Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Słowiki Stare.
Pokaż więcej
Ryszard Bogusław Kupis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ
41
(51,25%)
Paweł Amerek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO
39
(48,75%)
Okręg 2
Słowiki Folwark
Pokaż więcej
Agnieszka Kuś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ
32
(48,48%)
Grażyna Jasik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(34,85%)
Marianna Ziemka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO
11
(16,67%)
Okręg 3
Słowiki Nowe
Pokaż więcej
Halina Witkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ
33
(32,35%)
Mirosław Pułka
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”
37
(36,27%)
Tadeusz Śmietanka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO
32
(31,37%)
Okręg 4
Mozolice Duże, Mozolice Małe
Pokaż więcej
Edyta Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(13,10%)
Mirosław Sylwester Szewc
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”
75
(51,72%)
Małgorzata Galarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO
51
(35,17%)
Okręg 5
Monika Marianna Bogacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ
11
(13,58%)
Zofia Alina Grzebalska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(24,69%)
Stanisław Potyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO
50
(61,73%)
Okręg 6
Sieciechów (ulice: Wiślana, Kozienicka, Polna, Szkolna, Północna, Brzozowa, Letniskowa, Czapla, Paryż, Rynek).
Pokaż więcej
Ilona Izdebska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ
7
(4,52%)
Henryk Aleksander Abramczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(33,55%)
Zofia Wójcik
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”
46
(29,68%)
Sławomir Mariusz Ciesielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO
50
(32,26%)
Okręg 7
Sieciechów (ulice: Kąt, 11 Listopada, O. Benedyktynów, Południowa)
Pokaż więcej
Dorota Dziosa - Kozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ
24
(21,62%)
Piotr Waldemar Gugała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(19,82%)
Paweł Witosław
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”
36
(32,43%)
Renata Seredyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO
29
(26,13%)
Okręg 8
Opactwo, Nagórnik
Pokaż więcej
Agnieszka Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ
64
(39,26%)
Jadwiga Piórkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO
99
(60,74%)
Okręg 9
Grażyna Janiszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ
23
(21,90%)
Daniel Drachal
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(53,33%)
Andrzej Gugała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO
26
(24,76%)
Okręg 10
Wola Klasztorna.
Pokaż więcej
Katarzyna Anna Jagiełło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ
15
(13,27%)
Barbara Czerska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(47,79%)
Michał Kocon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO
44
(38,94%)
Okręg 11
Zajezierze ul. Piłsudskiego przedzielona drogą krajową nr 48 w stronę Wólki Wojcieszkowskiej (nr domów 1 - 48 oraz 50, 50B, 52) i Wólka Wojcieszkowska.
Pokaż więcej
Janusz Jasek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ
17
(15,45%)
Marek Chołuj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(50,91%)
Stanisław Jan Bachanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO
37
(33,64%)
Okręg 12
Zajezierze ul. Piłsudskiego przedzielona drogą krajową nr 48 w strone Występu (nr domów 49, 51, od 53 - 118A) i Występ.
Pokaż więcej
Danuta Janicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ
15
(15,46%)
Józef Jarosław Głos
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(40,21%)
Anna Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO
43
(44,33%)
Okręg 13
Zajezierze (ulice: 28 PAL, Garczaków, Krótka, Ks. J. Sałka, Lotniskowa).
Pokaż więcej
Justyna Maria Grela - Klimasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ
28
(16,97%)
Łukasz Roman Kisiel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(29,09%)
Witold Tadeusz Suwała
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”
22
(13,33%)
Monika Agnieszka Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO
67
(40,61%)
Okręg 14
Zajezierze (ulice: Dworcowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Parkowa, Przejazdowa, Wiślana, Wiśniowa, Zielona).
Pokaż więcej
Katarzyna Prysiażniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ
15
(10,20%)
Sylwia Monika Komorek
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”
48
(32,65%)
Piotr Jan Bieniarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO
84
(57,14%)
Okręg 15
Głusiec, Zbyczyn.
Pokaż więcej
Justyna Pachnia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY SUJKOWSKIEJ
85
(62,04%)
Kazimierz Mastalerz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA BOGUCKIEGO
52
(37,96%)