Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Stolno

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Cepno: od nr 1 do nr 9, od nr 24 do nr 27, od nr 29 do nr 36, Wichorze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zofia Janik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

    28 (58,33%)

    Joanna Sikut

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    20 (41,67%)

    Okręg 2

    Cepno: od nr 10 do nr 23 , nr 28 oraz nr 37

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Zbigniew Kaliszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTWA CEPNO

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Małe Czyste

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Matuesz Krzysztof Śliwiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

    67 (47,86%)

    Tomasz Edmund Bolt

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH

    36 (25,71%)

    Dawid Trybuła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA ZIÓŁKOWSKIEGO

    37 (26,43%)

    Okręg 4

    Wielkie Czyste, Zakrzewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Kobusiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

    25 (36,76%)

    Ewa Moskal

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH

    43 (63,24%)

    Okręg 5

    Grubno: od nr 1 do nr 37 , nr 38, od nr 39 do nr 42A , nr 43A , 43B , 45, 45A , nr 51, nr 56, od nr 58 do nr 73

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Matus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Grubno: nr 37A, nr 38A, nr 42B, nr 43, nr 44A, od nr 46 do nr 50, od nr 52 do nr 55, nr 57

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Józef Went

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

    54 (36,99%)

    Piotr Wiesław Kleszczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE CHEŁMNO - TWÓJ POWIAT 2001

    92 (63,01%)

    Okręg 7

    Rybieniec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Pudrzyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Stolno: nr 1, nr 29, od nr 32 do nr 63, nr 73, od nr 78 do nr 80, nr 89, nr 113, nr 117, nr 119, nr 123, od nr 126 do nr 130, Kobyły

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Pieniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

    63 (40,91%)

    Bartosz Ziółkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA ZIÓŁKOWSKIEGO

    91 (59,09%)

    Okręg 9

    Stolno: od nr 2 do nr 28, od nr 30 do nr 31, od nr 64 do nr 72, od nr 74 do nr 77, od nr 81 do nr 88, od nr 90 do nr 112, od nr 114 do nr 116, nr 118, od nr 120 do nr 122, od nr 124 do nr 125, nr 131

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Halina Kołodziejek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

    61 (31,94%)

    Tomasz Antoni Urbański

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    68 (35,60%)

    Agnieszka Biesiada

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA ZIÓŁKOWSKIEGO

    33 (17,28%)

    Dorota Maria Jóźwik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY JÓŹWIK

    29 (15,18%)

    Okręg 10

    Wabcz: od nr 1 do nr 13, od nr 18 do nr 48, od nr 50 do nr 56, od nr 58 do nr 65, nr 74, nr 78, od nr 80 do nr 83

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Kocioł

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

    104 (63,41%)

    Jan Dobek

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    60 (36,59%)

    Okręg 11

    Wabcz: od nr 14 do nr 17, nr 49, nr 57, od nr 66 do nr 73, od nr 75 do nr 77 oraz nr 79, Wabcz-Kolonia, Łyniec, Obory

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Gross

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

    89 (57,42%)

    Rafał Piotr Roczniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH

    66 (42,58%)

    Okręg 12

    Paparzyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Urszula Dobrotwór

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Robakowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marian Gałązkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

    76 (50,00%)

    Eugeniusz Cieszyński

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    76 (50,00%)

    Okręg 14

    Klęczkowo, Trzebiełuch

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Waldemar Edward Domachowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Gorzuchowo, Pilewice, Sarnowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogdan Zaremba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO

    49 (37,98%)

    Ilona Anna Linczowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE CHEŁMNO - TWÓJ POWIAT 2001

    80 (62,02%)