Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Głuchów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    sołectwo Białynin miejscowości: Białynin i Białynin-Latków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Łęczycki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015

    123 (58,57%)

    Klaudia Maria Janik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    87 (41,43%)

    Okręg 2

    sołectwo Białynin-Południe miejscowości: Białynin-Południe i Białynin-Podbór

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015

    68 (33,66%)

    Patryk Sebastian Kurzawa

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    53 (26,24%)

    Mariusz Piotr Goździk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    81 (40,10%)

    Okręg 3

    sołectwa Borysław i Reczul

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Tuka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    134 (61,19%)

    Mirosław Biskupski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    85 (38,81%)

    Okręg 4

    sołectwa Celigów i Prusy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jadwiga Anna Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    132 (62,86%)

    Andrzej Antoni Kleczko

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    78 (37,14%)

    Okręg 5

    część sołectwa Głuchów ulice: Jaworowa, Adamów, Piaski, Kolejowa, Polesie, oraz sołectwo Kochanów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Grzybek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    74 (33,48%)

    Łukasz Gruchała

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    147 (66,52%)

    Okręg 6

    część sołectwa Głuchów ulice: Ogrodowa, Starowiejska, Rawska, Plac Uniwersytecki, Leśna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Jan Lesiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015

    63 (26,58%)

    Tomasz Andrzej Botul

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    93 (39,24%)

    Stanisław Jan Kucharski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    81 (34,18%)

    Okręg 7

    część sołectwa Głuchów ulice: Aleja Klonowa, Koszykowa, Spacerowa, Wiatraczna, Cicha, Kwiatowa, Łąkowa, Słoneczna, Sportowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesława Kośla

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015

    94 (34,31%)

    Maciej Psyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    63 (22,99%)

    Henryk Szymański

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    117 (42,70%)

    Okręg 8

    sołectwo Janisławice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Jan Kwiecień

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015

    99 (62,66%)

    Urszula Antosik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    59 (37,34%)

    Okręg 9

    sołectwo Jasień

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Konrad Kazimierz Kuba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015

    68 (37,99%)

    Antoni Piekut

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    62 (34,64%)

    Jacek Kozłowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    49 (27,37%)

    Okręg 10

    sołectwo Michowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Piekut

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015

    65 (29,15%)

    Andrzej Leszczyński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    51 (22,87%)

    Michał Stanisław Mikołajczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    107 (47,98%)

    Okręg 11

    sołectwo Miłochniewice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Matysiak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    100 (64,10%)

    Piotr Marek Kacprzyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (35,90%)

    Okręg 12

    sołectwo Skoczykłody część sołectwa Złota od nieruchomości nr 1 do nieruchomości nr 8

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rafał Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015

    84 (62,22%)

    Stanisław Bartkowicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    51 (37,78%)

    Okręg 13

    część sołectwa Wysokienice od nieruchomości nr 1 do nieruchomości nr 38 i od nieruchomości 125 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Dariusz Dudek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015

    121 (57,35%)

    Krystyna Matysek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    90 (42,65%)

    Okręg 14

    część sołectwa Wysokienice od nieruchomości nr 39 do nieruchomości nr 76 i od nieruchomości nr 77 do nieruchomości nr 124

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Piotr Słodki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015

    138 (72,63%)

    Jarosław Marek Gromek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    52 (27,37%)

    Okręg 15

    część sołectwa Złota od nieruchomości nr 9 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dominik Piotr Juraś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015

    60 (20,62%)

    Ignacy Henryk Brocki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    102 (35,05%)

    Edward Andrzej Rosa

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    129 (44,33%)