Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Czerewki, Dorożki, Klewinowo, Kożany, Pańki, Wojszki, Zajączki, Zaleskie, Tryczówka
Pokaż więcej
Rafał Siemieńczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ
63
(14,96%)
Marzena Gilewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
205
(48,69%)
Jan Bruczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA
153
(36,34%)
Okręg 2
Baranki, Bogdanki, Hołówki Duże, Hołówki Małe, Rostołty, Simuny, Złotniki
Pokaż więcej
Marcin Popławski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ
46
(12,37%)
Mirosław Łobodziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
61
(16,40%)
Jan Zdzisław Domaszuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
141
(37,90%)
Bożena Ewa Jakończuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA
120
(32,26%)
Halina Onofryjuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINA ONOFRYJUK RATUJ LAS
4
(1,08%)
Okręg 3
Juchnowiec Dolny, Juchnowiec Górny, Szerenosy
Pokaż więcej
Mateusz Marciniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ
81
(17,38%)
Katarzyna Zimnoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
79
(16,95%)
Robert Chmielak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
127
(27,25%)
Marcin Zawadzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA
179
(38,41%)
Okręg 4
Biele, Janowicze, Janowicze-Kolonia, Juchnowiec Kościelny, Lewickie-Stacja, Ogrodniczki, Rumejki, Wólka
Pokaż więcej
Artur Matyga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ
65
(12,33%)
Jacek Kościuczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
113
(21,44%)
Daniel Rabiczko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(13,28%)
Bogumiła Bielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA
111
(21,06%)
Bożena Maliszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ROZWÓJ GMINY
168
(31,88%)
Okręg 5
Księżyno-Kolonia, Ignatki, Koplany, Kolonia Koplany, Śródlesie
Pokaż więcej
Bożena Jabłońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
337
(51,06%)
Tadeusz Walicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
168
(25,45%)
Marcin Falkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA
155
(23,48%)
Okręg 6
Horodniany, Księżyno
Pokaż więcej
Grzegorz Zaczeniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
409
(71,88%)
Józef Słoma Sadowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
160
(28,12%)
Okręg 7
Hermanówka, Niewodnica Nargilewska-Kolonia, Niewodnica Nargilewska, Solniczki, Stanisławowo
Pokaż więcej
Radosław Dymiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ
43
(8,85%)
Karol Urbański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
94
(19,34%)
Marian Tarasiuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(14,61%)
Mariusz Łapiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA
278
(57,20%)
Okręg 8
Izabelin, Olmonty, Hryniewicze
Pokaż więcej
Maciej Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ
61
(9,31%)
Jacek Michalczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
219
(33,44%)
Alicja Serwatko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(14,81%)
Marek Niewiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA
278
(42,44%)
Okręg 9
Brończany, Lewickie, Lewickie-Kolonia
Pokaż więcej
Robert Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ
232
(53,09%)
Marcin Nienałtowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(7,09%)
Mateusz Pućkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA
174
(39,82%)
Okręg 10
Ignatki-Osiedle
Pokaż więcej
Elżbieta Wiślak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
74
(13,81%)
Łukasz Sokołowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(11,75%)
Joanna Januszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA
330
(61,57%)
Artur Sobolewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ROZWÓJ GMINY
69
(12,87%)
Okręg 11
Kleosin: ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego
Pokaż więcej
Bogusław Łozowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ
109
(23,64%)
Urszula Cimoch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
136
(29,50%)
Paweł Gradkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA
216
(46,85%)
Okręg 12
Kleosin: ul. Ojca Janusza Walerowskiego, ul. Ojca Stefana Tarasiuka
Pokaż więcej
Jerzy Ejsmont
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
63
(21,28%)
Krzysztof Jarząbek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA JARZĄBKA
70
(23,65%)
Stefan Leon Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA
163
(55,07%)
Okręg 13
Kleosin: ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Pokaż więcej
Helena Koneszko-Furmaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ
25
(6,27%)
Tomasz Porczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
87
(21,80%)
Marek Juźwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PASJA
186
(46,62%)
Roman Stefan Rutkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
101
(25,31%)
Okręg 14
Kleosin: ul. Juliana Tuwima, ul. Leopolda Staffa, ul. Marii Dąbrowskiej, ul. Melchiora Wańkowicza, ul. Stefana Żeromskiego, ul. Władysława Broniewskiego, ul. Władysława Stanisława Reymonta, ul. Zambrowska, ul. Zdrojowa
Pokaż więcej
Renata Kalinowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
175
(40,14%)
Krzysztof Szczuka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA
261
(59,86%)
Okręg 15
Kleosin: ul. Adama Asnyka, ul. Adama Mickiewicza, ul. Bolesława Prusa, ul. Cypriana Kamila Norwida, ul. Gustawa Morcinka, ul. Jana Długosza, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Jana Pawła II, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Marii Konopnickiej, ul. Mikołaja Reja, ul. Henryka Sienkiewicza
Pokaż więcej
Marek Borowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
202
(48,56%)
Łukasz Sebastian Zimnoch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(13,22%)
Stanisław Cydzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA
159
(38,22%)