Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Rożny
Pokaż więcej
Leszek Wojciech Basiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwo: Galonki, Zdania
Pokaż więcej
Artur Andrzej Kapuściński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJMY RAZEM
119
(64,67%)
Sławomir Koźlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DZWONEK
65
(35,33%)
Okręg 3
Sołectwo: Zalesiczki, Ruda (Lefranów, Kolonia Dobryszyce)
Pokaż więcej
Kazimierz Stanisław Tatara
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(55,56%)
Paweł Ireneusz Krawczykowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
35
(24,31%)
Anna Marta Woszczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DZWONEK
29
(20,14%)
Okręg 4
Sołectwo: Borowiecko (Żarki)
Pokaż więcej
Grzegorz Michał Zasempa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJMY RAZEM
98
(89,09%)
Maciej Krzysztof Mossur
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
12
(10,91%)
Okręg 5
Sołectwo: Wiewiórów
Pokaż więcej
Dorota Zofia Ślęzak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(29,20%)
Paweł Józef Sosnowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DZWONEK
97
(70,80%)
Okręg 6
Sołectwo: Borowa, Żaby (Janów, Huta Brudzka)
Pokaż więcej
Janusz Kwiecień
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwo: Dobryszyce II (Biała Góra)
Pokaż więcej
Renata Urszula Różańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJMY RAZEM
41
(33,61%)
Ewelina Sylwia Różycka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(30,33%)
Teresa Małgorzata Trentkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DZWONEK
44
(36,07%)
Okręg 8
Sołectwo: Dobryszyce I (Dobryszyce: ul. Brzeźnicka, ul. 800 - lecia Dobryszyc, ul. Pogodna, ul. Tęczowa, ul. Wieluńska, Stępki)
Pokaż więcej
Adam Wojciech Flaszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJMY RAZEM
54
(30,00%)
Janusz Marcin Patulski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
33
(18,33%)
Alina Krystyna Krawczykowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DZWONEK
93
(51,67%)
Okręg 9
Sołectwo: Dobryszyce I (Dobryszyce: ul. Wolności, ul. Południowa, ul. Polna, ul. Leśna, ul. Szkolna)
Pokaż więcej
Włodzimierz Gonera
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(23,81%)
Wiesław Olejnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DOBRYSZYCE
54
(32,14%)
Wojciech Edward Sadawa
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
9
(5,36%)
Magdalena Maria Tazbir
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DZWONEK
65
(38,69%)
Okręg 10
Sołectwo: Dobryszyce I (Dobryszyce: ul. Radomszczańska, ul. Cmentarna, ul. Rajska, ul. Źródlana)
Pokaż więcej
Cezary Mirosław Stasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJMY RAZEM
54
(31,95%)
Dorota Beata Długosz-Biała
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
57
(33,73%)
Krzysztof Stanisław Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DZWONEK
58
(34,32%)
Okręg 11
Sołectwo: Dobryszyce I (Dobryszyce: ul. Chabrowa, ul. Azaliowa, ul. Konwaliowa, ul. Jaśminowa, ul. Magnoliowa, ul. Różana); Sołectwo: Dobryszyce II (Malutkie)
Pokaż więcej
Rafał Andrzej Uniszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJMY RAZEM
45
(36,29%)
Roman Paweł Tatara
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
79
(63,71%)
Okręg 12
Sołectwo: Blok Dobryszyce (ul. Piotrkowska, ul. Mickiewicza, ul. Bursztynowa, ul. Brzozowa)
Pokaż więcej
Przemysław Daniel Barański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJMY RAZEM
34
(27,42%)
Krzysztof Paweł Wiaderek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(41,94%)
Danuta Borek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
9
(7,26%)
Małgorzata Iwona Szymonik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DZWONEK
29
(23,39%)
Okręg 13
Sołectwo: Blok Dobryszyce (ul. Dobryszycka, ul. Klonowa, ul. Przemysłowa, ul. Leśna, ul. Malinowa, ul. Meblowa, ul. Północna, ul. Zielona, ul. Spacerowa)
Pokaż więcej
Kamila Teresa Uniszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJMY RAZEM
40
(27,59%)
Romuald Zdzisław Efenberg
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(34,48%)
Tomasz Piotr Kapuściński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DZWONEK
55
(37,93%)
Okręg 14
Sołectwo: Blok Dobryszyce (ul. Kochanowskiego, ul. Dębowa, ul. Akacjowa, ul. Sosnowa, ul. Spokojna, ul. Świerkowa, ul. Wiosenna, ul. Zaciszna, ul. Poziomkowa)
Pokaż więcej
Bogusław Zdzisław Jurczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJMY RAZEM
101
(49,51%)
Maciej Mateusz Rosiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(35,29%)
Janusz Kwaśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DZWONEK
31
(15,20%)
Okręg 15
Sołectwo: Blok Dobryszyce (ul. Kościelna, ul. Kolejowa, ul. Kwiatowa, ul. Miła, ul. Słoneczna, ul. Sportowa, ul. Wrzosowa)
Pokaż więcej
Kamil Radosław Bugajski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJMY RAZEM
72
(44,72%)
Mariusz Adam Cieśla
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(13,04%)
Agnieszka Maria Dudkiewicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6
(3,73%)
Janusz Edward Szkop
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DZWONEK
62
(38,51%)