Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Myszyniec

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Myszyniec – ulice: Sportowa, Dzieci Polskich, Plac Wolności, Henryka Sienkiewicza, Modra, Nadrzeczna, Dr. Stanisława Pawłowskiego, Plac Kardynała Wyszyńskiego, Mazurska, Zygmunta Padlewskiego, Adama Chętnika, Kurpiowska, Pl. Konstantego Rynarzewskiego, Zawiszy Czarnego.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ABRAMCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Lucyna Maria Zalewska
      260 (67,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KURPIK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Sławomir Świtaj
      128 (32,99%)

    Okręg 2

    Miasto Myszyniec – ulice: Most Kopański, Świerkowa, Lipowa, Macieja Kikuły, Modrzewiowa, Dębowa, Sosnowa, Poległych, Jagodowa, Obwodowa, Akacjowa, Brata Zeno, Bursztynowa, Rubinowa, Tęczowa, Wesoła, Bartna, Baśniowa, Perłowa, Gen. Józefa Bema, Leśna, Cicha, Browary, Kasztanowa, Bukowa, Krótka.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ABRAMCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Marek Trzciński
      214 (52,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KURPIK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Kazimierz Murzyn
      195 (47,68%)

    Okręg 3

    Miasto Myszyniec – ulice: Władysława Reymonta, Św. Franciszka, Przemysłowa, Słoneczna, Łączności, 23 Stycznia, Kazimierza Stefanowicza, Wincentego Witosa, Ogrodowa, Prosta. Zawodzie.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ABRAMCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Agnieszka Agata Grądzik-Wojtas
      105 (30,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KURPIK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Rafał Piotr Kłos
      157 (45,11%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Grzegorz Lis
      86 (24,71%)

    Okręg 4

    Miasto Myszyniec – ulice: Stacha Konwy, Kolejowa, Miodowa, Kadzidlańska, Targowa, Wrzosowa, Kwiatowa, Pszczela, Piaskowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ABRAMCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Danuta Urszula Michalska
      174 (59,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KURPIK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Zbigniew Cichy
      117 (40,21%)

    Okręg 5

    Sołectwo: Myszyniec Stary

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ABRAMCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Krzysztof Sławomir Świtaj
      177 (47,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KURPIK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Bogdan Marian Ropiak
      199 (52,93%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Pełty, Myszyniec – Koryta

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ABRAMCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Teresa Łachacz
      156 (64,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KURPIK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Celina Wróbel
      85 (35,27%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Białusny Lasek, Świdwiborek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ABRAMCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Bożena Elżbieta Domian
      55 (24,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ MYSZYNIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Marek Krzysztof Tański
      42 (18,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KURPIK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Robert Rydel
      130 (57,27%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Charciabałda, Zdunek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ABRAMCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Krzysztof Ścibek
      60 (36,59%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KURPIK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Wiesław Tański
      104 (63,41%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Wydmusy, Drężek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ABRAMCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Sławomir Archacki
      195 (54,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KURPIK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Stanisław Piórkowski
      164 (45,68%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Wykrot, Gadomskie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ABRAMCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Alina Władysława Jurczak
      118 (34,71%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KURPIK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Stanisław Grudziądz
      222 (65,29%)

    Okręg 11

    Sołectwo: Wolkowe I

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ABRAMCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Aneta Chrostek
      65 (28,51%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KURPIK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Tadeusz Sławomir Dąbkowski
      61 (26,75%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zofia Bałdyga
      102 (44,74%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Wolkowe II, Niedźwiedź

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ABRAMCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Krystyna Lis
      127 (49,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KURPIK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Małgorzata Elżbieta Brodzik
      131 (50,78%)

    Okręg 13

    Sołectwo: Olszyny

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ABRAMCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Mariusz Szydlik
      88 (50,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KURPIK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Emil Świder
      88 (50,00%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Krysiaki, Cięćk

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ABRAMCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Monika Jędrzejczyk
      137 (55,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ MYSZYNIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Sławomir Tobojka
      95 (38,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KURPIK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Dariusz Archacki
      15 (6,07%)

    Okręg 15

    Sołectwo: Zalesie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KURPIK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Jarosław Drężek
      117 (55,45%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paweł Ejdys
      94 (44,55%)