Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Nowe Skalmierzyce

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    miasto Nowe Skalmierzyce-ulice: 29 Grudnia, Kaliska od nr 1 - 23, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Plac Wolności, Tartakowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mikołaj Mąka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GIERZ GMINA GOSPODARNA

    49 (14,76%)

    Grzegorz Wiesław Biernat

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA

    111 (33,43%)

    Renata Maria Tylki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY W NASZEJ GMINIE

    62 (18,67%)

    Sebastian Artur Pussak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

    40 (12,05%)

    Stanisław Jerzy Pawlak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY

    70 (21,08%)

    Okręg 2

    miasto Nowe Skalmierzyce-ulice: Kaliska od nr 24A - 24F

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sebastian Stanisław Zakrocki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA

    88 (22,56%)

    Karol Czesław Stępniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY W NASZEJ GMINIE

    178 (45,64%)

    Jerzy Henryk Czempiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

    64 (16,41%)

    Katarzyna Anna Świrta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY

    60 (15,38%)

    Okręg 3

    miasto Nowe Skalmierzyce-ulice: 1 Maja, Boczkowska, Dojazdowa, Generała Józefa Hallera, Gen. Władysława Sikorskiego, Ignacego Krasickiego, Kaliska od nr 25 - 52, Nowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystyna Kułton

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GIERZ GMINA GOSPODARNA

    59 (13,82%)

    Józef Stanisław Stasiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA

    180 (42,15%)

    Mateusz Maciej Kuta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY W NASZEJ GMINIE

    59 (13,82%)

    Gabriel Chwiłkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

    48 (11,24%)

    Mariusz Jakub Jernalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY

    81 (18,97%)

    Okręg 4

    miasto Nowe Skalmierzyce-ulice: 3 Maja, Jana Mertki, Jana Pawła II, Kaliska od nr 53 - 96, Kolejowa, Okólna, Podkocka, Tadeusza Kościuszki, Szkolna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Kubica

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GIERZ GMINA GOSPODARNA

    56 (10,57%)

    Tadeusz Orzechowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA

    211 (39,81%)

    Mateusz Piotr Schröter

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY W NASZEJ GMINIE

    62 (11,70%)

    Damian Jacek Grott

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

    47 (8,87%)

    Małgorzata Walczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY

    154 (29,06%)

    Okręg 5

    miasto Nowe Skalmierzyce-ulice: Adama Mickiewicza, Gabriela Narutowicza, Kamienna, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Mostowa, Polna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Wojciech Wojtczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GIERZ GMINA GOSPODARNA

    58 (12,75%)

    Kazimierz Sipka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA

    171 (37,58%)

    Katarzyna Anna Frątczak-Ulichnowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY W NASZEJ GMINIE

    102 (22,42%)

    Witosław Marcin Puszkarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

    79 (17,36%)

    Ewa Henryka Pussak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY

    45 (9,89%)

    Okręg 6

    sołectwo Skalmierzyce-ulice: Bankowa, Dąbkowa, Księdza Jana Piotrowicza, Ks. Kanonika Alfonsa Czwojdy, Jana Nepomucena Chrzana, Ludwika Jabłońskiego, Osada, Ostrowska nr nieparzyste, Podkocka, Powstańców Wielkopolskich, Słoneczna, Spółdzielcza, Stanisława Bąka, Szumiących Wierzb, Torowa, Wincentego Witosa, Wiśniowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Jan Gierz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GIERZ GMINA GOSPODARNA

    163 (27,08%)

    Grzegorz Ulichnowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA

    199 (33,06%)

    Dariusz Andrzej Pietraszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY W NASZEJ GMINIE

    121 (20,10%)

    Feliks Adaszak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

    61 (10,13%)

    Magdalena Maria Zielezińska-Wypiorczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY

    58 (9,63%)

    Okręg 7

    sołectwo Skalmierzyce-ulice: Bielawska, Boczkowska, Kaliska, Ostrowska nr parzyste, Pleszewska, Starowiejska, Strażacka, Środkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Kazimierz Majerz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GIERZ GMINA GOSPODARNA

    74 (14,04%)

    Maksymilian Bartłomiej Sztandera

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA

    222 (42,13%)

    Andrzej Bugaj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY W NASZEJ GMINIE

    125 (23,72%)

    Elżbieta Budzik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

    41 (7,78%)

    Karol Piotr Nowak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY

    65 (12,33%)

    Okręg 8

    sołectwa: Mączniki, Śliwniki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Wolczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA

    195 (34,64%)

    Krzysztof Przybyłka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY W NASZEJ GMINIE

    66 (11,72%)

    Honorata Agnieszka Król

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

    44 (7,82%)

    Marian Zygmunt Brzeziński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY

    258 (45,83%)

    Okręg 9

    sołectwo Biskupice Ołoboczne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Pawlak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GIERZ GMINA GOSPODARNA

    98 (20,29%)

    Mariusz Adam Kubiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA

    87 (18,01%)

    Jan Ryszard Cebulski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

    28 (5,80%)

    Grzegorz Wojciechowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY

    270 (55,90%)

    Okręg 10

    sołectwa: Fabianów, Kościuszków (wieś Kościuszków i Czachory)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bernard Spasowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA

    77 (21,63%)

    Małgorzata Agnieszka Kułton

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

    86 (24,16%)

    Grażyna Maria Jaś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY

    193 (54,21%)

    Okręg 11

    sołectwa: Kurów, Miedzianów, Ociąż

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Wiktor Budzik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GIERZ GMINA GOSPODARNA

    27 (6,70%)

    Krzysztof Komorowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA

    88 (21,84%)

    Natalia Katarzyna Maj-Tabaka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NATALII MAJ-TABAKI

    83 (20,60%)

    Damian Misiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

    62 (15,38%)

    Józef Marciniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY

    143 (35,48%)

    Okręg 12

    sołectwa: Biskupice, Gniazdów, Droszew (wieś Droszew i Pawłów) Boczków, Trkusów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Hubert Urbański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA

    133 (26,28%)

    Wiktor Andrzej Bęcki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

    227 (44,86%)

    Zofia Wojtczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY

    146 (28,85%)

    Okręg 13

    sołectwa: Gałązki Małe, Gałązki Wielkie, Głóski, Kotowiecko, Żakowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Kucharski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA

    71 (18,73%)

    Weronika Katarzyna Ulbrych

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

    145 (38,26%)

    Jan Korzeniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY

    163 (43,01%)

    Okręg 14

    sołectwa: Chotów, Strzegowa, Węgry

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Męcel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GIERZ GMINA GOSPODARNA

    31 (8,22%)

    Renata Maria Nogaj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA

    160 (42,44%)

    Krzysztof Stępniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY W NASZEJ GMINIE

    56 (14,85%)

    Michał Tomasz Gaszczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

    41 (10,88%)

    Jacek Leszek Wojciechowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY

    89 (23,61%)

    Okręg 15

    sołectwa: Gostyczyna, Leziona, Osiek, Śmiłów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Strzyż

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GIERZ GMINA GOSPODARNA

    116 (26,79%)

    Sylwia Józefa Bartczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ŁUKASZA WALCZAKA

    65 (15,01%)

    Wiesław Wawrzyniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ BŁASZCZYK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

    116 (26,79%)

    Jacek Łusiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE DANIELA MITUŁY

    136 (31,41%)