Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Karnice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: Paprotno, Ciećmierz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Marian Kosiorowski

    KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM

    117 (70,06%)

    Tomasz Witold Chojnowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNOŚCI CERKWICKIEJ

    50 (29,94%)

    Okręg 2

    Sołectwa: Czaplin Wielki, Czaplin Mały

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Krüger

    KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM

    70 (63,64%)

    Łukasz Szymczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNOŚCI CERKWICKIEJ

    40 (36,36%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Trzeszyn, Węgorzyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Szydłowski

    KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM

    110 (71,43%)

    Roman Dąbrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI KARNICKIEJ

    44 (28,57%)

    Okręg 4

    Część sołectwa Cerkwica obejmująca miejscowości: Modlimowo, Gościmierz, Mojszewo oraz Cerkwica ul. Polna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mieczysław Kazimierz Bujanowski

    KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM

    68 (54,40%)

    Anna Kupryjańczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNOŚCI CERKWICKIEJ

    57 (45,60%)

    Okręg 5

    Część sołectwa Cerkwica obejmująca miejscowości Witomierz oraz Cerkwica ulice: Gryficka, Pałacowa, Szkolna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aleksandra Marcinkowska

    KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM

    74 (60,66%)

    Monika Irena Szydlik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNOŚCI CERKWICKIEJ

    48 (39,34%)

    Okręg 6

    Część sołectwa Cerkwica obejmująca miejscowość Cerkwica ulice: Boczna, Słoneczna od nr 1 do nr 21

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Piotr Smal

    KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM

    76 (56,30%)

    Janusz Stawicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNOŚCI CERKWICKIEJ

    59 (43,70%)

    Okręg 7

    Część sołectwa Cerkwica obejmująca miejscowość Cerkwica ulica Słoneczna od nr 29 do nr 43

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Wolski

    KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM

    112 (70,89%)

    Andrzej Wojciech Dzieża

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNOŚCI CERKWICKIEJ

    46 (29,11%)

    Okręg 8

    Część sołectwa Cerkwica obejmująca miejscowość Cerkwica ulica Słoneczna od nr 23 do nr 27 oraz od nr 47 do nr 56

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Iwona Mieczysława Fryt

    KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM

    71 (58,68%)

    Halina Anna Kuczmarska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNOŚCI CERKWICKIEJ

    50 (41,32%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Drozdowo, Konarzewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Adam Zelwak

    KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM

    92 (51,40%)

    Henryk Andrzej Mruk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNOŚCI CERKWICKIEJ

    87 (48,60%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Kusin, Lędzin, Ninikowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Stefan Mikulski

    KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM

    102 (64,15%)

    Andrzej Zenon Skroban

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI KARNICKIEJ

    57 (35,85%)

    Okręg 11

    Sołectwo Skrobotowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Kolanek

    KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Dreżewo, Niczonów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogdan Olejniczak

    KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Część sołectwa Karnice obejmująca miejscowości Niedysz oraz Karnice ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Grabowa, Leśna, Miodowa, Szkolna, Wiosenna, Sosnowa, Słoneczna, Nadmorska nr 20, Klonowa, Pocztowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Piotr Janek

    KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM

    110 (65,87%)

    Danuta Sroka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI KARNICKIEJ

    57 (34,13%)

    Okręg 14

    Część sołectwa Karnice obejmująca miejscowość Karnice ulica Osiedlowa numery parzyste

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Zygmunt Przeździęk

    KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Część sołectwa Karnice obejmująca miejscowości Gocławice oraz Karnice ulice: Osiedlowa numery nieparzyste, Nadmorska od nr 1 do nr 14, Krótka, Torowa, Kasztanowa, Wiejska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Marian Kaliszan

    KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM

    78 (67,24%)

    Wioletta Koziróg

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI KARNICKIEJ

    38 (32,76%)