Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Pępowo: ul. Anielin, ul. Cegielnia, ul. Kobylińska, ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Stanisławy Nadstawek od nr 1 do nr 17, Plac Cyryla Ratajskiego
Pokaż więcej
Marek Popiołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PĘPOWSKA
140
(62,22%)
Dorota Gabriela Hudzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PĘPOWO RAZEM
85
(37,78%)
Okręg 2
Pępowo: ul. 1 Maja, ul. Bażantarnia, ul. Chocieszewicka , ul. Parkowa, ul. Stanisławy Nadstawek od nr 18 do nr 24
Pokaż więcej
Józef Jan Śląski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PĘPOWSKA
144
(61,80%)
Dariusz Borowczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PĘPOWO RAZEM
89
(38,20%)
Okręg 3
Pępowo: ul. Krótka, ul. Mariana Orłonia od nr 12 do nr 14, ul. Ogrodowa, ul. Promienista od nr 2 do nr 12, ul. Szkolna, ul. Konarzewskich, ul. Wiejska , ul. Rolnicza, ul. Żniwna, Kwiatowa
Pokaż więcej
Zenon Henryk Rogala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PĘPOWSKA
131
(64,22%)
Tomasz Okręt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PĘPOWO RAZEM
73
(35,78%)
Okręg 4
Pępowo: ul. Gen. Umińskiego, ul. Jędrzeja Dalekiego, ul. Ks. Płaczka, ul. Ludwika Mycielskiego, ul. Mariana Orłonia od nr 1 do nr 11, ul. Polna, ul. Promienista od nr 15 do nr 35, ul. Słoneczna
Pokaż więcej
Bogumiła Elżbieta Jarmużek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PĘPOWSKA
89
(28,53%)
Mariusz Krzysztof Rolnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PĘPOWO RAZEM
75
(24,04%)
Ireneusz Matyla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZ MATYLA
148
(47,44%)
Okręg 5
Radosław Sobótka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PĘPOWSKA
68
(60,18%)
Urszula Ewa Łakomy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PĘPOWO RAZEM
45
(39,82%)
Okręg 6
Krzekotowice
Pokaż więcej
Robert Piotr Wojtkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PĘPOWSKA
74
(42,77%)
Zbigniew Antoni Waleński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PĘPOWO RAZEM
99
(57,23%)
Okręg 7
Czeluścinek, Magdalenki
Pokaż więcej
Walerian Szafraniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PĘPOWSKA
0
(0,00%)
Okręg 8
Zygmunt Gulcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PĘPOWSKA
103
(60,23%)
Dariusz Jan Waszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PĘPOWO RAZEM
68
(39,77%)
Okręg 9
Piotr Żółkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PĘPOWSKA
73
(46,20%)
Alina Teresa Patalas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PĘPOWO RAZEM
85
(53,80%)
Okręg 10
Stefan Miedziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PĘPOWO RAZEM
0
(0,00%)
Okręg 11
Elżbieta Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PĘPOWSKA
108
(54,00%)
Józef Szlachetka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PĘPOWO RAZEM
92
(46,00%)
Okręg 12
Skoraszewice
Pokaż więcej
Monika Przybył
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PĘPOWSKA
118
(39,46%)
Maria Cicha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PĘPOWO RAZEM
104
(34,78%)
Witold Turbański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLD TURBAŃSKI
77
(25,75%)
Okręg 13
Agnieszka Kołodziejczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PĘPOWSKA
81
(42,86%)
Krzysztof Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PĘPOWO RAZEM
108
(57,14%)
Okręg 14
Kościuszkowo, Ludwinowo Pępowo: ul. Dąbie
Pokaż więcej
Wojciech Witczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PĘPOWSKA
124
(53,22%)
Jerzy Wojciech Ptak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PĘPOWO RAZEM
109
(46,78%)
Okręg 15
Stefan Tadeusz Krystkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PĘPOWSKA
136
(55,97%)
Mirosław Kazimierz Stachowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PĘPOWO RAZEM
107
(44,03%)