Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Stalowa Wola

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    11 - go Listopada, 3 - go Maja, Aleje Jana Pawła II: 26 - 148 numery parzyste; 29 - 49 numery nieparzyste, Aleksandra Fredry, Bartosza Głowackiego, Bolesława Chrobrego, Braci Szumielewiczów, Brandwicka, Bratkowa, Broniewskiego, Bronisława Kochana, Brzozowa, Chmielna, Cicha, Cyprysowa, Czesława Niemena, Czwartaków, Dąbrowskiego, Dębowa, Dolina, Emilii Plater, Feliksa Nowowiejskiego, Franciszkańska, Fryderyka Chopina, Generała Leopolda Okulickiego: 40 - 56B numery parzyste; 85 - 123 numery nieparzyste; 116 - 138 numery parzyste, Głogowa, Górka, Graniczna, Grochowa, Grunwaldzka, Harcerska, Ignacego Paderewskiego, Jagiellońska, Jałowcowa, Janusza Korczaka, Jaśminowa, Jodłowa, Józefa Poniatowskiego: 41 - 69 numery nieparzyste; 86 - 104 numery parzyste, Karnaty, Karola Szymanowskiego, Karpacka, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Klasztorna, Klonowa, Kochanowskiego, Kołłątaja, Komisji Edukacji Narodowej: 2 - 14 numery parzyste, Konopnickiej, Konwaliowa, Kopernika, Kościuszki, Kpt. Marcina Kusińskiego, Krasickiego, Krokusowa, Księżnej Anny Lubomirskiej, Kusocińskiego, Lipowa, Matejki, M. Dąbrowskiej, Michała Ogińskiego, Mieszka I-go, Mikołaja Reja, Mjr Hubala, Modrzewiowa, Moniuszki, Monte Cassino, Morelowa, Mostowa, Niemcewicza, Obrońców Pokoju, Obrońców Westerplatte, Ogrodowa, Okrężna, Orzechowa, Owocowa, Parkowa, Piaskowa, Piastowska, Pogodna, Polna, Poprzeczna, Por. Józefa Sarny, Posanie, Poziomkowa, Ppor. Tadeusza Sochy, Przemysłowa 10, Romualda Traugutta, Retmańska, Przedwiośnie, Rolna, Rozwadowska, Różana, Rynek, Rzeczna, Sandomierska, Sasankowa, Siedliska, Sikorskiego, Składowa, Sobieskiego, Sochy, Starowiejska, St. Bełżyńskiego, Stefana Batorego, Stokrotki, Strażacka, Szewska, Ściegiennego, Świerkowa, Targowa, Topolowa, Torowa, Tysiąclecia, Wieniawskiego, Wiśniowa, Witosa, Władysława Orkana, Wodna, Wojska Polskiego: 1 - 15 numery nieparzyste; 2 - 44 numery parzyste, Wspólna, Zacisze, Zielona, Ziołowa, Żurawia.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STALOWOWOLSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Renata Celina Butryn
      1 113 (15,31%)
    2. 3 Małgorzata Mirosława Czwarno - Sieroń
      176 (2,42%)
    3. 2 Jerzy Krzysztof Florek
      181 (2,49%)
    4. 4 Maria Anna Hasiak
      103 (1,42%)
    5. 5 Zenobia Karbarz - Rypińska
      124 (1,71%)
    6. 8 Daniel Andrzej Miler
      42 (0,58%)
    7. 7 Elżbieta Kozińska - Jajdelska
      81 (1,11%)
    8. 6 Wojciech Stanisław Szuwalski
      58 (0,80%)
    9. 9 Damian Krzysztof Marczak
      243 (3,34%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Lucjusz Nadbereżny
      2 820 (38,80%)
    2. 2 Edmund Konstanty Myszka
      265 (3,65%)
    3. 3 Łukasz Marcin Durek
      406 (5,59%)
    4. 5 Elżbieta Maria Nowak - Szpunar
      100 (1,38%)
    5. 4 Maria Małgorzata Chojnacka
      267 (3,67%)
    6. 9 Paweł Edward Madej
      494 (6,80%)
    7. 6 Andrzej Dariusz Kochan
      371 (5,10%)
    8. 8 Ilona Agnieszka Kaczmarek
      270 (3,71%)
    9. 7 Anna Magdalena Zbrożyna - Tutak
      154 (2,12%)

    Okręg 2

    Aleje Jana Pawła II: 2 - 24 numery parzyste, Boczna, Bronisława Chudzyńskiego, Czajkowskiego, Czarnieckiego: 5 - 13 numery nieparzyste, 14; 22 - 24 numery parzyste; 38, Dionizego Komana, Działkowa, Gen. Wł. Andersa, Henryka Trojanowskiego, Józefa Poniatowskiego: 2 - 40 wszystkie numery; 42 - 46 numery parzyste; 68 - 84B numery parzyste, Ks. Jerzego Popiełuszki 4, Krzywa, Mariana Dziubińskiego, Ossowskiego, Partyzantów, Podgórna, Por. Jana Rostka, Por. Michała Latawca, Por. Stanisława Sołtysa, Por. Waltera Szenklera, Prymasa Stefana Wyszyńskiego: 2 - 12 numery parzyste, Przestrzenna, Skłodowskiej, Wacława Górskiego, Wałowa, Wędkarska, Wiejska, Wiklinowa, Witolda Habdank Kossowskiego, Zasanie, Żwirki i Wigury, Żytnia.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STALOWOWOLSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Krzysztof Szymonik
      1 000 (17,87%)
    2. 3 Kinga Gabriela Sołtys
      92 (1,64%)
    3. 6 Jakub Albert Kopyto
      74 (1,32%)
    4. 8 Artur Mirosław Kulczuga
      46 (0,82%)
    5. 2 Jerzy Kazimierz Augustyn
      392 (7,01%)
    6. 7 Małgorzata Władysława Kania - Sobek
      18 (0,32%)
    7. 5 Krystyna Dec
      77 (1,38%)
    8. 4 Teresa Maria Korniak
      86 (1,54%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paulina Agnieszka Miśko
      409 (7,31%)
    2. 4 Elżbieta Anna Kulpa
      363 (6,49%)
    3. 6 Piotr Rut
      394 (7,04%)
    4. 3 Grzegorz Józef Męciński
      323 (5,77%)
    5. 7 Renata Barbara Zdunek - Muda
      133 (2,38%)
    6. 5 Salwiusz Zbigniew Paszkiewicz
      208 (3,72%)
    7. 8 Marcin Cezary Siembida
      270 (4,82%)
    8. 1 Stanisław Tomasz Sobieraj
      1 272 (22,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Małek
      182 (3,25%)
    2. 5 Piotr Stanisław Szurek
      34 (0,61%)
    3. 2 Tadeusz Marek Kędzior
      41 (0,73%)
    4. 4 Katarzyna Wójcik
      68 (1,22%)
    5. 7 Sylwia Agnieszka Ufniarz
      41 (0,73%)
    6. 3 Arkadiusz Paweł Grzesik
      34 (0,61%)
    7. 6 Beata Małgorzata Bochenek
      39 (0,70%)

    Okręg 3

    Aleje Jana Pawła II: 1 - 23 numery nieparzyste, Czarnieckiego: 4 - 12 numery parzyste, Floriańska, Generała Leopolda Okulickiego: 1A - 30 wszystkie numery; 31 - 57 numery nieparzyste; 58 - 84 wszystkie numery; 86 - 114 numery parzyste; 142a - 142f, Komisji Edukacji Narodowej: 3; 5 - 9 numery nieparzyste, Ks. Jerzego Popiełuszki: 1; 3; 5 - 12A wszystkie numery; 13 - 17a numery nieparzyste, Ks. Józefa Skoczyńskiego, Leśna, Mickiewicza, Narutowicza, Prymasa Stefana Wyszyńskiego: 3 - 23A numery nieparzyste, Stanisława Jaśkiewicza, Staszica, Wolności.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STALOWOWOLSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Leszek Zygmunt Brzeziński
      300 (5,83%)
    2. 4 Maria Zofia Karkut
      75 (1,46%)
    3. 5 Martyna Maria Raszek
      153 (2,97%)
    4. 3 Jan Józef Jurecki
      195 (3,79%)
    5. 1 Dariusz Artur Przytuła
      1 003 (19,49%)
    6. 7 Robert Bełczowski
      190 (3,69%)
    7. 6 Barbara Markowska
      167 (3,25%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Agata Krzek
      844 (16,40%)
    2. 2 Jan Tadeusz Sibiga
      707 (13,74%)
    3. 4 Mariusz Zygmunt Bajek
      492 (9,56%)
    4. 7 Artur Stanisław Burak
      382 (7,42%)
    5. 5 Agnieszka Sylwia Bulicz
      159 (3,09%)
    6. 3 Witold Zbigniew Michalski
      390 (7,58%)
    7. 6 Jolanta Agnieszka Ryś - Wikiera
      88 (1,71%)

    Okręg 4

    1 - go Sierpnia, Akacjowa, Asnyka, Bema, Bojanowska, Centralnego Okręgu Przemysłowego, Chyły, Ciemny Kąt, Energetyków, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Gen. Tadeusza Kasprzyckiego, Handlowa, Hutnicza, Ignacego Mościckiego, Ignacego Pieńkowskiego, Jagodowa, Jana Karola Chodkiewicza, Jana Tarnowskiego, Jana Zamoyskiego, Jeremiego Wiśniowieckiego, Juliana Tuwima, Kazimierza Mireckiego, Kilińskiego, Komisji Edukacji Narodowej: 23 - 51 numery nieparzyste, Komunalna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Ks. Jerzego Popiełuszki: 22 - 41, Kwiatowa, Leona Wyczółkowskiego, Leopolda Staffa, Ludwika Tołwińskiego, Łąkowa, Makowa, Malinowa, Marcelego Siedlanowskiego, Melchiora Wańkowicza, Metalowców, Miła, Niezłomnych, Ofiar Katynia, Okrzei, Orzeszkowej, Parkingowa, Piwna, Płk. Stanisława Dąbka, Podleśna, Polskiego Czerwonego Krzyża, Prusa, Przemysłowa 1a - 1c, Przyszowska, Romana Dmowskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Solidarności, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Koniecpolskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Stanisława Żółkiewskiego, Stanisławy Koper, Stefana Żeromskiego, Swoły, Szkolna, Wąska, Wesoła, Władysława Grabskiego, Wojciecha Kossaka, Wrzosowa, Zaułek.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STALOWOWOLSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Krzysztof Jan Bajek
      106 (2,27%)
    2. 1 Joanna Irena Grobel - Proszowska
      756 (16,17%)
    3. 2 Alina Aldona Kukiołka
      108 (2,31%)
    4. 6 Andrzej Krzysztof Wajs
      37 (0,79%)
    5. 5 Halina Bogaczyk
      54 (1,15%)
    6. 7 Marek Jan Podkówka
      50 (1,07%)
    7. 3 Marcin Piotr Kardasz
      87 (1,86%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Adam Piotr Krotoszyński
      327 (6,99%)
    2. 4 Karolina Anna Paleń
      481 (10,29%)
    3. 7 Urszula Anna Serafin - Bąk
      294 (6,29%)
    4. 1 Lucjan Wojciech Małek
      531 (11,36%)
    5. 2 Franciszek Zaborowski
      436 (9,32%)
    6. 6 Agnieszka Ewa Geraszek
      248 (5,30%)
    7. 3 Jerzy Lech Augustyński
      433 (9,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Łukasz Warchoł
      280 (5,99%)
    2. 7 Izabela Anna Grzesik
      56 (1,20%)
    3. 4 Marek Jan Zaręba
      173 (3,70%)
    4. 2 Aneta Małgorzata Sierant
      82 (1,75%)
    5. 6 Agata Iwona Kasprzycka
      45 (0,96%)
    6. 3 Tadeusz Antoni Walczuk
      34 (0,73%)
    7. 5 Stanisław Szurek
      58 (1,24%)