Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Krynice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Antoniówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zygmunt Pasieczny

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    42 (27,81%)

    Krzysztof Stefan Kierczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

    78 (51,66%)

    Radosław Patryk Kobielarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

    31 (20,53%)

    Okręg 2

    Sołectwo Budy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Bałabuch

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    38 (40,43%)

    Sebastian Maciej Duras

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

    6 (6,38%)

    Bogumiła Elżbieta Dziubińska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    50 (53,19%)

    Okręg 3

    Sołectwo Dąbrowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Sagan

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    38 (35,51%)

    Krystyna Maria Baj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

    61 (57,01%)

    Małgorzata Sagan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

    8 (7,48%)

    Okręg 4

    Sołectwo Dzierążnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Halina Eugenia Cik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    60 (40,54%)

    Radosław Łasocha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

    31 (20,95%)

    Andrzej Trojanowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

    57 (38,51%)

    Okręg 5

    Sołectwo Huta Dzierążyńska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Gniwek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    91 (81,25%)

    Marta Anna Wszoła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

    21 (18,75%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Kolonia Partyzantów i Zaboreczno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Szczepan Adamczuk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    26 (44,07%)

    Wiesław Pasieczny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

    33 (55,93%)

    Tadeusz Marian Sagan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Sołectwo Krynice od nr domu 1a do nr domu 60, od nr domu 133A do nr domu 161

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Szmidt-Stryczek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    53 (45,30%)

    Leszek Józef Burda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

    64 (54,70%)

    Okręg 8

    Sołectwo Krynice od nr domu 62 do nr domu 131, od nr domu 162 do nr domu 184

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Semczuk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    33 (22,60%)

    Dariusz Andrzej Baj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

    113 (77,40%)

    Okręg 9

    Sołectwo Majdan Krynicki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Kowalski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    55 (50,46%)

    Piotr Kowalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

    54 (49,54%)

    Okręg 10

    Sołectwo Majdan-Sielec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Naum

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    47 (46,53%)

    Roman Mirosław Lipowiec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

    41 (40,59%)

    Piotr Niezgoda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

    13 (12,87%)

    Okręg 11

    Sołectwo Polanówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Bondyra

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    36 (40,00%)

    Waldemar Tomasz Matuszak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

    41 (45,56%)

    Dariusz Stopa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

    13 (14,44%)

    Okręg 12

    Sołectwo Polany

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Antoniewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    29 (34,94%)

    Bogdan Wacław Sachajko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

    47 (56,63%)

    Małgorzata Szelewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

    7 (8,43%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Romanówka i Zadnoga

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Kołodziej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    46 (52,27%)

    Stanisław Hałasa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

    42 (47,73%)

    Okręg 14

    Sołectwo Zwiartów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Iskierka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    78 (82,98%)

    Piotr Krystian Gil

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

    12 (12,77%)

    Robert Chudyga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

    4 (4,26%)

    Okręg 15

    Sołectwo Zwiartów-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Andrzej Huzar

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    43 (59,72%)

    Sławomir Sylwester Podoba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

    23 (31,94%)

    Dorota Chudyga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

    6 (8,33%)