez ulicy Malborskiej) do ul. Kowalskiego; ulicą Kowalskiego do ulicy Tokarza; ulicą Tokarza (bez ulicy Tokarza) do ulicy Krasiczyńskiej; ulicą Krasiczyńską (bez ulicy Krasiczyńskiej) do ulicy Kondratowicza; ulicą Kondratowicza strona nieparzysta oprócz numerów 41, 43, 45) do ulicy Rembielińskiej strona parzysta; ulicą Rembielińską do Trasy Toruńskiej (z ulicą Rembielińską strona parzysta) z wyłączeniem ulicy Suwalskiej nr 6, 8, 9, 10, 15)
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Joanna Mroczek
3 147
(25,70%)
-
3
Christine Maria Przybyła-Kowalska
310
(2,53%)
-
2
Wojciech Perkowski
245
(2,00%)
-
6
Paweł Bilski
175
(1,43%)
-
7
Jadwiga Ciastek
442
(3,61%)
-
4
Tomasz Oprus
92
(0,75%)
-
5
Bożena Barbara Ołdak
234
(1,91%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Maria Katarzyna Kacprzak
79
(0,65%)
-
1
Leszek Szulakowski
147
(1,20%)
-
2
Marta Beata Bigos
83
(0,68%)
-
4
Bartłomiej Bełc
8
(0,07%)
-
5
Joanna Kornet
54
(0,44%)
-
6
Mariusz Kozakiewicz
91
(0,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
4
Elżbieta Ewelina Kołeczek
38
(0,31%)
-
1
Tomasz Belka
178
(1,45%)
-
2
Cezary Adam Mędrzycki
39
(0,32%)
-
3
Urszula Anna Wasilewska
89
(0,73%)
-
5
Danuta Bożena Sawczuk
46
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Edyta Sosnowska
1 509
(12,33%)
-
2
Cezary Wąsik
1 057
(8,63%)
-
6
Klaudyna Monika Czarnecka
126
(1,03%)
-
5
Sławomir Janusz Kulma
129
(1,05%)
-
7
Mariusz Andrzej Rzepniak
80
(0,65%)
-
3
Tomasz Cichocki
787
(6,43%)
-
4
Jadwiga Kot
159
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Krystyna Celina Cierpucha
59
(0,48%)
-
6
Artur Maksymilian Jankowski
38
(0,31%)
-
5
Aurelia Emilia Ochędalska
32
(0,26%)
-
1
Tomasz Paweł Szynkiewicz
340
(2,78%)
-
3
Kinga Marta Woźniczko
98
(0,80%)
-
7
Marcin Krasnodębski
288
(2,35%)
-
4
Krzysztof Marian Bielski
58
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MIESZKAŃCY BRÓDNA-TARGÓWKA-ZACISZA"
-
1
Jacek Duczman
920
(7,51%)
-
3
Dariusz Bogdan Andrzejkiewicz
104
(0,85%)
-
4
Zofia Teresa Baryczka
145
(1,18%)
-
7
Marek Krzysztof Szczepański
138
(1,13%)
-
2
Jacek Dariusz Wojciechowski
253
(2,07%)
-
5
Małgorzata Ewa Pietruszka
213
(1,74%)
-
6
Anna Michalik
213
(1,74%)