Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Przytyk

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Przytyk ulice: Adama Mickiewicza, Boczna, Cicha, Henryka Sienkiewicza, Jana Kochanowskiego, Juliusza Słowackiego, Kościelna, Kwiatowa, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Słoneczna, Stefana Żeromskiego, Warszawska, Zachęta.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Lucjan Kościowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO

    106 (43,98%)

    Danuta Jolanta Kościowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WIKALIŃSKIEGO - TWOJA GMINA

    23 (9,54%)

    Paweł Michał Majchrzak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA TOMCZYKA

    19 (7,88%)

    Marcin Skrzypczyński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    59 (24,48%)

    Tomasz Paweł Leśniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA JASIŃSKIEGO

    34 (14,11%)

    Okręg 2

    Przytyk ulice: Leśna, Piaski, Polna, Radomska, Rynek, Rzeczna, Targowa, Tomaszowska, Tylna, Szkolna, Akacjowa, Brzozowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Marcin Bienias

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO

    101 (39,61%)

    Andrzej Aleksander Bocheński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WIKALIŃSKIEGO - TWOJA GMINA

    16 (6,27%)

    Kinga Edyta Rdzanek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA TOMCZYKA

    16 (6,27%)

    Grzegorz Hubert Stolarczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    79 (30,98%)

    Jolanta Urszula Zielińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA JASIŃSKIEGO

    43 (16,86%)

    Okręg 3

    Podgajek ulice: Adama Mickiewicza, Domaniowska, Kościelna, Tomaszowska, Wrzoska, Sosnowa, Zacisze, Boczna , Kwiatowa, Zachęta.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Nikodem Jędrzejewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO

    78 (45,88%)

    Mariusz Łukasz Wikaliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WIKALIŃSKIEGO - TWOJA GMINA

    15 (8,82%)

    Żaneta Ewa Milcuszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA TOMCZYKA

    15 (8,82%)

    Piotr Bogdan Kot

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    26 (15,29%)

    Krzysztof Mieczysław Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA JASIŃSKIEGO

    36 (21,18%)

    Okręg 4

    Podgajek ulice: Cicha, Zameczek, Zameczek Kolonia.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jadwiga Marianna Budzik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WIKALIŃSKIEGO - TWOJA GMINA

    89 (40,64%)

    Marian Jacenty Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA TOMCZYKA

    31 (14,16%)

    Zdzisław Roman Janowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    99 (45,21%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Oblas, Stefanów.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Olszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO

    103 (35,89%)

    Marek Jan Mnich

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WIKALIŃSKIEGO - TWOJA GMINA

    10 (3,48%)

    Łukasz Michał Gołąbek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA TOMCZYKA

    17 (5,92%)

    Stanisław Sadkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    86 (29,97%)

    Sławomir Piotr Musiałek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA JASIŃSKIEGO

    71 (24,74%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Krzyszkowice, Młódnice.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teodozja Henryka Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO

    120 (50,42%)

    Anna Adamiec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    29 (12,18%)

    Marek Wojciech Drabik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    71 (29,83%)

    Joanna Monika Głowacka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA JASIŃSKIEGO

    18 (7,56%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Sukowska Wola, Suków.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwester Piotr Podymniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO

    132 (61,11%)

    Zbigniew Górka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    61 (28,24%)

    Marek Wojtysiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA JASIŃSKIEGO

    14 (6,48%)

    Marlena Mulik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PRZYTYK

    9 (4,17%)

    Okręg 8

    Sołectwo Kaszewska Wola, Maksymilianów.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Korgul

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO

    86 (35,10%)

    Robert Dygant

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    96 (39,18%)

    Mariusz Kostrzewa

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    27 (11,02%)

    Alicja Marianna Kaczor

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA

    36 (14,69%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Żerdź, Studzienice.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Jan Wojtysiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO

    102 (35,42%)

    Kazimierz Jan Stańczykowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WIKALIŃSKIEGO - TWOJA GMINA

    1 (0,35%)

    Agnieszka Głogowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA TOMCZYKA

    28 (9,72%)

    Barbara Elżbieta Barszcz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    156 (54,17%)

    Jacek Piotr Kozłowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PRZYTYK

    1 (0,35%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Dęba, Glinice.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Rogulski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO

    77 (31,17%)

    Renata Radomska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WIKALIŃSKIEGO - TWOJA GMINA

    5 (2,02%)

    Marek Dariusz Szatan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA TOMCZYKA

    37 (14,98%)

    Wiesław Soból

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    86 (34,82%)

    Stanisław Kwietniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PRZYTYK

    42 (17,00%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Wrzeszczów, Wola Wrzeszczowska.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Piotr Smagowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO

    158 (59,85%)

    Damian Górka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA TOMCZYKA

    12 (4,55%)

    Stanisław Łomża

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    41 (15,53%)

    Jadwiga Klepadło

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    31 (11,74%)

    Grzegorz Soliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA JASIŃSKIEGO

    22 (8,33%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Słowików, Domaniów, Wólka Domaniowska.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Adam Grotek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO

    115 (35,17%)

    Zbigniew Drabik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WIKALIŃSKIEGO - TWOJA GMINA

    26 (7,95%)

    Ewelina Sylwia Kępczyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE ZMIANY

    77 (23,55%)

    Karol Wierzgała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA TOMCZYKA

    27 (8,26%)

    Dariusz Senator

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    56 (17,13%)

    Ryszard Wójcik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA JASIŃSKIEGO

    26 (7,95%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Potkanna, Ostrołęka, Posada.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Alina Drabik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO

    192 (75,29%)

    Grzegorz Kazimierz Wąsik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WIKALIŃSKIEGO - TWOJA GMINA

    7 (2,75%)

    Marzena Bożena Kołacka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA TOMCZYKA

    27 (10,59%)

    Adam Stanisław Sankowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA JASIŃSKIEGO

    29 (11,37%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Goszczewice, Wrzos.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Andrzej Wlazło

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO

    66 (29,33%)

    Karolina Zofia Siniarska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WIKALIŃSKIEGO - TWOJA GMINA

    43 (19,11%)

    Maciej Piotr Fokt

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA TOMCZYKA

    56 (24,89%)

    Kamil Grzegorczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    60 (26,67%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Jabłonna, Wygnanów.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Jan Drabik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO

    83 (35,02%)

    Andrzej Jurkowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    71 (29,96%)

    Czesław Adam Paciorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PRZYTYK

    83 (35,02%)