Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ulice: 15 Lipca, Aleja Józefa Piłsudskiego, Aleksandra Kruszczyńskiego, Anieli Krzywoń, Azaliowa, Batalionów Chłopskich, Beskidzka, Bieszczadzka, Bohaterów Września, Cicha, Cmentarna, Familijna, Fryderyka Chopina, gen. Andersa, Gen. J. Bema, Generała Stanisława Maczka, Gen. Władysława Sikorskiego, Graniczna, Henryka Wieniawskiego, Iglasta, Ignacego Łyskowskiego, Jabłkowa, Jana Pawła II, Jasna, Jeziorna, Kalinowa, Karbowska, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Karkonoska, Karpacka, Klemensa Malickiego, Kolejowa, Królowej Jadwigi, Ks. Jerzego Popiełuszki, Ks. Kujota, K. Szymanowskiego, Kwiatowa, Limbowa, Ludwika Grzemskiego, Łazienna, Macieja Rataja, Marcina Kasprzaka, Marii Konopnickiej, mjr H. Sucharskiego, Natalisa Sulerzyskiego, Niskie Brodno, Okrężna, Osiedlowa, Paderewskiego, Partyzantów, PCK, Pienińska, płk. Aleksandrowicza, Podhalańska, Pomorska, Powstańców Wielkopolskich, Północna, Półwiejska, Przy Strudze, Rondo Olsztyńskie, Rondo Toruńskie, Różana, Sądowa, Sienkiewicza, Siewna, Skarpa, Skromna, Skwarna, Sokołów, Spacerowa, Stanisława Moniuszki, Staszica, Stefana Czarnieckiego, Stokowa, Strażacka, Sudecka, Świętokrzyska, Targowa, Tatarakowa, Tatrzańska, Topolowa, Wczasowa, Wesoła, Wiejska, Wincentego Pola, Władysława Jagiełły, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wybickiego, Zakątek, Zawiszy Czarnego, Zielona, Żeglarska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA
-
2
Roman Andrzej Unrau
204
(5,17%)
-
1
Jan Mirosław Orzech
163
(4,13%)
-
3
Jolanta Szraga
40
(1,01%)
-
4
Jolanta Elżbieta Jastrzembska
22
(0,56%)
-
5
Marek Sebastian Rochnowski
50
(1,27%)
-
8
Katarzyna Agnieszka Brytan
31
(0,79%)
-
6
Paulina Sarnowska
100
(2,53%)
-
9
Tomasz Rzepecki
137
(3,47%)
-
7
Marcin Maciejewski
50
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
3
Antoni Śmiecikowski
40
(1,01%)
-
1
Justyna Agnieszka Bartoszewska
92
(2,33%)
-
2
Wojciech Marek Zembrzycki
103
(2,61%)
-
4
Elżbieta Jolanta Kulwicka
27
(0,68%)
-
7
Anita Ewa Ziemba
51
(1,29%)
-
5
Jakub Cybulski
37
(0,94%)
-
6
Piotr Grzegorz Teska
16
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Karol Smulski
47
(1,19%)
-
1
Jacek Aleksander Tyburski
390
(9,88%)
-
3
Joanna Helena Falarska
27
(0,68%)
-
4
Andrzej Kozikowski
38
(0,96%)
-
5
Honorata Karbowska
30
(0,76%)
-
6
Jolanta Ewa Szczygłowska-Klafta
6
(0,15%)
-
9
Tomasz Zdrojewski
9
(0,23%)
-
7
Jadwiga Teresa Dzięgielewska
26
(0,66%)
-
8
Krzysztof Edward Mróz
9
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA BRODNICY
-
2
Dorota Gardecka
56
(1,42%)
-
6
Jan Józef Bronskowski
19
(0,48%)
-
7
Tomasz Roman Papis
54
(1,37%)
-
1
Aneta Katarzyna Struzińska
27
(0,68%)
-
4
Tomasz Stefański
43
(1,09%)
-
3
Agnieszka Jesionowska
16
(0,41%)
-
8
Jerzy Fijołek
24
(0,61%)
-
5
Paweł Zabłotny
128
(3,24%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Elżbieta Teresa Łydzińska
56
(1,42%)
-
4
Wioleta Skalska
43
(1,09%)
-
2
Anna Wabich
16
(0,41%)
-
6
Arkadiusz Czesław Popławski
13
(0,33%)
-
1
Bogdan Marian Nass
29
(0,73%)
-
5
Beata Katarzyna Zakrzewska
15
(0,38%)
-
9
Paweł Marcin Kubicz
61
(1,55%)
-
7
Maria Olszewska
20
(0,51%)
-
8
Jarosław Lemanowicz
14
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM TO MIASTO
-
1
Agnieszka Bogumiła Gibas
119
(3,02%)
-
2
Rafał Mateusz Tamiła
100
(2,53%)
-
4
Karolina Wiśniewska
50
(1,27%)
-
6
Marlena Teresa Wiwatowska
27
(0,68%)
-
3
Marcin Suchoparski
51
(1,29%)
-
5
Maciej Wojciech Zieliński
107
(2,71%)
-
9
Tomasz Krystian Pliszka
101
(2,56%)
-
7
Michał Rafał Suchocki
44
(1,12%)
-
8
Emilia Kamińska
29
(0,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY
-
1
Jarosław Radacz
385
(9,76%)
-
6
Stanisław Kowalski
16
(0,41%)
-
7
Katarzyna Michalska
25
(0,63%)
-
2
Brygida Iwona Bartkowska
230
(5,83%)
-
4
Alicja Mariola Beksa
113
(2,86%)
-
3
Andrzej Jan Sobiechowski
42
(1,06%)
-
5
Ewa Zofia Hekert
41
(1,04%)
-
8
Błażej Zwierzchlewski
33
(0,84%)
-
9
Tadeusz Kuroś
54
(1,37%)
Okręg 2
Ulice: 700 - lecia, 18 Stycznia nieparzyste od nr 3 do nr 51 i parzyste od nr 6 do nr 36, 3 Maja, Agrestowa, Akacjowa, Aleja Jana Mełnickiego, Aleja Leśna, al. Wędkarzy, Armii Krajowej, Bazarowa, Bolesława Chrobrego, Bolesława Prusa, Cisowa, Cypriana Kamila Norwida, Czwartaków, Długa, Duży Rynek, Dworcowa, Elizy Orzeszkowej, Erazma Glicznera, Farna, Gajdy, Gen. Józefa Hallera, Grażyny, Groblowa, Grunwaldzka, Jagodowa, Jana Kasprowicza, Jatki, Jodłowa, Juliana Tuwima, Kamionka, Kasztanowa, Kilińskiego, Kombatantów, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Krótka, Kręta, Lidzbarska nieparzyste od nr 1 do nr 29 i parzyste od nr 6 do nr 18, Malinowa, Mały Rynek, Matejki numery parzyste, Mazurska, Mickiewicza, Mikołaja Reja, Miła, Modrzewiowa, Mostowa, Nad Drwęcą, Nowa, Nowa Kolonia, Ogrodowa, Piaski, Piękna, Piwna, Plac im. Papieża Jana Pawła II, Plac 3 - ego Maja, Pocztowa, Podgórna, Podmiejska, Południowa, Poprzeczna, Porucznika Daniela Różyńskiego, Porzeczkowa, Poziomkowa, Promykowa, Przedzamcze, Przesmyk, Przykop, Reymonta, Rondo Warszawskie, Rzeźnicka, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Stary Plac Szkolny, Stepowa, Strumykowa, Strzelecka, Sybiraków, Szarych Szeregów, Średnia, Świerkowa, Św. Jakuba, Truskawkowa, Tulipanowa, Tylna, Ustronie, Warszawska, Wąska, Wierzbowa, Wiśniowa, Wodna, Wysoka, Zacisze, Zamkowa, Zduńska, Źródlana, Żeromskiego, Żwirki i Wigury, Żwirowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA
-
6
Wiesława Aleksandra Lipińska
55
(1,52%)
-
4
Piotr Jerzy Głowacki
40
(1,11%)
-
2
Mirosław Wołojewicz
152
(4,21%)
-
1
Dariusz Marian Kaliszer
200
(5,54%)
-
3
Wiesława Anna Cichańska
80
(2,22%)
-
5
Beata Katarzyna Matuszewska
20
(0,55%)
-
7
Dariusz Ryszard Jórkowski
14
(0,39%)
-
9
Bogdan Jan Majczuk
33
(0,91%)
-
8
Justyna Wanda Koprowska
18
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
2
Wiesław Jankowski
34
(0,94%)
-
1
Renata Kamińska
112
(3,10%)
-
4
Krzysztof Ehlert
18
(0,50%)
-
3
Anna Beata Sampolska
9
(0,25%)
-
5
Stanisław Maria Ziemba
25
(0,69%)
-
6
Arleta Wiśniewska
3
(0,08%)
-
7
Stanisław Bronisław Modrzyński
6
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Rafał Piotr Żurawski
46
(1,27%)
-
9
Paulina Teresa Sikora
10
(0,28%)
-
1
Jan Kowalski
613
(16,99%)
-
2
Ryszard Dariusz Przebierała
18
(0,50%)
-
3
Zdzisław Andrzej Otremski
46
(1,27%)
-
5
Violetta Katarzyna Głowacka
48
(1,33%)
-
7
Maria Małgorzata Ewertowska
30
(0,83%)
-
6
Krzysztof Marek Pawłowski
10
(0,28%)
-
8
Izabela Wiadro
29
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA BRODNICY
-
3
Wiesława Zofia Krakowska-Wydra
102
(2,83%)
-
5
Arkadiusz Cieszyński
20
(0,55%)
-
7
Włodzimierz Kuźma
23
(0,64%)
-
2
Hanna Grażyna Sarnowska
42
(1,16%)
-
1
Dżesika Natalia Pawlak
45
(1,25%)
-
4
Marek Henryk Jarmulski
48
(1,33%)
-
6
Mirosław Rutkowski
8
(0,22%)
-
8
Zbigniew Andrzej Sikorski
108
(2,99%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Danuta Szkulimowska
38
(1,05%)
-
7
Paweł Lichnerowicz
22
(0,61%)
-
4
Karolina Elżbieta Lubińska
19
(0,53%)
-
3
Jacek Józef Szałkowski
18
(0,50%)
-
1
Daniel Janusz Bukowski
98
(2,72%)
-
6
Łukasz Gółkowski
22
(0,61%)
-
5
Hanna Marganiec
12
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM TO MIASTO
-
1
Joanna Barbara Rumińska
298
(8,26%)
-
3
Beata Piwowarska
31
(0,86%)
-
5
Aldona Izabela Szamot
12
(0,33%)
-
2
Arkadiusz Łukasz Tamiła
43
(1,19%)
-
4
Sebastian Rafał Grabowski
61
(1,69%)
-
6
Sylwia Drzycimska
7
(0,19%)
-
9
Tomasz Dembski
68
(1,88%)
-
8
Marcin Wiśniewski
20
(0,55%)
-
7
Beata Maria Bągalska
52
(1,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY
-
2
Wojciech Jerzy Kryger
143
(3,96%)
-
1
Wiesław Kalinowski
180
(4,99%)
-
3
Violetta Janina Płoska
71
(1,97%)
-
6
Aneta Jadwiga Giemza-Bartnicka
52
(1,44%)
-
4
Bernadeta Maria Leśniak
52
(1,44%)
-
7
Joanna Ewa Sobolewska
1
(0,03%)
-
5
Stella Maria Sosnowska
40
(1,11%)
-
8
Artur Tomasz Dombrowski
183
(5,07%)
Okręg 3
Ulice: 67 Pułku Piechoty, 18 Stycznia nieparzyste od nr 53 do końca ulicy i parzyste od nr 36B do końca ulicy, Anny Wazówny, Boczna, Ceglana, Emilii Plater, Feliksa Smoczyńskiego, Generała Stanisława Pruszyńskiego, Jagiellońska, Jana Chodkiewicza, Jana Janaszka, Jana III Sobieskiego, Janusza Korczaka, J. Kochanowskiego, J. Słowackiego, Kazimierza Wielkiego, Krańcowa, Lidzbarska nieparzyste od nr 31 do końca ulicy i parzyste od nr 20 do końca ulicy, Lipowa, Litewska, Maksymiliana Klinickiego, Mała, Matejki numery nieparzyste, Michałowska, Mieszka I, Młyńska, Nad Stawem, Polna, Prosta, Skrajna, Stanisława Wyspiańskiego, Stanisława Żółkiewskiego, Szkolna, Waryńskiego, Wincentego Witosa, Władysława Łokietka, Władysławy Zieleniewskiej.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA
-
6
Grażyna Wysocka
11
(0,31%)
-
1
Zbigniew Marian Gutowski
248
(6,92%)
-
4
Małgorzata Ewa Wiórkowska
23
(0,64%)
-
5
Wiesław Janusz Mierzyński
43
(1,20%)
-
8
Joanna Kaliszer-Matylla
33
(0,92%)
-
7
Michał Rafał Godlewski
23
(0,64%)
-
9
Marek Kazimierz Tuptyński
127
(3,54%)
-
3
Jolanta Kozłowska
48
(1,34%)
-
2
Wiesław Andrzej Jankowski
50
(1,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
7
Mateusz Dariusz Wojnowski
5
(0,14%)
-
2
Grażyna Maria Krzyżanowska
23
(0,64%)
-
1
Jadwiga Teresa Zakrzewska
191
(5,33%)
-
3
Jacek Hoga
69
(1,92%)
-
5
Dawid Natański
37
(1,03%)
-
6
Mariola Morella
14
(0,39%)
-
4
Mirosława Wiśniewska
22
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Adam Siekliński
196
(5,47%)
-
7
Żaneta Ewa Karbowska
44
(1,23%)
-
6
Hanna Waśkowska
18
(0,50%)
-
4
Agnieszka Anna Dikau
18
(0,50%)
-
9
Henryk Jasiński
34
(0,95%)
-
8
Teresa Maria Faderewska
48
(1,34%)
-
5
Dawid Jerzy Czajkowski
11
(0,31%)
-
1
Wojciech Piotr Wiśniewski
303
(8,45%)
-
3
Piotr Zięciak
34
(0,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA BRODNICY
-
2
Iwona Jolanta Samek
22
(0,61%)
-
5
Krzysztof Klafta
9
(0,25%)
-
3
Barbara Dudkiewicz
19
(0,53%)
-
1
Stanisław Andrzej Koszewski
20
(0,56%)
-
4
Lucjan Żurawski
91
(2,54%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Łukasz Pietrzak
20
(0,56%)
-
6
Jacek Belkiewicz
13
(0,36%)
-
7
Katarzyna Klimek
14
(0,39%)
-
8
Marlena Pniewska
13
(0,36%)
-
2
Maria Czesława Wilangowska
41
(1,14%)
-
5
Anna Maria Zażdżyk
42
(1,17%)
-
1
Piotr Zacharski
89
(2,48%)
-
3
Krzysztof Wiśniewski
29
(0,81%)
-
9
Paweł Kochański
12
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM TO MIASTO
-
1
Kamil Jacek Gawron
133
(3,71%)
-
2
Daria Ewa Szczecińska
96
(2,68%)
-
4
Dorota Maria Jamroży
59
(1,65%)
-
3
Arkadiusz Tomasz Budka
153
(4,27%)
-
5
Piotr Erwin Cieszyński
44
(1,23%)
-
9
Dariusz Paweł Nowacki
41
(1,14%)
-
8
Aleksandra Hoppe
48
(1,34%)
-
6
Kamila Anna Piotrowska
26
(0,73%)
-
7
Dominik Ciarkowski
64
(1,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY
-
1
Krzysztof Jerzy Socki
124
(3,46%)
-
2
Marta Karolina Szmidt
100
(2,79%)
-
3
Mateusz Szafrański
150
(4,18%)
-
4
Maria Półchłopek
53
(1,48%)
-
5
Marcin Romuald Pawlak
228
(6,36%)
-
6
Ilona Maria Zwierzchlewska
70
(1,95%)
-
9
Mariusz Patryk Kowalski
33
(0,92%)
-
7
Radosław Wojciech Konopka
29
(0,81%)
-
8
Ewa Grażyna Sokalska-Wiśniewska
27
(0,75%)