Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Nowy Targ: ul. Andrzeja Galicy, Bulwarowa, Cypriana Kamila Norwida, Gorczańska, Grel, Jakuba Zachemskiego, Klikuszówka, Kokoszków, Kokoszków Boczna, Kotlina, Kowaniec, Krakowska, Kwiatowa, Mikołaja Halikowskiego, Partyzantów, Przywodzie, Skotnica, Skotnica Górna, Słoneczna, Smrekowa, Starokrakowska, Szpitalna, św. Anny, Ustronie, Ustronie Górne, Willowa, Zacisze, Zielona, Zygmunta Lubertowicza; Osiedla: Buflak, Gazdy, Jana Bednarskiego, Marfiana Góra, Michała Rekuckiego, Niwa, Nowe, Oleksówki, Robów, Szuflów, Zadział
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA W MIEŚCIE
-
2
Jan Władysław Łapsa
253
(7,13%)
-
1
Jan Siaśkiewicz
139
(3,92%)
-
3
Jakub Waligórski
128
(3,61%)
-
4
Krzysztof Paweł Burnos
73
(2,06%)
-
6
Teresa Maria Król-Studencki
11
(0,31%)
-
5
Iwona Karpiel
32
(0,90%)
-
7
Simona Bianco-Siuty
4
(0,11%)
-
8
Jan Paweł Sięka
165
(4,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NOWY TARG
-
1
Michał Glonek
227
(6,40%)
-
6
Piotr Paweł Możdżeń
76
(2,14%)
-
4
Michał Piotr Krasiński
59
(1,66%)
-
2
Jolanta Maria Bakalarz
101
(2,85%)
-
3
Krzysztof Józef Batkiewicz
98
(2,76%)
-
5
Artur Piotr Kret
125
(3,52%)
-
8
Ewelina Krystyna Ślusarska
8
(0,23%)
-
7
Magdalena Regina Węgrzyn
26
(0,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOTARSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Lesław Piotr Mikołajski
187
(5,27%)
-
6
Andrzej Józef Bednarski
16
(0,45%)
-
4
Bożena Agnieszka Czubernat
31
(0,87%)
-
2
Tadeusz Janusz Kalata
114
(3,21%)
-
3
Maria Stanisława Słowakiewicz
35
(0,99%)
-
7
Paweł Bartłomiej Brzeźny
31
(0,87%)
-
8
Jan Stanisław Żelawski
41
(1,16%)
-
5
Teresa Barnowska
34
(0,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBYWATELSKI NASZE MIASTO
-
7
Gabriel Jan Szyrszeń
118
(3,33%)
-
5
Ewa Mozdyniewicz
48
(1,35%)
-
6
Małgorzata Barbara Rejczak-Leśniowska
56
(1,58%)
-
8
Zdzisław Marcin Zaręba
62
(1,75%)
-
3
Bożena Anna Groń
196
(5,52%)
-
2
Jędrzej Robert Furca
136
(3,83%)
-
1
Danuta Janina Szokalska-Stefaniak
283
(7,98%)
-
4
Grzegorz Tadeusz Luberda
490
(13,81%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Lesław Jacek Jędrysko
62
(1,75%)
-
3
Andrzej Fryźlewicz
27
(0,76%)
-
4
Barbara Maria Jałowiecka
6
(0,17%)
-
2
Małgorzata Maria Morajko
42
(1,18%)
-
5
Krzysztof Ryszard Wojtaszek
8
(0,23%)
Okręg 2
Miasto Nowy Targ: al. Mikołaja Kopernika, al. Tysiąclecia, ul. Adama Mickiewicza, Augustyna Suskiego, Bolesława Wstydliwego, Brzozowa, Ceramiczna, Długa, Harcerska, Jana III Sobieskiego, Jana Kasprowicza, Jana Kazimierza, Jana Kilińskiego, Jana Pawła II, Józefczaka, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Kościelna, Królowej Jadwigi, Krótka, Krzywa, Legionów Józefa Piłsudskiego, Lotników, Ludźmierska, Marii Pajerskiej, Nad Czerwonką, Na Równi, Nadmłynówka, Nadwodnia, Ogrodowa, Parkowa, pl. Juliusza Słowackiego, Pod Brzegiem, Polna, Po Wale, płk. Stanisława Krzystyniaka, Podtatrzańska domy od nr 1 do ul. Krakowskiej, Powstańców Śląskich, Przechodnia, Przemysłowa, Rynek, Składowa, Sokoła, Roberta Schumana, Stawiska, Studzienna, Sybiraków, Szaflarska od nr 1 do al. Tysiąclecia, Szkolna, św. Doroty, św. Katarzyny, Tadeusza Kościuszki, Targowa, Waksmundzka, Władysława Łokietka, Władysława Orkana, Wojska Polskiego bloki nr 1, 3, 8, 10, 12, 14a, Zalewowa, Zygmunta Krasińskiego; Osiedla: Bereki, Bohaterów Tobruku, Bór, Konfederacji Tatrzańskiej, Na Skarpie, Podmieścisko, Tetmajera, Topolowe
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA W MIEŚCIE
-
2
Krzysztof Mirosław Sroka
166
(3,27%)
-
8
Anna Paprocka
21
(0,41%)
-
6
Maciej Grzegorz Piekarczyk
136
(2,68%)
-
3
Stanisław Rafał Iskrzycki
127
(2,50%)
-
9
Jakub Nowak
34
(0,67%)
-
5
Jan Kobylarczyk
88
(1,74%)
-
7
Małgorzata Wojtaszek
42
(0,83%)
-
4
Agnieszka Futro
77
(1,52%)
-
10
Marek Bogusław Gruca
58
(1,14%)
-
1
Ewa Danuta Pawlikowska
291
(5,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY KORWIN
-
2
Grażyna Ewa Luzar
9
(0,18%)
-
3
Gabriel Marian Solecki
45
(0,89%)
-
5
Jarosław Fryc
17
(0,34%)
-
1
Bogusława Ewa Korwin
209
(4,12%)
-
4
Piotr Paweł Siaśkiewicz
21
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NOWY TARG
-
4
Jacek Józef Zientara
63
(1,24%)
-
5
Magdalena Anna Dyka
46
(0,91%)
-
6
Maciej Kazimierz Pajerski
48
(0,95%)
-
3
Krzysztof Jacek Jakobiszyn
131
(2,58%)
-
7
Zofia Haas
56
(1,10%)
-
1
Agata Wiktoria Michalska
361
(7,12%)
-
10
Józef Ludwik Knap
39
(0,77%)
-
9
Monika Majkowska
5
(0,10%)
-
8
Jolanta Maria Zborowska
27
(0,53%)
-
2
Andrzej Stanisław Rajski
119
(2,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOTARSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
2
Włodzimierz Tadeusz Zapiórkowski
64
(1,26%)
-
10
Marek Borowicz
26
(0,51%)
-
4
Jan Franciszek Nenko
49
(0,97%)
-
3
Danuta Katarzyna Al-Ani
53
(1,04%)
-
1
Marek Stanisław Fryźlewicz
568
(11,20%)
-
6
Halina Renata Ścisłowicz
22
(0,43%)
-
5
Ewa Florczak
41
(0,81%)
-
8
Kazimiera Anna Kriesch
6
(0,12%)
-
7
Grzegorz Jan Łaś
15
(0,30%)
-
9
Józef Pierchlak
28
(0,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBYWATELSKI NASZE MIASTO
-
10
Arkadiusz Szczepan Pysz
91
(1,79%)
-
9
Katarzyna Maria Wójcik
163
(3,21%)
-
8
Filip Marek Rzepecki
70
(1,38%)
-
6
Ewa Joanna Garbacz
137
(2,70%)
-
5
Grzegorz Paweł Grzegorczyk
109
(2,15%)
-
2
Jacenty Wojciech Rajski
287
(5,66%)
-
1
Grzegorz Tomasz Watycha
766
(15,10%)
-
3
Gabriel Marian Samolej
112
(2,21%)
-
4
Danuta Sokół
139
(2,74%)
-
7
Dorota Zofia Mroszczak
90
(1,77%)
Okręg 3
Miasto Nowy Targ: al. Solidarności, ul. gen. Władysława Sikorskiego, gen. Stanisława Maczka, Kolorowa, Ku Sudzionkom, Podhalańska, Podtatrzańska bloki nr 44, 46, 47, 47E, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, Podtatrzańska domy od ul. Krakowskiej do końca, Spokojna, Szaflarska bloki i domy od al. Tysiąclecia do końca, Wojska Polskiego bloki nr 16, 18, 20, 22, 24, 26; Osiedla Polana Szaflarska, Wincentego Witosa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA W MIEŚCIE
-
2
Andrzej Swałtek
200
(5,16%)
-
1
Paweł Liszka
557
(14,37%)
-
3
Jakub Marek Swalarz
80
(2,06%)
-
9
Agnieszka Monika Wójciak
59
(1,52%)
-
8
Piotr Michał Rayski-Pawlik
76
(1,96%)
-
4
Agnieszka Maria Paprocka-Maciaś
58
(1,50%)
-
7
Karol Jakub Wojtaszek
26
(0,67%)
-
6
Maria Agata Lasyk
25
(0,64%)
-
5
Kazimiera Ruchała
96
(2,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM NOWY TARG
-
3
Szymon Tomasz Fatla
153
(3,95%)
-
9
Jerzy Wojciech Pohrebny
119
(3,07%)
-
2
Maria Teresa Sendrowicz
86
(2,22%)
-
1
Bartłomiej Wojciech Garbacz
202
(5,21%)
-
4
Artur Adam Kułakowski
103
(2,66%)
-
6
Ewa Maria Bajer
66
(1,70%)
-
5
Aneta Larysa Knap
64
(1,65%)
-
7
Zbigniew Adam Kudela
25
(0,64%)
-
8
Paulina Małgorzata Puławska
50
(1,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOTARSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
2
Zbigniew Stefan Wypych
57
(1,47%)
-
3
Urszula Elżbieta Rzeczkowska
58
(1,50%)
-
1
Piotr Władysław Jarząbek
174
(4,49%)
-
6
Jakub Wojciech Kowalewski
7
(0,18%)
-
5
Helena Maria Poręba
54
(1,39%)
-
4
Dawid Urbański
29
(0,75%)
-
7
Jadwiga Batkiewicz
33
(0,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBYWATELSKI NASZE MIASTO
-
9
Joanna Katarzyna Iskrzyńska-Steg
169
(4,36%)
-
8
Tomasz Andrzej Wolski
152
(3,92%)
-
1
Leszek Jan Pustówka
323
(8,33%)
-
6
Elżbieta Marta Tomasz-Hajnos
108
(2,79%)
-
3
Marcin Andrzej Kudasik
147
(3,79%)
-
2
Marek Michał Mozdyniewicz
182
(4,70%)
-
7
Arkadiusz Paweł Szymczyk
85
(2,19%)
-
5
Stefania Drąg-Iłęda
179
(4,62%)
-
4
Beata Barbara Galica-Drabik
74
(1,91%)