Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Stepnica

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Część gminy Stepnica obejmująca sołectwa: Bogusławie, Budzień oraz sołectwo Widzieńsko z miejscowością Krokorzyce

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Andrzej Nowak
      81 (65,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW!

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Aneta Meszyńska
      42 (34,15%)

    Okręg 2

    Część gminy Stepnica obejmująca część sołectwa Stepnica: ulice-Bolesława Krzywoustego od nr 24 do nr 75/2, Leśna, Polna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Paweł Adam Bojko
      72 (66,67%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW!

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Maria Zenona Szczeblewska
      36 (33,33%)

    Okręg 3

    Część gminy Stepnica obejmująca część sołectwa Stepnica: Osiedle Akacjowe od nr 1 do nr 4 oraz od nr 11 do nr 11D

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Aurelia Ewa Foremniak
      45 (42,45%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW!

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Sasza Radosław Kordzielewski
      61 (57,55%)

    Okręg 4

    Część gminy Stepnica obejmująca część sołectwa Stepnica: Osiedle Akacjowe od nr 5 do nr 10B

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Krystyna Wrzosek
      0 (0,00%)

    Okręg 5

    Część gminy Stepnica obejmująca część sołectwa Stepnica: ulice-Dworcowa, Gen. Andersa, Józefa Piłsudskiego, Krótka, Księdza Zygmunta Kajuta, Ludwiczaka, Mokra, Parkowa, Portowa, Prosta, Przemysława, Sportowa, Tadeusza Kościuszki, Wojska Polskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Rajmund Bogacki
      79 (53,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW!

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Jacek Zygmunt Jacewicz
      70 (46,98%)

    Okręg 6

    Część gminy Stepnica obejmująca sołectwo Stepnica: ulice-Jagiellońska, Kolejowa, Księdza Domańskiego, Łąkowa, Słoneczna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Anna Bochniarz-Mutkowska
      116 (71,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW!

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Dariusz Stanisław Maranowski
      46 (28,40%)

    Okręg 7

    Część gminy Stepnica obejmująca część sołectwa Stepnica: ulice-Anny Jagiellonki, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego od nr 1 do 23b, Bolesława Śmiałego, Jana III Sobieskiego, Kazimierza Wielkiego, Kosynierów, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Tęczowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Zygmunta Starego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Agnieszka Makowska
      79 (65,83%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW!

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Waldemar Lasik
      41 (34,17%)

    Okręg 8

    Część gminy Stepnica obejmująca część sołectwa Stepnica: ulice-Młynarska, Rybacka, Studzienna, Władysława Sikorskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Anna Elżbieta Kaliska
      47 (54,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW!

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Grażyna Ewa Daszkiewicz
      39 (45,35%)

    Okręg 9

    Część gminy Stepnica obejmująca sołectwa: Piaski Małe, Stepniczka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Marek Kleszcz
      79 (75,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW!

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Karolina Banaś
      26 (24,76%)

    Okręg 10

    Część gminy Stepnica obejmująca sołectwa: Miłowo, Zielonczyn, Żarnówko

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Zdzisław Kędzierski
      0 (0,00%)

    Okręg 11

    Część gminy Stepnica obejmująca sołectwo Żarnowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Aneta Magdalena Dąbrowska
      99 (72,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW!

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Katarzyna Białecka
      37 (27,21%)

    Okręg 12

    Część gminy Stepnica obejmująca sołectwo Racimierz

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Joanna Aleksandra Marszałek
      42 (59,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW!

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Anna Szewczyk
      29 (40,85%)

    Okręg 13

    Część gminy Stepnica obejmująca sołectwa: Jarszewko, Łąka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Ryszard Edward Ławicki
      99 (80,49%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW!

    kandydatliczba głosów

    1. 12 Anna Kordzielewska
      24 (19,51%)

    Okręg 14

    Część gminy Stepnica obejmująca sołectwa: Gąsierzyno, Kopice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Barbara Kierzynkowska
      0 (0,00%)

    Okręg 15

    Część gminy Stepnica obejmująca sołectwo Czarnocin

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Ryszard Chmurowski
      0 (0,00%)