Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatImielińska od nr 1 do nr 37 nieparzyste i od nr 2 do nr 58 parzyste, Jana Heweliusza, Modrzewiowa, Satelicka od nr 1 do nr 11 nieparzyste i od nr 2 do nr 22a parzyste, Sosnowa, Turystyczna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Kamienna, Ks. Ignacego Rembowskiego, Na Sarganach, Wyzwolenia, Zygmunta Wróblewskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Józefa Poniatowskiego, Marka, Nowozachęty, Przemysłowa, Rzemieślnicza, Skalna, Skotnica, Spokojna, Stanisława Broszkiewicza, Wodna, Wojciecha Sapety, Zachęty
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Jastrzębia, Krucza, Maratońska, Orla, Piotra Ściegiennego, Satelicka od nr 13 do nr 35 nieparzyste i od nr 24 do nr 38 parzyste, Słoneczna, Sokola
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Imielińska od nr 39 do nr 123 nieparzyste i od nr 60 do nr 134 parzyste, Karola Olszewskiego, Kordiana, Kowalska, Nowa, Pokoju, Tadeusza Rejtana, Wąska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Bartnicza, Bursztynowa, Jerzego Szaniawskiego, Koralowa, Polna, Szafirowa, Wandy
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Cicha, Imielińska od nr 125 do nr 189a nieparzyste i od nr 136 do nr 204 parzyste, Jacka Malczewskiego, Łąkowa, Perłowa, Władysława Sikorskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Augustyna Kordeckiego, Grzybowa, Karolinki, Lawendowa, Liliowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Józefa Hallera, Juliana Niemcewicza, Pawła Pośpiecha, Piotra Skargi, Szczepana Malornego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Apteczna, Bluszczowa, Floriana, Jana Brzozy, Marii Dąbrowskiej, Świętego Brata Alberta od nr 1 do nr 45 nieparzyste i od nr 2 do nr 32c parzyste, Złocista
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Janusza Kusocińskiego, Ksawerego Dunikowskiego, Rubinowa, Stefana Kuczyńskiego, Zacisze
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Akacjowa, Biskupa Stanisława Adamskiego, Tadeusza Banachiewicza
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Grabowa, Klonowa, Leśna, Lipowa, Podmiejska, Świętego Brata Alberta od nr 45a do nr 107 nieparzyste i od nr 34 do nr 112 parzyste, Wierzbowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Jana Baranowicza, Kolejowa, Michała Drzymały
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Dobra, Francuska, Karola Miarki, Krótka, Miła, Urocza, Wiosenna, Żeńców
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów