Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Chodecz

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Chodecz ulice: Apteczna, Leśna, Przemysłowa, Szkolna, Słoneczna, Waryńskiego, Złota

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY RAZEM DLA GMINY CHODECZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Monika Ewa Turbiak
      85 (57,82%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SOLIDARNI DLA CHODCZA”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Łukasz Stanisław Sawicki
      62 (42,18%)

    Okręg 2

    Miasto Chodecz ulice: Al. Zwycięstwa, Władysława Warneńczyka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY RAZEM DLA GMINY CHODECZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Adam Tomasz Sikorski
      127 (76,97%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Paweł Kluszczyński
      38 (23,03%)

    Okręg 3

    Miasto Chodecz ulice: Bukowa, Jesionowa, Jodłowa, Lipowa, Polna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY RAZEM DLA GMINY CHODECZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Anna Twardowska
      0 (0,00%)

    Okręg 4

    Miasto Chodecz ulice: Boczna, Cicha, Emmy Keller, Kaliska, Kręta, Leona Bigosińskiego, Miła, Nowa, Sadowa, Sportowa, Stelli Pasławskiej, Wojska Polskiego, Zielna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY RAZEM DLA GMINY CHODECZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Grzegorz Makowiecki
      159 (78,71%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SOLIDARNI DLA CHODCZA”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marek Wiesław Kwieciński
      43 (21,29%)

    Okręg 5

    Miasto Chodecz ulice: Kujawska, Kościelna, Ogrodowa, Przejazd, Plac Kościuszki, Warszawska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY RAZEM DLA GMINY CHODECZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jerzy Daniel Stempczyński
      86 (58,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SOLIDARNI DLA CHODCZA”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Kinga Karolina Świątek
      35 (23,81%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Grochulski
      26 (17,69%)

    Okręg 6

    Sołectwo Chodeczek numery: od 10 do 23 (OHZZ)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY RAZEM DLA GMINY CHODECZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Ewa Jolanta Kwiatkowska
      0 (0,00%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Ignalin, Sobiczewy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY RAZEM DLA GMINY CHODECZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Piotr Wieczorek
      60 (47,62%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW O LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ CHODCZA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Roman Łuczak
      66 (52,38%)

    Okręg 8

    Sołectwo Brzyszewo w tym miejscowość Chodeczek numery: od 1 do 9 i od 24 do 28

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY RAZEM DLA GMINY CHODECZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Wiesław Feliniak
      136 (55,28%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Sylwester Pawlak
      110 (44,72%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Lubieniec, Wola Adamowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY RAZEM DLA GMINY CHODECZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Błażej Krupa
      0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Mielinek, Pyszkowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY RAZEM DLA GMINY CHODECZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Tomasz Bartłomiej Łuczak
      0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Kromszewice, Psary

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY RAZEM DLA GMINY CHODECZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Michał Sebastian Rosiak
      69 (42,59%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bohdan Krzysztof Kluzik
      93 (57,41%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Mstowo, Zbijewo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY RAZEM DLA GMINY CHODECZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marcin Marek Winiecki
      53 (43,09%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Anna Romana Adryjańczyk
      56 (45,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Michał Krawiecki
      14 (11,38%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Strzygi, Strzyżki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY RAZEM DLA GMINY CHODECZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Wiesław Pietrzak
      129 (68,62%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Sylwester Kaczmarek
      59 (31,38%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Łania, Łanięta, Zieleniewo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY RAZEM DLA GMINY CHODECZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Beata Dorota Michalak
      95 (73,08%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Henryk Biernacki
      35 (26,92%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Kubłowo, Przysypka, Zalesie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY RAZEM DLA GMINY CHODECZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Robert Kosmalski
      69 (51,49%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Katarzyna Dorota Rogowska
      65 (48,51%)